Hitwebcounter.com Free

Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                

Veteranen/Masters  jaaroverzicht  1996

 

6-apr

BAARLO Baan

 

40 +

N.Henkens

Beegden

6-apr

BAARLO  Baan

 

50 +

H.Runge

Velbert D.

14-apr

SOMEREN Heide

St.Jozef   semi-klassieker 

40+

P.Kessels

Boekel

14-apr

SOMEREN Heide

St.Jozef   semi-klassieker 

50+

G.Hairwassers

Den Dungen

21-apr

MERUM

 

40+

J.Ubachs

Venlo

21-apr

MERUM

 

50+

H.Boeren

Geldrop

5-mei

LIESSEL

Ronde v.Brabant   semi-klassieker

40+

H.Esch

Krefeld D.

5-mei

LIESSEL

Ronde v.Brabant   semi-Kkassieker

50+

H.Konings

Asten

16-mei

LEEUWEN

 

40 +

H.Esch

Krefeld D.

16-mei

LEEUWEN

 

50 +

P.de Groot

Geldrop

26-mei

NEDERWEERT

 

40 +

M.Ramaekers

Ospel

26-mei

NEDERWEERT

 

50 +

W.Leurs

Posterholt

14-jun

WEERT

Aankomst Rogtour 

40+

P.de Haas

Tiel

14-jun

WEERT

Aankomst Rogtour 

50+

S.Wassen

Posterholt

15-jun

WEERT

Aankomst Rogtour

40+

P.Kuypers

Budel

23-jun

BAARLO

NWB   kampioenschap 

40+

B.Pauwels

Cuijk

23-jun

BAARLO

Kampioen

40+

H.de Hey

Hoensbroek

23-jun

BAARLO

NWB kampioenschap

50+

G.Hairwassers

Den Dungen

23-jun

BAARLO

Kampioen

50+

P.Konings

Asten

3-aug

BAARLO  Baan

 

40 +

C.Rutten

Leende

3-aug

BAARLO  Baan

 

50 +

T.Gruijters

Lieshout

4-aug

HENGSTDIJK

N.K.Vrije   renners 

40+

R.Smit

Haarlem

4-aug

HENGSTDIJK

N.K.Vrije   renners 

50+

L.van de Berg

Noordwijk

4-aug

HENGSTDIJK

N.K.Vrije renners

60+

W.van Putten

Haaften

11-aug

WELKENRAEDT B.

Wereldkampioenschap   ICF 

40+

C.Fabri

Belgie

11-aug

WELKENRAEDT B.

Wereldkampioenschap   ICF 

50+

D.Nie

Engeland

17-aug

BAARLO  Baan

 

40 +

W.Rooyakkers

Ospel

17-aug

BAARLO  Baan

 

50 +

T.Gruijters

Lieshout

24-aug

STRAMPROY

 

40+

G.Glas

Eindhoven

25-aug

WEERT

 

50 +

P.de Groot

Geldrop

1-sep

BELFELD

 

50 +

P.Konings

Asten

8-sep

SIEBENGEWALD

 

40+

H.Esch

Krefeld D.

29-sep

WEERT ijzeren man

 

40+

B.Pauwels

Cuijk

 

 

 

 

 

 

 

Jaarklassement   40+

 

 

50+

 

1

Cor Rutten

Leende

1

Tonnie Gruijters

Lieshout

2

Ton Hillen

Helden

2

Gerrit Hairwassers

Den Dungen

3

Ben Pauwels

Cuijk

3

Piet de Groot

Geldrop

4

Jan Ubachs

Venlo

4

Paul Konings

Asten

5

Henk de Hey

Hoensbroek

5

Henny Notermans

Grevenbicht

6

Harrie Klaassen

Eindhoven

6

Jan van Boxtel

Mill

7

Gerrie Glas

Eindhoven

7

Heinz Esch

Krefeld D.

8

René Broens

Echt

8

Wiel Leurs

Posterholt

9

Tjeu Ramaekers

Ospel

9

Gerrit Westenberg

Blerick

10

Wim Rooyakkers

Ospel

10

Piet Kessels

Boekel

11

Piet de Haas

Tiel

11

Heinz Runge

Velbert D.

12

Jos Lamber

Blerick

12

Sjra Wassen

Posterholt

13

André Roest

Venlo

13

Henk Boeren

Geldrop

14

P.Kuipers

Budel

14

Gerard Keijsers

Kessel

15

Niek Henkens

Beegden

15

Pim Knoops

Geldrop

16

Jo Scholten

Echt

16

Had Graat

Meijel

17

J.te Boekhorst

Veldhoven

17

Manfred Nepp

Krefeld D.

18

Gerard van de Ven

Tegelen

 

 

 

19

R.Liebert

Heiligenhaus D.

 

 

 

20

Henk Smits

Baarlo

 

 

 

21

Theo van Mill

Haps

 

 

 

22

Willy Beurskens

Grathem

 

 

 

23

Jos Korsten

Panningen

 

 

 


          Tonnie Gruyters ( in derde positie ) wint dit jaar het puntenklassement bij de 50 +