Hitwebcounter.com Free

Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                

Veteranen/Masters top 10 1973


Weert  IJzeren Man  17 maart  Samen met Gentlemen en Junioren
1 Willy van de Borgh Echt Jun.; 2 Frans Moll Helmond ;3 Herman Smits Baarlo; 4 Herman Rutten Den Bosch; 5 Jan Vels  Zelhem Jun.; 6 Jan Opstals Binsbeck D.; 7 Piet Smits Helmond; 8 Hein Lamers Helmond; 9 Jo Geurts Echt; 10 Tjeu de Waal Weert. 
Ploegenklassement
1 Sijbers Sport Blerick;  2 Rouvoet Den Bosch; 3 Wielerclub Weert; 4 Cycling Geurts Echt.
 
Koningsbosch  1 april
1 Joop van Dinther Eindhoven; 2 Hein Lamers Helmond; 3 Karel Faasen Velden; 4 Frans Spetgens Someren; 5 Hay Kuntzelaers Tegelen; 6 Herman Smits Baarlo; 7 Gunther Sistermann Rheidt D.; 9 Gerrit Visser Eindhoven; 9 Herman Rutten Den Bosch; 10 Jan Opstals Binsbeck D.
 
Heythuysen  8 april
1 Jan Opstals Binsbeck D. D.; 2 Herman Rutten Den Bosch; 3 Gerrit Visser Eindhoven; 4 Gerrit Janssen Tegelen; 5 Hay Kuntzelaers Tegelen; 6 Theo Teunissen Ysselsteyn; 7 Joop van Dinther Eindhoven; 8 Frits Bruekers Nederweert; 9 Hein Smeets Maasbracht; 10 Gunther Sistermannn Rheidt. D.
 
Merum  15 april
1 Herman Rutten Den Bosch; 2 Jan Opstals Binsbeck D.; 3 Theo Teunissen Ysselsteyn; 4 Hay Kuntzelaers Tegelen; 5 Hein Lamers Helmond; 6 Frans Spetgens Someren; 7 Piet Kuntzelaers Tegelen; 8 Herman Smits Baarlo; 9 Math Ramaekers Heerlen; 10 Gunther Sistermann Rheidt D.
 
Haelen  22 april
1 Herman Rutten Den Bosch; 2 Theo Teunissen Ysselsteyn; 3 Gunther Sistermann Rheidt D.; 4 Hay Kuntzelaers Tegelen; 5 Hein Lamers Helmond; 6 Herman Smits Baarlo; 7 Frits Bruekers Nederweert; 8 Frans Spetgens Someren; 9 Karel Faasen Velden; 10 Gerrit Visser Eindhoven.
 
Haelen  23 april
1 Herman Rutten Den Bosch; 2 Theo Teunissen Ysselsteyn; 3 Guther Sistermann Rheidt Dld.; 4 Hay Kuntzelaers Tegelen; 5 Hein Lamers Helmond; 6 Herman Smits Baarlo.
 
Montfort  29 april
1 Gunther Sistermann Rheidt D.; 2 Herman Rutten Den Bosch; 3 Hay Kuntzelaers Tegelen; 4 Theo Teunissen Ysselsteyn; 5 Tjeu de Waal Weert; 6 Frans Spetgens Somneren; 7 Joop van Dinther Eindhoven; 8 Jan Opstals Binsbeck D.; 9 Frits Bruekers Nederweert; 10 Gerrit Janssen Tegelen.
 
Leeuwen 6 mei
1 Gerrit Visser Eindhoven; 2 Hay Kuntzelaerrs Tegelen; 3 Joop van Dinther Eindhoven; 4 Herman Rutten Den Bosch; 5 Jan Opstals Binsbeck Dld.
 
Neerkant  12 mei
1 Gerrit Visser Eindhoven; 2 Gunther Sistermann Rheidt D.; 3 Herman Rutten Den Bosch; 4 Jan Opstals Binsbeck D.; 5 Theo Teunissen Ysselsteyn; 6 Frans Spetgens Someren; 7 Joop van Dinther Eindhoven; 8 Hein Lamers Helmond; 9 Hay Kuntzelaers Tegelen; 10 Jac Wetemans Stramproy.
 
Echt  13 mei
1 Herman Rutten Den Bosch; 2 Theo Teunissen Ysselsteyn; 3 Joop van Dinther Eindhoven; 4 Math Ramaekers Heerlen; 5 Herman Smits Baarlo; 6 Gerrit Janssen Tegelen; 7 Frans Spetgens Someren; 8 Gunther Sistermann Rheidt D.; 9 Hay Kuntzelaers Tegelen; 10 Jac Wetemans Stramproy.
 
 
Deurne  20 mei
1 Jan van der Vleuten Veldhoven 2 Herman Smits Baarlo; 3 Tjeu de Waal Weert; 4 Sjeng Konings Asten; 5 Frans Bruekers Weert; 6 Gerrit Janssen Tegelen; 7 Jac Wetemans Stramproy; 8 Herman Rutten Den Bosch; 9 Jan Opstals Binsbeck D.; 10 Theo Teunissen Ysselsteyn.
 
Doenrade  27 mei
1 Gunther Sistermann Rheidt D.; 2 Jac Wetemans Stramproy; 3 Theo Teunissen Ysselsteyn; 4 Herman Rutten Den Bosch; 5 Jan Opstals Binsbeck D.; 6 Hay Kuntzelaers Tegelen; 7 N.N.; 8 Hein Smeets Maasbracht.
 
Herkenbosch  31 mei
1 Herman Rutten Den Bosch; 2 Hein Smeets Maasbracht; 3 Theo Teunissen Yselsteyn.
 
Vlodrop  3 juni
1 Hay Kuntzelaers Tegelen 2 Theo Teunissen Ysselsteyn; 3 Herman Rutten Den Bosch; 4 Gunther Sistermann Rheidt D.; 5 Jan Opstals Binsbeck D.
 
Sint Joost  10 juni
1 Theo Teunissen Ysselsteyn; 2 Hay Kuntzelaers Tegelen; 3 Joop van Dinther Eindhoven; 4 Gerrit Visser Eindhoven; 5 Tjeu de Waal Weert; 6 Hein Lamers Helmond; 7 Jan Opstals Binsbeck D.; 8 Gunther Sistermann Rheidt D.; 9 Herman Rutten Den Bosch; 10 Herman Smits Baarlo.
 
Sint Joost  11 juni
1 Herman Rutten Den Bosch; 2 Theo Teunissen Ysselsteyn; 3 Gunther Sistermann Rheidt D; 4 Hay Kuntzelaers Tegelen; 5 Herman Smits Baarlo; 6 Tjeu de Waal Weert; 7 Jan Nijssen Meijel; 8 K.Waterman Wildenraht D.; 9 Jan Opstals Binsbeck D.; 10 Gerrit Visser Eindhoven.
 
Nederweert  17 juni  NWB Kampioenschap
1 Joop van Dinther Eindhoven; 2 Jan Opstals Binsbeck D.; 3 Tjeu Eggelen Stramproy; 4 Jac Wetemans Stramproy; 5 Jan Nijssen Meijel; 6 Herman Smits Baarlo; 7 Marinus Cornelissen Den Bosch; 8 Tjeu de Waal Weert; 9 Frans Spetgens Someren; 10 Gerrit Janssen Tegelen.
 
Tungelroy  18 juni
1 Herman Rutten Den Bosch; 2 Jan Opstals Binsbeck D.; 3 Theo Teunissen Ysselsteyn; 4 Joop van Dinther Eindhoven; 5 Hay Kuntzelaers Tegelen.
 
Veldhoven  24 juni
1 Herman Rutten Den Bosch; 2
 
Melick  1 juli
1 Theo Theunissen Ysselsteyn; 2 Herman Rutten Den Bosch; 3 Jan Opstals Binsbeck D.; 4 Math Ramaekers Heerlen; 5 Ton van Himbergen Buchten; 6 Hay Kuntzelaers Tegelen; 7 Tjeu de Waal Weert; 8 Joop van Dinther Eindhoven; 9 Frits Bruekers Nederweert; 10 Fred Sijbers Blerick.
 
Thorn  8 juli  Provinciale Kampioenschappen
1 Sjeng Konings Asten; 2 Herman Rutten Den Bosch; 3 Theo Teunissen Ysselsteyn; 4 Jan Opstals Binsbeck D.; 5 Hay Kuntzelaers Tegelen; 6 Piet Smits Helmond; 7 Frits Bruekers Nederweert; 8 Joop van Dinther Eindhoven; 9 Gerrit van de Boogaert Den Bosch; 10 Herman Smits Baarlo.
 
Kampioen Limburg
1 Theo Teunissen Ysselsteyn; 2 Jan Opstals Binsbeck Dld.; 3 Hay Kuntzelaers Tegelen.
Kampioen Nrd. Brabant 
1 Sjeng Konings Asten; 2 Herman Rutten Den Bosch; 3 Piet Smits Helmond.
 
Blerick   Boekend 15 juli  Bedevaart
1 Herman Rutten Den Bosch; 2 Karel Faasen Velden; 3 Math Ramaekers Heerlen; 4 Piet Smits Helmond; 5 Joop van Dinther Eindhoven; 6 Hein Lamers Helmond; 7 Frits Bruekers Nederweert; 8 Theo Teunissen Ysselsteyn; 9 Hay Kuntzelaers Tegelen; 10 Jan Opstals Binsbeck D.
 
Heusden Asten  22 juli
1 Ton van Himbergen Buchten; 2 Hay Kuntzelaers Tegelen; 3 Frans Spetgens Someren; 4 Herman Rutten Den Bosch; 5 Theo Teunissen Ysselsteyn; 6 Piet Smits Helmond; 7 Gerrit Janssen Tegelen; 8 Jan Opstals Hinsbeck Dld.; 9 Gerrit Visser Eindhoven; 10 Jac Wetemans Stramproy.
 
Deurne  29 juli
1Theo Teunissen Ysselsteyn; 2 Herman Rutten Den Bosch; 3 Ton van Himbergen Buchten; 4  Piet Smits Helmond;5 Math Ramaekers Heerlen; 6 Sjeng Konings Asten; 7 Hay Kuntzelaers Tegelen; 8 Fred Sijbers Blerick; 9 Hein Lamers Helmond; 10 Jac Wetemans Stramproy.
 
Baarlo  5 augustus
1 Math Ramaekers Heerlen; 2 Herman Rutten Den Bosch; 3 Theo Teunissen Ysselsteyn; 4 Hein Lamers Helmond; 5 Frans Spetgens Someren.
 
Ospel  12 augustus
1 Piet Smits Helmond; 2 Hay Kuntzelaers Tegelen; 3 Theo Teunissen Ysselsteyn; 4 Herman Rutten Den Bosch; 5 Gerrit van de Boogaert Den Bosch; 6 Frits Bruekers Nederweert; 7 Jan Opstals Binsbeck D.; 8 Gerrit Janssen Tegelen; 9 Hein Lamers Helmond; 10 Jan Nijssen Meijel.
 
Horst  19 augustus
1 Fred Sijbers Blerick; 2 Frans Spetgens Someren; 3 Theo Teunissen Ysselsteyn; 4 Gerrit Janssen Tegelen; 5 Herman Rutten Den Bosch; 6 Frits Bruekers Nederweert; 7 Gerrit van de Boogaert Den Bosch; 8 Gerrit Visser Eindhoven; 9 Frans Bruekers Weert; 10 Piet Kuntzelaers Tegelen.
 
Roggel  26 augustus
1 Fred Sijbers Blerick; 2 Frans Spetgens Someren; 3 Jac Wetemans Stramproy; 4 Frans Bruekers Weert; 5 Sjeng Konings Asten; 6 Jan Nijssen Meijel; 7 Gerrit Visser Eindhoven; 8 Piet Kuntzelaers Tegelen; 9 Marinus Cornelissen Den Bosch; 10 Hay Kuntzelaers Tegelen.
 
Kessel Eik  2 september
1 Herman Rutten Den Bosch; 2 Ton van Himbergen Buchten; 3 Joop van Dinther Eindhoven; 4 Jan Opstals Binsbeck D.; 5 Gerrit Janssen Tegelen; 6 Jac Wetemans Stramproy; 7 Gerrit Visser Eindhoven; 8 Marinus Cornelissen Den Bosch; 9 Karel Faasen Velden; 10 Jan van de Pol Helmond.
 
Laren  5 september
1 Herman Rutten Den Bosch; 2 Joop van Dinther Eindhoven; 3 Gerrit Visser Eindhoven; 4 Jan Opstals Binsbeck D.; 5 Frans Bruekers Weert; 6 Gerrit van de Boogaert Den Bosch; 7 Jan Nijssen Meijel; 8 Fred Sijbers Blerick; 9 Hein Lamers Helmond; 10 Marinus Cornelissen Den Bosch.
 
Horn  8 september
1 Herman Rutten Den Bosch; 2 Theo Teunissen Ysselsteyn; 3 Gunther Sistermann Rheidt D; 4 Hay Kuntzelaers Tegelen; 5 Jan Opstals Binsbeck D.; 6 Joop van Dinther Eindhoven; 7 Frans Spetgens Someren; 8 Gerrit Visser Eindhoven; 9 Gerrit van de Boogaert Den Bosch; 10 Jan Tuithof Blerick.
 
Belfeld  9 september
1 Herman Rutten Den Bosch; 2 Theo Teunissen Ysselsteyn; 3 Joop van Dinther Eindhoven; 4 Jan Opstals Binsbeck D.; 5 Hay Kuntzelaers Tegelen; 6 Gerrit Visser Eindhoven; 7 Gerrit Janssen Tegelen; 8 Ton van Himbergen Buchten; 9 Gerrit van de Boogaert Den Bosch; 10 Fred Sijbers Blerick.
 
Oerle  15 september
1 Herman Rutten Den Bosch; 2 Hay Kuntzelaers Tegelen; 3 Math Ramaekers Heerlen; 4 Theo Teunissen Ysselsteyn; 5 Frans Bruekers Weert; 6 Fred Sijbers Blerick; 7 Gerrit van de Boogaert Den Bosch; 8 Gerrit Visser Eindhoven; 9 Hein Lamers Helmond; 10 Ton van Himbergen Buchten.
 
Heel  16 september
1 Herman Rutten Den Bosch; 2 Theo Teunissen Ysselsteyn; 3 Math Ramaekers Heerlen; 4 Gerrit van de Boogaert Den Bosch; 5 Joop van Dinther Eindhoven; 6 Jan Opstals Binsbeck D.; 7 Hay Kuntzelaers Tegelen; 8 Jac Wetemans Stramproy; 9 Frans Bruekers Weert; 10 Karel Faasen Velden.
 
Stramproy  17 september
1 Herman Rutten Den Bosch; 2 Hay Kuntzelaers Tegelen; 3 Gerrit van de Boogaert Den Bosch; 4 Theo Teunissen Ysselsteyn; 5 Ton van Himbergen Buchten.
 
Dieteren  23 september
1 Herman Rutten Den Bosch; 2 Jan Opstals Binsbeck D.; 3 Gerrit Janssen Tegelen; 4 Joop van Dinther Den Bosch; 5 Hay Kuntzelaers Tegelen. 6 Theo Teunissen Ysselsteyn; 7 Math Ramaekers Heerlen; 8 Fred Sijbers Blerick; 9 H.Cornelissen Den Bosch; 10 Gerrit Visser Eindhoven.
 
Baexem  30 september
1 Herman Rutten Den Bosch; 2 Theo Teunissen Ysselsteyn; 3 Jan Opstals Binsbeck D.; 4 Hay Kuntzelaers Tegelen; 5 Joop van Dinther Eindhoven; 6 Gerrit van de Boogaert Den Bosch; 7 Gerrit Visser Eindhoven; 8 Jan Nijssen Meijel; 9 Jac Wetemans Stramproy; 10 Gerrit Janssen Tegelen.
 
Weert  IJzeren Man  7 oktober  Samen met Junioren en Gentlemen.
1 Gerard Pijnenburg Neerkant Jun.; 2 Herman Rutten Den Bosch; 3 Jo Geurts Echt; 4 Hay Kuntzelaers Tegelen; 5 Fred Sijbers Blerick; 6 Math Jacobs Roermond; 7 Jan Opstals Binsbeck D.; 8 Peter Mulders Venlo  Jun.; 9 Gerrit Janssen Tegelen; 10 Ton Gruyzen Sittard. 
 
Soerendonk  14 oktober  Samen met Gentlemen.
1 Huub Konings Asten; 2 Frans Bruekers Weert; 3 Herman Rutten Den Bosch; 4 Theo Teunissen Ysselsteyn; 5 Frits Bruekers Nederweert; 6 A.Plantaz Son; 7 Joop van Dinther Eindhoven; 8 Ton Gruyzen Sittard; 9 Jan Opstals Binsbeck D.; 10 Gerrit van de Boogaert Den Bosch; 11 Jo Geurts Echt; 12 J.Waterman Wildenrath D.; 13 Jo Schuren Maasbracht; 14 Hay Kuntzelaers Tegelen; 15 Fred Sijbers Blerick; 16 Jan Orbon Weert; 17 Gerrit Visser Eindhoven; 18 Gerrit Janssen Tegel;en; 19 J.Peeters Weert; 20 Huub Peeters Linne; 21 Riny Sprenkels Weert; 22 Har Kessels Horn; 23 J.Dericks Diergaarde.
 
Jaarklassement
1 Herman Rutten Den Bosch  298 punten; 2 Theo Teunissen Ysselsteyn 232; 3 Hay Kuntzelaers Tegelen 194.