Hitwebcounter.com Free

Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                

Veteranen/Masters top 10 1972


Nederweert   19 maart
1 Jan van Boxtel Mill; 2 Piet Smits Helmond; 3 A.Groenendaal Vught; 4 Tjeu Eggelen Stramproy; 5 Hein Lamers Helmond; 6 Theo Teunissen Ysselsteyn; 7 Jac Jans St.Joost; 8 Jan Opstals Krefeld D.; 9 André May Den Haag; 10 Marinus Cornelissen Den Bosch.
 
Tegelen  2 april
1 Frans Bouman Sittard; 2 Jan van Boxtel Mill; 3 Gunther Sistermann Rheidt D.; 4 Jan Opstals Krefeld D.; 5 Hay Kuntzelaers Tegelen; 6 Martin van der Pluym Hank; 7 Joop van Dinther Eindhoven; 8 Herman Smits Baarlo; 9 Marinus Cornelissen Den Bosch; 10 Louis Motké Beek.
 
Haelen  3 april
1 Gerrit van de Boogaert Den Bosch; 2 Jan van Boxtel Mill; 3 Gunther Sistermann Rheidt D.; 4 Piet Smits Helmond; 5 Theo Teunissen Ysselsteyn; 6 Hay Kuntzelaers Tegelen; 7 André May Den Haag; 8 Frans Bouman Sittard; 9 Louis Gaethofs Bocholt B.; 10 Jan Opstals Krefeld D.
 
Heythuysen  9 april
1 Jan Opstals Krefeld D.; 2 Hay Kuntzelaers Tegelen; 3 Theo Teunissen Ysselsteyn; 4 Jan van Boxtel Mill; 5 Piet Smits Helmond; 6 Marinus Cornelissen Den Bosch; 7 Math Ramaekers Heerlen; 8 André May Den Haag; 9 Gerrit van de Boogaert Den Bosch; 10 Martin van der Pluym Hank.
 
Zeelst  22 april
1 Piet Smits Helmond; 2 Hay Kuntzelaers Tegelen; 3 Jan Opstals Krefeld D.; 4 Theo Teunissen Ysselsteyn; 5 A.Groenendaal Vught.
 
Boekel  23 april
1 Gunther Sistermann Rheidt D.; 2 Joop van Dinther Eindhoven; 3 Piet Smits Helmond; 4 Karel Faasen Velden; 5 Jan van Boxtel Mill; 6 Hay Kuntzelaers Tegelen.
 
Den Bosch  26 april
1 Jan Opstals Krefeld D.; 2 Piet Smits Helmond; 3 Theo Teunissen Ysselsteyn; 4 Jan van Boxtel Mill; 5 Marinus Cornelissen Den Bosch.
 
Merum  30 april
1 Gunther Sistermann Rheidt D.; 2 Jan Opstals Krefeld D.; 3 Joop van Dinther Eindhoven; 4 Herman Rutten Den Bosch; 5 Piet Smits Helmond; 6 Theo Teunissen Ysselsteyn; 7 Gerrit van de Boogaert Den Bosch; 8 Marinus Cornelissen Den Bosch; 9 Jan van Boxtel Mill; 10 Math Ramaekers Heerlen.
 
Beek  3 -4 april  Tour de Limburger
1e Et.
1 Frans Bouman Sittard; 
2e Et.
1 Gunther Sistermann Rheidt D.;
Eindklassement
1 Frans Bouman Sittard; 2 Gunther Sistermann Rheidt Dld.
 
Montfort  10 mei
1 Piet Smits Helmond; 2 Joop van Dinther Eindhoven; 3 Theo Teunissen Ysselsteyn; 4 Martin van der Pluym Hank; 5 Gunther Sistermann Rheidt D.
 
Swalmen  11 mei 
1 Jan van Boxtel Mill; 2 Gunther Sistermann Rheidt D.; 3 Piet Smits Helmond; 4 Hay Kuntzelaers Tegelen; 5 Math Ramaekers Heerlen; 6 Joop van Dinther Eindhoven; 7 Hein Lamers Helmond; 8 Jan Opstals Krefeld D.; 9 Theo Teunissen Ysselsteyn; 10 Herman Smits Baarlo.
 
Broekhuizenvorst  14 mei
1 Piet Smits Helmond; 2 Martin van der Pluym Hank; 3 Frans Oosterbosch Eindhoven; 4 Jan Opstals Krefeld D.; 5 Piet Kuntzelaers Tegelen; 6 Gerrit Janssen Tegelen; 7 Gerrit Visser Eindhoven; 8 Gerard Raaymakers Eindhoven; 9 Fred Sijbers Blerick; 10 Gunther Sistermann Rheidt D.
 
Sint Joost  22 mei
1 Piet Smits Helmond; 2 Martin van der Pluym Hank; 3 Jac Jans  St.Joost; 4 Hay Kuntzelaers Tegelen; 5 Piet Kuntzelaers Tegelen; 6 Jan van Boxtel Mill; 7 Marinus Cornelissen Den Bosch; 8 Gerrit van de Boogaert Den Bosch; 9 Joop van Dinther Eindhoven; 10 Frans Bouman Sittard.
 
Ospel  28 mei
1 Jan van Boxtel Mill; 2 Gunther Sistermann Rheidt D.; 3 Piet Smits Helmond; 4 Joop van Dinther Eindhoven; 5 Martin van der Pluym Hank; 6 Herman Rutten Den Bosch; 7 Nico Walravens Den Bosch; 8 Theo Teunissen Ysselsteyn; 9 Hay Kuntzelaers Tegelen; 10 Jac Wetemans Stramproy.
 
Tungelroy  29 mei
1 Frans Bouman Sittard; 2 Hay Kuntzelaers Tegelen; 3 Piet Smits Helmond; 4 Martin van der Pluym Hank; 5 Gerrit van de Boogaert Den Bosch; 6 Joop van Dinther Eindhoven; 7 Jac Wetemans Stramproy; 8 Math Ramaekers Heerlen; 9 Tjeu de Waal Weert; 10 Herman Smits Baarlo; 11 Jan van der Vleuten Veldhoven; 12 Louis Gaethofs Bocholt B.; 13 Gunther Sistermann Rheidt D.; 14 Jan Opstals Krefeld D.; 15 Frans Oosterbosch Eindhoven.
 
Heel  4 juni
1 Frans Bouman Sittard; 2 Jan Opstals Krefeld D.; 3 Theo Teunissen Ysselsteyn; 4 Gerrit Janssen Tegelen; 5 Frans Oosterbosch Eindhoven; 6 Piet Smits Helmond; 7 Jan van Boxtel Mill; 8 Hay Kuntzelaers Tegelen; 9 Herman Rutten Den Bosch; 10 Nico Walravens Den Bosch.
 
Hummelo   6 juni  Gentlemenrace
1 Pie Vaessen Zutendaal B.
 
Tegelen  11 juni  NWB Kampioenschap
1 Hay Kuntzelaers Tegelen; 2 Gerrit van de Boogaert Den Bosch; 3 Louis Gaethaofs Bocholt B.; 4 Jan van der Vleuten Veldhoven; 5 Jac Wetemans Stramproy; 6 Piet Smits Helmond; 7 Piet Kuntzelaers Tegelen; 8 Joop van Dinther Eindhoven; 9 Jan van Boxtel Mill; 10 Frans Bouman Sittard.
 
Vlodrop  18 juni
1 Nico Walravens Den Bosch; 2 Jan van der Vleuten Veldhoven; 3 Karel Faasen Velden; 4 Joop van Dinther Eindhoven; 5 Jan van Boxtel Mill; 6 Hay Kuntzelaers Tegelen; 7 Marinus Cornelissen Den Bosch; 8 Frans Oosterbosch Eindhoven; 9 Herman Rutten Den Bosch; 10 Fred Sijbers Blerick.
 
Deurne  Zeilberg  25 juni
1 Gunther Sistermann Rheidt D.; 2 Herman Rutten Den Bosch; 3 Piet Smits Helmond; 4 Nico Walravens Den Bosch; 5 Jac Wetemans Stramproy; 6 Hein Lamers Helmond; 7 Marinus Cornelissen Den Bosch; 8 Tjeu de Waal Weert; 9 Peter Asveld Veldhoven; 10 Gerrit van de Boogaert Den Bosch.
 
Hegelsom  2 juli
1 Piet Smits Helmond; 2 Math Ramaekers Heerlen; 3 Jan van Boxtel Mill; 4 Gunther Sistermann Rheidt D.; 5 Herman Rutten Den Bosch; 6 Joop van Dinther Eindhoven; 7 Nico Walravens Den Bosch; 8 Gerrit van de Boogaert Den Bosch; 9 Jan van der Vleuten Veldhoven; 10 Karel Faasen Velden.
 
Neerkant  8 juli
1 Herman Rutten Den Bosch; 2 Joop van Dinther Eindhoven; 3 Jan van Boxtel Mill; 4 Math Ramaekers Heerlen; 5 Tjeu de Waal Weert; 6 Nico Walravens Den Bosch; 7 Otto van Iersel Vught; 8 Gerrit mvan de Boogaert Den Bosch; 9 Jan Opstals Krefeld D.; 10 Piet Smits Helmond.
 
Belfeld  9 juli
1 Jan Opstals Krefeld D.; 2 Jan van Boxtel Mill; 3 Karel Faasen Velden; 4 Hay Kuntzelaers Tegelen; 5 E.Meerburg Stein; 6 Gunther Sistermann Rheidt D.; 7 Jac Wetemans Stramproy; 8 Marinus Cornelissen Den Bosch; 9 Fred Sijbers Blerick; 10 Piet Kuntzelaers Tegelen.
 
Heusden  Asten  16 juli
1 Gunther Sistermann Rheidt D.; 2 Gerrit van de Boogaert Den Bosch; 3 Karel Faasen Velden; 4 Piet Smits Helmond; 5 Joop van Dinther Eindhoven.
 
Dieteren  23 juli  Provinciale Kampioenschappen
1 Jan van Boxtel Mill; 2 Tjeu Eggelen Stramproy; 3 Gerrit Janssen Tegelen; 4 Karel Faasen Velden; 5 Joop van Dinther Eindhoven; 6 Theo Teunissen Ysselsteyn; 7 Herman Rutten Den Bosch; 8 Gunther Sistermann Rheidt D.; 9 Piet Smits Helmond; 10 Herman Smits Baarlo.
Kampioen Limburg : Tjeu Eggelen.
Kampioen Brabant : Jan van Boxtel.
 
Beegden  30 juli
1 Gunther Sistermann Rheidt D.; 2 Math Ramaekers Heerlen; 3 Joop van Dinther Eindhoven; 4 Tjeu de Waal Weert; 5 Jan van Boxtel Mill; 6 Piet Smits Helmond; 7 Theo Teunissen Ysselsteyn; 8 Herman Rutten Den Bosch; 9 Jan van de Pol Helmond; 10 Hay Kuntzelaers Tegelen.
 
Weert  6 augustus
1 Jac Wetemans Stramproy; 2 Louis Gaethofs Bocholt B.; 3 Joop van Dinther Eindhoven; 4 Otto van Iersel Vught; 5 Gerrit van de Boogaert Den Bosch; 6 Karel Faasen Velden; 7 Jan van der Vleuten Veldhoven; 8 Jan Nijssen Meijel; 9 Tjeu de Waal Weert; 10 Gunther Sistermann Rheidt D.
 
Melick  13 augustus
1 Jan van Boxtel Mill; 2 Math Ramaekers Heerlen; 3 Karel Faasen Velden; 4 Gerrit van de Boogaert Den Bosch; 5 Gunther Sistermann Rheidt D.; 6 Tjeu de Waal Weert; 7 Jan Opstals Krefeld D.; 8 Fred Sijbers Blerick; 9 Jan van de Pol Helmond; 10 Marinus Cornelissen Den Bosch.
 
Horn  20 augustus
1 Gerrit van de Boogaert Den Bosch; 2 Gunther Sistermann Rheidt D.; 3 Tjeu de Waal Weert; 4 Math Ramaekers Heerlen; 5 Theo Teunissen Ysselsteyn; 6 Hay Kuntzelaers Tegelen; 7 Jan Opstals Krefeld D.; 8 Fred Sijbers Blerick; 9 Gerrit Visser Eindhoven; 10 Marinus Cornelissen Den Bosch.
 
Baarlo  27 augustus
1 Theo Teunissen Ysselsteyn; 2 Gerrit Visser Eindhoven; 3 Math Ramaekers Heerlen; 4 Jan Opstals Krefeld D.; 5 Hay Kuntzelaers Tegelen; 6 Jac Wetemans Stramproy; 7 Karel Faasen Velden; 8 Gerard Renders Eindhoven; 9 Herman Smits Baarlo; 10 Jan van der Vleuten Veldhoven.
 
Roggel  3 september
1 Gunther Sistermann Rheidt D.; 2 Theo Teunissen Ysselsteyn; 3 Piet Smits Helmond; 4 Jan Opstals Krefeld D.; 5 Gerard Renders Eindhoven; 6 Joop van Dinther Eindhoven; 7 Jac Wetemans Stramproy; 8 Gerrit van de Boogaert Den Bosch; 9 Math Ramaekers Heerlen; 10 Frans Spetgens Someren.
 
Berg aan de Maas  10 september
1 Jan Opstals Krefeld D.; 2 Joop van Dinther Eindhoven; 3 Piet Smits Helmond; 4 Theo Teunissen Ysselsteyn; 5 Gerrit van de Boogaert Den Bosch; 6 Math Ramaekers Heerlen; 7 Gunther Sistermann Rheidt D.; 8 Harrie Janssen Best; 9 Tjeu de Waal Weert; 10 Karel Faasen Velden.
 
Stramproy  11 september
1 Math Ramaekers Heerlen; 2 Gunther Sistermann Rheidt D.; 3 Jan Opstals Krefeld; 4 Theo Teunissen Ysselsteyn; 5 Piet Smits Helmond; 6 Joop van Dinther Eindhoven; 7 Jac Wetemans Stramproy.
 
Oerle  16 september
1 Joop van Dinther Eindhoven; 2 Gunther Sistermann Rheidt D.; 3 Jac Wetemans Stramproy; 4 J.Reijnders België; 5 Gerrit Visser Eindhoven; 6 Ton van Himbergen Buchten; 7 Ger Hoofwijk Buchten; 8 Jan van der Vleuten Veldhoven; 9 Frans Spetgens Someren; 10 Frans Moll Helmond.
 
Sevenum  17 september
1 Gunther Sistermann Rheidt D.; 2 Theo Teunissen Ysselsteyn; 3 Karel Faasen Velden; 4 Hay Kuntzelaers Tegelen; 5 Louis Gaethofs Bocholt B.; 6 Fred Sijbers Blerick; 7 Gerrit Janssen Tegelen; 8 Joop van Dinther Eindhoven; 9 Piet Kuntzelaers Tegelen; 10 Jac Wetemans Stramproy.
 
Sint Joost  23 september
1 Gunther Sistermann Rheidt D.; 2 Theo Teunissen Ysselsteyn; 3 Hay Kuntzelaers Tegelen; 4 Jan Opstals Krefeld D.; 5 Louis Gaethofs Bocholt B.
 
Baexem  24 september
1 Louis Gaethofs Bocholt B.; 2 Gunther Sistermann Rheidt D.; 3 Theo Teunissen Ysselsteyn; 4 Jan Opstals Krefeld D.; 5 Joop van Dinther Eindhoven; 6 Piet Smits Helmond; 7 Gerrit van de Boogaert Den Bosch; 8 Hay Kuntzelaers Tegelen; 9 Jac Wetemans Stramproy; 10 Marinus Cornelissen Den Bosch.
 
Thorn  30 september
1 Jac Fooy Maastricht; 2 Jan Nijssen Meijel; 3 Louis Gaethofs Bocholt B.; 4 Theo Teunissen Ysselsteyn; 5 Piet Smits Helmond; 6 Gunther Sistermann Rheidt D.; 7 Hay Kuntzelaers Tegelen; 8 Jac Wetemans Stramproy; 9 Jan Opstals Krefeld D.; 10 Hein Lamers Helmond.
 
Beaumont Frankrijk 1 oktober Koppeltijdrit
1 Pie Vaessen Zutendaal / Fons Steuten Weert