Hitwebcounter.com Free

Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                

Veteranen/Masters  jaaroverzicht  1971

Veteranen A

11-apr

TEGELEN

T.Teunissen

Ysselsteyn

12-apr

HAELEN

M.Ramaekers

Heerlen

18-apr

DEURNE

P.Smits

Helmond

25-apr

ASTEN

Semi-Klassieker

J.Wetemans

Stramproy

2-mei

MERUM

A.May

Den Haag

9-mei

VLODROP

J.Opstals

Krefeld D.

16-mei

BROEKH.VORST

F.Bouman

Sittard

20-mei

MONTFORT

A.Fischer

Aken D.

25-mei

ZEELST

M.v/d Pluym

Hank

31-mei

ST.JOOST

J.Jans

Sint Joost

6-jun

STEVENSWEERT

K.Faasen

Velden

13-jun

TEGELEN

J.Opstals

Krefeld D.

20-jun

HEGELSOM

J.Opstals

Krefeld D.

27-jun

SOMEREN-Heide

Erica ronde-Semi Klass.

G.Sistermans

Rheidt D.

4-jul

BELFELD

J.Opstals

Krefeld D.

11-jul

MAASBRACHT

Prov.kampioenschap

G.Sistermans

Rheidt D.

11-jul

MAASBRACHT

Prov.kamp.Limburg

K.Faasen

Velden

25-jul

BOEKEL

Bedevaart

J.Opstals

Krefeld D.

1-aug

WEERT Fatima

NWB Kampioenschap

G.Sistermans

Rheidt D.

14-aug

DEN BOSCH

J.Opstals

Krefeld D.

15-aug

MELICK

G.Sistermans

Rheidt D.

22-aug

HORN

J.van Boxtel

Mill

27-aug

GELEEN-CLERVAUX B.

1e etappe Baraque Michel

T.van Himbergen

Buchten

28-aug

CLERVAUX-GELEEN

2e etappe

P.Klinkers

Susteren

28-aug

Eindklassement

T.van Himbergen

Buchten

29-aug

VELDEN

J.Opstals

Krefeld D.

5-sep

ROGGEL

M.v/d Pluym

Hank

11-sep

BLERICK

J.van Boxtel

Mill

12-sep

KESSEL-EIK

G.Sistermans

Rheidt D.

13-sep

STRAMPROY

G.Sistermans

Rheidt D.

19-sep

YSSELSTEYN

P.Smits

Helmond

25-sep

GELEEN

Baan

J.van Boxtel

Mill

10-okt

GELEEN

Heuvels Zuid/Limb. KNWU

J.v.Engelshoven

Maastricht

10-okt

GELEEN

Heuvels Zuid/Limb. NWB

G.Sistermans

Rheidt D.

10-okt

GELEEN

Baan NWB

J.van Boxtel

Mill

10-okt

GELEEN

Baan KNWU

H.Huf

Amsterdam

17-okt

TEGELEN

G.Sistermans

Rheidt D.

Jaarklassement

A.klasse

1

Jan Opstals

Krefeld D.

2

Gunther Sistermann

Rheidt D.

3

Piet Smits

Helmond

4

Jac Wetemans

Stramproy

5

Jan van Boxtel

Mill

6

Karel Faasen

Velden

7

Theo Teunissen

Ysselsteyn

8

M. v/d Pluym

Hank

9

Frans Bouman

Sittard

10

Jo Schel

Reuver

11

Tjeu de Waal

Weert

12

Gerrit Visser

Eindhoven

13

Jac Jans

Sint Joost

14

Mat Ramaekers

Heerlen

15

André May

Den Haag

16

Piet Kuntzelaers

Tegelen

17

Jan ter Haar

Ubach o Worms

18

Jan v/d Vleuten

Veldhoven

19

Louis Gaethofs

Bocholt B.

20

Raaymakers

Eindhoven

21

Joop van Dinther

Eindhoven

22

Otto van Iersel

Vught

Veteranen B

11-apr

TEGELEN

H.Huf

Amsterdam

12-apr

HAELEN

L.Motké

Beek

18-apr

OIRSBEEK

J.Meulen

Heerlen

2-mei

MERUM

G.Janssen

Tegelen

9-mei

VLODROP

L.Motké

Beek

16-mei

BROEKH.VORST

G.Janssen

Tegelen

20-mei

SWALMEN

H.Lamers

Helmond

25-mei

ZEELST

G.v/d Boogaart

Den Bosch

31-mei

ST.JOOST

L.Motké

Beek

6-jun

STEVENSWEERT

G.v/d Boogaart

Den Bosch

13-jun

NEDERWEERT

G.Janssen

Tegelen

20-jun

OSPEL

G.v/d Boogaart

Den Bosch

27-jun

SOMEREN-Heide

Erica ronde-Semi Klass.

F.Bouman

Sittard

11-jul

MAASBRACHT

Prov.kampioenschap

F.Bouman

Sittard

11-jul

MAASBRACHT

Prov.kamp.Nrd.Brabant

H.Lamers

Helmond

25-jul

BOEKEL

Bedevaart

B.Goofers

Blerick

1-aug

WEERT Fatima

NWB Kampioenschap

G.Janssen

Tegelen

8-aug

BEEGDEN

H.Lambers

Maarheeze

15-aug

MELICK

L.Motké

Beek

22-aug

HORN

C.Nolten

Geleen

29-aug

BERG a/d Maas

F.Bouman

Sittard

3-sep

VINDERHOETE B.

Wereldkampioenschap

P.Vaessen

Zutendaal B

5-sep

ROGGEL

L.Motké

Sittard

11-sep

BLERICK

K.Faasen

Velden

12-sep

KESSEL-EIK

H.Lamers

Helmond

13-sep

STRAMPROY

F.Bouman

Sittard

19-sep

HEYTHUYSEN

L.Motké

Beek

25-sep

GELEEN

Baan

L.Motké

Beek

17-okt

TEGELEN

F.Bouman

Sittard

B.Klasse

1

Gerrit Janssen

Tegelen

2

Baer Goofers

Blerick

3

Louis Motké

Sittard

4

Gerrit v/d Boogaert

Den Bosch

5

Wiel Kuntzelaers

Weert

6

Hein Lamers

Helmond

7

Jan van de Pol

Helmond

8

Herm Smits

Baarlo

9

Frans Bouman

Sittard

10

Tjeu Eggelen

Stramproy

11

Harrie Lambers

Maarheeze

12

André May

Den Haag

13

Chris Nolten

Geleen

14

Nico Meijers

Maastricht

15

Frans Alberts

Geleen

16

Karel Faasen

Velden

17

Har v/d Munckhof

Horst

18

Houben

Rothem

19

Woudstra

Geleen

20

Pierre Derks

Molenbeersel B.

21

Jan Nijssen

Meijel

22

Jan Meulen

Heerlen

  
  

  De drie gebroeders Kuntzelaers v.l.n.r. Hay-Wiel en Piet  voor de start van de ronde van Kessel Eik