Hitwebcounter.com Free

Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                

Veteranen/Masters  jaaroverzicht  1976 

 

21-mrt

GEULLE

 

H.Rutten

Den Bosch

28-mrt

NEDERWEERT

 

W.Bleijs

Lommel B

4-apr

DEN BOSCH

 

H.Rutten 

Den Bosch

11-apr

SWALMEN

 

H.Rutten 

Den Bosch

18-apr

GEULLE

 

H.Rutten

Den Bosch

19-apr

HAELEN

 

G.Hairwassers

Den Dungen

25-apr

KONINGSBOSCH

 

H.Rutten 

Den Bosch

2-mei

ROERMOND

 

H.Konings 

Asten

9-mei

MERUM

 

G.Hairwassers

Den Dungen

16-mei

MONTFORT

Bedevaart

G.Hairwassers

Den Dungen

22-mei

ITTERVOORT

 

H.Rutten 

Den Bosch

23-mei

OSPEL

 

H.Rutten 

Den Bosch

27-mei

NEERKANT

 

G.Hairwassers

Den Dungen

30-mei

WEERT

 

G.v/d Boogaert

Den Bosch

6-jun

GEULLE

Eur.kampioenschap  35 +

A.v.Schijndel

Born

6-jun

GEULLE

Eur.kampioenschap  40 +

P.Smits

Helmond

6-jun

GEULLE

Eur.kampioenschap  45 +

H.Lamers

Helmond

6-jun

GEULLE

Eur.kampioenschap  50 +

J.Nackaerts

Belgie

7-jun

HINGEN-Echt

 

H.Konings 

Asten

13-jun

BAEXEM

 

W.Boks

Helmond

14-jun

TUNGELROY

 

H.Rutten 

Den Bosch

19-jun

THORN

Prov.kampioensch  Nrd.Brabant

H.Rutten 

Den Bosch

19-jun

THORN

Prov.kampioenschap Limburg

H.Smeets 

Gronsveld

26-jun

ZEELST

 

G.Hairwassers

Den Dungen

27-jun

DEURNE  St.Josef

 

W.Hairwassers

Den Dungen

4-jul

HOENSBROEK

NWB kampioenschap

H.Rutten 

Den Bosch

11-jul

VIERLINGSBEEK

 

H.Konings 

Asten

11-jul

ECHT

 

H.Rutten 

Den Bosch

14-jul

GELEEN  Baan

 

H.Rutten 

Den Bosch

25-jul

MAASTRICHT

St.Pietersberg

P.Wilmsen

Schinnen

1-aug

WEERT

 

M.de Waal

Weert

2-aug

KELPEN

 

H.Rutten 

Weert

8-aug

KESSEL-EIK

 

J.Orbon

Weert

15-aug

BEEGDEN

 

T.Theus

Bergeyk

20-aug

VOERENDAAL

Hel v/h Zuiden

G.Sistermans

Julich D.

22-aug

BEESEL

 

G.Hairwassers

Den Dungen

29-aug

DOENRADE

 

G.Hairwassers

Den Dungen

4-sep

POSTERHOLT

 

H.Konings 

Asten

6-sep

MEIJEL

 

W.Hairwassers

Den Dungen

11-sep

VENRAY

 

H.Rutten

Den Bosch

12-sep

DEURNE St.Josef

 

H.Rutten 

Den Bosch

13-sep

STRAMPROY

 

J.Wetemans

Stramproy

26-sep

WESSEM

 

G.Hairwassers

Den Dungen

27-sep

GELEEN  Baan

 

H.Rutten

Den Bosch

 

 

 

 

 

 

Jaarklassement

 

 

 

1

Herman Rutten

Den Bosch

 

 

2

Gerrit Hairwassers

Den Dungen

 

 

3

Frits Bruekers

Nederweert

 

 

4

Willy Bleijs

Lommel B.

 

 

5

Hein Smeets

Gronsveld

 

 

6

Joop van Dinther

Eindhoven

 

 

7

Huub Konings

Asten

 

 

8

Theo Teunissen

Ysselsteyn

 

 

9

Paul Gielen

Stramproy

 

 

10

Piet Smits

Helmond

 

 

11

Piet Willems

Schinnen

 

 

12

Tjeu de Waal

Weert

 

 

13

Ton Reinders

Valkenswaard

 

 

14

Theo Theus

Bergeyk

 

 

15

Gunther Sistermann

Reith D.

 

 

16

Gerrit Janssen

Tegelen

 

 

17

Jac Fooy

Maastricht

 

 

18

Joop Danse

Den Bosch

 

 

19

Hay Kuntzelaers

Tegelen

 

 

20

Hans Toll

Uden

 

 


     Herman Rutten ( net zichtbaar ) met rechts Pie Vaessen bij de ereronde in Hoensbroek