Hitwebcounter.com Free

Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                

Veteranen/Masters top 10 1971


Tegelen  11 april
1 Theo Teunissen Ysselsteyn; 2 Jo Schell Reuver; 3 Jan Opstals Krefeld D.; 4 Frans Bouman Sittard; 5 Piet Smits Helmond; 6 Math Ramaekers Heerlen; 7 Fred Sijbers Tegelen; 8 Gerrit Visser Eindhoven; 9 Ger Zander Weert.
Groep 2

1 Herman Huf Amsterdam; 2 Wiel Kuntzelaers Weert; 3 Baer Goofers Blerick; 4 Gerrit van de Boogaeert Den Bosch; 5 Gerrit Jansen Tegelen; 6 Harrie Lambers Maarheeze; 7 Hein Lamers Helmond; 8 Frans Heijnen Tuddern D.
 
Haelen  12 april
1 Math Ramaekers Heerlen; 2 Karel Faasen Velden; 3 Theo Teunissen Ysselsteyn; 4 Gerard Raaymakers Eindhoven; 5 Jan Opstals Krefeld D.; 7 M. van der Pluym Hank; 8 Frans Bouman Sittard; 9 Gerrit Visser Eindhoven; 10 Jac Wetemans Stramproy.
Groep 2
1 Louis Motké Sittard; 2 Wiel Kuntzelaers Weert; 3 Baer Goofers Blerick; 4 Gerrit Jansen Tegelen; 5 Herman Huf Amsterdam; 6 Hein Lamers Helmond; 7 Harrie Lambers Maarheeze; 8 Gerrit van de Boogaert Den Bosch; 9 Tjeu Eggelen Stramproy; 10 Pierre Brouns Weert.
 
Deurne  18 april
1 Piet Smits Helmond; 2 Theo Teunissen Ysselsteyn; 3 Jac Wetemans Stramproy.
 
Oirsbeek  18 april
1 J.Meulen Heerlen; 2
 
Asten  25 april   Semi-Klassieker
1 Jac Wetemans Stramproy; 2 Piet Smits Helmond; 3 M. van der Pluym Hank; 4 Hans Huf Amsterdam; 5 Gerrit Visser Eindhoven; 6 Jo Schell Reuver; 7 Jan Opstals Krefeld D.; 8 Theo Teunissen Ysselsteyn; 9 Frans Bouman Sittard; 10 André May Den Haag.
 
Merum  2 mei
1 André May Den Haag; 2 Jo Schell Reuver; 3 Karel Faasen Velden; 4 Tjeu de Waal Weert; 5 Piet Smits Helmond; 6 Jan Opstals Krefeld D.; 7 Theo Teunissen Ysselsteyn; 8 Jac Jans St.Joost; 9 Jac Wetemans Stramproy; 10 Gerard Raaymakers Eindhoven.
 
Vlodrop  9 mei
1 Jan Opstals Krefeld D.; 2 Ger Zander Weert; 3 Math Ramaekers Heerlen; 4 Piet Smits Helmond; 5 André May Den Haag.
Groep 2
1 Louis Motké Sittard; 2 Baer Goofers Blerick; 3 Hein Lamers Helmond; 4 Gerrit Jansen Tegelen; 5 Tjeu Eggelen Stramproy 6 Gerrit van de Boogaert Den Bosch; 7 Wiel Kuntzelaers Weert.
 
Broekhuizenvorst  16 mei
1 Frans Bouman Sittard; 2 Jan Opstals Krefeld Dld.; 3 Gerrit Visser Eindhoven; 4 Piet Smits Helmond; 5 Theo Teunissen Ysselsteyn.
Groep 2
1 Gerrit Jansen Tegelen; 2 Louis Motké Sittard; 3 Hein  Lamers Helmond; 4 Wiel Kuntzelaers Weert; 5 Baer Goofers Blerick.
 
Swalmen  20 mei
1 Hein Lamers Helmond; 2 Baer Goofers Blerick; 3 Louis Motké Sittard; 4 Gerrit Jansen Tegelen; 5 Wiel Kuntzelaers Weert. 
 
Montfort  20 mei
1 André Fischer Aken D.; 2 Jac Wetemans Stramproy; 3 Piet Smits Helmond;4 Gunther Sistermann Rheidt D.; 5 Tjeu de Waal Weert.
 
Zeelst  25 mei
1 M. van der Pluym Hank; 2
 
Sint Joost  30 – 31 mei
1 Jac Jans St.Joost; 2 Jac Wetemans Stramproy; 3 Karel Faasen Velden; 4 Gunther Sisterman  Rheidt Dld.; 5 Jan van der Vleuten Veldhoven.
 
Groep 2  31 mei
1 Louis Motké Sittard; 2 Herm Smits Baarlo; 3 Frans Heinen Tuddern Dld.; 4 Gerrit Jansen Tegelen; 5 Baer Goofers Blerick; 6 Wiel Kuntzelaers Weert.
 
Stevensweert 6 juni
1 Karel Faasen Velden; 2 Math Ramaekers Heerlen; 3 Jac Jans St.Joost; 4 Gerrit Visser Eindhoven; 5 Gunther Sistermann Rheidt D.
Groep 2
1 Gerrit van de Boogaert Den Bosch; 2 Gerrit Jansen Tegelen; 3 Louis Motké Sittard; 4 Jan van de Pol Helmond; 5 Baer Goofers Blerick; 6 Wiel Kuntzelaers Weert.
 
Tegelen  13 juni
1 Jan Opstals Krefeld D.; 2
 
Nederweert  13 juni
1 Gerrit Jansen Tegelen; 2 Frans Bouman Sittard; 3 Gerrit van de Boogaert Den Bosch; 4 Wiel Kuntzelaers Weert; 5 Pierre Derks Molenbeersel B.
 
Ospel  20 juni
1 Gerrit van de Boogaert Den Bosch; 2 Chris Nolten Geleen; 3 Harrie Lambers Maarheeze; 4 Hein Lamers Helmond; 5 Gerrit Jansen Tegelen; 6 Wiel Kuntzelaers Weert; 7
 
Hegelsom  20 juni
1 Jan Opstals Krefeld D.; 2 Gunther Sistermann Rheidt D.; 3 Piet Smits Helmond; 4 Gerard Raaymakers Eindhoven; 5 Gerrit Visser Eindhoven.
 
Someren Heide  27 juni  Erica Semi-Klassieker
1 Gunther Sistermann Rheidt D.; 2 Piet Smits Helmond; 3 Jan Opstals Krefeld Dld.; 4 Gerrit Visser Eindhoven; 5 André May Den Haag.
Groep 2 
1 Hein Lamers Helmond; 2 Baer Goofers Blerick; 3 Herman Smits Baarlo; 4 Tjeu Eggelen Stramproy; 5 André May Den Haag; 6 Wiel Kuntzelaers Weert.
 
Belfeld  4 juli
1 Jan Opstals Krefeld D.; 2 Gunther Sistermann Rheidt D.; 3 Frans Bouman Sittard; 4 Karel Faasen Velden; 5 Gerrit Jansen Tegelen.
 
Maasbracht  11 juli  Provinciaal Kampioenschap
1 Gunther Sistermann Rheidt D.; 2 Louis Gaethofs Bocholts België; 3 Karel Faasen Velden; 4 Hein Lamers Helmond; 5 Jan Opstals Krefeld D.; 6 Jac Wetemans Stramproy; 7 Gerrit Jansen Tegelen.
Limburg
1 Karel Faasen Velden.
Brabant
1 Gerrit Visser Eindhoven.
Groep 2
Limburg
1 Gerrit Jansen Tegelen.
Brabant
1 Hein Lamers Helmond.
 
Boekel  25 juli
1 Jan Opstals Belfeld; 2 Gunther Sistermann Rheidt D.; 3 Karel Faasen Velden; 4 Tjeu de Waal Weert; 5 Piet Smits Helmond.
Groep 2
1 Baer Goofers Blerick; 2 Jan van de Pol Helmond; 3 Gerrit van de Boogaert Den Bosch; 4 Gerrit Jansen Tegelen; 5 Wiel Kuntzelaers Weert; 7 Harrie Lambers Maarheeze; 8 Jan Nijssen Meijel
 
Weert   Fatima  1 augustus  NWB Kampioenschap
1 Gunther Sistermann Rheidt D.; 2 Jan Opstals Krefeld D.; 3 Frans Bouman Sittard; 4 M. van der Pluym Hank; 5 Karel Faasen Velden; 6 Jan Ter Haar Waubach; 7 Gerrit van de Boogaert Den Bosch; 8 Louis Motké Sittard; 9 Gerrit Jansen Tegelen; 10 Baer Goofers Blerick.
Kampioen Groep 2
1 Frans Bouman Sittard; 2 Gerrit van de Boogaert Den Bosch; 3 Louis Motké Sittard.
 
Beegden  8 augustus
1 Harrie Lambers Maarheeze; 2 Louis Motké Sittard; 3 Frans Bouman Sittard; 4 Gerrit van de Boogaert Den Bosch; 5 Hein Lamers Helmond; 6 Tjeu Eggelen Stramproy; 7 Gerrit Jansen Tegelen; 8 J.Houben Rothem B.; 9 Wiel Kuntzelaers Weert; 10 Baer Goofers Blerick.

Baarlo  8 augustus

1 M. van der Pluym Hank; 2 Jan van Boxtel Mill; 3 Piet Smits Helmond; 4 Tjeu de Waal Weert; 5 Herm Smits Baarlo.
 
Den Bosch  14 augustus
1 Jan Opstals Krefeld D.; 2 Piet Smits Helmonde; 3 Gunther Sistermann Rheidt D.; 4 Jan van Boxtel Mill; 5 Otto van Iersel Vught; 10 Jac Wetemans Stramproy.
 
Melick  15 augustus
1 Gunther Sisterman Rheidt D.; 2 Jan van Boxtel Mill; 3 Jac Wetemans Stramproy.
Groep 2
1 Louis Motké Sittard; 2  Baer Goofers Blerick; 3 Nico Meijers Maastricht.
 
Horn  22 augustus
1 Jan van Boxtel Mill; 2 Jan Opstals Krefeld D.; 3 Theo Teunissen Ysselsteyn.
Groep 2 
1 Chris Nolten Geleen; 2 Frans Bouman Sittard; 3 Herman Smits Baarlo.
 
Geleen-Clervaux-Geleen   27-28 augustus etappewedstrijd
1e etappe Geleen Baraque Michel B.
1 Ton van Himbergen Buchten; 2 Tonny Strouken Sittard; 3  Jan Graven Nederweert; 4 Pierre Klinkers Susteren; 5 ex aequo Peloton.


2e etappe Clervaux B.-Geleen
1 Pierre Klinkers Susteren; 2 Ton van Himbergen Buchten; 3 Tonny Stroucken Sittard; 4 Stassen; 5 Gulikers; 6 Jan Graven Nederweert; 7  Reinaerts; 8 Berger; 9 Pasmans; 10 Op de Camp; 11 Lacroix Stein; 12 Kallen Geleen.


Eindklassement
1 Ton van Himbergen Buchten; 2 Tonny Stroucken Sittard ; 3 Jan Graven Nederweert; 4 Pierre Klinkers Susteren; 5 Stassen; 6 Gulikers; 7 Reijnaerts; 8 Pasmans; 9 Berger; 10 Op de Camp; 11 Lacroix Stein; 12 Kallen Geleen. 
 
Berg aan de Maas  29 augustus
1 Frans Bouman Sittard; 2 Herman Smits Baarlo; 3 Tjeu Eggelen Stramproy; 4 André May Den Haag; 5 Wiel Kuntzelaers Weert.
 
Velden  29 augustus
1 Jan Opstals Krefeld D.; 2 Jac Wetemans Stramproy; 3 Karel Faasen Velden; 4 Jac Jans St.Joost; 5 Tjeu de Waal Weert.
 
Vinderhoute  België  3 september Wereldkampioenschap
1 Pie Vaessen Zutendaal B.; 2 Robert De Munck B.; 3 Piet Smits Belfeld; 4 Alphons Plasschaarts B.; 5 Ludo Mathé B.; 6 Egide Kegels B.; 7 August Matthijssens B.; 8 André Van Meenen B.; 9 Edward De Vilder B.; 10 Etienne Verheggen B.;  11 Christian Putzfeld Dld.; 

 
Roggel  5 september
1 M. van der Pluym Hank; 2 Jan van Boxtel Mill; 3 Karel Faasen Velden.
Groep 2
1 Louis Motké Sittard; 2 Hein Lamers Helmond; 3 Herman Smits Baarlo.
 
Blerick  11 september
1 Jan van Boxtel Mill; 2 Gunther Sistermann Rheidt D.; 3 Jan Opstals Krefeld D.; 4 Theo Theunissen Ysselsteyn; 5 André May Den Haag; 6 Piet Kuntzelaers Tegelen; 7 Tjeu de Waal Weert; 8 Gerrit Jansen Tegelen; 9 Jan van der Vleuten Veldhoven; 10 Wiel Kuntzelaers Weert.
 
Kessel Eik  12 september
1 Gunther Sistermann Rheidt D.; 2 Jan van Boxtel Mill; 3 Gerard Renders Eindhoven; 4 Jac Wetemans Stramproy; 5 Tjeu de Waal Weert; 6 Theo Teunissen Ysselsteyn; 7 Gerard Raaymakers Eindhoven.
 
Groep 2
1 Hein Lamers Helmond; 2 André May Den Haag; 3 Frans Bouman Sittard; 4 Louis Motké Beek; 5 H.van de Munckhof Deurne.
 
Stramproy  13 september
1 Gunther Sistermann Rheidt D.; 2 Jan van Boxtel Mill; 3 Piet Smits Helmond.
Groep 2
1 Frans Bouman Sittard; 2 Louis Gaethofs Bocholt België ;3 Herman Smits Baarlo.
 
Ysselsteyn  19 september
1 Piet Smits Helmond; 2 Gunther Sistermann Rheidt D.; 3 Joop van Dinther Eindhoven.
 
Heythuysen  19 september
1 Louis Motké Sittard; 2 Frans Bouman Sittard; 3 André May Den Haag; 4 Baer Goofers Blerick; 5 Gerrit Jansen Tegelen; 6 Gerrit van de Boogaert Den Bosch; 7 Wiel Kuntzelaers Weert; 8 Tjeu Eggelen Stramproy; 9 H. van de Munckhof Deurne; 10 Nico Meijers Maastricht.
 
Geleen Baan   25 september
1 Jan van Boxtel Mill; 2 Jac Jans St.Joost; 3 Jan van der Vleuten Veldhoven; 4 Gerard Raaymakers Eindhoven; 5 Tjeu de Waal Weert.
Groep 2
1 Louis Motké Sittard; 2 Nico Meijers Maastricht; 3 Herman Smits Baarlo; 4 Wiel Kuntzelaers Weert; 5 Chris Nolten Geleen.
 
Geleen  10  oktober  Ronde van Limburg
KNWU-NWB treffen met klassementen op de heuvels en de finale op de Baan in Geleen.
Bergklassement
Gentlemen
1 Thijssen  11 punten; 2 Jacq Phennings Sittard 10 ; 3 Herman Crins Beesel 9.
KNWU groep
1 Jef van Engelshoven Maastricht 15 punten; 2 J.Willems Sittard 14; 3 Jan Willemsen Nuth 12.
NWB Groep
1 Gunther Sistermann Rheidt Dld. 19 punten; 2 H.Nieven Aken Dld. 12; 3 Jac Wetemans Stramproy 8 .
Finale
KNWU
1 Herman Huf Amsterdam; 2 van Cleef; 3 Jan Willemsen Nuth; 4 Jef van Engelshoven Maastricht; 5 J.Willems Sittard; 6 Jo Geurts Echt; 7 Nic Körvers Geleen; 8 Jos van  Kollenburg Sittard; 9 J.Knubben Bunde; 10 H. van der Hoeven.
NWB
1 Jan van Boxtel Mill; 2 Frans Boumans Sittard; 3 Gerrit Visser Eindhoven; 4 Gunther Sistermann Rheidt Dld.; 5 Joop van Dinther Eindhoven; 6 Louis Motké Sittard; 7 H.Tilmans Maastricht; 8 Gerrit van de Boogaert Den Bosch; 9 H.Nieven Aken Dld.; 10 Jac Jans St.Joost.
Gentlemen 
1 Otto van Iersel Vught; 2 J.Reubaet; 3 Jac Fooy Maastricht; 4 Godding Geleen; 5 Slangen Geleen; 6 Huub Penners Doenrade; 7 Ton Klingensteijn Sittard; 8 Keulen Geleen; 9 Jan Graven Nederweert; 10 Kleinen Oirsbeek.
Ploegentijdrit
1 Wielerclub de Ster Stein; 2 NWB ploeg.
 
Tegelen  17 oktober
1 A.Timmermans Den Bosch; 2 Gunther Sistermann Rheidt D.; 3 André Fischer Aken D.; 4 Jan van Boxtel Mill; 5 R.Slangen Geleen; 6 Theo Teunissen Ysselsteyn; 7 Piet Kuntzelaers Tegelen; 8 Tjeu de Waal Weert; 9 Jac Wetemans Stramproy; 10 Joop van Dinther Eindhoven.
Groep 2
1 Frans Bouman Sittard; 2 Louis Motké  Sittard; 3 Louis Gaethofs Bocholt B.; 4 Jan van de Pol Helmond; 5 Gerrit Jansen Tegelen; 6  Baer Goofers Blerick; 7 Frans Alberts Geleen; 8 Hein Lamers Helmond; 9 E.Woudstra Geleen; 10  Wiel Kuntzelaers Weert.