Hitwebcounter.com Free

Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                

Veteranen/Masters top 10 1968


Swalmen  21 april
1 Frits Rabe Amsterdam; 2 Hein Smeets Echt; 3 T. Severeijns Lakeren B.; 4 Jean Nelissen Geleen; 5 Jac Wetemans Stramproy; 6 H.Lambrechts Antwerpen B.; 7 Fons Steuten Weert; 8 John Hawkins Anrath Dld.; 9 C.Crommes Dortmund D.; 10 Miko Eichler Aken Dld.
 
Echt  28 april
1 Andrė Fischer Aken D.; 2 Jean Nelissen Geleen; 3 Frits Rabe Amsterdam; 4 Hein Smeets Echt; 5 Mico Eichler Aken D.
 
Deurne  St. Jozef 5 mei
1 Mico Eichler  Aken D.; 2 Leo Martens Bakel; 3 Piet Kuntzelaers Tegelen; 4 Jan Opstals Krefeld D.; 5 Fons Steuten Weert.
 
Venlo  12 mei
1 Jean Nelissen Geleen; 2 Mico Eichler Aken D.; 3 Jan Opstals Krefeld D.; 4 Leo Martens Bakel; 5 Frits Rabe Amsterdam; 6 John Hawkins Anrath D,; 7 Piet Kuntzelaers Tegelen; 8 Jac Jans St.Joost; 9 Huub Moris Stramproy; 10 Wim Schenkelaars Eindhoven.
 
Roermond  19 mei
1 Fons Steuten Weert; 2 Leo Martens Bakel; 3 Jan Opstals Krefeld D.; 4 Frits Rabe Amsterdam; 5 Jac Jans St. Joost.
 
Neer  23 mei
1 Fons Steuten Weert; 2 Leo Martens Bakel; 3 Hein Smeets Echt; 4 Jan Opstals Krefeld D.; 5 John Hawkins  Anrath D.; 6 Mico Eichler Aken D.; 7 Ben Heijnen Venlo; 8 Jac Jans St. Joost; 9 Jac Wetemans Stramproy; 10 Baer Goofers Blerick.
 
Someren  26 mei  Aankomst Omloop der Peel
1 Hein Smeets Echt; 2 Frits Rabe Amsterdam; 3 Jan Opstals Krefeld D.; 4 John Hawkins Anrath D.; 5 Piet Smits Belfeld; 6 C. Krommes Dortmund D.; 7 Piet Kuntzelaers Tegelen; 8 Huub Moris Stramproy; 9 Jac Jans St. Joost; 10 Jac Wetemans Stramproy.
 
Linne  16 juni
1 Frits Rabe Amsterdam; 2 Jan Opstals Krefeld D.; 3 Andrė Fischer Aken D.; 4 John Hawkins Anrath ; 5 Mico Eichler Aken D.; 6 Hein Smeets Echt; 7 Heinz Jungheim  Aken D.;
 
Vlodrop  23 juni
1 Hein Smeets Echt; 2 Mico Eichler Aken D.; 3 Jan Opstals Krefeld D.; 4 Fons Steuten Weert; 5 Andrė Fischer Aken D.; 6 John Hawkins Anrath D.;7 Frits Rabe Amsterdam; 8 Theo Teunissen Ysselsteyn; 9 Michel Foolen Helmond; 10 Jac Jans St.Joost.
 
Montfort  30 juni
1 Hein Smeets Echt; 2 Fritz Effen Euskirchen D.; 3 Piet Smits Belfeld; 4 Jan Opstals Krefeld D.; 5 Fons Steuten Weert; 6 Jac Jans St.Joost; 7 Jac Wetemans Stramproy; 8 John Hawkins Anrath D.; 9 Peter Asveld Veldhoven; 10 Huub Moris Stramproy.
 
 Echt  7 juli
1 Hein Smeets Echt; 2 Fons Steuten Weert; 3 Kees Verkerk Puttershoek; 4 John Hawkins Anrath D.; 5 Jac Jans St. Joost; 6 Andrė Fischer Aken D.; 7 Jan Opstals Krefeld D. ; 8 Theo Teunissen Ysselsteyn; 9 Ben Heijnen Venlo; 10 Jac Wetemans Stramproy.
 
Sevenum  21 juli
1 Hein Smeets Echt; 2 Jan Opstals Krefeld D.; 3 Frits Rabe Amsterdam; 4 John Hawkins Anrath D.; 5 Piet Kuntzelaers Tegelen; 6 Piet Smits Belfeld; 7 Jac Wetemans Stramproy; 8 H. Smits Eindhoven; 9 Jan van der Vleuten Veldhoven; 10 Piërre Truien Weert; 11 Wiel Kuntzelaers Weert; 12 Louis Caris Haelen.
 
Echt  24 juli
1 Hein Smeets Echt; 2 Jan Opstals Krefeld D.; 3 Jac Wetemans Stramproy; 4 Piet Kuntzelaers Tegelen; 5 Wiel Kuntzelaers Weert.
 
Pey Echt  28 juli
1 Hein Smeets Echt; 2 Jan Opstals Krefeld D.; 3 Frits Rabe Amsterdam; 4 H.Mathew Oberbruch D.; 5 Fons Steuten Weert; 6 Piet Kuntzelaers Tegelen; 7 Jac Wetemans Stramproy 8 Theo Teunissen Ysselsteyn;  9 Piet Smits Helmond; 10 Baer Goofers Blerick; 11 Leo Martens Bakel; 12 Mico Eichler Aken D.; 13 Jan van der Vleuten Veldhoven; 14 Wiel Kuntzelaers Weert; 15 Fritz Effen Euskirchen D.
 
Den Dungen  3 augustus
1 Hein Smeets Echt; 2 Jan Opstals Krefeld D.; 3 Frits Rabe Amsterdam; 4 Piet Smits Belfeld; 5 Cees Rabe Amsterdam; 6 Jac Wetemans Stramproy; 7 Theo Teunissen Ysselsteyn; 8 Michel Foolen Helmond; 9 Piet Kuntzelaers Tegelen;
 
Stevensweert  4 augustus
1 Hein Smeets Echt; 2 Jan Opstals Krefeld D.; 3 Andrė Fischer Aken D.; 4 Mico Eichler Aken D.; 5 Frits Rabe Amsterdam; 6 Fons Steuten Weert; 7 Michel Foolen Helmond; 8 Cees Rabe Amsterdam; 9 Jac Wetemans Stramproy; 10 Piet Smits Belfeld.
 
Belfeld  11-12 augustus  Tweedaagse
1e dag
1 Hein Smeets Echt; 2
2e dag
1 Cees Rabe Amsterdam; 2  Math Ramaekers Heerlen; 3 Mico Eichler Aken D.; 4 Theo Teunissen Ysselsteyn; 5 Piet Smits Belfeld. 
Eindklassement
1 Cees  Rabe Amsterdam; 2
 
Ohe en Laak  18 augustus
1 Jan Opstals Krefeld D.; 2 Math Ramaekers Heerlen; 3 Mico Eichler Aken D.; 4 Fritz Effen Keulen D.; 5 Cees van Beek Elsloo; 6 Piet Smits Helmond; 7 Piet Kuntzelaers Tegelen; 8 Frits Rabe Amsterdam; 9 Jac Wetemans Stramproy; 10 Baer Goofers Blerick.
 
Belfeld  24 augustus  NWB Kampioenschappen
1 Hein Smeets Echt; 2 Piet Smits Helmond; 3 Fons Steuten Weert; 4 Th.Severeijns  Antwerpen B.; 5 Jac Wetemans Stramproy; 6 Cees Rabe Amsterdam; 7 Jan Opstals Krefeld D.; 8 Theo Teunissen Ysselsteyn; 9 Mico Eichler Aken D.; 10 Fritz Effen Euskirchen D.; 11 Frits Rabe Amsterdam; 12 Baer Goofers Blerick; 13 Jan van der Vleuten Veldhoven; 14 Piet Smits Belfeld.
 
Someren Eind  25 augustus  Provinciale Kampioenschappen
Kampioen van Limburg 
1 Jan Opstals Krefeld D.; 2 Hein Smeets Echt; 3 Fons Steuten Weert; 4 Jac Wetemans Stramproy; 5 Andrė Fischer Aken; 6 Piet Kuntzelaers Tegelen; 7 Piet Smits Belfeld; 8 Wiel Kuntzelaers Weert. 


Kampioen van Nrd.Brabant
1 Piet Smits Helmond; 2 Michel Foolen Helmond; 3 Jan van der Vleuten Veldhoven; 
 
Weert Fatima  1 september
1 Jan Opstals Krefeld D.; 2 Cees van Beek Elsloo; 3 Hein Smeets Echt; 4 Frits Rabe Amsterdam; 5 Theo Teunissen Ysselsteyn; 6 Piet Smits Helmond; 7 Jac Wetemans Stramproy;  8 Michel Foolen Helmond; 9 Piet Smits Belfeld; 10 Baer Goofers Blerick.
 
Kessel Eik  8 september
1 Hein Smeets Echt; 2 Piet Smits Belfeld; 3 Cees van Beek Elsloo; 4 Piet Smits Helmond; 5 Fons Steuten Weert; 6 Baer Goofers Blerick; 7 Michel Foolen Helmond; 8 Jan van der Vleuten Veldhoven; 9 Jac Wetemans Stramproy; 10 Math Ramaekers Heerlen.
 
Meijel  15 september
1 Fons Steuten Weert; 2 Hein Smeets Echt; 3 Jan Opstals Krefeld; 4 Theo Teunissen Ysselsteyn; 5 Piet Smits Helmond; 6 Cees van Beek Elsloo; 7 Piet Smits Belfeld; 8 Jac Wetemans Stramproy; 9 Piet Kuntzelaers Tegelen; 10 Jac Jans St. Joost.
 
Stramproy  16 september
1 Fons Steuten Weert; 2 Andrė Fischer aken D.; 3 Jac Jans St. Joost; 4 Jan van der Vleuten Veldhoven; 5 Hein Smeets Echt; 6 Fritz Effen Euskirchen D.; 7 Piet Kuntzelaers Tegelen; 8 Jac Wetemans Stramproy; 9 Jan Opstals Krefeld D.; 10 Twan Hendrix Weert.
 
Roggel  22 september
1 Andrė Fischer Aken D.; 2 A. Without Amsterdam; 3 Mico Eichler Aken D.; 4 Michel Foolen Helmond; 5 Fons Steuten Weert.
 
Someren  24 september
1 Hein Smeets Echt; 2 Jan van der Vleuten Veldhoven; 3 Jac Wetemans Stramproy; 4 H. Mathew Oberbruch D.; 5 Jan Opstals  Krefeld D.;
 
Heythuysen  29 september
1 Michel Foolen  Helmond; 2 Hein Smeets Echt; 3 Jac Wetemans Stramproy; 4 Piet Smits Belfeld; 5 Mico Eichler Aken D.; 6 Fons Steuten Weert; 7 Piet Kuntzelaers Tegelen; 8 Heinz Műller Leverkusen D.; 9 Jan van der Vleuten Veldhoven; 10 Jan Opstals Krefeld D.;
 
Meers-Elsloo  6 oktober
40+
1 Piet Smits Tegelen; 2 Pie Vaessen Maastricht; 3 J.Bouwmans Wylre; 4 Frijns Geleen; 5 Geelen Geleen; 6 Castermans Maastricht; 7 W.Dietz Meers.
35+
1 Jan Opstals Krefeld D.; 2 Piet Kuntzelaers Tegelen; 3 J.Starreveld Hoenbroek; 4 Jac Jans St.Joost.
 
Reuver  13 oktober
1 Hein Smeets Echt; 2 Cees van Beek Elsloo; 3 Jan Opstals Krefeld D.; 4 Theo Teunissen Ysselsteyn; 5 Piet Smits Tegelen; 6 Piet Kuntzelaers Tegelen; 7 Math Ramaekers Beersdal ; 8 Fons Steuten Weert; 9 Baer Goofers Blerick; 10 Jac Jans St,Joost.

                                                                                     Math. Ramaekers