Hitwebcounter.com Free

Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                

Veteranen/Masters  jaaroverzicht  1986 

 

31-mrt

HAELEN

 

H.Crins

Beesel

6-apr

WEERT ijzeren man

 

P.Hindriks

Geleen

13-apr

MEIJEL

 

J.Beurskens

Haelen

20-apr

MERUM

 

H.Crins

Beesel

27-apr

BERGEN 1

 

H.Hairwassers

Vught

4-mei

NEERITTER

 

L.Vaessen

Swalmen

8-mei

LEEUWEN

 

H.Kuipers

Echt

9-mei

BERGEN 2

 

M.Ramaekers

Ospel

17-mei

SITTARD

 

P.Hindriks

Geleen

18-mei

NEDERWEERT

 

H.Greijmans

Weert

19-mei

MELICK

 

L.Vaessen

Swalmen

1-jun

VELDEN

 

H.Crins

Beesel

8-jun

MONTFORT

 

H.Konings

Asten

14-jun

NEER

 

M.Ramaekers

Ospel

15-jun

NEER

 

P.Hindriks

Geleen

22-jun

WANROY

 

H.Greijmans

Weert

29-jun

DEURNE

 

P.Hindriks

Geleen

6-jul

VLODROP

NWB kampioenschap

P.Hindriks

Geleen

12-jul

GELEEN  Baan

 

G.Nelissen

Sittard

12-jul

VIERLINGSBEEK

 

H.Crins

Beesel

13-jul

EINDHOVEN Woensel

 

H.Hairwassers

Vught

20-jul

DOENRADE

 

J.Claessens

Urmond

27-jul

VENLO Parade

 

H.Crins

Beesel

3-aug

BEEGDEN

 

M.Ramaekers

Ospel

2-aug

BINGELRADE

N.K. Vrije renners  35+

K.Konings

Hoogerheide

3-aug

BINGELRADE

N.K. Vrije renners  45+

N.Heeren

St.Willebrord

10-aug

BELFELD

Prov.kampioensch.Limburg

H.Greijmans

Weert

10-aug

BELFELD

Prov.kampioensch.Nrd.Brab

H.Konings 

Asten

17-aug

ROGGEL

 

J.Beurskens

Haelen

18-aug

SANKT JOHANN Oostenrijk

Weltcup  80 +

P.Vaessen

Zutendaal B.

30-aug

TEGELEN

 

H.Hairwassers

Vught

31-aug

SIEBENGEWALD

 

L.Vaessen

Swalmen

6-sep

POSTERHOLT

 

J.Beurskens

Haelen

14-sep

SINT-JOOST

 

H.Crins

Beesel

28-sep

HORN

 

J.Beurskens

Haelen

 

 

 

 

 

 

Jaarklassement

 

 

 

1

Herman Crins

Beesel

 

 

2

Huub Greijmans

Weert

 

 

3

Piet Hindriks

Geleen

 

 

4

Hans Hairwassers

Vught

 

 

5

Lei Vaessen

Swalmen

 

 

6

Tjeu Ramaekers

Ospel

 

 

7

Jac Beurskens

Haelen

 

 

8

Hein Kuipers

Echt

 

 

9

Har Janssen

Kessel

 

 

10

Jan Claessens

Urmond

 

 

11

Hein Smeets

Gronsveld

 

 

12

Ad Roest

Venlo

 

 

13

Huub Konings

Asten

 

 

14

Maarten Stoel

Roermond

 

 

15

Jo Janssen

Posterholt

 

 


           Nieuwe namen in het veteranenpeloton Piet Hindriks wordt kampioen met Herman Crins                                    op de tweede plaats en Jac Beurskens als nummer drie.