Hitwebcounter.com Free

Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                

Veteranen/Masters  jaaroverzicht  1977 

 

27-mrt

NEDERWEERT

 

H.Konings

Asten

4-apr

MERUM

 

G.Hairwassers

Den Dungen

10-apr

HAELEN

 

W.Hairwassers

Den Dungen

11-apr

BERGEYK

 

W.Hairwassers

Den Dungen

17-apr

SWALMEN

 

H.Rutten

Den Bosch

24-apr

DEURNE

 

H.Rutten

Den Bosch

30-apr

DIERGAARDE

 

W.Hairwassers

Den Dungen

1-mei

BAARLO Baan

Baankampioenschap

H.Rutten

Den Bosch

8-mei

OOSTRUM

 

H.Konings

Asten

15-mei

VLODROP

 

J.Danse

Den Bosch

19-mei

VIERLINGSBEEK

 

W.Bleijs

Lommel B.

22-mei

OSPEL

Bedevaart

J.Danse

Den Bosch

30-mei

HINGEN

 

W.Hairwassers

Den Dungen

4-jun

GELEEN Baan

 

A.Woudstra

Geleen

6-jun

TUNGELROY

 

H.Rutten

Den Bosch

12-jun

ECHT

Aankomst Pijl

F.Mol

Helmond

18-jun

GELEEN Baan

Zesdaagse 4e dag

J.Fooy

Maastricht

20-jun

GELEEN Baan

Zesdaagse Einduitslag

J.Fooy

Maastricht

25-jun

ZEELST

 

J.Danse

Den Bosch

26-jun

WANROY

 

H.Konings

Asten

29-jun

BAARLO Baan

1e rit

W.Hairwassers

Den Dungen

29-jun

BAARLO Baan

2e rit

G.Hairwassers

Den Dungen

30-jun

BAARLO Baan

3e rit

W.Hairwassers

Den Dungen

30-jun

BAARLO Baan

Eindklassement

W.Hairwassers

Den Dungen

3-jul

MAASTRICHT St.Pieter

NWB Kampioenschap

F.Mol

Helmond

10-jul

DOENRADE

 

W.Bleijs

Lommel B.

17-jul

EGCHEL

 

G.Hairwassers

Den Dungen

23-jul

GELEEN Baan

 

G.Vergooszen

Susteren

31-jul

BAARLO  Baan

 

P.Smits

Helmond

7-aug

BEEGDEN

 

G.Vergooszen

Susteren

7-aug

MACHAREN  Nrd.Brabant

Wielermarathon  300 KM.

P.Willems 

Schinnen

8-aug

KELPEN

 

M.de Waal

Weert

14-aug

WEERT Fatima

 

G.Hairwassers

Den Dungen

21-aug

DEN DUNGEN

 

G.Hairwassers

Den Dungen

25-aug

ROGGEL

 

G.Hairwassers

Den Dungen

5-sep

MEIJEL

 

H.Konings

Asten

11-sep

VALKENBURG Cauberg

Europees Kampioensch.

A.Kesters

Helchteren B.

11-sep

VENRAY

 

G.Hairwassers

Den Dungen

12-sep

STRAMPROY

 

G.v/d Boogaert

Den Bosch

14-sep

KONINGSBOSCH

Politie Kamp.sch. Limb.

H.Kuipers 

Echt

24-sep

EINDHOVEN

 

H.Konings

Asten

25-sep

WESSEM

 

G.Vergooszen

Susteren

 

 

 

 

 

 

Jaarklassement

 

 

 

1

Gerrit Hairwassers

Den Dungen

 

 

2

Walter Hairwassers

Den Dungen

 

 

3

Sjra Vergooszen

Susteren

 

 

4

Frans Moll

Helmond

 

 

5

Joop Danse

Den Bosch

 

 

6

Herman Rutten

Den Bosch

 

 

7

Huub Konings

Asten

 

 

8

Jan Orbon

Weert

 

 

9

Hein Smeets

Gronsveld

 

 

10

Willy Bleys

Lommel B.

 

 

    Herman Rutten zet ook Tungelroy op zijn erelijst hij wint vòòr Opstals-Teunissen-van Dinther-                   Wetemans en Kuntzelaers