Hitwebcounter.com Free

Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                

Provinciale kampioenschappen alle categoriën



Amateurs

Limburg


Nrd.Brabant


1958

4-mei

Koningsbosch + Someren Eind

Maan Laugs

Koningsbosch

Ad van Kemenade

Eindhoven

1959

16-aug

Leeuwen + Someren   Eind

Theo Moors

Koningsbosch

J.van de Weijst

Elzendorp

1960

19-jun

Maasniel + Heeze

Nei Smeets

Diergaarde

Jan v.Laarhoven

Valkenswaard

1961

23-apr

Slek-Echt +   Soerendonk

Huub Heiligers

Maasniel

Henk van der  Linden

Zeelst

1962

27-mei

Vlodrop + Eersel

Ton Rooyakkers

Baarlo

Wim Rutjens

Mierlo

1963

18-aug

Roermond + Someren   Eind

Huub Aan den Boom

Neer

Mari Willems

Veldhoven

1964

31-mei

Weert + Liessel

Giel Evers

Linne

Chris Hoedelmans

Deurne

1965

22-aug

Hegelsom + Someren   Eind

Thieu van Pol

Montfort

Chris Hoedelmans

Deurne

1966

18-sep

Heythuysen + Deurne

Thieu van Pol

Montfort

Piet Franken

Oirschot

1967

16-jul

Linne + Bakel

Ton Brouns

Urmond

Henk Kusters

Zeelst

1968

25-aug

Ysselsteyn + Someren   Eind

Piet Lemmens

Beek

Gerrit Hairwassers

Den Dungen

1969

10-aug

Belfeld +  Neerkant

Daan van Dijk

Baarlo

Jan Looimans

Someren

1971

11-jul

Maasbracht-Beek 

Bert van Zantvoort

Weert

Henk Moonen

Udenhout

1972

23-jul

Dieteren

Jac Beurskens

Haelen

Walter Hairwassers

Den Dungen

1973

8-jul

Thorn

Jac Beurskens

Haelen

Riny Martens

Helmond

1975

3-aug

Beegden

Bert van Zantvoort

Weert

Han Verhoeven

Helmond

1975

3-aug

Beegden  kamp. Gelderland

André Peperkamp

Herveld

x


1976

19-jun

Thorn

Tjeu Ramaekers

Weert

Frans Aarts

Vierlingsbeek

1979

30-apr

Geleen

Jef Drummen

Valkenburg

Jac van Kessel

Deurne

1980

8-jun

Wanroy

Edy Jorissen

Weert

Mart van Kessel

Deurne

1981

13-sep

Reuver

Jos Ramaekers

Weert

Jelle Vrijssen

Maarheeze

1982

20-jun

Roermond

Jos Vestjens

Neer

Mart van Kessel

Deurne

1983

18-jun

Ittervoort

Rene Houwen

Linne

Peter van der  Linden

Helmond

1984

24-jun

Neer

Bart Boonen

Neer

Harrie Daams

Dommelen

1985

3-aug

Kessel-Eik

Edy Jorissen

Weert

Harrie Daams

Dommelen

1986

10-aug

Belfeld

Jan Reijnders

Neer

Peter van der Linden

Helmond

1987

24-mei

Weert

Jac Lenders

Weert

Jac van Kessel

Deurne

1988

19-jun

Eindhoven

Ronald Gielen

Sevenum

Peter van de Laar

Eindhoven

     



Junioren

Limburg


Noord Brabant


1958

4-mei

Koningsbosch+ Someren-End.

Jan Schröder

Koningsbosch

Wim Cuypers

Meerveldhoven

1959

16-aug

Leeuwen + Someren Eind

Frans Evers

Linne

Jo van Seggelen

Budel-Schoot

1960

19-jun

Maasniel~Heeze

Pieter van Pol

Montfort

A.Peerlings

Soerendonk

1961

23-apr

Slek-Echt~Soerendonk

Giel Evers

Linne

Heinz Wetsels

Eindhoven

1962

27-mei

Vlodrop~Eersel

Willie Geraeds

Thorn

Henk Thijssen

Zeelst

1963

18-aug

Roermond Someren Eind

Jos Kirkels

Weert

Chris Hoedelmans

Deurne

1964

31-mei

Weert~Liessel

Chris Hendrikx

Venray

Jac Spetgens

Someren

1965

22-aug

Hegelsom~Someren Eind

Tjeu Ramaekers

Weert

Nico Brouwers

Deurne

1966

18-sep

Heythuysen~Deurne

Jac Beurskens

Haelen 

Jan Somers

Veldhoven

1967

16-jul

Linne~Bakel

Freddie Janssen

Weert

Willie Martens

Bakel

1968

25-aug

Ysselsteyn~Someren Eind

Ger Peeten

Baarlo

Willie Martens

Bakel

1969

9-aug

Belfeld~Neerkant

Wim Vaes

Ospel

Hein Sengers

Budel

1971

11-jul

Maasbracht~Heusden

Martin Doensen

Nederweert

Adrie Hamers

Udenhout

1972

23-jul

Dieteren

Ton Mulders

Venlo

Mari van der Velden

Reek

1973

8-jul

Thorn

Peter Mulders

Venlo

Henny v. Bommel

Liessel

1973

8-jul

Thorn

Ab Vels  Gelderland

Zelhem

René v. d. Linden

Helmond

1975

3-aug

Geulle

Hans Jansen

Susteren

Geen Brabant kamp.


1976

19-jun

Thorn

Jos Hannen

Baexem

Geen Brabant kamp


1979

30-apr

Maria Hoop

R.Nijskens

Holtum

Theo Trilsbeek

Beek en Donk

1980

8-jun

Beegden

Hans Hendrikx

Weert

Billy Verhappen

Gemert

1981

13-sep

Reuver

H.Lensen

Roermond

Wil Leijsten

Deurne

1982

20-jun

Roermond

Mathieu Rutjens

St.Odilienberg

Theo Verhees

Deurne

1983

19-jun

Ittervoort

Mathieu Rutjens

St.Odilienberg

P.Vreeswijk

Someren

1984

24-jun

Neer

Peter Dahmen

Reuver

Mike Verhappen

Gemert

1985

3-aug

Kessel-Eik

Guido Roncken

Posterholt

Mike Verhappen

Gemert

1986

10-aug

Belfeld

Raym.v. Eijndhoven

Weert

Noud Smits

Gemert

1987

3-jul

Weert

Bart Brentjens

Haelen

Noud Smits

Gemert

1988

19-jun

Eindhoven

Maurice Engbersen

Venray

Geen Brab. gekl.





Aspiranten A.

Limburg


 

Noord Brabant


1959

16-aug

Leeuwen

John Lalieu

Thorn

Zeelst

Heinz Wetsels

Eindhoven

1960

19-jun

Maasniel

Willie Geraeds

Thorn

Heeze

Jan van den   Nieuwenhuizen

Eindhoven

1961

23-apr

Slek-Echt 

Thieu van Pol

Montfort

Soerendonk

Henk Willems

Zeelst

1962

27-mei

Vlodrop 

Albert Kulhmann

Baarlo

Eersel

Jos v.d.  Nieuwenhuizen

Eindhoven

1963

18-aug

Roermond 

Jo Vrancken

Linne

Someren Eind

Gerrie van Gerwen

Mierlo

1964

31-mei

Weert 

Huub Janssen

Sevenum

Liessel

J.de Leest

Zeelst

1965

22-aug

Hegelsom 

Freddie Janssen

Weert

Someren Eind

Piet Kessels

Lieshout

1966

18-sep

Heythuysen

Jo Geelen

Montfort

Deurne

Willie Martens

Deurne

1967

16-jul

Linne 

Jan van Heur

Roggel

Bakel

Hans van de Kant

Helmond

1968

25-aug

Ysselsteyn 

Jac Geurts

Echt

Someren Eind

Willie Bellemakers

Neerkant

1969

9-aug

Belfeld

Jos van Kempen

Sevenum

Neerkant

Frans van Eyck

Asten

1971

11-jul

Maasbracht 

Bert van Engelen

Maasbracht

Heusden

Frank Hamers

Udenhout

1972

23-jul

Dieteren

Peter Evers

Maasbracht

Dieteren

Henny van Bommel

Liessel

1973

8-jul

Thorn

Peter Winnen

Ysselsteyn

Thorn

Anton Leijsten

Deurne

1975

 3-aug

Geulle

Thijs Frenken

Ospel

Geulle

Hein van Bakel

Deurne

1976

20-jun

Vlodrop

Martin Teunissen

Ysselsteyn

Vlodrop

Nico Martens

Deurne

1979

30-apr

Geleen  Baan

Willy Snijders

Weert

Geleen

 

 

1980

8-jun

Wanroy

Robert Vinken

Tegelen

Wanroy

 

 

1981

13-sep

Luyksgestel

Jos Jennissen

Echt

Luyksgestel

Mike Strijbosch

Deurne

1982

20-jun

Roermond

Jan Stienen

Nederweert

Roermond

A.Otten

Eindhoven

1983

18-jun

Ittervoort

Theo A. d. Boom

Neer

Ittervoort



1984

24-jun

Neer

Jac Levels

Horn

Neer

Rober van de Vin

Budel

1985

4-aug

Kessel-Eik

Wichert Drenth

Maasbracht

Kessel-Eik

J.Steyvers

Someren

1986

10-aug

Kessel-Eik

Ron Didden

Tegelen

Kessel-Eik


 

1987

24-mei

Weert

Jack Scheres

Echt

Weert

P.van Hoof

St.Anthonis











Aspiranten B

Limburg



Noord Brabant


1965

22-aug

Hegelsom

P.Thijssen

Sittard

Someren Eind

Hans van de Kant

Helmond

1966

18-sep

Heythuysen

Jo Jeuring

Sittard

Deurne

Riny Martens

Helmond

1967

16-jul

Linne

Chris Raetsen

Horn

Bakel

Michel Berkers

Deurne

1968

25-aug

Ysselsteyn

Jan van Ophoven

Maasbracht

Someren Eind

Frans Verstappen

Neerkant

1969

9-aug

Belfeld

Willy Maessen

Thorn

Neerkant

Jan van Dijk

Bakel

1971

11-jul

Maasbracht

Ger v.d. Beucken

Helden

Maasbracht

Jos Bellemakers

Neerkant

1972

23-jul

Dieteren

Anton.Ramaekers

Weert

Dieteren

Twan Verstappen

Neerkant

1973

8-jul

Thorn

Theo Peeters

Beesel

Thorn

Twan Verstappen

Neerkant

1975

3-aug

Geulle

Jos van Wegberg

Slek Echt

Geulle

H.van Zundert

Teteringen

1976

19-jun

Vlodrop

Berrie Thoolen

Slek Echt

Thorn

Jan Peels

Bergeijk

1979

30-apr

Geleen Baan

Leon Dierx

Weert

Geleen Baan

 

 

1980

8-jun

Wanroy

 

 

Wanroy

 

 

1981

13-sep

Luyksgestel

Theo A. d. Boom

Neer

Luyksgestel

Michel Habraken

Eindhoven

1982

19-jun

Roermond

Henny van Dijk

Baarlo

Roermond

Marcel van der   Heijden

Schaik

1983

18-jun

Ittervoort

 

 

Ittervoort

Rober van de Vin

Budel

1984

23-jun

Neer

Ron Didden

Tegelen

Neer

Marco Steyvers

Someren

1985

4-aug

Kessel-Eik

M.Kunowski

Maria Hoop

Kessel-Eik

Marco Steyvers

Someren

1986

10-aug

Kessel-Eik

Ron Didden

Tegelen

Kessel-Eik

Alex van Bavel

St.Anthonis

1987

3-jul

Weert

E. van Heugten

Reuver

Weert

Alex van Bavel

St.Anthonis


 

 

Veteranen-Masters

Limburg

 

Noord-Brabant

 

1966

18-sep

Heythuysen

Nic van Susteren

Venlo

Jan Reinders

Deurne

1967

16-jul

Linne

Hein Smeets

Echt

Willem Zuiker

Etten-Leur

1968

25-aug

Someren-Eind

Hein Smeets

Echt

Piet Smits

Helmond

1969

9-aug

Belfeld

Hein Smeets

Echt

H.Vermeulen

Eindhoven

1971

11-jul

Maasbracht

Karel Faasen

Velden

Gerrit Visser

Eindhoven

1972

23-jul

Dieteren

Tjeu Eggelen

Stramproy

Jan van Boxtel

Mill

1973

8-jul

Thorn

Theo Teunissen

Ysselsteyn

Sjeng Konings

Asten

1975

3-aug

Beegden

Frits Bruekers

Nederweert

Willy Box

Veldhoven

1976

19-jun

Thorn

Hein Smeets

Echt

Herman Rutten

Den Bosch

1979

30-apr

Geleen

Sjra Vergooszen

Susteren

Hans Hairwassers

Vught

1980

7-jun

Zeelst/Beegden

Sjra Vergooszen

Susteren

Hans Hairwassers

Vught

1981

13-sep

Reuver

Hein Kuipers

Echt

Hans Hairwassers

Vught

1982

20-jun

Roermond/Neer

Daan van Dijk

Baarlo

Henri Maatje

Nuenen

1983

19-jun

Ittervoort

Ad Roest

Venlo

Henri Maatje

Nuenen

1984

24-jun

Neer

Hay Kellenaers

Siebengewald

Hans Hairwassers

Vught

1985

3-aug

Kessel-Eik

Nic Savelkoul

Stein

Huub Konings

Asten

1986

10-aug

Belfeld

Huub Greijmans

Weert

Huub Konings

Asten

1987

24-mei

Weert

Har Janssen

Kessel

Toon van Lankveld

De Rips

1988

19-jun

Eindhoven

Frans Hintzen

Echt

G.Willems

Cuijk










Veteranen B-Masters

Limburg


Noord Brabant


1971

11-jul

Maasbracht

Gerrit Janssen

Tegelen

Gerrit van de Boogaert

Den Bosch

1987

24-mei

Weert

Jan Vrancken

Brunssum

Huub Konings

Asten

1988

19-jun

Eindhoven

Jan Vrancken

Brunssum

Pim Knoops

Geldrop




Senioren

Limburg




Brabant


1975

3-aug

Beegden

Jac Jans

St.Joost


Beegden

Henk van Oorschot

Bergeijk

1976

19-jun

Vlodrop

Huub Peeters

Linne

 

Vlodrop

Frans van Geffen

Veldhoven

1979

30-apr

Maria Hoop

 

 

 

Maria Hoop

 

 

1980

8-jun

Beegden

Peter Schoester

Venlo

 

Beegden

J.Geerden

Veldhoven

1981

13-sep

Luyksgestel

Frans Hintzen

Echt

 

Luyksgestel

H.Hendrikx

Boxmeer

1982

19-jun

Roermond

Sjra Vergooszen

Susteren

 

Roermond

G.van Hinthum

Bladel

1983

18-jun

Ittervoort

Frans Hintzen

Echt

 

Ittervoort

Toon van de Berg

Rijkevoort

1984

23-jun

Neer

Sjra Vergooszen

Susteren

 

Neer

Toon van de Berg

Rijkevoort

1985

4-aug

Kessel-Eik

Ger Hermans

Reuver

 

Kessel-Eik

Stefan van Hees

Heeze

1986

10-aug

Kessel-Eik

Wim Vleeshouwers

Stramproy

 

Kessel-Eik

Jan Smits

Nuenen

1987

12-jul

Reuver

Nic Savelkoul

Stein

 

Reuver

Piet Coumans

Someren


 

 

Gentlemen

Noord Brabant

 

 

 

Limburg

 

23-jul

1972

Dieteren

Sjeng Konings

Asten

 

Dieteren

Frans Bruekers

Nederweert

8-jul

1973

Thorn

M.Steyvers

Mierlo-Hout

 

Thorn

Wien Verkoulen

Swalmen

3-aug

1975

Geulle

J.Dolmans

Wijlre


Geulle

Hans Vloet

Mill

19-jun

1976

Vlodrop

P.Jacobs

Veldhoven

 

Vlodrop

TjeuTinnemans

Nederweert

30-apr

1979

Maria Hoop

Piet Hack

Deurne

 

Maria Hoop

 

 

8-jun

1980

Wanroy

Martin Kools

Deurne

 

Wanroy

M.Haaken

Maastricht

13-sep

1981

Luyksgestel

Martin Kools

Deurne

 

Luyksgestel

T.Laugs

Ohe en Laak

19-jun

1982

Roermond

Toon Aben

Rijkevoort

 

Roermond

Jack Vos

Roggel

18-jun

1983

Ittervoort

L.van Dijk

Schijndel

 

Ittervoort

J.Kramer

Roermond

23-jun

1984

Neer

Math Stoffels

Eindhoven

 

Neer

Har Janssen

Kessel

4-aug

1985

Kessel-Eik

Martin Kools

Deurne

 

Kessel-Eik

Theo Schmitz

Tegelen

10-aug

1986

Kessel-Eik

Henk Boeren

Geldrop

 

Kessel-Eik

Jan Ramaekers

Stramproy

12-jul

1987

Reuver

Hans Groenenberg

Eindhoven

 

Reuver

Wil Heiligers

Blerick

19-jun

1988

Eindhoven

D.van Moorsel

Nuenen

 

Eindhoven

Loek Ehlen

Munstergeleen


 

 

Jeugd A

Limburg

 

Jeugd B.

 

1971

11-jul

Maasbracht

Bert Heynen

Venlo

Jos van Wegberg

Echt

1972

23-jul

Dieteren

Jos van Wegberg

Echt

Carlo Faasen

Velden

1973

8-jul

Thorn

Jos van Wegberg

Echt

Rudy van de Pol

Tegelen

1973

8-jul

Thorn

A.Gijsbertsen

Odijk=Kampioen   Utrecht

 

 

1975

3-aug

Beegden

Carlo Faasen

Velden



1976

19-jun

Thorn

Léon Dierx

Weert

 

 

1981

13-sep

Luyksgestel

Patrick Breeuwer

Maasbracht

 

 

1982

19-jun

Roermond

S.van Kessel

Maasbracht

 

 

1983

18-jun

Ittervoort

M.Kunowski

Maria Hoop

 

 

1984

23-jun

Neer

J.Hermans

Maasbree

 

 

1985

4-aug

Kessel-Eik

M.Laenen

Ospel

 

 

1986

10-aug

Kessel-Eik

Dennis de Loo

Echt

 

 

1987

12-jul

Reuver

J.Peeters

Echt

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jeugd  A

Noord Brabant

 

Jeugd B

 

1971

18-jul

Heusden

Frans Plantaz

Son

 

 

1972

23-jul

Dieteren

P.van de Munckhof

Deurne

J.van de Werf 

Helenaveen

1973

8-jul

Thorn

Ruud van Deursen

Budel-Schoot

J.van de Werf 

Helenaveen

1975

3-aug

Beegden

Willy van Veghel

Liessel



1976

19-jun

Thorn

J.Joosten

Liessel

 

 

1981

13-sep

Luyksgestel

Arno Schoenmakers

Eindhoven

 

 

1982

19-jun

Roermond

R.van der Heijden

Schaik

 

 

1983

18-jun

Ittervoort

Marco Steyvers

Someren

 

 

1984

24-jun

Wanroy

Alexander van Bavel

St.Anthonis

 

 

1985

4-aug

Kessel-Eik

Alexander van Bavel

St.Anthonis

 

 

1986

10-aug

Kessel-Eik

Ralf van Heugten

Asten

 

 

1987

3-jul

Reuver

Ralf van Heugten

Asten