Hitwebcounter.com Free

Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                

Veteranen/Masters  jaaroverzicht  1973

 

17-mrt

WEERT  IJzeren man

Met Gentlemen   en Junioren Semi-Klass.

W.van de Borgh   (Jun.)

Echt

17-mrt

WEERT  IJzeren man

Ploegenklassement

Sijbers Sport

Blerick

1-apr

KONINGSBOSCH

 

J.van Dinther

Eindhoven

8-apr

HEYTHUYSEN

 

J.Opstals

Krefeld D.

15-apr

MERUM

 

H.Rutten

Den Bosch

22-apr

HAELEN

 

H.Rutten

Den Bosch

23-apr

HAELEN

 

H.Rutten

Den Bosch

29-apr

MONTFORT

 

G.Sistermann

Rheidt D.

6-mei

LEEUWEN

 

G.Visser

Eindhoven

12-mei

NEERKANT

 

G.Visser

Eindhoven

13-mei

ECHT

 

H.Rutten

Den Bosch

20-mei

DEURNE

 

J.v/d Vleuten

Veldhoven

27-mei

DOENRADE

 

G.Sistermann

Rheidt D.

31-mei

HERKENBOSCH

 

H.Rutten

Den Bosch

3-jun

VLODROP

 

H.Kuntzelaers

Tegelen

10-jun

SINT-JOOST

 

T.Teunissen

Ysselsteyn

11-jun

SINT-JOOST

 

H.Rutten

Den Bosch

17-jun

NEDERWEERT

NWB Kampioenschap

J.van Dinther

Eindhoven

18-jun

TUNGELROY

 

H.Rutten

Den Bosch

24-jun

VELDHOVEN

 

H.Rutten

Den Bosch

1-jul

MELICK

 

T.Teunissen

Ysselsteyn

8-jul

THORN

Prov.Kampioenschap   Limburg

T.Teunissen

Ysselsteyn

8-jul

THORN

Prov.Kampioenschap   Nrd.Brabant

Sj.Konings

Asten

15-jul

BLERICK

Bedevaart

H.Rutten

Den Bosch

22-jul

HEUSDEN -Asten

 

T.v.Himbergen

Buchten

29-jul

DEURNE

 

T.Teunissen

Ysselsteyn

5-aug

BAARLO

 

M.Ramaekers

Heerlen

12-aug

OSPEL

 

P.Smits

Helmond

19-aug

HORST

 

F.Sijbers

Blerick

26-aug

ROGGEL

 

F.Sijbers

Blerick

2-sep

KESSEL-EIK

 

H.Rutten

Den Bosch

5-sep

LAREN

 

H.Rutten

Den Bosch

8-sep

HORN

 

H.Rutten

Den Bosch

9-sep

BELFELD

 

H.Rutten

Den Bosch

15-sep

OERLE

 

H.Rutten

Den Bosch

16-sep

HEEL

 

H.Rutten

Den Bosch

17-sep

STRAMPROY

 

H.Rutten

Den Bosch

23-sep

DIETEREN

 

H.Rutten

Den Bosch

30-sep

BAEXEM

 

H.Rutten

Den Bosch

7-okt

WEERT  IJzeren man

Samen met Junioren en Gentlemen

G.Pijnenburg ( Jun. )

Neerkant

14-okt

SOERENDONK

Samen met Gentlemen

H.Konings

Asten

 

 

 

 

 

 

Jaarklassement

 

 

 

1

Herman Rutten

Den Bosch

 

 

2

Theo Teunissen

Ysselsteyn

 

 

3

Hay Kuntzelaers

Tegelen

 

 

4

Jan Opstals

Krefeld D.

 

 

5

Joop van Dinther

Eindhoven

 

 

6

Gerrit Visser

Eindhoven

 

 

7

Gerrit Jansen

Tegelen

 

 

8

Frans Spetgens

Someren

 

 

9

Math. Ramakers

Heerlen

 

 

10

Jac Wetemans

Stramproy

 

 

11

Frits Bruekers

Nederweert

 

 

12

Gerrit v/d Boogaert

Den Bosch

 

 

13

Hein Lamers

Helmond

 

 

14

Fred Sijbers

Blerick

 

 

15

Herman Smits

Baarlo

 

 


De Sijbersploeg v.l.n.r. Ploegleider Jo van Es-Gunther Sistermann-Fred Sijbers-Hay Kuntzelaers-Karel Faasen-Math Ramaekers- en Herman Smits