Hitwebcounter.com Free

Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                

Veteranen/Masters top 10 1970


Linne  5 april
1 Jac Wetemans Stramproy; 2 André May Den Haag; 3 Jan Opstals Krefeld D; 4 André Fischer Aken D.; 5 Jan Ter Haar Waubach; 6 Theo Teunissen Ysselsteyn; 7 Gerard Renders Eindhoven; 8 Piet van Zundert Eindhoven; 9 Gerard van de Berselaar Eindhoven; 10 Jac Jans St.joost.
Groep 2
1 J.Meulen Heerlen; 2 Jo Schell Reuver; 3 Piet Smits Belfeld; 4 Wim Schenkelaas Eindhoven; 5 Wiel Kuntzelaers Weert; M.Bartels Elsloo; 7 Baer Goofers Blerick; 8 D.Bruck Waubach; 9 Pie Vaessen Zutendaal B. 10 Karl Schulz Aken Dld.; 
 
Ysselsteyn  12 april
1 Theo Teunissen Ysselsteyn; 2 Jan Opstals Krefeld D.; 3 Jac Wetemans Stramproy; 4 André May Den Haag; 5 Jo Schell Reuver.
Groep 2
1 Wim Schenkelaars Eindhoven; 2 Baer Goofers Blerick; 3 Wim Schenkelaar Eindhoven; 4 Wiel Kuntzelaers Weert; 5 Piet Smits Belfeld.
 
Deurne  19 april
1 Jo Schell Reuver; 2 Jan Opstals Krefeld D.; 3 Theo Teunissen Ysselsteyn; 4 Gerard Renders Eindhoven; 5 André Fischer Aken D.; 6 Piet Kuntzelaers Tegelen; 7 André May Den Haag; 8 Gunther Sistermann Rheidt D.; 9 Peter Asveld Eindhoven; 10 Gerard Raaymakers Eindhoven.
Groep 2
1 L.Roemans Haccourt B.; 2 Piet Smits Belfeld; 3 Wim Schenkelaar Eindhoven; 4 Wiel Kuntzelaers Weert; 5 Baer Goofers Blerick; 6 J.Meulen Heerlen; 7 Nico Meijers Maastricht; 8 Louis Motké Sittard; 9 Pie Vaessen Zutendaal B.; 10 Karl Schulz Aken D.
 
Oost Maarland  26 april
1 Pie Meers Maastricht; 2 Louis Motké Sittard; 3 Wim Schenkelaars Eindhoven; 4 Baer Goofers Blerick; 5 Wiel Kuntzelaers Weert; 6 Piet Smits Belfeld; 7 L.Roemans Haccourt B.; 8 John van Engelshoven Geleen; 9 H.Slangen Geleen; 10 Jan Nijssen Meijel; 11 R.Cauwels Maastricht; 12 Jan Heiligers Blerick; 13 Math Bartels; 14 Pie Vaessen Zutendaal B.; 15 Fr.Dolmans Amby.
 
Echt  26 april
1 Jan Opstals Krefeld D.; 2 P. van Zundert Eindhoven; 3 Theo Teunissen Ysselsteyn; 4 Jo Schell Reuver; 5 André Fischer Aken D.; 6 Jac Wetemans Stramproy; 7 André May Den Haag; 8 Cees van Beek Elsloo; 9 Mico Eichler Aken D.; 10 Gerard Renders Eindhoven.
 
Stein  2 mei
1 Jan Opstals Krefeld D.; 2
 
Eijsden  3 mei
1 Jac Wetemans Stramproy; 2
 
Broekhuizenvorst  5 mei
1 Jac Wetemans Stramproy; 2
 
Montfort  7 mei
1 Gerard Raaymakers Eindhoven; 2
 
Maasbracht  10 mei
1 L.Roemans Haccourt B.; 2 Frans Bouman Sittard; 3 Piet Smits Belfeld; 4 Louis Motké Sittard; 5 Baer Goofers Blerick; 6 Wim Schenkelaar Eindhoven; 7 J.Meulen Heerlen; 8 M.Abel Aken D.; 9 Hennie van de Wallen Ospel; 10 Nico Meijers Maastricht. 
 
St.Joost  17 mei
1 Theo Teunissen Ysselsteyn; 2 Gerard Renders Eindhoven; 3 Jan Opstals Krefeld D.; 4 Frans Spetgens Someren; 5 Jo Schell Reuver.
 
St.Joost  18 mei
1 Theo Teunissen Ysselsteyn; 2 Frans Bouman Sittard; 3 Piet Smits Belfeld; 4 Louis Motké Sittard; 5 M.Abel Aken D.
 
Swalmen  24 mei
1 Jac Wetemans Stramproy; 2 Frans Spetgens Someren; 3 Jo Schell Reuver; 4 Jan Opstals Krefeld Dld.; 5 Math Ramaekers Heerlen; 6 Gerard Renders Eindhoven; 7 Theo Teunissen Venray; 8 Piet Kuntzelaers Tegelen; 9 Piet Smits Helmond; 10 Ger Zander Weert.
Groep 2
1 Baer Goofers Blerick; 2 Piet Smits Belfeld; 3 J.Roemans Haccourt B.4 Wim Schenkelaars Eindhoven; 5 D.Brück Waubach; 6 Twan Hendrix Weert; 7 Wiel Kuntzelaers Weert; 8 K.Schultz Suchtelen Dld.; 9 Jan Nijssen Meijel; 10 Jan van de Pol Helmond.
 
Roermond  31 mei
1 Jo Schell Reuver; 2 Theo Teunissen Ysselsteyn; 3  Jan Opstals Krefeld D.; 
Groep 2
1 Louis Motké Sittard; 2 Piet Smits Belfeld; 3 Frans Bouman Sittard; 4 Baer Goofers Blerick.
 
Geleen Baan   6 juni
1 Jan Opstals Krefeld D.; 2
 
Budel  7 juni
1 Piet Smits Helmond; 2 Jan Opstals Krefeld D.; 3 Gerard  Raaymakers Eindhoven; 4 Theo Teunissen Ysselsteyn; 5 Jac Wetemans Stramproy; 6 Piet Kuntzelaers Tegelen; 7 Jo Schell Reuver; 8 Gerard Renders Eindhoven; 9 Frans Spetgens Someren; 10 Peter Asveld Veldhoven.
Groep 2
1 Wim Schenkelaar Eindhoven; 2 Frans Bouman Sittard; 3 William Thailor Eindhoven; 4 Louis Motké Sittard; 5 Piet Smits Belfeld; 6 Gerrit Jansen Tegelen; 7 Baer goofers Blerick; 8 Wiel Kuntzelaers Weert;  9 Karl Schulz Aken Dld.; 10 M.Abel Aken Dld.
 
Mheer  13 juni
1 Jac Wetemans Stramproy; 2
 
Thorn  14 juni   Bedevaart
1 Jac Wetemans Stramproy; 2 Piet Kuntzelaers Tegelen; 3  Jo Schell  Reuver.
 
Sanderbout  15 juni
1 Gunther Sichtermann Rheidt D.; 2 Jan Opstals Krefeld D.; 3 André Fischer Aken D.; 4 Jac Wetemans Stramproy; 5 Pie Meers Maastricht; 6 Jan Asveld Eindhoven; 7 Jo Schell Reuver; 8 H.Vermeulen Eindhoven; 9 Gerrit Visser Eindhoven; 10 John Hawkins M.Gladbach.
Groep 2
1 Wim Schenkelaar Eindhoven; 2 J.Hardy België; 3 Frans Bouman Sittard; 4 Piert Smits Belfeld; 5 Baer Goofers Blerick; 6 Jan Nijssen Meijel; 7 H.Brück Waubach; 8 Gerrit Janssen Tegelen; 9 Wiel Kuntzelaers Weert; 10 Chris Nolten Geleen.
 
Hegelsom  21 juni
1 Jo Schell Reuver; 2 Pie Meers Maastricht; 3 Piet Smits Helmond; 4 Jac Wetemans Stramproy; 5 Jan Opstals Krefeld D.
Groep 2
1 Wim Schenkelaar Eindhoven; 2 Jan Nijssen Meijel; 3 Baer Goofers Blerick; 4 H.Woudstra Geleen; 5 Frans Heijnen Tuddern D.
 
Vlodrop  28 juni  NWB kampioenschap
1 Jo Schell Reuver; 2 Pie Meers Maastricht; 3 Theo Teunissen Ysselsteyn; 4 Jan Opstals Krefeld D.; 5 Jac Wetemans Stramproy.
Groep 2   NWB kampioenschap
1 Frans Bouman Sittard; 2 Piet Smits Belfeld; 3 Louis Motké Sittard; 4 Juan Nijssen Meijel; 5 Baer Goofers Blerick.
 
Zeelst  30 juni
1 Jan Opstals Krefeld D.; 2 Piet van Zundert Eindhoven; 3 Willem Zuiker Etten-Leur; 4 Gunther Sichtermann Rheidt D.; 5 J. van de Groenendaal Vught; 6 P.Hulterman  Rijen; 7 Wim Schenkelaar Eindhoven; 8 H.Vermetten Rijen; 9 Gerrit Visser Eindhoven; 10 Piet Smits Helmond.
 
Heusden  Asten  5 juli
1 Jac Wetemans Stramproy; 2 Jan Opstals Krefeld D.; 3 Piet Smits Helmond; 4 Gerrit Visser Eindhoven; 5 Jac Jans St.Joost.
Groep 2
1 Piet Smits Belfeld; 2 Wim Schenkelaar Eindhoven; 3 Frans Bouman Sittard; 4 Baer Goofers Blerick; 5 Chris Nolten Geleen.
 
Abdissenbosch  10 juli
1 Jo Schell Reuver; 
 
Heythuysen  12 juli
1 Jo Schell Reuver; 2 Piet Smits Helmond; 3 André May Den Haag; 4 Gerrit Visser Eindhoven; 5 Michel Foolen Helmond; 6 Gunther Sichtermann Reidt Dld.; 7 John Hawkins M.Gladbach Dld.; 8 Theo Teunissen Ysselsteyn; 9 Jan Opstals krefeld Dld.; 10 Jac Wetemans Stramproy.
 
Pey Echt  12 juli
1 Piet Smits Belfeld; 2 Louis Motké Sittard; 3 Wim Schenkelaar Eindhoven.
 
Schimmert  17 juli  Wielervrienden Elsloo
1 Pie Meers Maastricht; 2 L.Roemans Haccourt B.; 3 J.Boelhouwers Meerssen; 4 Jef van Engelshoven Heer; 5 Vossen Hulsberg; 6 Luyten Stein; 7 Stevens Stein; 8 Bartels Elsloo; 9 Thomassen Canne B.; 10 Castermans Maastricht.
 
Belfeld  19 juli
1 Jan Opstals Krefeld; 2 Jac Wetemans Stramproy; 3 Gerrit Visser Eindhoven; 4 André May Den Haag; 5 John Hawkins M.Gladbach; 6 Gunther Sichtermann Rheidt D.; 7 Jac Jans St.Joost.
Groep 2
1 Piet Smits Belfeld; 2 Jan Nijssen Meijel; 3 Frans Heijnen Tuddern D.; 4 Frans Bouman Sittard; 5 Wim Schenkelaar Eindhoven.
 
Ohe en Laak  26 juli
1 Jan Opstals Krefeld; 2 André Fischer Aken D.; 3 Piet Smits Helmond.
Groep 2
1 Piet Smits Belfeld; 2 Frans Boumans Sittard; 3 Wim Schenkelaar Eindhoven.
 
Echt  19 juli   sportweek
Afvallingsrace
1 Louis Motké Sittard; 2 Wiel Kuntzelaers Weert; 3 Frans Bouman Sittard; 4 Hein Lamers Helmond; 5 Gerrit Jansen Venlo; 6 Wim Schenkelaar Eindhoven; 5 Baer Goofers Blerick.


Klassementsrace 1

1 Frans Bouman Sittard; 2 Hein Lamers Helmond; 3 Jac Jans St.Joost; 4 Jan Relouw Helmond; 5 Chris Nolten Geleen.

Klassementsrace 2
1 Piet Smits Belfeld; 2; Louis Motké Sittard; 3 Wim Schenkelaar Eindhoven; 4 Wiel Kuntzelaers Weert; 5 Jac Wetemans Stramproy.

Klassementsrace 3

1 Jac Jans St.Joost; 2 Jan Opstals Krefeld Dld.; 3 Piet Kuntzelaers Tegelen; 4 Jac Wetemans Stramproy; 5 J.Opgenoort Echt.

Achtervolging

1 Jac Jans St.Joost; 2 J.Opgenoort Echt.
 
Wahlwiller  1 augustus
1 Piet Smits Helmond; 2
 
Baarlo  2 augustus
1 Jan Opstals Krefeld D.; 2 Jac Jans St.Joost
Groep 2
1 Hein Lamers Helmond; 2 Gerrit Jansen Tegelen.
 
Tegelen  8 augustus
1 Gunther Sichtermann Rheidt D.; 2 Jan Opstals Krefeld D.; 3 Theo Teunissen Ysselsteyn.
Groep 2
1 Frans Bouman Sittard; 2 Wim Schenkelaar Eindhoven; 3 Frans Heijnen Tuddern D.
 
Susteren  9 augustus
1 Wim Schenkelaar Eindhoven; 2 Baer Goofers Blerick; 3 Wiel Kuntzelaers Tegelen; 4 Gerrit Jansen Venlo; 5 Chris Nolten Geleen; 6 Jan Nijssen Meijel; 7 Jan Nolten Geleen; 8 Hein Lamers Helmond; 9 William Thailor Eindhoven; 10 Frans Heijnen Tuddern D.
 
Ospel  9 augustus
1 Piet Smits Helmond; 2 G.Vermeulen Eindhoven; 3 Michel Foolen Helmond.
 
Horn  16 augustus
1 Gerrit Visser Eindhoven; 2 Jan Opstals Krefeld D.; 3 André May Den Haag; 4 André Fischer Aken D.; 5 Theo Teunissen Ysselsteyn.
Groep 2 
1 Wim Schenkelaar Eindhoven; 2 Baer Goofers Blerick; 3 Gerrit Jansen Tegelen; 4 Jan Nijssen Meijel; 5 Wiel Kuntzelaers Weert.
 
Sevenum  30 augustus
1 Gunther Sichtermann Rheidt D.; 2 Jac Jans St.Joost; 3 Jac Wetemans Stramproy; 4 Michel Foolen Helmond; 5 Ger Zander Weert.
Groep 2
1 Baer Goofers Blerick; 2 Hein Lamers Helmond; 3 Gerrit Jansen Tegelen; 4 Louis Motké Sittard; 5 Wim Schenkelaar Eindhoven.
 
Bunde   2 september Wielervrienden Elsloo
1 J.Boelhouwers Meerssen; 2 Pie Meers Maastricht; 3 L.Roemans Haccourt B.

Obbicht  5 september

1 L.Roemans Haccourt B.; 2 Pie Meerts Maastricht; 3 J.Boelhouwers Meerssen; 4 J.van de Broek ; 5 D.Bruck Waubach; 6 Nico Meijers Maastricht; 7 H.Bemelmans Maastricht; 8 J.Habets ; 9 Sjo Dolmans Maastricht; 10 H.Stefes Heerlen.  
 
Weert  Fatima  6 september
1 Jan Opstals Krefeld D.; 2 Jac Wetemans Stramproy; 3 Theo Teunissen Ysselsteyn; 4 Piet Smits Helmond; 5 Frans Spetgens Someren; 6 Ger Zander Weert; 7 Gerard Renders Eindhoven; 8 Jac Jans St.Joost; 9 Gerrit Visser Eindhoven; 10 Gerard van de Besselaar Eindhoven.
Groep 2
1 Gerrit Jansen Tegelen; 2 Hein Lamers Helmond; 3 Wiel Kuntzelaers Weert; 4 Louis Motké Sittard; 5 Baer Goofers Blerick; 6 Jan Nijssen Meijel.
 
Kessel Eik  13 september
1 Gunther Sichtermann Rheidt D.; 2 Gerrit Visser Eindhoven; 3 Jan Opstals Krefeld D.; 4 Theo Teunissen Ysselsteyn; 5 Jac Wetemans Stramproy.
Groep 2
1 Frans Bouman Sittard; 2 Baer Goofers Blerick; 3 Wim Schenkelaar Eindhoven; 4 Gerrit Jansen Tegelen; 5 Hein Lamers Helmond; 6 Wiel Kuntzelaers Tegelen; 7 Louis Motké Sittard.  8 Harrie Lambers Maarheeze.
 
Stramproy  14 september
1 Theo Teunissen Ysselsteyn; 2 André May Den Haag; 3 Wim Schenkelaar Eindhoven; 4 Gunther Sichtermann Rheidt D.; 5 Jan van der Vleuten Veldhoven; 6 Piet Kuntzelaers Tegelen; 7 Gerrit Jansen Tegelen; 8 Jan Nolten Geleen; 9 Jan Nijssen Meijel; 10 Jan Vrancken; 11 Wiel Kuntzelaers Weert.
 
Stein  14 september  Wielervrienden Elsloo
1 L.Roemans Haccourt B.; 2 W.Meyers Rothem; 3 P.Rongen Bunde; 4 J. van de Broek Hulsberg; 5 B.Veugen Luik B.; 6 R.Luyten Stein.
 
Den Dungen  16 september
1 Jan Opstals Krefeld D.; 
 
Oerle  19 september
1 Jan van der Vleuten Veldhoven; 2
 
Roggel  20 september
1 Theo Teunissen Ysselsteyn; 2 André May Den Haag; 3 Gunther Sistermann Rheidt D.; 4 Jac Wetemans Stramproy; 5 André Fischer Aken D.
Groep 2
1 Jan Nolten Elsloo; 2 Baer Goofers Blerick; 3 Wiel Kuntzelaers Weert; 4 Gerrit Jansen Tegelen; 5 Wim Schenkelaar Eindhoven.
 
Berg aan de Maas  27 september
1 Gunther Sichtermann Rheidt D.; 2 Jan Opstals Krefeld D.; 3 Theo Teunissen Ysselsteyn; 4 André Fischer Aken Dld.; 5 Gerrit Visser Eindhoven; 6 Gerard Raymakers Eindhoven;  7 Piet Kuntzelaers Tegelen; 8 Jac Wetemans Stramproy.
Groep 2
1 Jan Nolten Geleen; 2 Frans Bouman Sittard; 3 Hein Lamers Helmond; 4 Herman Smits Baarlo; 5 Wiel Kuntzelaers Weert.
 
Geulle  4 oktober
1 Jac Wetemans Stramproy; 
 
Meers Elsloo  11 oktober
1 Jac Wetemans Stramproy; 

Geleen  25 oktober

1 Frans Alberts Geleen; 2 J.Cauwels Maasricht; 3 Gène Beckers Schaesberg; 4 H. van de Klein Oirsbeek; 5 J.Houbis Heerlen.
 
Henin Liotard Frankrijk  Koppeltijdrit
1 Pie Vaessen Zutendael B./ Hein Smeets Echt.

 

                                      Theo Teunissen verslaat o.a. Joop van Dinther