Hitwebcounter.com Free

Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                

Veteranen/Masters top 10 1969


Ospel  6 april
1 Hein Smeets Echt; 2 Jac Jans St.Joost; 3 Math Ramaekers Heerlen; 4 André Fischer Aken D.; 5 Jac Wetemans Stramproy; 6 A.Dukers Rotterdam; 7 M.Thoolen Helmond; 8 John Hawkins M.Gladbach D.; 9 Jan Opstals Krefeld D.; 10 Gerard Renders Eindhoven.
 
Merum  13 april
1 Hein Smeets Echt; 2 Fons Steuten Weert; 3 Piet Smits Belfeld; 4 Jac Wetemans Stramproy; 5 Jan Opstals Krefeld D.
 
Echt  27 april
1 Hein Smeets Echt; 2 Gerard Renders Eindhoven; 3 Jan Opstals Krefeld D.; 4 Piet Smits Belfeld; 5 Mico Eichler Aken D.; 6 André Fischer Aken D.; 7 Math Ramaekers Heerlen; 8 Cees van Beek Elsloo; 9 Fons Steuten Weert; 10 Piet Kuntzelaers Tegelen.
 
Susteren  4 mei
1 Chris Broekmans  Breda; 2 Jan van Boxtel Mill; 3 Hein Smeets Echt; 4 Jan Opstals Krefeld D.; 5 Piet Smits Belfeld.
 
Swalmen  15 mei
1 Hein Smeets Echt; 2 Cees van Beek Elsloo; 3 Chris Broekmans Breda; 4 Fons Steuten Weert; 5 John Hawkins M.Gladbach D.


Euskirchen  Duitsland  25 mei

1 André  Fischer  Aken D.; 2 Max Meyer Zurich Zw.; 3 Jan Willemsen Nuth; 4 M.Züder Keulen D.; 5 Jan Opstals Krefeld D.; 6 Chris Broekmans Breda; 7 Mico Eichler Aken D.; 8 W.Gerstner Mannheim D.; 9 Paul Scheer Bern Zw.; 10 Wies van Dongen Breda; 11 Jac Wetemans Stramproy; 12 Hans Huf Amsterdam; 13 Wilhelm Bier Keulen D.; 14 Piet Kuntzelaers Tegelen; 15 Baer Goofers Blerick.

50 +

1 Piet Smits Tegelen.


Heythuysen  26 mei
1 Hein Smeets Echt; 2 Fons Steuten Weert; 3 Jan Opstals Krefeld D.; 4 André Fischer Aken D.; 5 Gerard Renders Eindhoven; 6 Jac Wetemans Stramproy; 7 Gunther Sisterman Rheydt D.; 8 Math Ramaekers Heerlen; 9 Piet Kuntzelaers Tegelen; 10 Jac Jans St.Joost.
 

Hegelsom  1 juni
1 Hein Smeets Echt; 2 Jan van Boxtel Mill; 3 Jan Opstals Krefeld D.; 4 Jac Wetemans Stramproy; 5 Piet Kuntzelaers Tegelen; 6 Wiel Kuntzelaers Weert; 7 Jean Martinussen Heerlen; 8 Jac Jans St.Joost; 9 Fons Steuten Weert; 10 John Hawkins M.Gladbach.
 
Zutendaal  België  8 juni
1 Hein Smeets Echt; 2 G.Pawlick Duitsland; 3 Cees van Beek Elsloo; 4 Jan Opstals Krefeld D.; 5 Gerard Renders Eindhoven; 6 Jac Jans St.Joost; 7 Chris Broekmans Breda; 8 Jac Wetemans Stramproy; 9 Jan van der Vleuten Veldhoven; 10 Piet Kuntzelaers Tegelen; 11 Fons Steuten Weert; 12 Ger Zander Weert; 13 Gerard Raaymakers Eindhoven; 14 Baer Goofers Blerick; 15 Peter Asveld Eindhoven.
 
Groep 2
1 Pie Vaessen Zutendaal; 2 Piet Smits Belfeld; 3 Christian Putsfeld Aken D.; 4 Nico Meyers Maastricht; 5 Guus Baggen Geleen; 6 Henri Janssen Rekem B.; 7 Willy Steffens Aken D.; 8 Wim Schenkelaars Eindhoven; 9 Hennie van de Wallen Ospel; 10 Jan Heiligers Blerickl; 11 Harry van Wijk Klimmen; 12 Twan Hendrix Weert; 13 Toon Rooymans Someren; 14 J.Salden Klimmen; 15 Pierre Castermans Maastricht.
 
Someren  15 juni
1 Hein Smeets Echt; 2
 
Zeelst  21 juni
1 Hein Smeets Echt; 2 Cees van Beek Elsloo; 3 Jan Opstals Krefeld D.; 4 Chris Broekmans Breda; 5 Jac Jans St.Joost; 6 Jan van der Vleuten Veldhoven; 7 Jac Wetemans Stramproy; 8 Theo Teunissen Ysselsteyn; 9 Jan Renders Eindhoven; 10 Baer Goofers Blerick.
 
Vlodrop  22 juni
1 Hein Smeets Echt; 2 Gerard Renders Eindhoven; 3 Chris Broekmans Breda; 4 Piet Kuntzelaers Tegelen; 5 Jan Opstals Krefeld D.; 6 Piet Smits Belfeld; 7 Jac Wetemans Stramproy; 8 Math Ramaekers Heerlen; 9 Jean Martinussen Heerlen; 10 Jac Jans St.Joost.
 
Maasbracht  29 juni   NWB Kampioenschap
1 Hein Smeets Echt; 2 Jan Opstals Krefeld D.; 3 Chris Broekman Breda; 4 Cees van Beek Elsloo; 5 André Fischer Aken D.; 6 Jan van der Vleuten Veldhoven; 7 Mico Eichler Aken D.; 8 Piet Smits Belfeld; 9 Gerard Renders Eindhoven; 10 L.Vermeulen Eindhoven; 11 Theo Teunissen Ysselsteyn; 12 Jan Ter Haar Waubach; 13 Baer Goofers Blerick; 14 A.Baggen Geleen; 15 Jean Martinussen Heerlen.
 
Liessel  6 juli   Bedevaart
1 Hein Smeets Echt; 2 André Fischer Aken D.; 3 Chris Broekmans Breda; 4 Jan Ter Haar Waubach; 5 Jean Martinussen Heerlen; 6 Jan van Boxtel Mill; 7 Jac Jans St.Joost; 8 Math Ramaekers Heerlen; 9 Jac Wetemans Stramproy; 10 Peter Asveld Eindhoven.

Elsloo  12 juli

1 Piet Smits Belfeld; 2 Leo Steevens Amby; 3 Wiel Kuntzelaers Weert; 4 M.Bertou Elsloo; 5 T.Donkers Heerlen; 6 Pie Vaessen Maastricht; 7 Sjo Dolmans Wijlre; 8 Chris Nolten Geleen; 9 J.Vranken Heerlen; 10 Twan Hendrix Weert.

Budel  13 juli
1 Hein Smeets Echt; 2 Cees van Beek Elsloo; 3 Jan Opstals Krefeld D.; 4 Mico Eichler Aken D.; 5 Jac Wetemans Stramproy; 6 Jac Jans St.Joost.
 
Heusden  20 juli
1 Hein Smeets Echt; 2 Gunther Sisterman Rheidt D.; 3 André Fischer Aken D.; 4 Piet Kuntzelaers Tegelen; 5 Jac Wetemans Stramproy; 6 Jac Jans St.Joost; 7 Theo Teunissen Venray; 8 Jan Opstals Krefeld D.; 9 Peter Asveld Eindhoven; 10 Baer Goofers Blerick.
 
Reuver  27 juli
1 Hein Smeets Echt; 2 Theo Teunissen Ysselsteyn; 3 Jan Opstals Krefeld D.; 4 Gunther Sisterman Rheydt D.; 5 Jac Wetemans Stramproy.
 
Thorn  2 augustus
1 Hein Smeets Echt; 2 Jac Wetemans Stramproy; 3 Jan Opstals Krefeld D.; 4 Jan van der Vleuten Veldhoven; 5 Piet Kuntzelaers Tegelen; 6 Jan van Boxtel Mill; 7 Piet Smits Belfeld; 8 Jac Jans St.Joost; 9 André May Den Haag; 10 Jan Ter Haar Waubach; 11 Wim Schenkelaars Eindhoven; 12 Baer Goofers Blerick; 13 P.van Zundert Boxtel; 14  Gerard van de Berselaar Eindhoven; 15 Wiel Kuntzelaers Weert.
 
Stevensweert  3 augustus
1 Jac Wetemans Stramproy; 2 Hein Smeets Echt; 3 Theo Teunissen Venray; 4 Piet Smits Belfeld; 5 Piet Kuntzelaers Tegelen; 6 Jan Opstals Krefeld D.; 7 Jan Ter Haar Waubach; 8 André May Den Haag; 9 Math Ramaekers Heerlen; 10 Wiel Kuntzelaers Weert; 11 J.Vermeulen Eindhoven; 12 Baer Goofers Blerick; 13 Jan van der Vleuten Veldhoven; 14 Wim Schenkelaars Eindhoven; 15 J. van Zundert Boxtel.
 
Belfeld  9 augustus  Provinciale Kampioenschappen
1 Hein Smeets Echt; 2 Jan Opstals Krefeld D.; 3 André Fischer Aken D.; 4 John Hawkins M.Gladbach D.; 5 Jac Wetemans Stramproy; 6 Gunther Sistermann Reihdt D.; 7 L.Vermeulen Eindhoven; 8 Theo Teunissen Ysselsteyn; 9 Piet Kuntzelaers Tegelen; 10 Jan van Boxtel Mill.
 
Kampioen van Nrd.Brabant
1 L.Vermeulen Eindhoven.
Kampioen van  Limburg
1 Hein Smeets Echt.
 
Baarlo  17 augustus
1 Hein Smeets Echt; 2 Cees van Beek Elsloo; 3 Piet Smits Belfeld; 4 Theo Teunissen Venray; 5 André May Den Haag; 6 Juan Opstals Krefeld D.; 7 Jac Wetemans Stramproy; 8 Baer Goofers Blerick; 9 H.Vermeulen Eindhoven; 10 Jan van Boxtel Mill.
 
Molenschot  23 augustus
35/44 jr
1 Cor Wierickx St.Willebrord; 2 Nico Walravens Den Bosch; 3 H.de Vos Den Haag; 4 Willem Zuiker Etten Leur; 5 Herman Rutten Den Bosch; 6 A. van de Groenendaal Vught; 7 Gerrit Visser Eindhoven; 8 Jan van der Vleuten Veldhoven; 9 Piet de Jong Breda; 10 E.Nuyten Terheijden; 11 W.Schaefer Nieuw Loosdrecht; 12 M.van de Pluym Hank; 13 A.Damman Breda; 14 Theo Teunissen Ysselsteyn; 15 J.Vermonden Oudenbosch.
 
45/60 Jr.
1 Herman Huf Amsterdam; 2 L.Matheusen Kalmthout B.; 3 Jac van Dongen Princenbeek; 4 F.Pauwels Brecht B.; 5 Theo Blokzijl Rotterdam; 6 Cees van Dongen Amsterdam; 7 M. de Bruijn Roosendaal; 8 J.Keustermans Merksem B.; 9 A. van Gerwen Oosterhout; 10 Arie Smaal Eindhoven.
 
Deurne  24 augustus
1 Hein Smeets Echt; 2 Jan Opstals Krefeld D.; 3 Jac Wetemans Stramproy; 4 Cees van Beek Elsloo; 5 Math Ramaekers Heerlen; 6 André May Den Haag; 7 Piet Smits Belfeld; 8 Piet de Jong Asten; 9 Wim Schenkelaars Eindhoven; 10 Jac Jans St.Joost.
 
Elsloo  30 augustus
1 Piet Smits Belfeld; 2 Leo Steevens Amby; 3 Wiel Kuntzelaers Weert; 4 M.Bertou Elsloo; 5 T.Donkers Heerlen; 6 Pie Vaessen Maastricht; 7 Sjo Dolmans Wijlre; 8 Chris Nolten Geleen; 9 J.Vranken Heerlen; 10 Twan Hendrix Weert.
 
Asten  31 augustus
1 Hein Smeets Echt; 2 Jan Opstals Krefeld D.; 3 Theo Teunissen Venray; 4 Jac Wetemans Stramproy; 5 André Fischer Aken D.; 6 Math Ramaekers Heerlen; 7 André May Den Haag; 8 Jac Jans St.Joost; 9 Piet de Jong Asten; 10 Baer Goofers Blerick; 11 Gerard Raaymakers Eindhoven; 12 John Hawkins M.Gladbach D.; 13 Peter Asveld Eindhoven; 14 Wiel Kuntzelaers Weert; 15 Gerard Renders Eindhoven.
 
Linne  6 september
1 Hein Smeets Echt; 2 2 Cees van Beek Elsloo; 3 Chris Broekmans Breda; 4 Jan Opstals Krefeld D.; 5 Gunther Sisterman Rheydt D.; 6 Math Ramaekers Heerlen; 7 Jac Wetemans Stramproy; 8 André May  Den Haag; 9 André Fischer Aken D.; 10 John Hawkins M.Gladbach D.
 
Weert  7 september
1 Hein Smeets Echt; 2 Theo Teunissen Venray; 3 André May  Den Haag; 4 Gunther Sisterman Rheydt D.; 5 G.Renders Eindhoven; 6 Jan  Ter Haar Waubach; 7 John Hawkins M.Gladbach D ; 8 Piet de Jong Asten; 9 Gerard Raaymakers Eindhoven; 10 Peter Asveld Eindhoven.

Abdissenbos  13 september

1 Miko Eichler Aken; 2 Piet Smits Tegelen; 3 Leo Daemen Elsloo; 4 Gerrit Jansen Tegelen; 5 Jan Nolten Elsloo; 6 L.Roemans Haccourt België; 7 M.Brück Waubach; 8 M.Bartels Elsloo; 9 P.Terhaar Waubach; 10 P.Heynen Eindhoven; 11 J.Buscher Waubach; 12 H.Hendriks Vlodrop. 
 
Schimmert  14 september
1 L.Roemans Haccourt B.; 2 Jac Wetemans Stramproy; 3 Huub Moris Stramproy; 4 S. van de Bassche Eijsden; 5 P. van de Broek Hulsberg; 6 G.Stijnen Hulsberg; 7 G.Vossen Hulsberg; 8 P.Steevens Stein; 9 L.Catelin Borgharen; 10 T.Adrioli Nieuwenhagen.

Born 14 september

1 Piet Smits Belfeld; 2 L.Roemans Haccourt B.; 3 Jac Jans St.Joost; 4 Jan Nolten Elsloo; 5 J.Abel Duitsland; 6 J.Buscher Waubach; 7 M.Bartels Elsloo; 8 J.Brück Waubach.

 
Stramproy  15 september
1 Hein Smeets Echt; 2 Gunther Sisterman Rheidt D.; 3 Jan Opstals Krefeld D.; 4 John Hawkins M.Gladbach D.; 5 Gerard Raaymakers Eindhoven; 6 Gerard Renders Eindhoven; 7 Theo Teunissen Venray; 8 André May Den Haag; 9 Jan van der Vleuten Veldhoven; 10 Wiel Kuntzelaers Weert; 11 Peter Asveld Eindhoven; 12 Jean Martinussen Heerlen; 13 Wim Schenkelaars Eindhoven; 14 Jan van Boxtel Mill; 15 Baer Goofers Blerick.
 
Oerle  20 september
1 Gerard Renders Eindhoven; 2 Baer Goofers Blerick; 3 Gerard Raaymakers Eindhoven; 4 J. van Zundert Boxtel; 5 Cees van Beek Elsloo; 6 André May Den Haag; 7 Hein Smeets Echt; 8 Theo Teunissen Venray; 9 Gunther Sisterman Rheydt D.; 10 Math Ramaekers Heerlen; 11 Jan Opstals Krefeld D.; 12 Wim Schenkelaars Eindhoven; 13 Wiel Kuntzelaers Weert; 14 Peter Asveld Eindhoven; 15 Jan van der Vleuten Veldhoven.
 
Ohe en Laak  21 september
1 Cees van Beek Elsloo; 2 Jan Opstals Krefeld D.; 3 Theo Teunissen Venray; 4 André Fischer Aken D.; 5 André May Den Haag; 6 Gerard Renders Eindhoven; 7 Hein Smeets Echt; 8 Piet Kuntzelaers Tegelen; 9 Math Ramaekers Heerlen; 10 Wiel Kuntzelaers Weert; 11 Peter Asveld Eindhoven; 12 Wim Schenkelaars Eindhoven; 13 Jac Jans St.Joost; 14 Baer Goofers Blerick; 15 Jan van der Vleuten Veldhoven.
 
Kessel Eik  28 september
1 Jan Opstals  Krefeld D.; 2 Hein Smeets Echt; 3 Theo Teunissen Venray; 4 Cees van Beek Elsloo; 5 Mico Eichler Aken D.; 6 Gunther Sisterman Rheydt D.;7 Gerard Renders Eindhoven; 8 André May Den Haag; 9 André Fischer Aken D.; 10 P. van Zundert Boxtel; 11 Wim Schenkelaars Eindhoven; 12 Jan van der Vleuten Veldhoven; 13 Piet Kuntzelaers Tegelen; 14 Baer Goofers Blerick; 15 Wiel Kuntzelaers Weert.  
 
Someren  4 oktober
1 Hein Smeets Echt; 2
 
Elsloo  5 oktober
1 Leo Daemen Elsloo; 2 Theo Teunissen Ysselsteyn; 3 Jan Nolten Elsloo; 4 Wim Schenkelaars Eindhoven.

50 +

1 Pie Vaessen Maastricht; 2 Sjo Dolmans Maastricht; 3 J.Rombouts Berg aan de Maas; 4 J.Ramaekers Wijlre.

Schimmert  18 oktober

1 L.Roemans Haccourt B.; 2 Jac Wetemans Stramproy; 3 Huub Moris Stramproy; 4 S.van de Bassche Eijsden; 5 P.van de Broek Hulsberg; 6 G.Stijnen Hulsberg; 7 G.Vossen Hulsberg; 8 P.Steevens Stein; 9 L.Catalini Borgharen; 10 T.Andrioli Nieuwenhagen.

Tegelen  25 oktober
1 Leo Daemen Elsloo; 2 Theo Teunissen Venray; 3 Gunther Sisterman Rheidt D.; 4 Jan Opstals Krefeld D.; 5 Piet Smits Belfeld; 6 G.Slangen Spaubeek ; 7 H.Ramakers Linne; 8 J.Roemans Haccourt B.; 9 Baer Goofers Blerick; 10 P. van Zundert Boxtel.
 
Munstergeleen  26 oktober
1 Jan Opstals Krefeld D.; 2 L.Daemen Elsloo; 3 Theo Teunissen Ysselsteyn; 4 Jac Wetemans Stramproy; 5 L.Roemans Haccourt B.
 
Geulle  2 november
1 Theo Teunissen Ysselsteyn; 2 Jan Opstals Krefeld Dld.; 3 Leo Daemen Elsloo; 4 L.Roemans Haccourt B.

Elsloo  9 november

1 Hein Smeets Echt; 2 G.Koerfer Aken Dld.; 3 L.Roemans Haccourt B.; 4 Jac Jans St.Joost; 5 Theo Teunissen Ysselsteyn.