Hitwebcounter.com Free

Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                

Veteranen/Masters top 10 1974


Nederweert  24 maart
1 Herman Rutten Den Bosch; 2 Theo Teunissen Ysselsteyn; 3 Piet Smits Helmond; 4 Jan Opstals Hinsbeck D.; 5 Hay Kuntzelaers Tegelen; 6 Huub Konings Asten; 7 Ton Reinders Valkenswaard; 8 Tjeu de Waal Weert; 9 Gerrit Visser Eindhoven; 10 Riny Sprenkels Weert.
 
Koningsbosch  30 maart
1 Hay Kuntzelaers Tegelen; 2 Piet Smits Helmond; 3 Theo Teunissen Ysselsteyn; 4 Herman Rutten Den Bosch; 5 Huub Konings Asten; 6 Joop van Dinther Eindhoven.
 
Heythuysen  31 maart
1 Huub Konings Asten; 2 Herman Rutten Den Bosch; 3 Theo Teunissen Ysselsteyn;4 Piet Smits Helmond; 5 Joop van Dinther Eindhoven; 6 Hay Kuntzelaers Tegelen; 7 Ton Reinders Valkenswaard; 8 Jan Opstals Hinsbeck D.;9 Tjeu de Waal Weert; 10 Gerrit van de Boogaert Den Bosch.
 
Pey Echt  7 april
1 Jac Wetemans Stramproy; 2 Theo Teunissen Ysselsteyn; 3 Herman Rutten Den Bosch; 4 Piet Smits Helmond; 5 Ton Reinders Valkenswaard; 6 Joop van Dinther Eindhoven; 7 Karel Faasen Velden; 8 Gerrit van de Boogaert Den Bosch; 9 Jan Opstals Hinsbeck D.; 10 Hay Kuntzelaers Tegelen.
 
Tegelen  14 april
1 Herman Rutten Den Bosch;2 Theo Teunissen Ysselsteyn; 3 Joop van Dinther Eindhoven; 4 Piet Smits Helmond; 5 Gerrit van de Boogaert Den Bosch; 6 Gerrit Jansen Tegelen; 7 Ton Reinders Valkenswaard; 8 Gerrit Visser Eiundhoven; 9 Jan Opstals Hinsbeck D.; 10 J.Watherman Rheindahlen D.
 
Swalmen  21 april
1 Bruno Preuss Chapelle B.; 2 Herman Rutten Den Bosch; 3 Theo Teunissen Ysselsteyn; 4 Hay Kuntzelaers Tegelen; 5 Ton Reinders Valkenswaard; 6 Joop van Dinther Eindhoven; 7 Piet Smits Helmond; 8 Jac Wetemans Stramproy; 9 Dirk Tielemans Helmond; 10 Tjeu de Waal Weert.
 
Laren  27 april
1 Theo Teunissen Ysselsteyn; 2 Herman Rutten Den Bosch; 3 Math Jacobs Roermond; 4 H.,Dirks Echt; 5 Joop van Dinther Eindhoven.
 
Montfort  28 april
1 Herman Rutten Den Bosch; Bruno Preuss Chapelle B; 3 Theo Teunissen Ysselsteyn; 4 Piet Smits Helmond; 5 Jan Opstals Hinsbeck D.
 
Liessel  30 april
1 Tjeu de Waal Weert; 2
 
Deurne  5 mei
1 Jan Opstals Hinsbeck D.; 2 Piet Smits Helmond; 3 Dirk Tielemans Helmond; 4 Herman Rutten Den Bosch; 5 Bruno Preuss Chapelle B.
 
Vlodrop  12 mei
1 Bruno Preuss Chapelle B.; 2 Herman Rutten Den Bosch; 3 Joop van Dinther Eindhoven; 4 Hay Kuntzelaers Tegelen; 5 Piet Smits Helmond; 6 Jac Wetemans Stramproy; 7 Gerrit Jansen Tegelen; 8 Frits Bruekers Nederweert; 9 Gerrit Visser Eindhoven; 10 Math Jacobs Roermond.
 
Ospel  19 mei
1 Piet Smits Helmond; 2 Herman Rutten Den Bosch; 3 Theo Teunissen Ysselsteyn; 4 Hay Kuntzelaers Tegelen; 5 Jan Opstals Hinsbeck D.; 6 Gerrit Jansen Tegelen; 7 Frits Bruekers Nederweert; 8 Dirk Tielemans Helmond; 9 Hein Lamers Helmond; 10 Frans Bruekers Weert.
 
Herkenbosch  23 mei
1 Theo Teunissen Ysselsteyn; 2 Gerrit Hairwassers Den Dungen; 3 Piet Smits Helmond; 4 Math Jacobs Roermond; 5 Jan van der Vleuten Veldhoven.
 
Weert  25 mei  Aankomst Omloop der Peel
1 Piet Smits Helmond; 2 Sjeng Konings Asten; 3 Jan van der Vleuten Veldhoven; 4 Jan Opstals Hinsbeck D.; 5 Theo Teunissen Ysselsteyn; 6 Herman Rutten Den Bosch; 7 Gerrit van de Boogaert Den Bosch; 8 Hay Kuntzelaers Tegelen; 9 Gerrit Jansen Tegelen; 10 Fred Sijbers Blerick.
 
Sint Joost  3 juni   NWB Kampioenschap
1 Herman Rutten Den Bosch; 2 Theo Teunissen Ysselsteyn; 3 Gerrit Hairwassers Den Dungen; 4 Tjeu Tinnemans Nederweert; 5 Ton Reinders Valkenswaard; 6 Bruno Preuss Chapelle B.; 7 Frits Bruekers Nederweert; 8 Piet Smits Helmond; 9 Frans Bruekers Weert; 10 Riny Sprenkels Weert.
 
Ittervoort  9 juni
1 Gerrit Hairwassers Den Dungen; 2 Bruno Preuss Chapelle B.; 3 Theo Teunissen Ysselsteyn; 4 Herman Rutten Den Bosch; 5 Math Jacobs Roermond; 6 Frits Bruekers Nederweert; 7 Gerrit Jansen Tegelen; 8 Frans Kessels Ospel; 9 Jan Opstals Hinsbeck D.; 10 Hay Kuntzelaers Tegelen.
 
Tungelroy  10 juni
1 Gerrit Hairwassers Den Dungen; 2 Herman Rutten Den Bosch; 3 Jan Opstals Hinsbeck D.; 4 Math Jacobs Roermond; 5 Hay Kuntzelaers Tegelen; 6 Jac Wetemans Stramproy; 7 Tjeu de Waal Weert; 8 Riny Sprenkels Weert; 9 B.Balmer Valkenswaard; 10 Gerrit Jansen Tegelen.
 
Baarlo  15 juli
1 Bruno Preuss Chapelle B.; 2 Math Jacobs Roermond; 3 Jac Wetemans Stramproy; 4 Fred Sijbers Blerick; 5 Tjeu de Waal Weert; 6 Gerrit Hairwassers Den Dungen; 7 Theo Teunissen Ysselsteyn; 8 Herman Rutten Den Bosch; 9 Hay Kuntzelaers Tegelen; 10 Gerrit Jansen Tegelen.
 
Maasbracht Beek  23 juni
1 Herman Rutten Den Bosch; 2 Gerrit Hairwassers Den Dungen; 3 Theo Teunissen Ysselsteyn; 4 Jac Wetemans Stramproy; 5 Math Jacobs Roermond; 6 Fred Sijbers Blerick; 7 Ger Hoofwijk Buchten; 8 Gerrit Visser Eindhoven; 9 Jan Opstals Hinsbeck D.; 10 Gerrit Jansen Tegelen.
 
Blitterswijk  30 juni
1 Herman Rutten Den Bosch; 2 Gerrit Hairwassers Den Dungen; 3 Ton Reinders Valkenswaard; 4 Theo Teunissen Ysselsteyn.
 
Echt  21 juli  Bedevaart
1 Gerrit Hairwassers Den Dungen; 2 Herman Rutten Den Bosch; 3 Jan Opstals Hinsbeck D.; 4 Hay Kuntzelaers Tegelen; 5 Ton Reinders Valkenswaard;6 Math Jacobs Roermond; 7 Frits Bruekers Nederweert; 8 Jac Wetemans Stramproy; 9 Gerrit Jansen Tegelen; 10 Piet Smits Helmond.
 
Blerick  Boekend 27 juli
1 Herman Rutten Den Bosch; 2 Piet Smits Helmond; 3 Hay Kuntzelaers Tegelen; 4 Math Jacobs Roermond; 5 Jan Opstals Hinsbeck D.; 6 Ton van Himbergen Buchten; 7 Tjeu de Waal Weert; 8 Gerrit Westenberg Blerick; 9 Frans Bruekers Weert; 10 Karel Faasen Velden.
 
Melick  4 augustus
1 Ton van Himbergen Buchten; 2 Hay Kuntzelaers Tegelen; 3 Herman Rutten Den Bosch; 4 Piet Smits Helmond; 5 Ton Reinders Valkenswaard; 6 Jac Wetemans Stramproy; 7 L.Cuypers Veldhoven; 8 Frits Bruekers Nederweert; 9 Gerrit Jansen Tegelen; 10 Gerrit van de Boogaert Den Bosch.
 
Pey Echt  11 augustus
1 Piet Smits Helmond; 2 Herman Rutten Den Bosch; 3 Gerrit Hairwassers Den Dungen; 4 Math Jacobs Roermond; 5 Jan Opstals Hinsbeck D.; 6 Ton Reinders Valkenswaard; 7 Jac Wetemans Stramproy; 8 J. van Oosterhout Liessel; 9 Hay Kuntzelaers Tegelen; 10 Frans Bruekers Weert.
 
Beesel  18 augustus
1 Herman Rutten Den Bosch; 2 Gerrit Hairwassers Den Dungen; 3 Hay Kuntzelaers Tegelen; 4 Ton Reinders Valkenswaard; 5 Jac Wetemans Stramproy; 6 Jan Opstals Hinsbeck D.; 7 Gerrit van de Boogaert Den Bosch; 8 A.Rooyendijk Boxmeer; 9 B.Balmer Valkenswaard; 10 H. van Oosterhout Liessel.
 
Horst  25 augustus
1 Dirk Tielemans Helmond; 2 Adrie van Schijndel Buchten; 3 B.Balmer Valkenswaard; 4 Gerrit Hairwassers Den Dungen; 5 Hay Kuntzelaers Tegelen; 6 Math Jacobs Roermond; 7 Jan Opstals Hinsbeck D.; 8 Tjeu de Waal Weert; 9 Karel Faasen Velden; 10 Wien Verkoulen Swalmen.
 
Belfeld  8 september
1 Wien Verkoulen Swalmen; 2 Herman Rutten Den Boschj; 3 Gerrit Hairwassers Den Dungen; 4 Math Jacobs Roermond; 5 Hay Kuntzelaers Tegelen; 6 Gerrit Jansen Tegelen; 7 Ger Hoofwijk Buchten; 8 Tjeu de Waal Weert; 9 Ton Reinders Valkenswaard; 10 Frits Bruekers Nederweert.
 
Oerle  14 september
1 Bruno Preuss Chapelle B.; 2 Wien Verkoelen Swalmen; 3 Herman Rutten Den Bosch ; 4 Piet Smits Helmond; 5 Gerrit Hairwassers Den Dungen; 6 Jan Opstals Hinsbeck D.; 7 Gerrit van de Boogaarts Den Bosch; 8 Hay Kuntzelaers Tegelen; 9 Ger Hoofwijk Buchten; 10 Ton Reinders Valkenswaard. 
 
Roggel  15 september
1 Herman Rutten Den Bosch; 2 Gerrit Hairwassers Den Dungen; 3 Piet Smits Helmond; 4 Jan Opstals Hinsbeck; 5 Wien Verkoulen Swalmen; 6 Bruno Preus Chapelle B.; 7 Gerrit van de Boogaert Den Bosch; 8 Math Jacobs Roermond; 9 Tjeu de Waal Weert; 10 Frits Bruekers Nederweert.
 
Stramproy  16 september
1 Gerrit Hairwassers Den Dungen; 2 Hay Kuntzelaers Tegelen; 3 Herman Rutten Den Bosch; 4 Piet Smits Helmond; 5 Math Jacobs Roermond; 6 Jan Opstals Hinsbeck D.; 7 Jac Wetemans Stramproy; 8 Ton Reinders Valkenswaard; 9 Gerrit Jansen Tegelen; 10 L.Cuypers Veldhoven.
 
Kessel Eik  22 september
1 Bruno Preuss Chapelle B.; 2 Wien Verkoulen Swalmen; 3 Jan van der Vleuten Veldhoven; 4 Ton van Himbergen Buchten; 5 Herman Rutten Den Bosch; 6 Gerrit Hairwassers Den Dungen; 7 Hay Kuntzelaers Tegelen; 8 Gerrit Visser Eindhoven; 9 Gerrit Jansen Tegelen; 10 Gerrit van de Boogaert Den Bosch.
 
Deurne St.Jozef  29 september
1 Gerrit Hairwassers  Den Dungen; 2 Bruno Preuss Chapelle B.; 3 Wien Verkoulen Swalmen; 4 J. van Oosterhout Liessel; 5 Hay Kuntzelaers Tegelen; 6 Gerrit Jansen Tegelen; 7 Jac Wetemans Stramproy; 8 Tjeu de Waal Weert; 9 Gerrit Visser Eindhoven; 10 Ton Reinders Valkenswaard.                     
 
Soerendonk  6 oktober
1 Herman Rutten Den Bosch; 2 Gerrit Hairwassers Den Dungen; 3 Jan Opstals Hinsbeck Dld.; 4 Jac Wetemans Stramproy; 5 Gerrit Visser Eindhoven.
 
Geleen  13 oktober
1 Jan van der Vleuten Veldhoven; 2 Herman Rutten Den Bosch; 3 Gerrit Hairwassers Den Dungen; 4 Tjeu de Waal Weert; 5 Frits Bruekers Nederweert; 6 L.Cuypers Veldhoven; 7 Gerrit Visser Eindhoven; 8 Hay Kuntzelaers Tegelen; 9 Wien Verkoulen Swalmen; 10 Ad van der Vleuten Voerendaal.