Hitwebcounter.com Free

Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                

Veteranen/Masters top 10 1976


Geulle  21 maart
1 Herman Rutten Den Bosch; 2 Frans Quanten Lommel B.; 3 Theo Teunissen Ysselsteyn; 4 Gerrit Hairwassers Den Dungen; 5 Joop van Dinther Eindhoven; 6 Frits Bruekers Nedeerweert; 7 Math Ramaekers Heerlen; 8 Willy Bleys Lommel B.; 9 Paul Gielen Stramproy; 10 Huub Konings Asten; 11 Henk van Oosterhout Liessel; 12 Jac Wetemans Stramproy; 13 Gerrit Visser Eindhoven; 14 Piet Wilmsen Schinnen; 15 Willy Boks Helmond.
 
Nederweert  28 maart
1 Willy Bleys Lommel B.; 2 Huub Konings Asten; 3 Joop van Dinther Eindhoven; 4 Piet Willems Schinnen; 5 Jan van der Vleuten Veldhoven; 6 Piet Smits Helmond; 7 Gerrit Hairwassers Den Dungen; 8 Herman Rutten Den Bosch; 9 Theo Teunissen Ysselsteyn; 10 Frits Bruekers Nederweert.
 
Den Bosch 4 april
1 Herman Rutten Den Bosch; 2 Theo Teunissen Ysselsteyn; 3 Frans Quanten Lommel B; 4 Frits Bruekers Nederweert; 5 Gerrit Hairwassers Den Dungen.
 
Swalmen  11 april
1 Herman Rutten Den Bosch; 2 Frits Bruekers Nederweert; 3 Piet Smits Helmond; 4 Huub Konings Asten; 5 Gerrit Janssen Tegelen; 6 Ton Reinders Valkenswaard; 7 J.Sauvellier Lommel B.; 8 Willy Bleys Lommel B.; 9 Dirk Tielemans Helmond; 10 Hein Lamers Helmond; 11 Tjeu de Waal Weert; 12 Joop Danse Den Bosch; 13 Piet Willems Schinnen; 14 Math Ramaekers Heerlen; 15 Gerrit Visser Eindhoven.
 
Haelen  19 april
1 Gerrit Hairwassers Den Dungen; 2 Theo Teunissen Ysselsteyn; 3 Piet Smits Helmond; 4 Joop van Dinther Eindhoven; 5 Herman Rutten Den Bosch; 6 Frits Bruekers Nederweert; 7 Piet Wilmsen Schinnen; 8 Paul Gielen Stramproy 9 J.Sauvellier Lommel B.; 10 Jac Fooy Maastricht; 11 Jac Wetemans Stramproy; 12 Hein Smeets Gronsveld; 13 Gerrit Janssen Tegelen; 14 Willy Bleys Lommel B.; 15 Hein Lamers Helmond.
 
Koningsbosch  25 april
1 Herman Rutten Den Bosch; 
 
Roermond  2 mei
1 Huub Konings Asten; 2 Willy Bleys Lommel B.; 3 Herman Rutten Den Bosch; 4 Theo Teunissen Ysselsteyn; 5 Gerrit Hairwassers Den Dungen; 6 Piet Smits Helmond; 7 Joop van Dinther Eindhoven; 8 Hein Smeets Gronsveld; 9 Jac Fooy Maastricht; 10 Piet van der Linden Helmond; 11 Jan Nijssen Meijel; 12 Piet Willems Schinnen; 13 Frans Alberts Geleen; 14 Gerrit Janssen Tegelen; 15 Henk  van Oosterhout Liessel.
 
Merum  9 mei
1 Gerrit Hairwassers Den Dungen; 2 Paul Gielen Stramproy; 3 Herman Rutten Den Bosch; 4 Piet Smits Helmond; 5 Gerrit Janssen Tegelen; 6 Dirk Tielemans Helmond; 7 Willy Bleys Lommel B.; 8 Joop van Dinther Eindhoven; 9 Hein Smeets Gronsveld; 10 Hein van der Linden Helmond; 11 Jef van Engelshoven Maastricht; 12 Gerrit van de Boogaert Den Bosch; 13 Jac Fooy Maastyricht;’14 Piet van der Linden Helmond; 15 Jac Wetemans Stramproy.
 
Montfort  16 mei  Bedevaart
1 Gerrit Hairwassers Den Dungen; 2 Herman Rutten Den Bosch; 3 Theo Teunissen Ysselsteyn; 4 Piet Smits Helmond; 5 Huub Konings Asten; 6 Frits Bruekers Nederweert; 7 Ton Reinders Valkenswaard; 8 Gerrit van de Boogaert Den Bosch; 9 Willy Bleys Lommel; B.; 10 Joop van Dinther Eindhoven; 11 Hein Smeets Gronsveld; 12 Willy Boks Helmond; 13 Piet Willems Schinnen; 14 Tjeu de Waal Weert; 15 Jac Fooy Maastricht.
 
Ittervoort  22 mei
1 Herman Rutten Den Bosch; 2 Theo Teunissen Ysselsteyn; 3 Piet Smits Helmond; 4 Paul Gielen Stramproy; 5 Frits Bruekers Nederweert; 6 Willy Bleys LOommel B.; 7 Gerrit van de Boogaert Den Bosch; 8 Joop van Dinther Eindhoven; 9 Gerrit Janssen Tegelen; 10 Jef van Engelshoven Maastricht; 11 NN.; 12 Tjeu de Waal Weert; 13 J.Sauvellier Lommel B.; 14 Hein Lamers Helmond; 15 Piet van der Linden Helmond.
 
Ospel  23 mei
1 Herman Rutten Den Bosch; 2
 
Neerkant  27 mei
1 Gerrit Hairwassers Den Dungen; 2 Piet Willems Schinnen; 3 Sjeng Konings Asten; 4 Herman Rutten Den Bosch; 5 Frits Bruekers Nederweert; 6 Theo Teunissen Ysselsteyn; 7 Piet Smits Helmond; 8 Gerrit Janssen Tegelen; 9 Joop van Dinther Eindhoven; 10 Hein Smeets Gronsveld; 11 Hay Kuntzelaers Tegelen; 12 Huub Konings Asten; 13 Tjeu de Waal Weert; 14 Dirk Tielemans Helmond.
 
Weert  30 mei
1 Gerrit van de Boogaert Den Bosch; 2 Frits Bruekers Nederweert; 3 Gerrit Hairwassers Den Dungen; 4 Hein Smeets Gronsveld; 5 Theo Teunissen Ysselsteyn; 6 Jac Fooy Maastricht; 7 Toon van Meijel Griendtsveen; 8 Leo Kuipers Veldhoven; 9 Herman Rutten Den Bosch; 10 Hay Kuntzelaers Tegelen.
 
Geulle  6 juni   Europese Kampioenschappen
35+
1 Adrie van Schijndel Born; 2 Albert Kesters B.; 3 J.Bens B.; 4 Daan van Dijk Baarlo; 5 Theo Theus Bergeijk; 6 Ton Gruyzen Sittard; 7 Gerrit van de Boogaert Den Bosch; 8 Jos van der Vleuten Mierlo; 9 Ton van Himbergen Buchten; 10 Jürgen Rietman Dld.
40+
1 Piet Smits Helmond; 2 Theo Teunissen Ysselsteyn; 3 Herman Rutten Den Bosch; 4 Hein Smeets Gronsveld; 5 P.Kups Dld.
45+
1 Hein Lamers Helmond; 2 Sjeng Konings Asten; 3 P.Pawlik Dld.; 4 Miko Eichler Dordmund Dld.; 5 Gerrit Janssen Tegelen.
50+
1 Louis Nackaerts België; 2 Leo Pepels Stein; 3 F.Buyink Ned.; 4 J. van Woensel  Ned.; 5 M.Stoffels Ned.
 
Hingen  7 juni
1 Huub Konings Asten; 2 Jan van der Vleuten Veldhoven; 3 Willy Boks Helmond; 4 Willy Bleys Lommel B.; 5 Jac Wetemans Stramproy; 6 Joop van Dinther Eindhoven; 7 Piet Willems Schinnen; 8 Piet Smits Helmond; 9 Gerrit Hairwassers Den Dungen; 10 Hein Smeets Gronsveld.
 
Baexem  13 juni
1 Willy Boks Helmond; 2 Herman Rutten Den Bosch; 3 Piet Smits Helmond; 4 Frits Bruekers Nederweert; 5 Gerrit Hairwassers Den Dungen; 6 Theo Teunissen Ysselsteyn; 7 Gerrit Janssen Tegelen; 8 Joop van Dinther Eindhoven; 9 Gerrit van de Boogaert Den Bosch; 10 Hein Smeets Gronsveld; 11 Dirk Tielemans Helmond; 12 Jac Fooy Maastricht; 13 Joop Danse Den Bosch; 14 Ton Reinders Valkenswaard; 15 Piet Willems Schinnen.
 
Tungelroy  14 juni
1 Herman Rutten Den Bosch; 2 Huub Konings Asten; 3 Gerrit Hairwassers Den Dungen; 4 Gunther Sistermann Rheydt D.; 5 Tjeu de Waal Weert; 6 Frits Bruekers Nederweert; 7 Joop van Dinther Eindhoven; 8 Hein Smeets Gronsveld; 9 Ton Reinders Valkenswaard; 10 Hay Kuntzelaers Tegelen; 11 Gerrit Janssen Tegelen; 12 Gerrit van de Boogaert Den Bosch.
 
Thorn  19 juni Provinciale Kampioenschappen
1 Herman Rutten Den Bosch; 2 Hein Smeets Gronsveld; 3 Theo Teunissen Ysselsteyn; 4 Willy Bleys Lommel B.; 5 Frits Bruekers Nederweert; 6 Joop van Dinther Eindhoven; 7 Jac Fooy Maastricht; 8 Gerrit Janssen Tegelen; 9 Joop Danse Den Bosch; 10 Jef van Engelshoven Maastricht; 11 Ton Reinders Valkenswaard; 12 Hay Kuntzelaers Tegelen; 13 Piet Willems Schinnen; 14 Dirk Tielemans Helmond; 15 Jan van der Vleuten Veldhoven.
Kampioen Limburg : Hein Smeets
Kampioen Brabant : Herman Rutten
 
Zeelst  26 juni
1 Gerrit Hairwassers Den Dungen; 2 Piet Willems Schinnen; 3 Gerrit Westenberg Blerick; 4 Herman Rutten Den Bosch; 5 Joop van Dinther Eindhoven; 6 Theo Teunissen Ysselsteyn; 7 Paul Gielen Stramproy; 8 Hein Smeets Gronsveld; 9 Frits Bruekers Nederweert; 10 Piet van der Linden Helmond.
 
Deurne St.Jozef  27 juni
1 Walter Hairwassers Den Dungen; 2 Jan van der Vleuten Veldhoven; 3 Piet Willems Schinnen; 4 Hein Smeets Gronsveld; 5 Joop van Dinther Eindhoven; 6 Frits Bruekers Nederweert; 7 Paul Gielen Stramproy; 8 Hay Kuntzelaers Tegelen.
 
Hoensbroek  4 juli  NWB Kampioenschap
1 Herman Rutten Den Bosch; 2 Piet van der Linden Helmond; 3 Joop Danse Den Bosch; ; 4 Fred Sijbers Blerick; 5 Piërre Klinkers Susteren; 6 Tjeu de Waal Weert; 7 Math Ramaekers Heerlen; 8 Jef van Engelshoven Maastricht; 9 Hans Toll Uden; 10 Jac Grachten Vlodrop; 11 Jan van de Pol Helmond; 12 Willy Boks Helmond; 13 Jac Fooy Maastricht; 14 Gerrit Janssen Tegelen; 15 Ad van der Vleuten Voerendaal.
 
Vierlingsbeek  11 juli
1 Huub Konings Asten; 2
 
Echt  11 juli
1 Herman Rutten Den Bosch; 2
 
Geleen  Baan  14 juli
1 Herman Rutten Den Bosch;
 
Maastricht   Sint Pietersberg  25 juli
1 Piet Wilmsen  Schinnen; 2 Jac Fooy Maastricht; 3 Frits Bruekers Nederweert; 4 Huub Konings Asten; 5 Jef van Engelshoven Maastricht; 6 Joop van Dinther Eindhoven; 7 Tjeu de Waal Weert; 8 Gunther Sistermann Rheydt D.; 9 Willy Bleys Lommel B.; 10 Hans Toll Uden; 11 Joop Danse Den Bosch; 12 Math Ramaekers Heerlen; 13 Hein Lamers Helmond; 14 Paul Gielen Stramproy; 15 Herman Rutten Den Bosch.
 
Weert   Fatima  1 augustus
1 Tjeu de Waal Weert; 2 Gerrit Hairwassers Den Dungen; 3 Herman Rutten Den Bosch; 4 Hein Smeets Gronsveld; 5 Jef van Engelshoven Maastricht; 6 Gerrit Janssen Tegelen.
 
Kelpen  2 augustus
1 Herman Rutten Den Bosch; 2
 
Kessel Eik  8 augustus
1 Jan Orbon Weert; 2 Herman Rutten Den Bosch; 3 Paul Gielen Stramproy; 4 Frits Bruekers Nederweert; 5 Tjeu de Waal Weert; 6 Joop van Dinther Eindhoven; 7 Willy Bleys Lommel B.; 8 Hay Kuntzelaers Tegelen; 9 Ton Reinders Valkenswaard; 10 Huub Konings Asten.
 
Beegden  15 augustus
1 Theo Theus Bergeijk; 2 Gerrit Hairwassers Den Dungen; 3 Fred Sijbers Blerick; 4 Paul Gielen Stramproy; 5 Hein Smeets Gronsveld; 6 Herman Rutten Den Bosch; 7 Joop van Dinther Eindhoven; 8 Gerrit Janssen Tegelen; 9 Tjeu de Waal Weert; 10 Willy Bleys Lommel B.; 11 Frits Bruekers Nederweert; 12 Hay Kuntzelaers Tegelen; 13 Jan Orbon Weert; 14 Dirk Tielemans Helmond; 15 Piet Willems Schinnen.
 
Voerendaal  20 augustus   Hel van het Zuiden
1 Gunther Sistermann Rheydt D. 2
 
Beesel  22 augustus
1 Gerrit Hairwassers Den Dungen; 2 Joop Danse Den Bosch; 3 Theo Teunissen Ysselsteyn; 4 Hein Smeets Gronsveld; 5 Willy Bleys Lommel B.; 6 Ton Reinders Valkenswaard; 7 Paul Gielen Stramproy; 8 Toon van Meijel Griendtsveen; 9 Fred Sijbers Blerick; 10 Hans Toll Uden.
 
Doenrade  29 augustus
1 Gerrit Hairwassers Den Dungen; 2 Gunther sistermann Rheydt D.; 3 Paul Gielen Stramproy; 4 Willy Bleys Lommel B.; 5 Hay Kuntzelaers Tegelen; 6 Tjeu de Waal Weert; 7 Hans Toll Uden; 8 Toon van Meijel Griendtsveen; 9 Hein Smeets Grondsveld; 10 Ton Reinders Valkenswaard; 11 Dirk Tielemans Helmond; 12 Fred Sijbers Blerick; 13 Joop Danse Den Bosch; 14 Theo Theus Bergeijk; 15 Gerrit Visser Eindhoven.
 
Posterholt  4 september
1 Huub Konings Asten; 2 Ton Reinders Valkenswaard; 3 Theo Theus Bergeijk; 4 Hermkan Rutten Den Bosch; 5 Frits Bruekers Nederweert; 6 Hein Smeets Gronsveld; 7 Willy Bleys Lommel B.; 8 Joop Danse Den Bosch; 9 Math Ramaekers Heerlen; 10 Jac Fooy Maastricht; 11 Tjeu de Waal Weert; 12 Joop van Dinther Eindhoven; 13 Jan Orbon Weert; 14 Hans Toll Uden; 15 Toon van Meijel Griendtsveen.
 
Meijel  6 september
1 Walter Hairwassers Den Dungen; 2
 
Venray   11 september
1 Herman Rutten Den Bosch; 2 Frits Bruekers Nederweert; 3 Paul Gielen Stramproy; 4 Ton Reinders Valkenswaard; 5 Joop van Dinther Eindhoven; 6 Theo Theus Bergeijk; 7 Gerrit Hairwassers Den Dungen; 8 Tjeu de Waal Weert; 9 Gunther Sistermnann Rheydt D.; 10 Willy Bleys Lommel B.; 11 Toon van Meijel Griendtsveen; 12 Gerrit Janssen Tegelen; 13 Karel Faasen Velden; 14 Hay Kuntzelaers Tegelen; 15 Hans Toll Uden.
 
Deurne  St.Jozef  12 september
1 Herman Rutten Den Bosch; 2
 
Stramproy  13 september
1 Jac Wetemans Stramproy; 2 Gerrit Hairwassers Den Dungen; 3 Hein Smeets Gronsveld; 4 Gunther Sistermann Rheydt D.; 5 Hay Kuntzelaers Tegelen; 6 Herman Rutten Den Bosch; 7 Huub Konings Asten; 8 Paul Gielen Stramproy; 9 Jac Fooy Maastricht; 10 Ton Reinders Valkenswaard.
 
Wessem  26 september
1 Gerrit Hairwassers Den Dungen; 2 Herman Rutten Den Bosch; 3 Jac Fooy Maastricht; 4 Paul Gielen Stramproy; 5 Hay Kuntzelaers Tegelen; 6 Hein Smeets Gronsveld; 7 Gerrit Janssen Tegelen; 8 Theo Theus Bergeijk; 9 Piet van der Linden Helmond; 10 Joop Danse Den Bosch; 11 Willy Bleys Lommel B.; 12 Ton Reinders Valkenswaard; 13 Tjeu de Waal Weert; 14 Dirk Tielemans Helmond; 15 Frits Bruekers Nederweert.
 
Geleen  27 september Baan Kampioenschap
1 Herman Rutten Den Bosch; 2 Hein Smeets Gronsveld; 3 Piet Smits Helmond; 4 Jac Fooy Maastricht; 5 Gunther Sistermann Rheydt D.; 6 Piërre Klinkers Susteren; 7 Piet Willems Schinnen; 8 Jac Wetemans Stramproy; 9 Adrie van Schijndel Born; 10 Piet Vluggen Zutendaal B.; 11 Willy Boks Helmond; 12 Gerrit Westerveld Blerick.