Hitwebcounter.com Free

Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                

Veteranen/Masters top 10 1967


Belfeld  23 april
1 Wim Zuiker  Etten  Leur; 2 Wim Schenkelaars Eindhoven; 3 Ben Heynen  Venlo; 4 Jan Opstals Krefeld D.; 5 Piet Kuntzelaers Tegelen; 6 Piet Smits Tegelen; 7 Hein Smeets Diergaarde; 8 Nic van Susteren Venlo; 9 Jan Reinders Deurne; 10 Piërre Truien Weert; 11 Nei Smeets Diergaarde; 12 Jac Jans St. Joost; 13 Jan Driessen Tegelen; 14 Wiel Kuntzelaers Weert; 15 Louis Caris Haelen.
 
Deurne 7 mei
1 Jan Opstals Krefeld D.; 2 Wim Schenkelaars Eindhoven; 3 Piet Kuntzelaers Tegelen; 4 Piet Smits Tegelen; 5 Hein Smeets Diergaarde; 6 Jac Wetemans Stramproy; 7 Jan Reinders Deurne; 8 Jan Driessen Tegelen; 9 Hennie van de Wallen Ospel; 10 J. Janssen Zeilberg.
 
Roermond  28 mei
1 Jan Opstals Krefeld D.; 2 Jac Wetemans Stramproy; 3 Hein Smeets Diergaarde; 4 Ben Heynen Venlo; 5 Wim Zuiker Etten Leur; 6 Piet Kuntzelaers Tegelen; 7 Wim Schenkelaars Eindhoven; 8 Piet Smits Tegelen; 9 Pierre Truien Weert; 10 Twan Hendrix Weert.
 
Swalmen  31  Mei
1 Jan Opstals Belfeld; 2 Willem Zuiker Etten Leur; 3 Jac Wetemans Stramproy; 4 Jan Reinders Deurne; 5 Nic van Susteren Venlo; 6 Piet Smits Tegelen; 7 Hein Smeets Diergaarde; 8 Piet Kuntzelaers Tegelen; 9 H. Crompvoets Swalmen; 10 Piërre Truien Weert.
 
Montfort  4 juni  Bedevaart
1 Hein Smeets Echt; 2 Jan Opstals Krefeld D.; 3 Jac Wetemans Stramproy; 4 Piet Smits Tegelen; 5 H. Crompvoets Swalmen; 6 Nic van Susteren Venlo; 7 Twan Hendrix Weert.
 
Liessel  11 juni  NWB Kampioenschappen
1 Hein Smeets Echt; 2 Wim Zuiker Etten Leur; 3 Jan Opstals Krefeld D.; 4 Piet Smits Tegelen; 5 Nic van Susteren Venlo; 6 Wim Schenkelaars Eindhoven; 7 Piet Kuntzelaers Tegelen; 8 Ben Heynen Venlo; 9 Jac Wetemans Stramproy; 10 Jan Reinders Deurne.
 
Vlodrop  18 juni
1 Hein Smeets Diergaarde; 2 Jan Opstals Krefeld D.; 3 Jac Wetemans Stramproy; 4 Nic van Susteren Venlo; 5 Ben Heynen Venlo; 6 Piet Kuntzelaers Tegelen; 7 Louis Caris Haelen; 8 Wim Schenkelaars Eindhoven; 9 Piet Smits Tegelen; 10 Piërre Truien Weert.
 
Venlo  25 juni
1 Hein Smeets Echt; 2 Jan Opstals Krefeld D.; 3 Jac Wetemans Stramproy; 4 Wim Zuiker Etten Leur; 5 Ben Heynen Venlo; 6 Piet Kuntzelaers Tegelen; 7 Nic van Susteren Venlo; 8 Piet Smits Tegelen; 9 H.Crompvoets Swalmen; 10 H.Zwaans Breda; 11 A.Jungheim Aken D.;  12 Wiel Kuntzelaers Weert.
 
Ohe en Laak 9 juli
1 Hein Smeets Echt; 2 Jac Wetemans Stramproy; 3 A. Jungheim Aken D.; 4 Piet Smits Tegelen; 5 Jan Opstals Krefeld D.; 6 John Hawkins Engeland; 7 Ben Heynen Venlo; 8 Piet Kuntzelaers Tegelen; 9 Nic van Susteren Venlo; 10 Theo Teunissen Ysselsteyn; 
 
Linne  16 juli  Provinciale Kampioenschappen
Kampioen van Limburg
1 Hein Smeets Echt; 2 Jan Opstals Krefeld; 3 Nic van Susteren Venlo; 4 Piet Smits Tegelen; 5 Jac Wetemans Stramproy; 6 Piet Kuntzelaers Tegelen; 7 Theo Teunissen Ysselsteyn; 8 John Hawkins M.Gladbach D.; 9 Jan Levels Hunsel; 10 Pierre Truien Weert.
 
Kampioen van Nrd.Brabant
1 Wim Zuiker Etten Leur. Verder geen Brabanders geklasseerd.
 
Maasbracht  23 juli
1 Jan Opstals Krefeld D.; 2 Hein Smeets Echt; 3 Nic van Susteren Venlo; 4 Piet Kuntzelaers Tegelen; 5 Jan Levels Hunsel; 6 Theo Teunissen Ysselsteyn; 7 Ben Heynen Venlo; 8 John Hawkins M.Gladbach D.; 9 Piet Smits Tegelen; 10 Jac Wetemans Stramproy.
 
Stevensweert  30 juli
1 Hein Smeets Echt; 2 Jan Opstals  Krefeld D.; 3 Ben Heynen Venlo; 4 Jac Wetemans Stramproy; 5 John Hawkins Engeland; 6 A. Jungheim Aken D.; 7 Nic van Susteren Venlo; 8 Theo Teunissen Ysselsteyn; 9 Piet Kuntzelaers Tegelen; 10 Jan Levels Hunsel; 11 Wiel Kuntzelaers Weert.
 
Dieteren  6 augustus
1 Piet Smits Belfeld; 2 Hein Smeets Diergaarde; 3 Nic van Susteren Venlo; 4 Jan Opstals Krefeld D.; 5 Piet Kuntzelaers Tegelen; 6 Ben Heynen Venlo; 7 Jac Wetemans Stramproy; 8 Jac Jans St. Joost; 9 Piërre Truien Weert; 10 Wiel Kuntzelaers Weert.
 
Pey Echt  13 augustus
1 Hein Smeets Echt; 2 Jan Opstals Krefeld D.; 3 Piet Kuntzelaers Tegelen; 4 Ben Heynen Venlo; 5 Jan Levels Hunsel; 6 Jac Wetemans Stramproy; 7 John Hawkins M.Gladbach D.; 8 Louis Caris Haelen; 9 H.Crompvoets Swalmen; 10 Jeu Peeten Baarlo.
 
Hegelsom  20 augustus
1 Alfons Lambrechts Antwerpen B.; 2 Hein Smeets Diergaarde; 3 Jan Opstals Krefeld D.; 4 Andrė Fischer Aken D.; 5 Mico Eichler Aken D.; 6 Jac Wetemans Stramproy; 7 Piet Kuntzelaers Tegelen; 8 Ben Heynen Venlo; 9 Jan Levels Hunsel; 10 Wim Zuiker Etten Leur.
 
Reuver  26 augustus
1 T. Severeijns  Ekeren B.; 2 E.Theissen Aken Dld.; 3 Wim Zuiker Etten-Leur; 4 Hein Smeets Diergaarde; 5 Piet Rentmeester Yerseke; 6 W.Lambrechts Antwerpen B.; 7 Piet Kuntzelaers Tegelen; 8 André Fischer Aken D.; 9 Jac Wetemans Stramproy; !0 Mico Eichler Aken D.
 
Someren Eind  27 augustus
1 Hein Smeets Diergaarde; 2 Jan Opstals Belfeld; 3 Andrė Fischer Aken D.; 4 E. Theissen  Aken D.; 5 A. Jungheim Aken D.; 6 John Hawkins M.Gladbach D.; 7 Piet Smits Tegelen; 8 Mico Eichler Aken D; 9 Piet Kuntzelaers Tegelen; 10 Jac Wetemans Stramproy.
 
Hoensbroek   9 september
1 Hein Smeets Diergaarde; 2 André Fischer Aken D.; 3 Jan Opstals Krefeld D.; 4 Piet Kuntzelaers Tegelen; 5 John Hawkins M.Gladbach; 6 Jac Jans St. Joost; 7 Jan Levels Hunsel; 8 Jan Reinders Deurne; 9 Wim Schenkelaars Eindhoven; 10 Theo Teunissen Ysselsteyn.
 
Weert  Fatima  10 september
1 Hein Smeets Diergaarde; 2 Jan Opstals Krefeld D.; 3 André Fischer Aken D.; 4 Theo Teunissen Ysselsteyn; 5 Piet Smits Tegelen; 6 Mico Eichler Aken D. ; 7 Jan Levels Hunsel; 8 Piet Kuntzelaers Tegelen; 9 Ben Heynen Venlo; 10 Pierre Truien Weert; 11 Jac Wetemans Stramproy; 12 Jac Jans St. Joost.
 
Stramproy  11 september
1 Hein Smeets Diergaarde; 2 Wim Zuiker Etten Leur; 3 T. Severeyns Ekeren B.; 4 Jan Opstals Krefeld D.; 5 W. Lambrechts Antwerpen; 6 Piet Kuntzelaers Tegelen; 7 Ben Heynen Venlo; 8 Piet Smits Tegelen; 9 Jac Wetemans Stramproy; 10 Jan Levels Hunsel.
 
Heythuysen  17 september
1 Jan Opstals Krefeld D.; 2 Hein Smeets Diergaarde; 3 Piet Smits Tegelen; 4 Piet Kuntzelaers Tegelen; 5 Jac Wetemans Stramproy; 6 Mico Eichler Aken D.; 7 Jac Jans St. Joost; 8 Heinz Effen Keulen D.; 9 Andrė Fischer Aken D,; 10 Jan Levels Hunsel; 11 Jean Nelissen  Geleen; 12 Wiel Kuntzelaers Weert.
 
Meijel  24 september
1 Hein Smeets Diergaarde; 2 Theo Teunissen Ysselsteyn; 3 Jan Opstals Krefeld D.; 4 Jac Wetemans Stramproy; 5 Piet Smits Tegelen; 6 Piet Kuntzelaers Tegelen; 7 Ben Heynen Venlo; 8 Wiel Kuntzelaers Weert; 9 Piërre Truien Weert; 10 Jan Reinders Deurne; 11 Louis Caris Heythuysen.
 
Roggel  1 oktober
1 J. Without Amsterdam; 2 André Fischer Aken D.; 3 Piet Kuntzelaers Tegelen; 4 Piet Smits Tegelen; 5 T.Severeyns Ekeren B.; 6 Heinz Effen Keulen D.; 7 Jan Opstals Krefeld D.; 8 Theo Teunissen Ysselsteyn; 9 Ben Heynen Venlo; 10 Hein Smeets Diergaarde; 11 Wiel Kuntzelaers Weert.
 
Elsloo  4 oktober
1 Andrė Fischer  Aken D.; 2
 
Kessel Eik  8 oktober
1 Hein Smeets Diergaarde ; 2 J. Without Amsterdam; 3 Jan Opstals Krefeld D.; 4 Ben Heynen Venlo 5 Jac Wetemans Stramproy; 6 Theo Teunissen Venray; 7 Piet Kuntzelaers Tegelen; 8 Andrė Fischer Aken D.; 9 Piet Smits Tegelen; 10 A. Effing  Keulen D.
 
Meers  Elsloo  10 oktober
35-50 jr.
1 Chris Hoofs Meers; 2 Bartels Elsloo; 3 Blezer Bocholtz; 4 W.Hendrikx Meers; 5 Nico Meijers Maastricht.
50-75 jr.
1 Pie Vaessen Maastricht; 2 Jongeling Kerkrade; 3 J.Ubachs Geleen; 4 W.Dietz Meers; 5 J.Gielen Geleen.