Hitwebcounter.com Free

Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                

Veteranen/Masters top 10 1975


Geleen  31 maart
1 Gerrit Visser Eindhoven; 2 Hein Lamers Helmond; 3 Karel Faasen Velden; 4 Math Ramaekers Heerlen; 5 Herman Rutten Den Bosch; 6 Piet Smits Helmond; 7 Hay Kuntzelaers Tegelen.
 
Spaubeek  6 april
1 Karel Faasen Velden; 2 Math Ramaekers Heerlen; 3 Herman Rutten Den Bosch; 4 Theo Teunissen Ysselsteyn; 5 Hay Kuntzelaers Tegelen; 6 Ton Reinders Valkenswaard; 7 Jac Wetemans Stramproy; 8 Gerrit Visser Eindhoven; 9 Fred Sijbers Blerick; 10 Tjeu de Waal Weert.
 
Swalmen  13 april
1 Theo Teunissen Ysselsteyn; 2 Piet Smits Helmond; 3 Gerrit Hairwassers Den Dungen; 4 Hein Smeets Maasbracht; 5 Ton Reinders Valkenswaard.
 
Echt  20 april
1 Herman Rutten Den Bosch; 2 Theo Teunissen Ysselsteyn; 3 Frans Quanten Lommel B.; 4 Hein Smeets Maasbracht; 5 Piet Smits Helmond; 6 Hay Kuntzelaers Tegelen; 7 Frits Bruekers Nederweert; 8 Jac Wetemans Stramproy; 9 Ton Reinders Valkenswaard; 10 Bert Balmer Valkenswaard; 11 Gerrit Visser Eindhoven; 12 Tjeu de Waal Weert; 13 Dirk Tielemans Helmond; 14 Hein Lamers Helmond; 15 Karel  Faasen Velden.
 
Nederweert  23 april
1 Herman Rutten Den Bosch; 2 Dirk Tielemans Helmond; 3 Karel Faasen Velden; 4 Hein Smeets Maasbracht; 5 Theo Teunissen Ysselsteyn.
 
Ubachsberg  27 april
1 Herman Rutten Den Bosch; 2 Theo Teunissen Ysselsteyn; 3 Frans Quanten Lommel B.; 4 Frits Bruekers Nederweert; 5 Piet Smits Helmond; 6 Gerrit Hairwassers Den Dungen; 7 Hein Smeets Maasbracht; 8 Hay Kuntzelaers Tegelen; 9 Ad van der Vleuten Ubachsberg; 10 Gerrit Visser Eindhoven; 11 Tjeu de Waal Weert; 12 Ton Reinders Valkenswaard; 13 Bert Balmer Valkenswaard; 14 Jan van de Pol Helmond; 15 Henk van  Oosterhout Liessel.
 
Diergaarde  30 april
1 Hein Smeets Maasbracht; 2 Theo Teunissen Ysselsteyn; 3 Herman Rutten Den Bosch; 4 Piet Smits Helmond; 5 Hay Kuntzelaers Tegelen; 6 Gerrit Hairwassers Den Dungen; 7 Tjeu de Waal Weert; 8 Jac Fooy Maastricht; 9 Gerrit Visser Eindhoven; 10 Jan van de Pol Helmond; 11 Cor Lambrechts Roermond ; 12 Bert Balmer Valkenswaard; 13 Gerrit van de Boogaert Den Bosch; 14 Math Ramaekers Heerlen; 15 Jan Orbon Weert. 
 
Deurne  4 mei  Bedevaart
1 Herman Rutten Den Bosch; 2 Theo Teunissen Ysselsteyn; 3 Piet Smits Helmond; 4 Gerrit Hairwassers Den Dungen; 5 Hein Smeets Maasbracht; 6 Frans Alberts Geleen; 7 Jac Fooy Maastricht; 8 Karel Faasen Velden; 9 Hay Kuntzelaers Tegelen; 10 Gerrit van de Boogaert Den Bosch.
 
Neerkant  8 mei
1 Piet Smits Helmond; 2 Herman Rutten Den Bosch; 3 Theo Teunissen Ysselsteyn; 4 Gerrit Visser Eindhoven; 5 Hay Kuntzelaers Tegelen; 6 Jac Fooy Maastricht; 7 Frans Quanten Lommel B.; 8 Bert Balmer Valkenswaard; 9 Jac Wetemans Stramproy; 10 Wijnands; 11 Ton Reinders Valkenswaard; 12 Cor Lambrechts  Roermond; 13 Henk van Oosterhout Liessel; 14 Hein Lamers Helmond.
 
Weert   10 mei  Aankomst Omloop der Peel
1 Hay Kuntzelaers Tegelen; 2 Gerrit Visser Eindhoven; 3 Math Ramaekers Heerlen; 4 Hein Lamers Helmond; 5 Hein Smeets Maasbracht; 6 Jac Wetemans Stramproy; 7 Jac Fooy Maastricht; 8 Theo Teunissen Ysselsteyn; 9 Frans Quanten Lommel B.; 10 Gerrit Westenberg Venlo.
 
Someren 11 mei  Aankomst Omloop der Peel
1 Herman Rutten Den Bosch; 2 Piet Smits Helmond; 3 Frits Bruekers Nedeerweert; 4 Hay Kuntzelaers Tegelen; 5 Ton Reinders Valkenswaard; 6 Hein Smeets Maasbracht; 7 Karel Faasen Velden; 8 Jan van der Vleuten Veldhoven; 9 Gerrit Westenberg Venlo; 10 Jan Orbon Weert; 11 Jac Fooy Maastricht.
 
Tegelen  18 mei
1 Piet Smits Helmond; 2 Math Ramaekers Heerlen; 3 Theo Teunissen Ysselsteyn; 4 Hay Kuntzelaers Tegelen; 5 Ton Reinders Valkenswaard; 6 Gerrit Visser Eindhoven; 7 Dirk Tielemans Helmond; 8 Jan Orbon Weert.
 
Liessel  25 mei
1 Math Ramaekers Heerlen; 2 Herman Rutten Den Bosch; 3 Piet Smits Helmond; 4 Jan van der Vleuten Veldhoven; 5 Karel Faasen Velden; 6 NN.; 7 Jef van Engelshoven Maastricht; 8 Jac Fooy Maastricht; 9 Hein Smeets Maasbracht; 10 Jac Wetemans Stramproy.
 
Tungelroy  26 mei
1 Gerrit Hairwassers Den Dungen; 2 Herman Rutten Den Bosch; 3 Hein Smeets Maasbracht; 4 Piet Smits Helmond; 5 Hay Kuntzelaers Tegelen.
 
Valkenburg Cauberg  1 juni  Europees Kampioenschap
35/44 jr.
1 Jan van Boxtel Mill; 2 Chris Vogten; 3 Cees Huybrechts; 4 F.Bens B.; 5  Bert Boom Enter; 6 Frans Croon B.; 7 Jan Hugens Amstenrade; 8 Math Ramaekers Heerlen; 9 C.Goudsiers Breda; 10 Hay Kuntzelaers Tegelen; 11 Piet de Jong Asten; 12 Jef van Engelshoven Maastricht; 13 Frits Bruekers Nederweert; 14 Jac Fooy Maastricht; 15 Jos van der Vleuten Mierlo; 16 A.Droulands; 17 J. van Louweren B.; 18 Ton Reinders Valkenswaard; 19 C. van Loon Breda; 20 Ben Timmermans Den Bosch.
45/60 jr.
1 Mico Eichler Aken D.; 2 Ludo Nackaerts B.; 3 Hein Lamers Helmond; 4 R.Smolders Tilkburg; 5 R. de Muynck B.; 6 H.de Vos; 7 P.Gelldorf Dld.; 8 J.Dörbner Dld.; 9 André May Den Haag; 10 R.Verstraaten.
 
Baexem  8 juni
1 Herman Rutten Den Bosch; 2 Piet Smits Helmond; 3 Gerrit Visser Eindhoven; 4 Karel Faasen Velden; 5 Math Ramaekers Heerlen; 6 Hein Smeets Maasbracht; 7 Gerrit Hairwassers Den Dungen; 8 Willy Boks Helmond; 9 Jac Wetemans Stramproy; 10 Ton Reinders Valkenswaard.
 
Den Bosch  21 juni
1 Herman Rutten Den Bosch; 2 Hein Smeets Maasbracht; 3 Gerrit Westenberg Venlo; 4 Ton Reinders Valkenswaard; 5 Piet Smits Helmond; 6 Frits Bruekers Nederweert; 7 Jac Wetemans Stramproy; 8 Bert Balmer Valkenswaard; 9 Gerrit Visser Eindhoven; 10 Gerrit van de Boogaert Den Bosch; 11 Math Ramaekers Heerlen; 12 Paul Gielen Stramproy; 13 Tjeu de Waal Weert; 14 Willy Boks Helmond; 15 Hein Lamers Helmond.
 
Doenrade  22 juni
1 Gerrit Hairwassers Den Dungen; 2 Herman Rutten Den Bosch; 3 Hein Smeets Maasbracht; 4 Piet Smits Helmond; 5 Gerrit Visser Eindhoven; 6 Jac Fooy Maastricht; 7 Frits Bruekers Nederweert; 8 Hay Kuntzelaers Tegelen; 9 Jac Wetemans Stramproy; 10 Jef van Engelshoven Maastricht; 11 Gerrit van de Boogaert Den Bosch; 12 Cor Lambrechts Roermond; 13 Henk van Oosterhout Liessel; 14 Piet Kuntzelaers Tegelen; 15 Jan Nijssen Meijel.
 
Sint Odiliënberg  28 juni
1 Herman Rutten Den Bosch; Piet Smits Helmond; 3 Hein Smeets Maasbracht; 4 Frits Bruekers Nederweert; 5 Jef van Engelshoven Maastricht; 6 Tjeu de Waal Weert; 7 Paul Gielen Stramproy; 8 Jac Fooy Maastricht; 9 Bert Balmer Valkenswaard; 10 Ton Reinders Valkenswaard.
 
Maastricht Sint Pietersberg  29 juni
1 Math Ramaekers Heerlen; 2 2 Jac Fooy Maastricht; 3 Piet Smits Helmond; 4 Jef van Engelshoven Maastricht; 5 Frits Bruekers Nederweert; 6 Hein Lamers Helmond; 7 Herman Rutten Den Bosch; 8 Hay Kuntzelaers Tegelen; 9 Jos van der Vleuten Mierlo; 10 Jac Wetemans Stramproy; 11 Gerrit Hairwassers Den Dungen; 12 Gerrit Westenberg Venlo; 13 Tjeu de Waal Weert; 14 Gerrit Visser Eindhoven; 15 Henk van Oosterhout Liessel.
 
Ittervoort  6 juli
1 Herman Rutten Den Bosch; 2 Piet Smits Helmond; 3 Frits Bruekers Nederweert; 4 Gerrit van de Boogaert Den Bosch; 5 Gerrit Visser Eindhoven; 6 Jef van Engelshoven Maastricht; 7 Tjeu de Waal Weert; 8 Gerrit Hairwassers Den Dungen; 9 Karel Faasen Velden; 10 Willy Boks Helmond; 11 Gerrit Westenberg Venlo; 12 Jac Wetemans Stramproy; 13 Paul Gielen Stramproy; 14 Hay Kuntzelaers Tegelen; 15 Jac Fooy Maastricht.
 
Ospel  13 juli  NWB Kampioenschap
1 Hein Lamers Helmond; 2 Karel Faasen Velden; 3 Piet Smits Helmond; 4 Herman Rutten Den Bosch; 5 Joop van Dinther Eindhoven; 10 Jac Fooy Maastricht.
 
Hoensbroek  20 juli
1 Herman Rutten Den Bosch; 2 Piet Smits Helmond; 3 Joop van Dinther Eindhoven; 4 Jac Fooy Maastricht; 5 Frits Bruekers Nederweert.
 
Deurne  27 juli
1 Herman Rutten Den Bosch; 2 Frits Bruekers Nederweert; 3 Piet Smits Helmond; 4 Hein Smeets Gronsveld; 5 Joop van Dinther Eindhoven; 6 Math Ramaekers Heerlen; 7 Gerrit Hairwassers Den Dungen; 8 Gerrit van de Boogaert Den Bosch; 9 W.Wijnands Schimmert; 10 Jac Wetemans Stramproy
 
Geulle  2 augustus  Hel van het Zuiden
1 Piet Smits Helmond; 2 Jef van Engelshoven Maastricht; 3 Frits Bruekers Nederweert; 4 Math Ramaekers Heerlen; 5 Jac Fooy Maastricht; 6 Joop van Dinther Eindhoven; 7 Hay Kuntzelaers Tegelen; 8 Hein Lamers Helmond; 9 Dirk Tielemans Helmond; 10 T.Cranen Veldwezelt B.; 11 Gerrit Visser Eindhoven; 12 Tjeu de Waal Weert; 13 W.Wijnands Schimmert; 14 Dries Willemsen Oirlo; 15 Pierre Daemen Maasbracht.
 
Beegden  3 augustus  Provinciaal Kampioenschap
1 Willy Boks Helmond; 2 Frits Bruekers Nederweert; 3 Jef van Engelshoven Maastricht; 4 Jac Wetemans Stramproy; 5 Piet Smits Helmond.
Kampioen Brabant : Willy Boks Helmond.
Kampioen Limburg  ; Frits Bruekers Nederweert.
 
Ysselsteyn  10 augustus
1 Herman Rutten Den Bosch; 2 Gerrit Hairwassers Den Dungen; 3 Hein Smeets Gronsveld; 4 Piet Smits Helmond; 5 Gerrit van de Boogaert Den Bosch; 6 Paul Gielen Stramproy; 7 Joop van Dinther Eindhoven; 8 Hay Kuntzelaers Tegelen; 9 Jac Wetemans Stramproy; 10 Tjeu de Waal Weert.
 
Weert  Fatima  17 augustus
1 Piet Smits Helmond; 2 Herman Rutten Den Bosch; 3 Gerrit Hairwassers Den Dungen; 4 Hein Smeets Gronsveld; 5 Paul Gielen Stramproy.
 
Roggel  24 augustus
1 Gerrit Hairwassers Den Dungen; 2 Hein Smeets Gronsveld; 3 Joop van Dinther Eindhoven.
 
Beek  Genhout  30 augustus
1 Hein Smeets Gronsveld; 2 Jef van Engelshoven Maastricht; 3 Piet Smits Helmond; 4 Jac Fooy Maastricht; 5 Paul Gielen Stramproy; 6 Joop van Dinther Eindhoven; 7 Theo Teunissen Ysselsteyn; 8 Frits Bruekers Nederweert; 9 Jac Wetemans Stramproy; 10 W.Wijnands Schimmert; 11 Arie Woudstra Geleen; 12 Gerrit Visser Eindhoven; 13 Tjeu de Waal Weert; 14 Karel Peeters Milheeze; 15 Frans Alberts Geleen.
 
Kessel Eik  31 augustus
1 Frits Bruekers Nederweert; 2 Willy Bleys  Lommel B.; 3 Hein Lamers Helmond; 4 Gerrit Visser Eindhoven; 5 Herman Rutten Den Bosch; 6 Joop van Dinther Eindhoven; 7 Piet Smits Helmond; 8 Hay Kuntzelaers Tegelen; 9 Paul Gielen Stramproy; 10 Ton Reinders Valkenswaard; 11 Gerrit van de Boogaert Den Bosch; 12 Jef van Engelshoven Maastricht; 13 Hein Smeets Gronsveld; 14 Jac Wetemans Stramproy; 15 Dirk Tielemans Helmond.
 
Meijel 8 september
1 Herman Rutten Den Bosch; 2
 
Belfeld  14 september
1 Herman Rutten Den Bosch; 2 Gerrit Hairwassers Den Dungen; 3 Theo Teunissen Ysselsteyn; 4 Piet Smits Helmond; 5 Frits Bruekers Nederweert; 6 Paul Gielen Stramproy; 7 Karel Peeters Milheeze; 8 J.Sauvellier Lommel B.; 9 Hay Kuntzelaers Tegelen; 10 Arie Woudstra Geleen.
 
Stramproy  15 september
1 Theo Teunissen Ysselsteyn; 2 Herman Rutten Den Bosch; 3 Hay Kuntzelaers Tegelen; 4 Frits Bruekers Nederweert; 5 Hein Smeets Gronsveld; 6 Ton Reinders Valkenswaard; 7 Piet Smits Helmond; 8 Jac Fooy Maastricht; 9 Paul Gielen Stramproy; 10 Joop van Dinther Eindhoven.
 
Baarlo  21 september
1 Herman Rutten Den Bosch; 2 Frits Bruekers Nederweert; 3 Piet Smits Helmond; 4 Hay Kuntzelaers Tegelen; 5 Paul Gielen Stramproy; 6 Hein Lamers Helmond; 7 Jef van Engelshoven Maastricht; 8 Tjeu de Waal Weert; 9 Willy Bleys Lommel B.; 10 Joop van Dinther Eindhoven; 11 Gerrit Hairwassers Den Dungen; 12 Hein Smeets Gronsveld; 13 Theo Teunissen Ysselsteyn; 14 J.Sauvellier Lommel B.; 15 Fred Sijbers Blerick.
 
Herkenbosch  28 september
1 Frits Bruekers Nederweert; 2 Willy Boks Helmond; 3 Karel Peeters Milheeze; 4 Herman Rutten Den Bosch; 5 Piet Smits Helmond; 6 J.Sauvellier Lommel B.; 7 Theo Teunissen Ysselsteyn; 8 Jef van Engelshoven Maastricht; 9 Hay Kuntzelaers Tegelen; 10 Willy Bleys Lommel B.; 11 Gerrit van de Boogaert Den Bosch; 12 Jac Fooy Maastricht; 13 Henk  van Oosterhout Liessel; 14 Toon van Meijel Griendtsveen; 15 Tjeu de Waal Weert.
 
Geleen Baan  5 oktober
Sprint
1 Gerrit van de Boogaert Den Bosch. 
Kilometer
1 Piet Smits Helmond.
Criterium
1 Jac Fooy Maastricht.