Hitwebcounter.com Free

Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                

Veteranen/Masters  jaaroverzicht  1991

24-mrt

ECHT

 

40 +

H.Crins

Beesel

24-mrt

ECHT

 

50 +

J.Vrancken

Brunssum

31-mrt

HAELEN

 

40 +

M.Ramaekers

Ospel

31-mrt

HAELEN

 

50 +

H.Gramser

Eindhoven

1-apr

REUVER

 

40 +

G.Glas

Eindhoven

1-apr

REUVER

 

50 +

P.de Groot

Geldrop

7-apr

MERUM

 

40 +

H.Crins

Beesel

7-apr

MERUM

 

50 +

R.Liebert

Heiligenhaus D.

14-apr

MEIJEL

 

40 +

H.Crins

Beesel

14-apr

MEIJEL

 

50 +

P.Konings

Asten

9-mei

LEEUWEN

 

40 +

M.Stoel

Roermond

9-mei

LEEUWEN

 

50 +

J.Vrancken

Brunssum

12-mei

DEURNE de Snoerts

 

40 +

J.Ubachs

Venlo

12-mei

DEURNE de Snoerts

 

50 +

G.v/d Boogaert

Den Bosch

19-mei

NEDERWEERT

 

40 +

L.Engelen

Sterksel

19-mei

NEDERWEERT

 

50 +

P.de Groot

Geldrop

1-jun

NEERITTER

 

40+

L.Engelen

Sterksel

16-jun

DOENRADE

NWB Kampioenschap

40+

M.Ramaekers

Ospel

16-jun

DOENRADE

NWB   Kampioenschap 

50+ 

G.v/d Boogaert

Den Bosch

29-jun

BELFELD

 

40+

S.van Hees

Maarheeze

30-jun

DEURNE

 

40 +

J.van de Kamp

Driel

30-jun

DEURNE

 

50 +

H.Konings

Asten

6-jul

ZEELST

 

40 +

S.van Hees

Maarheeze

6-jul

ZEELST

 

50 +

P.Konings

Asten

7-jul

VELDEN

 

40 +

L.Engelen

Sterksel

7-jul

VELDEN

 

50 +

P.de Groot

Geldrop

10-jul

DE RIPS

 

40+

T.Hensen

Boven Leeuwen

14-jul

BLERICK

 

40 +

M.Ramaekers

Ospel

14-jul

BLERICK

 

50 +

H.Konings

Asten

14-jul

BLERICK

Oud-Renners

 

H.Schoenmakers

Blerick

21-jul

KESSEL-EIK

 

40 +

S.van Hees

Maarheeze

21-jul

KESSEL-EIK

 

50 +

P.Konings

Asten

4-aug

BRAIVES B.

Wereldkampioenschap   ICF

40+

J.van Miert

Belgie

4-aug

BRAIVES B.

Wereldkampioenschap   ICF 

50+

W.de Clerck

Belgie

10-aug

JOURE

N.K. Vrije   renners 

40+

A.van Kersel

Rosmalen

11-aug

WEERT  Fatima

 

40 +

W.Daams

Valkenswaard

11-aug

WEERT  Fatima

 

50 +

P.de Groot

Geldrop

18-aug

OHE en LAAK

Aankomst Maasdal

40+

M.Ramaekers

Ospel

18-aug

OHE en LAAK

Aankomst Maasdal

50+

J.van de Berg

Oploo

24-aug

STRAMPROY

 

40+

M.Ramaekers

Ospel

25-aug

SANKT JOHANN O.

Weltcup 50/54 jr.

 

J. van Seggelen

Budel Schoot

1-sep

ROGGEL

 

40 +

H.Janssen

Heerlen

1-sep

ROGGEL

 

50 +

P.Klinkers

Susteren

22-sep

SIEBENGEWALD

 

40 +

H.Gramser

Eindhoven

22-sep

SIEBENGEWALD

 

50 +

P.de Groot

Geldrop

29-sep

HORN

 

40 +

L.Engelen

Sterksel

29-sep

HORN

 

50 +

W.Beurskens

Grathem

 

 

 

 

 

 

 

Jaarklassement   40 +

 

 

Jaarklassement 50+

 

 

 

 

 

 

 

1

Tjeu Ramaekers

Ospel

1

Piet de Groot

Geldrop

2

Lot Engelen

Sterksel

2

Paul Konings

Asten

3

Gerrie Glas

Eindhoven

3

Huub Spijkers

Geleen

4

Stefan van Hees

Heeze

4

Henk Boeren

Geldrop

5

Herman Crins

Beesel

5

Willy Bleijs

Lommel B.

6

Jan Ubachs

Venlo

6

Ger Verwimpt

Veldhoven

7

Hans Janssen

Kessel

7

Herman van Eekelen

Helmond

8

Wichert Drenth

Heerlen

8

Huub Konings

Asten

9

Math.Greijmans

Neeritter

9

Gerrit v/d Boogaert

Den Bosch

10

M.van Riswick

St.Odiliënberg

10

Piërre Klinkers

Susteren

11

Theo Schmitz

Tegelen

11

Toon van Lankveld

de Rips

12

Albert Pieters

Eindhoven

12

Jan Vranken

Brunssum

13

Ton Miggels

Belfeld

13

Wiel Leurs

Posterholt

14

Ed Dassen

Nuenen

14

Pim Knoops

Geldrop

15

Maarten Stoel

Roermond

15

Jan van Boxtel

Mill

16

Theo Vervoort

Baarlo

 

 

 


Na 1979 en 1981 is Jo van Seggelen voor de derde maal winnaar van de Weltcup in Sankt Johann,ook drie tweede plaatsen en 3 maal een derde plaats