Hitwebcounter.com Free

Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                

Kampioenen  Junioren


Wegkampioenschappen

Naast de NWB titelstrijd zijn er in 1950-1951en 1952  ook nog kampioenschappen verreden met de bond van Zuid Limburg

 


1.

 

2.

 

3.

 

1948

Baarlo

Nico Hinzen

Roermond

Hans Voesten

Venray

Albert Hinzen

Roermond

1949

Meerlo

Hans Voesten

Venray

Mart Kessels

Meerlo

Jan Hulsman

Oostrum

1950

Roermond

Hans Voesten

Venray

Nic v.Susteren

Venlo

Ger Kusters

Sevenum

1950

Spekholzerheide

A.van Tilburg

Simpelveld

L.Vroomen

Beek

F.Leunissen

Geleen

1951

Baarlo

Mart v/d Borgh

Koningsbosch

Leo Jansen

Venlo

Nei Smeets

Diergaarde

1952

Haelen

Frits Ramakers

Echt

Hay Sprunken

Venlo

Ger v/d Berkmortel

Deurne

1953

Roggel

Frits Ramakers

Echt

Theo Teunissen

Venray

Jan Knoops

Koningsbosch

1954

Linne

Sjra Vergooszen

Echt

Piet Daemen

Maasbracht

Theo Moors

Koningsbosch

1955

Beegden

Jan Munsters

Deurne

Frits Knoops

Koningsbosch

Fons Steuten

Weert

1956

Beegden

Jan Levels

Thorn

Leo Kurstjens

Montfort

H.van Oosterhout

Liessel

1957

Liessel

Paul Gielen

Blerick

Jan Corstjens

Budel

Ad van Kemenade

Eindhoven

1958

Wessem

Hans v/d Vleuten

Someren

Leo Motké

Roermond

H.Janssen

Someren

1959

Zeelst

Henny van Rooy

Zeelst

John Wilms

Maasbracht

Jo van Seggelen

Budel-Schoot

1960

Weert

Henny van Rooy

Zeelst

Pieter van Pol

Montfort

Giel Evers

Linne

1961

Valkenswaard

Ton Cremers

Montfort

Fons van Heel

Diergaarde

Jos v.d. Nieuwenhuijzen

Eindhoven

1962

Echt

Cees Hendrikx

Venray

Fons van Heel

Diergaarde

Willy Geraeds

Thorn

1963

Eersel

Jac van Kessel

Deurne

Willy Geraeds

Thorn

Chris Hoedelmans

Deurne

1964

Neer

Antoon Kuipers

Eindhoven

Jac van Kessel

Deurne

Huub Engelen

Linne

1965

Liessel

Jan Janssen

Horst

Huub Greijmans

Weert

Nico Brouwers

Deurne

1966

Schinveld

Fred Janssen

Weert

Jo Vrancken

Linne

Martin Verrijth

Sevenum

1967

Liessel

Martin Huismans

Deurne

Fred Janssen

Weert

Ton Schuman

Weert

1968

Merum

Ger Peeten

Baarlo

Mart Kessels

Ospel

Herman Crins

Beesel

1969

Maasbracht

Jan  Craenen

Nederweert

Henk Smeets

Posterholt

Leo Berkers

Someren

1970

Vlodrop

Chris Raetsen

Weert

Leo Pots

Deurne

Frans v/d Goot

Maasbracht

1971

Weert

Henk Derix

Merum

Adrie Hamers

Udenhout

Jos Lamber

Blerick

1972

Ohe en Laak

Gerrie ter Linde

Roermond

Ton Mulders

Venlo

Jos Lamber

Blerick

1973

Nederweert

Henny v.Bommel

Liessel

Ab Vels

Zelhem

Peter Schoester

Venlo

1974

St.Joost

Jan Bierstekers

Venlo

Hennie v.Bommel

Liessel

Piet v.Deijsseldonk

Aalst

1975

Ospel

Bert Hölzken

Weert

Huub van de Werf

Helenaveen

Angelo Hees

Echt

1976

Hoensbroek

Jo Montforts

Susteren

Jos Ramaekers

Weert

Leo Heffels

Born

1977

Maastricht

Jo Montforts

Susteren

Ger Lurvink

Neeritter

Berrie Thoolen

Echt

1978

Baexem

Ger Lurvink

Neeritter

Jac Vermeer

Weert

Fred Raetsen

Weert

1979

Eindhoven

Frank Laughs

Venlo

Mat Hendrikx

Weert

Willy Jorissen

Weert

1980

Nuth

Frank Laughs

Venlo

Richard Rongen

Venray

Mat Hendrix

Weert

1981

Heerlen

Paul Zander

Weert

Bart Boonen

Neer

René van de Vin

Neeritter

1982

Wijnandsrade

Jo Jennissen

Echt

F.Peeters

Meijel

J.Peters

Well

1983

Wijnandsrade

Louis v/d Venne

Melick

Jac Lenders

Weert

Jan Stienen

Nederweert

1984

Melick

Peter Theunissen

Ittervoort

Henk van Tuel

Weert

Rob Janssen

Blerick

1985

Oirsbeek

Mike Verhappen

Gemert

G.Hunnekens

Venlo

Willy van Kessel

Deurne

1986

Vlodrop

Wichert Drenth

Maasbracht

John Haazen

Ommel

Leon Linssen

Belfeld

1987

Doenrade

Ilya Velter

Baexem

Richard v.Issum

Broekhuizen

Wichert Drenth

Maasbracht

1988

Doenrade

Dirk Relouw

Milheeze

Hay Sprunken

Venlo

Roland Snijders

Beegden

1989

Baarlo-Baan

Ron Smits

Velden

G.Lucassen

Velden

H.Krumm

Blerick

1990

Geen junioren meer

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

met Zuid-Limb.

 

 

 

 

 

 

1950

Pey-Echt

Nei Smeets

Diergaarde

Jan v.Tilburg

Simpelveld

Jan Vromen

Beek

1951

Schinnen

Hein v/d Linden

Helmond

Jan Jeurissen

Hoensbroek

Nei Smeets

Diergaarde

1952

Diergaarde

Frits Ramakers

Echt

Wim Cuypers

Echt

Stan Bidinger

Sittard

         

Provinciale kampioenschappen    



Limburg





1958

4-mei

Koningsbosch

Jan Schröder

Koningsbosch

 

1959

16-aug

Leeuwen

Frans Evers

Linne

 

1960

1960

Maasniel

Pieter van Pol

Montfort

 

1961

23-apr

Slek-Echt

Giel Evers

Linne

 

1962

27-mei

Vlodrop

Willie Geraeds

Thorn

 

1963

18-aug

Roermond

Jos Kirkels

Weert

 

1964

31-mei

Weert

Chris Hendrikx

Venray

 

1965

22-aug

Hegelsom

Tjeu Ramaekers

Weert

 

1966

18-sep

Heythuysen

Jac Beurskens

Haelen VIVO

 

1967

16-jul

Linne

Freddie Janssen

Weert

 

1968

25-aug

Ysselsteyn

Ger Peeten

Baarlo

 

1969

9-aug

Belfeld

Wim Vaes

Ospel

 

1971

11-jul

Maasbracht

Martin Doensen

Nederweert

 

1972

23-jul

Dieteren

Ton Mulders

Venlo

 

1973

8-jul

Thorn

Peter Mulders

Venlo

 

1973

8-jul

Thorn

Ab Vels

Zelhem

Kamp.Gelderland

1976

19-jun

Thorn

Jos Hannen

Baexem

 

1979

30-apr

Maria Hoop

R.Nijskens

Holtum

 

1980

8-jun

Beegden

Hans Hendrikx

Weert

 

1981

13-sep

Reuver

H.Lensen

Roermond

 

1982

20-jun

Roermond

Math.Rutjens

St.Odilienberg

 

1983

19-jun

Ittervoort

Math.Rutjens

St.Odilienberg

 

1984

24-jun

Neer

Peter Dahmen

Reuver

 

1985

3-aug

Kessel-Eik

Guido Roncken

Posterholt

 

1986

10-aug

Belfeld

R.v.Eijndhoven

Weert

 

1987

3-jul

Weert

Bart Brentjens

Haelen

 

1988

19-jun

Eindhoven

Maurice Engbersen

Venray

 

 

 

 

 

 

 

 

Noord Brabant

 

 

 

 

1958

4-mei

Someren-Eind

Wim Cuypers

Meerveldhoven

 

1959

16-aug

Someren-Eind

Jo van Seggelen

Budel-Schoot

 

1960

19-jun

Heeze

A.Peerlings

Soerendonk

 

1961

23-apr

Soerendonk

Heinz Wetsels

Eindhoven

 

1962

27-mei

Eersel

Henk Thijssen

Zeelst

 

1963

18-aug

Someren-Eind

Chris Hoedelmans

Deurne

 

1964

31-mei

Liessel

Jac Spetgens

Someren

 

1965

22-aug

Someren-Eind

Nico Brouwers

Deurne

 

1966

18-sep

Deurne

Jan Somers

Veldhoven

 

1967

16-jul

Bakel

Willie Martens

Bakel

 

1968

25-aug

Someren-Eind

Willie Martens

Bakel

 

1969

10-aug

Neerkant

Hein Sengers

Budel

 

1971

18-jul

Heusden-Asten

Adrie Hamers

Udenhout

 

1972

23-jul

Dieteren

Mari v/d Velden

Reek

 

1973

8-jul

Thorn

Henny v.Bommel

Liessel

 

1976

19-jun

Thorn

René  v/d Linden

Helmond

 

1979

30-apr

Maria Hoop

 

 

 

1980

8-jun

Beegden

Theo Trilsbeek

Beek en Donk

 

1981

13-sep

Reuver

Billy Verhappen

Gemert

 

1982

20-jun

Roermond

Wil Leijsten

Deurne

 

1983

19-jun

Ittervoort

Theo Verhees

Deurne

 

1984

24-jun

Neer

P.Vreeswijk

Someren

 

1985

3-aug

Kessel-Eik

Mike Verhappen

Gemert

 

1986

10-aug

Belfeld

Noud Smits

Gemert

 

1987

3-jul

Weert

Noud Smits

Gemert

 

1988

19-jun

Eindhoven

Noud Smits

Gemert

 


             

    Paul Zander wordt in 1981 kampioen op het zware parcours in Heerlen,Bart Boonen links wordt                       tweede en René van de Vin is blij met brons.