Hitwebcounter.com Free

Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                

Veteranen/Masters  jaaroverzicht  1985 

 

31-mrt

PEY-ECHT

 

P.Hindriks

Geleen

7-apr

ROERMOND

 

N.Savelkoul

Stein

8-apr

HAELEN

 

H.Kellenaers

Siebengewald

14-apr

WEERT ijzeren man

 

P.Hindriks

Geleen

21-apr

VLODROP

 

N.Savelkoul

Stein

28-apr

HOENSBROEK

 

N.Savelkoul

Stein

4-mei

MARIA-HOUT

Aankomst Hel v.Brabant

W.Lijnders

Blerick

12-mei

MERUM

 

N.Savelkoul

Stein

16-mei

LEEUWEN

 

H.Kuipers

Echt

17-mei

BERGEN

 

A.Roest

Venlo

26-mei

MELICK

 

L.Vaessen

Swalmen

27-mei

BAARLO

 

U.Büschgens

Urmond

2-jun

OOSTRUM

 

H.Savelkoul

Stein

9-jun

VELDEN

 

P.Hindriks

Geleen

16-jun

HEEL

 

H.Hairwassers

Vught

30-jun

NEER

 

H.Hairwassers

Vught

6-jul

ZEELST

 

H.Hairwassers

Vught

7-jul

REUVER

 

L.Vaessen

Swalmen

14-jul

OIRSBEEK

NWB kampioenschap

H.Hairwassers

Vught

19-jul

YSSELSTEYN

 

G.Keijsers

Kessel

21-jul

VENLO  Parade

 

P.Hindriks

Geleen

28-jul

DOENRADE

 

N.Savelkoul

Stein

3-aug

KESSEL-EIK

Prov.kampioensch.Limburg

N.Savelkoul

Stein

3-aug

KESSEL-EIK

Prov.kampioensch. Nrd.Brab.

H.Konings 

Asten

4-aug

WEERT  Fatima

 

H.Hairwassers

Vught

11-aug

ROGGEL

 

H.Hairwassers

Vught

17-aug

HOENSBROEK

 

U.Büschgens

Urmond

18-aug

BEEGDEN

 

H.Kuipers

Echt

24-aug

TEGELEN

 

H.Hairwassers

Vught

25-aug

SIEBENGEWALD

 

H.Hairwassers

Vught

1-sep

VIERLINGSBEEK

 

H.Kuipers

Echt

15-sep

SINT-JOOST

 

H.Hairwassers

Vught

29-sep

GEMERT

 

H.Hairwassers

Vught

 

VOERENDAAL

Oud-renners

M.Eichler

Aken Dld.

 

JABEEK

N.K.Vrije   renners  35 +

C.van de Corput

Ossendrecht

 

JABEEK

N.K.Vrije   renners  45 +

N.Heren

St.Willebrord

 

 

 

 

 

 

Jaarklassement

 

 

 

1

Piet Hindriks

Geleen

 

 

2

Hay Kellenaers

Siebengewald

 

 

3

Hans Hairwassers

Vught

 

 

4

Hein Kuipers

Echt

 

 

5

Nico  Savelkoul

Stein

 

 

6

Ad Roest

Venlo

 

 

7

Lei Vaessen

Swalmen

 

 

8

Wiel Lijnders 

Blerick

 

 

9

Huub Savelkoul

Stein

 

 

10

Hein Smeets

Gronsveld

 

 

11

Willy Bleijs

Lommel B.

 

 

12

Huub Konings

Asten

 

 

13

Uwe Büschgens

Urmond

 

 

14

Piet Symons

Hout Blerick

 

 

15

Gerard Keijsers

Kessel

 

 

16

Henk Verhappen

Gemert

 

 

17

Jo Budie

Simpelveld

 

 

18

H.Sevens

Weert

 

 

19

Ger Kerren

Blerick

 

 

20

Hay Kuntzelaers

Tegelen

 

 


      Succesvol jaar voor Hans Hairwassers ,10 overwinningen , waaronder het NWB kampioenschap,                      op de foto de huldiging in Sint Joost