Hitwebcounter.com Free

Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                

Veteranen/Masters  jaaroverzicht  1969

6-apr

OSPEL

 

H.Smeets

Echt

13-apr

MERUM

 

H.Smeets

Echt

27-apr

ECHT

 

H.Smeets

Echt

4-mei

SUSTEREN

 

C.Broekmans

Breda

15-mei

SWALMEN

 

H.Smeets

Echt

25-mei

HEYTHUYSEN

 

H.Smeets

Echt

1-jun

HEGELSOM

 

H.Smeets

Echt

8-jun

ZUTENDAAL  B.

 

H.Smeets

Echt

8-jun

ZUTENDAAL  B.

B.Klasse

P.Vaessen

Zutendaal B.

15-jun

SOMEREN

 

H.Smeets

Echt

21-jun

ZEELST

 

H.Smeets

Echt

22-jun

VLODROP

 

H.Smeets

Echt

29-jun

MAASBRACHT

RKNWB Kampioenschap

H.Smeets

Echt

6-jul

LIESSEL

Bedevaart

H.Smeets

Echt

25 mei

EUSKIRCHEN Dld.

 

A.Fischer

Aken D.

13-jul

BUDEL

 

H.Smeets

Echt

20-jul

HEUSDEN

 

H.Smeets

Echt

27-jul

REUVER

 

H.Smeets

Echt

2-aug

THORN

 

H.Smeets

Echt

3-aug

STEVENSWEERT

 

J.Wetemans

Stramproy

9-aug

BELFELD

Prov.kampioenschap   Limburg

H.Smeets

Echt

9-aug

BELFELD

Prov.kampioenschap   Nrd.Brabant

H.Vermeulen

Eindhoven

17-aug

BAARLO

 

H.Smeets

Echt

23-aug

MOLENSCHOT

Brabantse   Wielerfederatie  35/44 jr.

C.Wierickx 

St.Willebrord

23-aug

MOLENSCHOT

Brabantse   Wielerfederatie  45/60 jr.

H.Huf

Amsterdam

24-aug

DEURNE

 

H.Smeets

Echt

30-aug

ELSLOO

 

P.Smits

Belfeld

31-aug

ASTEN

 

H.Smeets

Echt

6-sep

LINNE

 

H.Smeets

Echt

7-sep

WEERT

 

H.Smeets

Echt

14-sep

SCHIMMERT

 

L.Roemans

Haccourt B.

15-sep

STRAMPROY

 

H.Smeets

Echt

20-sep

OERLE

 

G.Renders

Eindhoven

21-sep

OHE EN LAAK

 

C.van Beek

Elsloo

28-sep

KESSEL-EIK

 

J.Opstals

Krefeld D.

4-okt

SOMEREN

 

H.Smeets

Echt

13-sep

ABDISSENBOSCH

 

M.Eichler

Aken Dld.

5-okt

MEERS-ELSLOO

 

L.Daemen

 Elsloo

26-okt

MUNSTERGELEEN

 

J.Opstals

Krefeld D.

2-nov

GEULLE

 

T.Teunissen

Ysselsteyn

 

 

 

 

 

 

Jaarklassement

 

 

 

1

Hein Smeets

Echt

 

 

2

Jan Opstals

Krefeld D.

 

 

3

Jac Wetemans

Stramproy

 

 

4

Cees van Beek

Elsloo

 

 

5

Theo Teunissen

Ysselsteyn

 

 

6

Hans Martinussen

Heerlen

 

 

7

André Fischer

Aken D.

 

 

8

Frans Renders

Eindhoven

 

 

9

Cees Broekmans

Breda

 

 

10

Piet Smits

Belfeld

 

 

11

Gunther Sistermans

Rheidt D.

 

 

12

André May

Den Haag

 

 

13

Jac Jans

Sint Joost

 

 

14

Math Ramakers

Heerlen

 

 

15

Piet Kuntzelaers

Tegelen

 

 

16

Baer Goofers

Blerick

 

 

17

Piet de Jongh

Asten

 

 

18

Jan van Boxtel

Mill

 

 

19

Wiel Kuntzelaers

Weert

 

 

20

Gerard Raaymakers

Eindhoven

 

 

21

Jan ter Haar

Ubach over Worms

 

 

22

Henk Vermeulen

Eindhoven

 

 

23

John Hawkins

Engeland

 

 

24

Jan v/d Vleuten

Veldhoven

 

 

25

Peter Asveld

Veldhoven

 

 

26

Ludo Roemans

België

 

 

 Opstellen voor de ronde van Echt met.o.a. v.l.n.r.eerste rij Johnny Hawkins-Jac Wetemans-Wiel Kuntzelaers-  Toon Rooijmans-Jean Nelissen-Pierre Truien, 2e rij Twan Hendrix-Frits Rabe-Louis Caris-Hennie van de Wallen.uiterst recht Christian Putzfeld, 3e rij Peter Asveld-André Fischer en Wim Schenkelaar. voor de groep staat speaker Jan Beckers.