Hitwebcounter.com Free

Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                

Veteranen/Masters  jaaroverzicht  1994

 

4-apr

MERUM

 

40 +

W.de Louw

Helmond

4-apr

MERUM

 

50 +

P.de Groot

Geldrop

10-apr

EINDHOVEN Tongelre 1

 

40 +

J.Adelaars

Heeze

10-apr

EINDHOVEN Tongelre 1

 

50 +

H.Notermans

Grevenbicht

11-apr

WEERT ijzeren man

 

40 +

L.Vaessen

Swalmen

11-apr

WEERT ijzeren man

 

50 +

T.Verstappen

Someren

17-apr

EINDHOVEN Tongelre 2

 

40 +

A.Pieters

Eindhoven

17-apr

EINDHOVEN Tongelre 2

 

50 +

P.de Groot

Geldrop

24-apr

EINDHOVEN Tongelre 3

 

40 +

T.Nooy

Mijdrecht

24-apr

EINDHOVEN Tongelre 3

 

50 +

J.van Boxtel

Mill

25-apr

SOMEREN-Heide

St.Jozef   Semi-Klassieker

40+

J.Verhouden

Eindhoven

25-apr

SOMEREN-Heide

St.Jozef   Semi-Klassieker

50+

H.Konings

Asten

1-mei

WEERT  Fatima

 

40 +

W.de Louw

Helmond

1-mei

WEERT  Fatima

 

50 +

H.Notermans

Grevenbicht

7-mei

MEIJEL

 

40 +

T.Hillen

Helden

7-mei

MEIJEL

 

50 +

P.Konings

Asten

12-mei

LIESSEL


40+

M.Ramaekers

Ospel

12-mei

LEEUWEN

 

40 +

A.Pieters

Eindhoven

12-mei

LEEUWEN

 

50 +

P.de Groot

Geldrop

15-mei

BAARLO

 

40 +

A.Pieters

Eindhoven

15-mei

BAARLO

 

50 +

H.Notermans

Grevenbicht

22-mei

NEDERWEERT

 

40 +

M.Ramaekers

Ospel

22-mei

NEDERWEERT

 

50 +

P.de Groot

Geldrop

29-mei

SOMEREN

Aankomst Omloop

40+

H.Greijmans

Weert

5-jun

BLERICK

 

40 +

T.Hillen

Helden

5-jun

BLERICK

 

50 +

P.de Groot

Geldrop

18-jun

WEERT

Aankomst Rogtour

40+

H.Maatje

Nuenen

18-jun

WEERT

Aankomst Rogtour 

50+

G.Hairwassers

Den Dungen

25-jun

BELFELD

 

40+

A.Tegelen

Nettetal  D.

26-jun

OISTERWIJK

 

40 +

M.van Esch

Haaren

26-jun

OISTERWIJK

 

50 +

T.Reinders

Valkenswaard

3-jul

EINDHOVEN  de Hurk

NWB Kampioenschap

40+

A.Schoenmakers

Eindhoven

3-jul

EINDHOVEN  de Hurk

NWB   Kampioenschap 

50+

H.Notermans

Grevenbicht

6-aug

STRAMPROY

 

40+

A.Roest

Venlo

6-aug

STRAMPROY

 

50+

H.Notermans

Grevenbicht

7-aug

EFFEN

N.K. Vrije   renners 

40+

R.Smit

Haarlem

7-aug

EFFEN

N.K. Vrije   renners 

50+

J.Goossens

St.Williebrord

7-aug

EFFEN

N.K. Vrije   renners 

60+

J.Mackay

De Meern

14-aug

VENLO Stalberg

Europees kampioenschap

40+

L.Didderen

Margraten

14-aug

AFFERDEN

 

50+

J.van Kessel

Deurne

21-aug

ROGGEL

 

40+

S.Derks

Beek

27-aug

OHE en LAAK

Aankomst Maasdal 

40+

S.Derks

Beek

27-aug

OHE en LAAK

Aankomst Maasdal 

50+

P.de Groot

Geldrop

28-aug

NIEUWEKERKE België


40+

P.Konings

Asten

4-sep

SOMEREN

 

40+

C.Gerritsen

Middelbeers

11-sep

HALEN België


50+

T.van Himbergen

Buchten

18-sep

HORN

 

40 +

W.de Louw

Helmond

18-sep

HORN

 

50 +

H.Notermans

Grevenbicht

18-sep

BUDINGEN België


50+

I.Spijkers

Geleen

25-sep

SIEBENGEWALD

 

40 +

W.Rooyakkers

Nederweert

25-sep

SIEBENGEWALD

 

50 +

H.Boeren

Geldrop

2-okt

SOMEREN-Heide

Erica Semi-Klassieker

40+

R.van Zundert

Teteringen

2-okt

SOMEREN-Heide

Erica Semi-Klassieker

50+

G.Hairwassers

Den Dungen

27-mei

GRAND-AXHE B.

 

40+

F.Scheres

Hingen

2-okt

MOL B.

 

40+

F.Scheres

Hingen

2-okt

MOL B.

 

50+

H.Vrijens

Kanne B.

18-okt

 ASTEN

 Koppeltijdrit

80+

 P.Vaessen/A.van Schijndel

 Zutendaal/Born

 

Jaarklassement 40 +

 

 

Jaarklassement 50 +

 

1

 

 

1

Piet de Groot

Geldrop

 

 

 

 

 

 

                             Sjeng Derks ( hier op de baan van Geleen ) wint in Roggel en Ohe en Laak