Hitwebcounter.com Free

Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                

Veteranen/Masters  jaaroverzicht  1982 

 

4-apr

WEERT ijzeren   man

 

H.Hairwassers

Vught

11-apr

HAELEN

 

F.van Geffen

Zeelst

12-apr

MAASBRACHT Beek.

 

W.Hairwassers

Den Dungen

18-apr

MERUM

 

W.Hairwassers

Den Dungen

25-apr

TEGELEN

 

H.Hairwassers

Vught

2-mei

ECHT

 

H.Maatje

Nuenen

8-mei

WIJBOSCH

 

H.Maatje

Nuenen

16-mei

ITTERVOORT

Bedevaart

J.Budie

Simpelveld

20-mei

VLODROP

 

H.Hairwassers

Vught

23-mei

MILL

 

H.Hairwassers

Vught

30-mei

NEDERWEERT

 

F.van Geffen

Zeelst

31-mei

SINT-JOOST

 

W.Hairwassers

Den Dungen

6-jun

OSPEL

 

T.Frankort

Simpelveld

20-jun

ROERMOND

Prov.kampioensch.   Nrd.Brab.

H.Maatje

Nuenen

20-jun

ROERMOND

Prov.kampioenschap Limburg

D.van Dijk 

Baarlo

26-jun

ZEELST

 

F.van Geffen

Zeelst

27-jun

WANROY

 

H.Hairwassers

Vught

3-jul

MEIJEL

 

H.Smeets

Gronsveld

10-jul

STRAMPROY

 

H.Maatje

Nuenen

11-jul

WIJNANDSRADE

NWB kampioenschap

H.Maatje

Nuenen

12-jul

EINDHOVEN Baan

Kampioenschap sprint

H.Maatje

Nuenen

12-jul

EINDHOVEN Baan

Kampioenschap achtervolging

J.Smits

Nuenen

12-jul

EINDHOVEN Baan

Kampioenschap   criterium

J.Smits

Nuenen

18-jul

DOENRADE

 

W.Hairwassers

Den Dungen

1-aug

BEEGDEN

 

W.Hairwassers

Den Dungen

14-aug

JABEEK

N.K. vrije renners 35-50 jr

H.Savelkoul

Stein

15-aug

KESSEL-EIK

 

H.Maatje

Nuenen

22-aug

WEERT  Fatima

 

W.Hairwassers

Den Dungen

29-aug

REUVER

 

J.Smits

Nuenen

5-sep

BAARLO Baan

 

P.Gielen

Stramproy

12-sep

MEIJEL

 

H.Maatje

Nuenen

19-sep

WEERT ijzeren man

 

K.Peters

Deurne

26-sep

DEURNE

 

H.Maatje

Nuenen

3-okt

BELFELD

 

W.Hairwassers

Den Dungen

 

 

 

 

 

 

Jaarklassement

 

 

 

1

Frans van Geffen

Zeelst

 

 

2

Walter Hairwassers

Den Dungen

 

 

3

Hans Hairwassers

Vught

 

 

4

Jan Smits

Nuenen

 

 

5

Willy Bleys

Lommel B.

 

 

6

Henrie Maatje

Nuenen

 

 

7

Jo Budie

Simpelveld

 

 

8

Ton Frankort

Simpelveld

 

 

9

Paul Gielen

Stramproy

 

 

10

Marcel Nelis

Hulsberg

 

 

11

Hein Smeets

Gronsveld

 

 

12

Tjeu Tinnemans

Nederweert

 

 

13

Jac Wetemans

Stramproy

 

 

14

Daan van Dijk

Baarlo

 

 

15

Karel Peters

Deurne

 

 

16

Frans Moll

Helmond

 

 

17

Hay Kuntzelaers

Tegelen

 

 

18

R.Dekkers

België

 

 

19

Gerrit Verwimp

Veldhoven

 

 

20

Gerard Caris

Weert

 

 

21

Jan Nijssen

Meijel

 

 

22

Haad Graat

Meijel

 

 

23

Fred Sijbers

Blerick

 

 

24

Frans Sassen

Belfeld

 

 

25

Gunther Sistermann

Rheidt D.

 

 


                  Henrie Maatje triomfeert in Wijnandsrade en wordt kampioen