Hitwebcounter.com Free

Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                

Kampioenen Veteranen/Masters

Wegkampioenschappen    



1.


2.


3.


1966

Roggel

Jan Opstals

Belfeld

Nic van Susteren

Venlo

Piet Kuntzelaers

Tegelen

1967

Liessel

Hein Smeets

Echt

Willem Zuiker

Etten Leur

Jan Opstals

Krefeld D.

1968

Belfeld

Hein Smeets

Echt

Piet Smits

Helmond

Fons Steuten

Weert

1969

Maasbracht

Hein Smeets

Echt

Jan Opstals

Krefeld D.

Cees Broekmans

Breda

1970

Vlodrop

Jo Schel

Reuver

Pie Meers

Maastricht

Theo Theunissen

Ysselsteyn

1971

Weert

Gunther Sistermann

Krefeld

Jan Opstals

Krefeld D.

Mart van der Pluym

Hank

1972

Tegelen

Hay Kuntzelaers

Tegelen

Gerrit v/d Boogaert

Den Bosch

Louis Gaethofs

Bocholt B.

1973

Nederweert

Joop van Dinther

Eindhoven

Jan Opstals

Krefeld D.

Tjeu Eggelen

Stramproy

1974

St.Joost

Herman Rutten

Den Bosch

Theo Theunissen

Ysselsteyn

Gerrit Hairwassers

Den Dungen

1975

Ospel

Hein Lamers

Helmond

Karel Faasen

Blerick

Piet Smits

Helmond

1976

Hoensbroek

Herman Rutten

Den Bosch

Piet van der Linden

Helmond

Joop Danse

Den Bosch

1977

Maastricht

Frans Mol

Helmond

Joop Danse

Den Bosch

Piet Willems

Schinnen

1978

Baexem

Sjra Vergooszen

Susteren

Walter Hairwassers

Den Dungen

Gerrit Hairwassers

Den Dungen

1979

Ubachsberg

Sjra Vergooszen

Susteren

Hein Kuipers

Echt

Walter Hairwassers

Den Dungen

1980

Nuth

Walter Hairwassers

Den Dungen

Sjra  Vergooszen

Susteren

Jo Verkooyen

Echt

1981

Heerlen

Hein Kuipers

Echt

Hans Hairwassers

Vught

Sjra Vergooszen

Susteren

1982

Wijnandsrade

Henk Maatje

Nuenen

Jan Smits

Nuenen

Willy Bleys

Lommel B.

1983

Wijnandsrade

Jan Smits

Nuenen

Wim Wanders

Meerssen

Jo Zinken

Nyswiller

1984

Melick

Hay Kellenaers

Siebengewald

Walter Hairwassers

Den Dungen

Jan Schreurs

Limbricht

1985

Oirsbeek

Hans Hairwassers

Vught

Hay Kellenaers

Siebengewald

Hein Kuipers

Echt

1986

Vlodrop

Piet Hindriks

Geleen

Herman Crins

Beesel

Jac Beurskens

Haelen

1987

Doenrade

Jan Ramaekers

Stramproy

Jo Janssen

Posterholt

Gerard Keijsers

Kessel

1988

Doenrade

Herman Crins

Beesel

Sjra Wassen

Posterholt

Lei Vaessen

Swalmen

1989

Beegden

Tjeu Ramaekers

Ospel

Theo Schmitz

Tegelen

Lei Vaessen

Swalmen

1990

Meijel

Huub Janssen

Heerlen

Herman Crins

Beesel

Hans Gramser

Eindhoven

1991

Doenrade

Tjeu Ramaekers

Ospel

Huub Janssen

Heerlen

Gerrie Glas

Eindhoven

1992

Blerick

Gerard Keijsers

Kessel

Peter Verhouden

Eindhoven

Mart Kessels

Baarlo

1993

Venlo

Har Janssen

Kessel

Albert Pieters

Eindhoven

Willy Rooyakkers

Asten

1994

Eindhoven

Arn Schoenmakers

Eindhoven

Gerard van de Ven

Tegelen

Albert Pieters

Eindhoven

1995

Blerick

Jan Ubachs

Venlo

Emile Voorhorst

Tilburg

Willy Rooyakkers

Asten

1996

Baarlo

Henk de Hey

Heerlen

Cor Rutten

Leende

Jos Lamber

Blerick

1997

Venlo

Karel Vernooy

Leimuiden

Gerrie Glas

Eindhoven

Piet Hindriks

Geleen

1998

Weert

Lou van Laarhoven

Den Bosch

Joop de Groot

Gorinchem

Dirk Sassen

Uithoorn

1999

Ysselsteyn

Jo Scholten

Posterholt

Cor van der Heijden

Eindhoven

Gerrie Glas

Eindhoven

2000

Baarlo

Jos Gillissen

Maastricht

Jac Nilissen

Baarlo

Jo Scholten

Posterholt

2001

Grevenbicht

Jo Scholten

Weert

Tonnie v/d Sanden

Eindhoven

Wim Wanders

Meerssen

2002

Venlo

Gerrie Glas

Eindhoven

Tonnie v/d Sanden

Eindhoven

Jan Ubachs

Venlo

2003

Liessel

Jo Scholten

Roermond

Jos Reinders

Helden

Tonnie v/d Sanden

Eindhoven

2004

Eindhoven Woensel

Ivano Zwirs

Kwintsheul

Jo Scholten

Heythuysen

Tonnie v/d Sanden

Eindhoven

2005

Arcen

Jo Scholten

Heythuysen

Pedro van de Sterren

America

Peter Witlox

Eindhoven

 

Masters







2006

Veldhoven

Peter Witlox

Eindhoven

Tonnie v/d Sanden

Eindhoven

Ed de Hond

Baarlo

2007

Arcen

Frank Witlox

Eindhoven

Jos van der Horst

Nijmegen

Theo Wouters

Eindhoven

2008

Stramproy

Jos van der Horst

Nijmegen

Theo Schlijper

Linschoten

Hans Alaerds

Horst

2009

Beegden

Theo Schlijper

Linschoten

Peter Verhouden

Eindhoven

Frank Fonteijne

Lottum

2010

Beegden

Ronald Sommer

Druten

Frank Fonteyne

Lottum

Jo Montforts

Wassenberg D.

2011

Beegden

Jo Montforts 

Wassenberg D.

John Kölker

Born

Frank Fonteyne 

Lottum

2012

Beegden

John Kölker

Born

Ed de Hond

Baarlo

Frank Fonteyne 

Lottum

2013

Puntenklass.

Igor Ovdienko

Essen Dld.

Marcel Seevens

Eindhoven

John Kölker

Born

2014

Puntenklass.

Igor Ovdienko

Essen Dld.

Marcel Seevens

Eindhoven

Stefan van Hoof

Mierlo

2015

Puntenklass.

Peter Verhouden

Eindhoven

Igor Ovdienko

Essen Dld

Jos Reinders-John Verhouden

Helden              Eindhoven

2016

Puntenklass.

Jo Montforts

Wassenberg D.

Peter Verhouden

Eindhoven

Henk Hassing

Venlo

2017

Puntenklass.







 

Veteranen 40 +

1

 

2

 

3

 

1970

Vlodrop

Frans Bouman

Sittard

Piet Smits

Tegelen

Louis Motké

Beek

1971

Weert

Frans Bouman

Sittard

Gerrit v.d. Boogaert

Den Bosch

Louis Motké

Beek

1987

Doenrade

Henk Boeren

Geldrop

Wiel Leurs

Posterholt

Ton Reijnders

Valkenswaard

1988

Maria Hoop

Gerrit v d.Boogaert

Den Bosch

Henk Boeren

Geldrop

Wiel Leurs

Posterholt

1989

Beegden

Wiel Leurs

Posterholt

Paul Konings

Asten

Huub Konings 

Asten

1990

Meijel

Gerrit v.d Boogaert

Den Bosch

Paul Konings

Asten

Henk Boeren

Geldrop

1991

Doenrade

Gerrit v.d.Boogaert

Den Bosch

Wiel Leurs

Posterholt

H.Spijkers

Geleen

1992

Blerick

Cor Vriens

Helmond

Pim Knoops

Geldrop

Frans Geraeds

Kessel

1993

Venlo

Paul Konings

Asten

Henk Boeren

Geldrop

Gerrit Westenberg

Venlo

1994

Eindhoven

Henny Notermans

Grevenbicht

Pim Knoops

Geldrop

Paul Konings

Asten

1995

Blerick

Gerrit Westenberg

Venlo

Sjra Wassen

Posterholt

Henk Thijssen

Bladel

1996

Baarlo

Paul Konings

Asten

Gerrit Westenberg

Venlo

Jan Haex

Weert

1998

Weert

Henny Notermans

Grevenbicht

Gerrit Hairwassers

Den Dungen

Hay Kellenaers

Siebengewald

1999

Ysselsteyn

Ton Hillen

Helden

Martien Siebers

Deurne

Gerard Keijsers

Kessel

2004

Eindhoven W.

Gerrie Glas

Eindhoven

Ton Hillen

Helden

Wiel Leurs

Posterholt


Provinciale kampioenschappen





    



 

 

 

Noord-Brabant

 

Limburg

 

18-sep

1966

Heythuysen

Jan Reinders

Deurne

Nic van Susteren

Venlo

16-jul

1967

Linne

Willem Zuiker

Etten-Leur

Hein Smeets

Echt

25-aug

1968

Someren-Eind

Piet Smits

Helmond

Hein Smeets

Echt

9-aug

1969

Belfeld

H.Vermeulen

Eindhoven

Hein Smeets

Echt

11-jul

1971

Maasbracht

Gerrit Visser

Eindhoven

Karel Faasen

Velden

23-jul

1972

Dieteren

Jan van Boxtel

Mill

Tjeu Eggelen

Stramproy

8-jul

1973

Thorn

Sjeng Konings

Asten

Theo Teunissen

Ysselsteyn

19-jun

1976

Thorn

Herman Rutten

Den Bosch

Hein Smeets

Echt

30-apr

1979

Geleen

Hans Hairwassers

Vught

Sjra Vergooszen

Susteren

7-jun

1980

Zeelst/Beegden

Hans Hairwassers

Vught

Sjra Vergooszen

Susteren

13-sep

1981

Reuver

Hans Hairwassers

Vught

Hein Kuipers

Echt

20-jun

1982

Roermond/Neer

Henk Maatje

Nuenen

Daan van Dijk

Baarlo

19-jun

1983

Ittervoort

Henk Maatje

Nuenen

Ad Roest

Venlo

24-jun

1984

Neer

Hans Hairwassers

Vught

Hay Kellenaers

Siebengewald

3-aug

1985

Kessel-Eik

Huub Konings

Asten

Nic Savelkoul

Stein

10-aug

1986

Belfeld

Huub Konings

Asten

Huub Greijmans

Weert

24-mei

1987

Weert

Toon van Lankveld

De Rips

Har Janssen

Kessel

19-jun

1988

Eindhoven

G.Willems

Cuijk

Frans Hintzen

Echt










Veteranen B





11-jul

1971

Maasbracht

Gerrit van de Bogaert

Den Bosch

Gerrit Janssen

Tegelen

24-mei

1987

Weert

Huub Konings

Asten

Jan Vrancken

Brunssum

19-jun

1988

Eindhoven

Pim Knoops

Geldrop

Jan Vrancken

Brunssum

        Kampioen van 1972 is Hay Kuntzelaers,hier samen met zijn  vriend en sponsor Fred Sijbers