Hitwebcounter.com Free

Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                

 

Masters  top 10   2019

Deurne Walsberg  3 april  WVAN 1 

1 Jeroen van de Weijer Oploo; 2 Mark van de Kerkhof Helmond; 3 Edwin Raats Helmond; 4 Eric van Leijen Nijmegen; 5 Benny Claes Lommel B.; 6 Willy van Kessel Zeeland; 7 Cliff Vansummeren Lommel B.; 8 Gert Jan Verdijk Nijmegen; 9 Joeri Martens Geldrop; 10 Andrew O'Hara Grave; 11 Nathen Berghammer Gold Coast Australië; 12 Ronny Denier Kinrooi B.;  13 Richard van Gaalen Helmond; 14 Erwin Jager Enspijk; 15 Stefan Scheepers Helmond; 16 Carlo Hendriks Boxmeer; 17 Berry Roelofs Groesbeek; 18 Henk van Lijsdonk Achel B.; 19 John Gielen Geldrop; 20 Patrick Houthooft Helmond; 21 Patrick Kleine Posterholt; 22 Peter Verhouden Eindhoven; 23 Tom Deiling Merselo.

De Mortel Gemert  10 april  WVAN 2

1 Erwin Bollen Diepenbeek B.; 2 Edwin Raats Helmond; 3 Benny Claes Lommel B.; 4 Andrew O'Hara Grave; 5 Willy van Kessel Zeeland; 6 Berry Roelofs Groesbeek; 7 Jeroen van de Weijer Oploo; 8 Mark van de Kerkhof Helmond; 9 Gert Jan Verdijk Nijmegen; 10 Stefan Scheepers Helmond; 11 Carlo Hendriks Sambeek; 12 Joeri Martens Geldrop; 13 Cliff Vansummeren Lommel B.; 14 Gert Verdijk Heijen; 15 Patrick Houthooft Helmond; 16 Erwin Jager Enspijk; 17 Mark Rongen Overloon; 18 Jean Pierre Vreugde Aarle Rixtel; 19 Marcel Luijten Asten; 20 Peter Verhouden Eindhoven; 21 Richard van Gaalen Eindhoven; 22 Tom Deiling Merselo; 23 John Gielen Geldrop; 24 Niels Hubers Oploo.

Erwin Bollen met Leo Verberne


Someren Heide  14 april   St.Jozef Semi-klassieker

40 +

1 Martijn Broekman Tricht; 2 Stephan Lotz Maasmechelen B.; 3 Benny Claes Lommel B.; 4 Ferry de Ruiter Ermelo; 5 Jeroen Wesselius Zoetermeer; 6 Mark van de Kerkhof Helmond; 7 Maurice de Bruijn Haarlem;  8 Gert-Jan Verdijk Boxmeer; 9 Niels van Deursen Den Haag; 10 Michel van der Voort Maarssen; 11 Job Janssen Amsterdam; 12 Stefan Scheepers Helmond; 13 Edwin Raats Helmond; 14 Erwin Jager Enspijk; 15 Stephan van Hoof Mierlo; 16 Frank Verkoijen Utrecht; 17 Marcel Luijten Asten; 18 Bart Rutten Kinrooi B.; 19 Lars Jansen Viersen Dld.; 20 Patrick Heinrichs Nörvenich Dld.; 21 Eddie Heldoorn Vleuten; 22 Patrick Houthooft Helmond; 23 Jeroen van Gennip Mierlo; 24 Tessa Veen Backhuijs Eindhoven ( vrouwen )

50 +

1 John van Rullen Schijndel; 2 Elbert van den Berg Nijkerkerveen; 3 Michèle Somers Zoetermeer; 4 Willem Hus Voorburg; 5 Riny van Deursen Eindhoven; 6 Henk van Lijsdonk Achel B.; 7 Mario Meurer Hürth Dld.; 8 Roland van Erp Best; 9 Richard van Gaalen Helmond; 10 Paul Andriessen Amstelveen; 11 Manfred Schöndelen Schwalmtal Dld.

Bakel  17 april  WVAN 3

1 Ronny Denier Kinrooi B.; 2 Stefan Scheepers Helmond; 3 Joeri Martens Geldrop; 4 Edwin Raats Helmond; 5 Erwin Bollen Diepenbeek B.; 6 Willy van Kessel Zeeland; 7 Ruud Schellekens Schijndel; 8 Henry Schut Zeeland; 9 Benny Claes Lommel B.; 10 Gert Jan Verdijk Boxmeer; 11 Tom van Korven Diessen; 12 Jean Pierre Vreugde Aarle Rixtel; 13 Patrick Van Hamont B.; 14 Cliff Vansummeren Lommel B.; 15 Patrick Houthooft Helmond; 16 Cor Gerritsen Middelbeers; 17 Peter Verhouden Eindhoven; 18 Mark Rongen Overloon; 19 Erwin  Jager Enspijk; 20 Niels Huibers Oploo.

Gemert  24 april   WVAN  4

1 Edwin Raats Helmond; 2 Benny Claes Lommel B.; 3 Stan Janssen Siebengewald; 4 Jeroen van de Weijer Oploo; 5 Mark van de Kerkhof Helmond; 6 Willy van Kessel Zeeland; 7 Henry Schut Zeeland; 8 Gert Jan Verdijk Boxmeer; 9 Richard van Gaalen Helmond; 10 Erwin Jager Enspijk; 11 Patrick Houthooft Helmond; 12 Peter Verhouden Eindhoven.

Asten Heusden  1 mei  WVAN 5

1 Henry Schut Zeeland; 2 Cliff Vansummeren Lommel B.; 3 Joeri Martens Geldrop; 4 Benny Claes Lommel B.; 5 Eric van Leijen Nijmegen; 6 Willy van Kessel Zeeland; 7 Edwin Raats Helmond; 8 Mark van de Kerkhof Helmond; 9 Cor Gerritsen Middelbeers; 10 Jeroen van de Weijer Oploo; 11 Gert Jan Verdijk Boxmeer; 12 Ton van Korven Diessen; 13 Heinz van der Schouw Lierop; 14 Henk van Lijsdonk Achel B.; 15 Richard van Gaalen Helmond; 16 Edwin Jager Enspijk; 17 Ruud Schellekens Schijndel; 18 Paul Laning Blerick; 19 Bas Lemmen Asten; 20 Gerard van Ham Oostelbeers.

Vlierden  8 mei  WVAN  6

1 Edwin Raats Helmond; 2 Willy van Kessel Zeeland; 3 Jeroen van de Weijel Oploo; 4 Benny Claes Lommel B.; 5 Cliff Vansummeren Lommel B.; 6 Ton van Korven Diessen; 7 Jos van der Wijst St. Oedenrode; 8 Stefan Scheepers Helmond; 9 Erwin Jager Enspijk; 10 Richard van Gaalen Helmond; 11 Tom Deiling Merselo; 12 Peter Verhouden Eindhoven.

             Edwin Raats vult zijn " verzameling " weer aan

Milheeze Hoeven   17 mei    WVAN 7

1 Ronny Denier Kinrooi B.; 2 Edwin Raats Helmond; 3 Erwin Bollen Diepenbeek B.; 4 Jeroen van de Weijer Oploo; 5 Mark van de Kerkhof Helmond; 6 Benny Claes Lommel B.; 7 Gert-Jan Verdijk Boxmeer; 8 Cliff Vansummeren Lommel B.; 9 Joeri Martens Geldrop; 10 Peter Heusschen Gemert; 11 Rudy Jacobs Veldhoven; 12 Richard van Gaalen Helmond; 13 Cor Gerritsen Aalst; 14 Ton van Korven Diessen; 15 Henk Van Lijsdonk Achel B.; 16 Gerard van Ham Oostelbeers; 17 Patrick Houthooft Helmond; 18 Jos van der Wijst St. Oedenrode; 19 Johan Verheyden Eindhout B.; 20 Ralf Hedtmann Gevelsberg D.; 21 Tom Deiling Merselo; 22 Peter Verhouden Eindhoven.

Asten Vlosberg  WVAN  8

1 Erwin Bollen Diepenbeek B.; 2 Jürgen Sopp Wuppertal Dld.; 3 Ronnie Denier Kinrooi B.; 4 Christoph Konings Krefeld Dld.; 5 Mark van de Kerkhof Helmond; 6 Henri Schut Zeeland; 7 Willy van Kessel Deurne; 8 Edwin Raats Helmond; 9 Benny Claes Lommel B.; 10 Ruud Schellekens Schijndel; 11 Patrick Van Hamond Overpelt B.; 12 Gerard van Ham Oostelbeers; 13 Cor Gerritsen Aalst; 14 Patrick Houthooft Helmond; 15 Joeri Martens Geldrop; 16 Hans Slegers Someren; 17 Cliff Vansummeren Lommel B.; 18 John Verheyden Eindhout B.; 19 Paul Laning Blerick; 20 Henk Van Lijsdonk Achel B.; 21 Richard van Gaalen Helmond; 22 Gijs Jongeling Best; 23 Andrew O'Hara Grave; 24 Mark Rongen Overloon; 25 Jeroen van de Weijer Oploo; 26 Ton van Korven Diessen; 27 Tom Deiling Merselo; 28 Ralf Hedtmann Gevelsberg Dld.

Deurne Zeilberg  29 mei   WVAN  9

1 Patrick Vermote  St.Truiden B.; 2 Johan Verheyden Eindhoven; 3 Mark van de Kerkhof Helmond; 4 Henri Schut Zeeland; 5 Edwin Raats Helmond; 6 Marc van Grinsven Deurne; 7 Ron Paffen Milsbeek; 8 Benny Claes Lommel B.; 9 Edward van der Werf Kessel; 10 Rudy Jacobs Veldhoven; 11 Ronny Denier Kinrooi B.; 12 Willy van Kessel Zeeland; 13 Jeroen van de Weijer Oploo; 14 Erwin Jager Enspijk; 15 Gert-Jan Verdijk Boxmeer; 16 Ruud Schellekens Schijndel; 17 Cliff Vansummeren Lommel B.; 18 Ralf Hedtmann Gevelsberg Dld.; 19 Dik van de Koolwijk Elst; 20 Tom Deiling Merselo; 21 Ton van Korven Diessen; 22 Patrick Houthooft Helmond; 23 Stan Janssen Goch Dld.; 24 Peter Verhouden Eindhoven; 25 Luc van Dijck Someren.

Neerkant  5 juni   WVAN 10

1 Benny Claes Lommel B.: 2 Erwin Bollen Diepenbeek B.; 3 Marc van Grinsven Deurne; 4 Mark van de Kerkhof Helmond; 5 Henry Schut Zeeland; 6 Johan Verheyden Eindhout B.; 7 Jeroen van de Weijer Oploo; 8 Joeri Martens Geldrop; 9 Ton van Korven Diessen; 10 Patrick Van Hamond Overpelt B.; 11 Patrick Houthooft Helmond; 12 Jos van de Wijst St.Oedenrode; 13 Willy van Kessel Zeeland; 14 John Verhouden Eindhoven; 15 Cliff Vansummeren Lommel B.; 16 Rob Verhees Heeze; 17 Paul Laning Blerick; 18 Gijs Jongeling Best; 19 Tom Deiling Merselo; 20 Richard van Gaalen Helmond; 21 Luc van Dijck Someren; 22 Ruud Schellekens Schijndel; 23 Tim  Verpoort Gennep.

Lepelstraat   9 juni  NK

40 +

1 Brian Burggraaf Velzen Noord; 2 Cees Snoek Volendam; 3 Arje de Waard Dordrecht; 4 Martin van Rijn Zuidland; 5 Marco Kuijvenhoven s'Gravenzande; 6 Johnny de Harder Lelystad; 7 Egon Nanninga Lelystad; 8 Arjan Elferink Veenhuizen; 9 Johnny van der Klooster Kapelle; 10 Ruud Goorden Roosendaal; 11 Jeroen Wesselius Zoetermeer; 12 Alex Masseurs Steenbergen; 13 John Roos Middelharnis; 14 Detlef La Grand Eindhoven; 15 Remco Veerkamp Wateringen; 16 Danny Schout Sas van Gent; 17 Johan Olsthoorn Den Haaf; 18 Marcel Foudraine Middelburg; 19 Sjoerd Bult Rhoon; 20 Hans Meerbeek Naaldwijk; 21 Eric van Leijen Nijmegen; 22 Bjorn Tsoi Kapellen; 23 Peter Horsmeijer Purmerend; 24 René Mink van der Werf Nieuw Amsterdam; 25 René Lievaart Naaldwijk; 26 Martijn de Groot Gorinchem; 27 Erwin Scholtes Honselersdijk; 28 Roger van der Waarden Tilburg; 29 Marcel Hillaert Edam; 30 Martijn Colsen Prinsenbeek; 31 Wim van Beek Bavel; 32 Ricardo Kraak Maassluis; 33 John Zwinkels Maasland; 34 Koen Kok Wilderen.

50+

1 Marc Stouten Voorhout; 2 Stan Janssen Siebengewald; 3 Tony Berends Gorinchem; 4 Peter Fils Pijnacker; 5 John Haast Rijsbergen; 6 Niky Deijkers St.Willebrord; 7 Chris Maas Papendrecht; 8 Henk Ceelen Oudekerk a/d IJssel; 9 Jos van der Wijst St.Oedenrode; 10 Johan Peemen Rijsbergen; 11 Rudy Rabout Aalst; 12 Ruud Schellekens Schijndel; 13 Henry Kes Volendam; 14 Roland van Erp Best; 15 Rinie van Zundert St. Willebrord; 16 Vincent van Wersch Tilburg; 17 Sjako Hoondert Goes; 18 Ralph Greupink Zoetermeer; 19 Kees Raats Roosendaal; 20 Marco van Leeuwen Hellevoetsluis; 21 Theo Leenderts Rotterdam; 22 John de Leeuw Breda; 23 Matthieu Hendriks Lekkerkerk; 24 Erik van 't Rigt Nootdorp; 25 Johan van Hagen Wateringen; 26 Wim van der Plas Noordwijk; 27 Marco Duson Brielle ; 28 Corne van Gils Breda; 29 Martin Luesing Hellevoetsluis; 30 Ernst Fidom Wateringen.

De drie snelsten bij de 50 plussers

60 +

1 Ron Paffen Milsbeek; 2 Alfons van Geel Rijsbergen; 3 Barend Verhagen Woerden; 4 Maas van Beek Barneveld; 5 Willem Hus Voorburg; 6 Kees Christianen St.Willebrord; 7 Dick van Loon Oosteind; 8 Jac Roemermann Helden; 9 Cor Gerritsen Aalst; 10 René Haast Rijsbergen; 11 Twan den Braber Hoeven; 12 Hans van Bavel St.Anthonis; 13 Kees van Prooijen Den Haag; 14 Menno Grootjans Tilburg; 15 Freddy Aarts Schijf; 16 Martin de Peuten Oud Beijerland; 17 Christ Cristianen Bosschenhoofd; 18 Willem van Driel Dordrecht.

                                                Weer een titel voor Ron Paffen

Handel  12 juni  WVAN  11

1 Willy van Kessel Zeeland; 2 Erwin Bollen Diepenbeek B.; 3 Tom Stans Lommel B.; 4 Ronny Denier Kinrooi B.; 5 Johan Verheyden Eindhout B.; 6 Mark van de Kerkhof Helmond; 7 Marc van Grinsven Deurne; 8 Ron Paffen Milsbeek; 9 Henry Schut Zeeland; 10 Jeroen van de Weijer Oploo; 11 René Kuhlmann Baarlo; 12 Andrew O'Hara Grave; 13 Cliff Vansummeren Lommel B.; 14 Patrick Vanhamond B.; 15 Benny Claes Lommel B.; 16 Patrick Houthooft Helmond; 17 Richard van Gaalen Helmond; 18 Jos van der Wijst St. Oedenrode; 19 Gijs Jongeling Best; 20 Jean-Pierre Vreugde Aarle-Rixtel; 21 Ralf Hedtmann Gevelsberg Dld. ; 22 Tom Deiling Merselo.

Mierlo  19 juni  WVAN 12

1 Erwin Bollen Diepenbeek B.;  2 Benny Claes Lommel B.; 3 Edwin Raats Helmond; 4 Mark van de Kerkhof Helmond; 5 Ton van Korven Diessen; 6 Cliff Vansummeren Lommel B.; 7 Patrick Houthooft Helmond; 8 Jean-Pierre Vreugde Aarle Rixtel; 9 Rudy Jacobs Veldhoven; 10 Tom Deiling Merselo; 11 Regelio Keijser Veldhoven.

Someren Heide   23 juni  Omloop van de Heidehof semi-klassieker

1 Vital Pauwels Lommel B.; 2 Kristian Michiels Vierlingsbeek; 3 Stephan Lotz Maasmechelen B.; 4 Tom Stans Lommel B.; 5 Patrick Bogaerts Pelt B.; 6 Benny Claes Lommel B.; 7 Bart Rutten Kinrooi B.; 8 Jan-Willem Pennings Gendringen; 9 Edwin Raats Helmond; 10 Jeroen Wesselius Zoetermeer; 11 René Kuhlmann Baarlo; 12 Stan Janssen Siebengewald; 13 Ron Paffen Milsbeek; 14 Lars Rietveld Oudewater; 15 Joost Aelmans Uden; 16 Gert Verdijk Heijen; 17 Dennis Hendriksen Didam; 18 Patrick Houthooft Helmond; 19 Cliff Vansummeren Lommel B.; 20 Berry Roelofs Groesbeek; 21 Johnny van den Berg Beuningen; 22 Peter Heusschen Gemert; 23 Jack Steijvers Stramproy; 24 Paul Laning Blerick; 25 Henk Van Den Lijsdonk Achel B.; 26 Ronny Bossers Waalwijk; 26 Geert Scheveneels Mol B.

Asten Diesdonk  26 juni  WVAN 13

1 Marc van Grinsven Deurne; 2 Erwin Bollen Diepenbeek B.; 3 Jeroen van de Weijer  Oploo; 4 Gert Jan Verdijk Boxmeer; 5 Andrew O'Hara Grave; 6 René Kuhlmann Baarlo; 7 Joeri Martens Geldrop;  8 Edwin Raats Helmond; 9 Mark van de Kerkhof Helmond; 10 Benny Claes Lommel B.; 11 Gerard van Ham Oostelbeers; 12 Ton van Korven Diessen; 13 Cor Gerritsen Aalst; 14 Patrick Houthooft Helmond; 15 Niels Hubers Oploo; 16 Henk van Lijsdonk Achel B.; 17 Mark Rongen Overloon; 18 Jean Pierre Vreugde Aarle Rixtel; 19 Luc van Dijck Someren; 20 Gijs Jongeling Best; 21 Ramon Aldenhoven Vortum Mullem; 22 Mara Bullens Oirschot; 23 Rogello Keijser Veldhoven.

Boekel  3 juli   WVAN 14

1 Jeroen van de Weijer Oploo; 2 Edwin Raats Helmond; 3 Erwin Bollen Diepenbeek B.; 4 Marc van Grinsven Deurne; 5 Willy van Kessel Zeeland; 6 Johan Verheyden Eindhout B.; 7 Mark van de Kerkhof Helmond; 8 Roland van Erp Best; 9 Gert-Jan Verdijk Boxmeer; 10 Benny Claes Lommel B.; 11 Gerard van Ham Oostelbeers; 12 Andrew O'Hara Grave; 13 Ronny Denier Kinrooi B.; 14 Paul Laning Blerick; 15 Stephan van Hoof Mierlo; 16 Ton van Korven Diessen; 17 Patrick Houthooft Helmond; 18 Rudy Jacobs Veldhoven; 19 Cliff Vansummeren Lommel B.; 20 Erik Geens Veldhoven; 21 Ramon Aldenhoven Vortum Mullem; 22 Ruud Schellekens Schijndel; 23 Tom Deiling Merselo; 24 Rogelio Keijser Veldhoven.

De Rips  10 juli  WVAN 15

1 Jeroen van de Weijer Oploo; 2 Erwin Bollen Diepenbeek B.; 3 Willy van Kessel Zeeland; 4 Benny Claes Lommel B.; 5 Jan Willem Pennings Gendringen; 6 Roland van Erp Best; 7 Mark Vermeulen Uden; 8 Gerard van Ham Oostelbeers; 9 Edwin Raats Helmond; 10 Erwin Rijkers Hapert; 11 Ramon Aldenhoven Votum Mullem; 12 Mark van de Kerkhof Helmond; 13 Patrick Houthooft Helmond; 14 Gert Jan Verdijk Boxmeer; 15 Alexander van Bavel Ottersum; 16 Tom Deiling Merselo; 17 Rogelio Keijser Veldhoven.

Nijeveen   13 juli  NK   Tijdrijden  

40+

1 Bram de Waard Petten; 2 Lammert Haverkamp Elburg; 3 Laurens Taekema Sneek; 4 Tsjomme  Ozinga Heerenveen; 5 Marcel Webers Milsbeek; 6 Shane Mahon Haarlem; 7 Jordy Meerman Breda; 8 Johannes de Groot Jubbega; 9 Nico Bakker Hattem; 10 Axel Boland Haarlem; 13 Tim Demedts Venlo; 24 Carlos Lima Nederweert;









Bram de Waard

50 +

1 Siem Homsma Oppenhuizen; 2 Stef Jonker Roden; 3 Theo Joosten Spaarndam; 4 Pieter Aben Nijmegen; 5 Jan de Gans Amsterdam; 6 Barend Verhagen Woerden; 7 John Antens Wernhout; 8 Norbert van der Straaten Oegstgeest; ; 9 Danny Witkamp Hillegom; 10 Tjeerd Mijzen Etten Leur; 17 Andrew O'Hara Grave; 27 Michel Philippa Valkenburg;

Siem Homsma


Milheeze  17 juli  WVAN 16 slotkoers

1 Marc van Grinsven Deurne; 2 Paul Laning Blerick; 3 Erwin Rijkers Hapert; 4 Cor Gerritsen Aalst; 5 Mark van de Kerkhof Helmond; 6 John Verhouden Eindhoven; 7 Peer van Dam Eindhoven; 8 Andrew O'Hara Grave; 9 Thijs Westendorp Nijmegen; 10 René Kuhlmann Baarlo; 11 Ruud Schellekens Schijndel; 12 Johnny van den Berg Beuningen; 13 Gert Jan Verdijk Boxmeer; 14 Roland van Erp Best; 15 Willy van Kessel Zeeland; 16 Gerard van Ham Oostelbeers; 17 Jan Willem Pennings Gendringen; 18 Gijs Jongeling Best; 19 Ramon Aldenhoven Vortum Mullem; 20 Benny Claes Lommel B.; 21 Ralf Hedtmann Gevelsberg Dld.; 22 Patrick Houthooft Helmond; 23 Tom Deiling Merselo; 24 Joeri Martens Geldrop; 25 Edwin Raats Helmons; 26 Richard van Gaalen Helmond; 27 Tim Verpoort Gennep; 28 Rogelio Keijser Veldhoven.

Kloosterzande   4 augustus   EK   WFN

40+

1 Simon McNamara; 2 Joachim Raeymaekers; 3 Mario Van Der Sickel; 4 Vital Pauwels; 5 Andy Chritchlow;

                                      Simon McNamara: EK titel   40 +


50 +

1 Patrick Cocquyt; 2 Luc Keim; 3 Lieven Van De Perre; 4 Wim Van Uffel; 5 Dany Willems;

                                                          Patrick Cocquyt 50 +

60 +

1 Willem Hus  Voorburg; 2 Christiaan Geerts; 3 Cor Gerritsen  Aalst; 4 Alfons Van Geel Rijsbergen; 5 Jozeff Van Eyndt;








Podium bij de 60 plussers