Hitwebcounter.com Free

Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                

Kampioenen Aspiranten  A


Wegkampioenschappen      

 

 

 

1

 

2

 

3

 

1958

29-jun

Wessem

Ton Cremers

Linne

Boesten

Roermond

J.Kersten

Posterholt

1959

2-aug

Zeelst

Heinz Wetsels

Eindhoven

Giel Evers

Linne

John Lalieu

Thorn

1960

17-jul

Weert Boshoven

Fons van Heel

Diergaarde

Jan v.d.Nieuwenhuyzen

Eindhoven

P.Keunen

Deurne

1961

2-jul

Valkenswaard

G.Knarren

Geleen

Hennie van Rooy

Zeelst

Henk Hoogeveen

Geleen

1962

1-jul

Echt

Jac van Kessel

Deurne

Albert Kuhlmann

Baarlo

Jo van Pol

Montfort

1963

30-jun

Eersel

Fred Cohnen

Saeffelen D.

Huub Janssen

Sevenum

Gerrie van Gerwen

Mierlo

1964

21-jun

Neer

Huub Janssen

Sevenum

Martin Verrijth

Sevenum

Fred Cohnen

Saeffelen D.

1965

30-mei

Liessel

Jo Geelen

Montfort

Freddie Janssen

Weert

Piet Kessels

Lieshout

1966

15-mei

Schinveld

Willy Martens

Deurne

Jo Geelen

Montfort

Ton Schuman

Weert

1967

11-jun

Liessel

Hans van de Kant

Helmond

Jan van Heur

Roggel

Willy Bellemakers

Neerkant

1968

14-jul

Merum

Jac Geurts

Echt

Riny Martens

Helmond

Jan Slijpen

Venlo

1969

29-jul

Maasbracht

Chris Raetsen

Weert

Riny Berkers

Deurne

Jos Lamber

Blerick

1970

28-jun

Vlodrop

Harrie Lempens

Weert

Willy Maessen

Thorn

Jan van Dijk

Bakel

1971

1-aug

Weert

Uwe Burbach

Krefeld D.

 

 

 

 

1972

11-jun

Tegelen

Huub v/d Werf

Helenaveen

Jan Bierstekers

Venlo

Danny Lievens

Liedekerke B.

1973

16-jun

Nederweert

Peter Winnen

Ysselsteyn

Hans Jansen

Susteren

Anton Leijsten

Deurne

1974

3-jun

St.Joost

Jos Ramaekers

Weert

Jo Montforts

Susteren

Theo Peeters

Beesel

1975

13-jul

Oostrum

Hein van Bakel

Deurne

Martin Teunissen

Ysselsteyn

Frans ter Linde

Roermond

1976

4-jul

Bergeijk

Nico Martens

Deurne

 

 

 

 

1977

3-jul

Thorn

H.Bonné

Bergeijk

 

 

 

 

1978

18-jun

Heel

Ton van Sleeuwen

Boxmeer

Ruud van Deursen

Budel-Schoot

Ed van Heze

Venray

1979

16-jun

Weert

Robert Vinken

Tegelen

Harrie Kerkhofs

Budel

Arno Lutgens

Roermond

1980

28-jun

Geleen

Robert Vinken

Tegelen

Carlo Faasen

Velden

John Jennissen

Echt

1981

4-jul

Meijel

Leon Dierx

Weert

Henk van Tuel 

Weert

John Sillen

Beverst B.

1982

6-aug

Baarlo  Baan

Jan Stienen

Nederweert

Ben Janssen

Blerick

F.Reijnders

Overpelt B.

1983

3-jul

Neeritter

G.Gevers

Leopoldsburg B.

Theo Aan den  Boom

Neer

Henny van Dijk

Baarlo

1984

15-jul

Eindhoven

Patrick Bogaerts

Lommel B.

Rober van de Vin

Budel

Jac Levels

Horn

1985

14-jul

Montfort

Ingo Sistermann

Rheidt D.

W.Dekker

Lommel B.

Harold Dat

Valkenswaard

1986

6-jul

Reuver

Enrico Martochia

Wandre B.

P.Ruyloft

Belgie

Ron Didden

Tegelen

1987

21-jun

Beegden

Enrico Martochia

Wandre B.

F.Bellemans

Hasselt B.

G.Verheyden

Beringen B.

1988

10-jul

Diergaarde

Bart Theuws

Lommel B.

Bart Blommen

Zolder B.

Emanuel v.Heugten

Reuver

1989

24-jun

Baarlo Baan

Gunther Bellemans

Belgie

Jan Dewit

Zaventem B.

Kurt Klee

Beringen B.


Provinciale kampioenschappen     




Limburg


 

Noord Brabant


1959

16-aug

Leeuwen

John Lalieu

Thorn

Zeelst

Heinz Wetsels

Eindhoven

1960

19-jun

Maasniel

Willie Geraeds

Thorn

Heeze

Jan v.d.Nieuwenhuijzen

Eindhoven

1961

23-apr

Slek-Echt 

Thieu van Pol

Montfort

Soerendonk

H.Willems

Zeelst

1962

27-mei

Vlodrop 

Albert Kulhmann

Baarlo

Eersel

Jos v.d.Nieuwenhuijzen

Eindhoven

1963

18-aug

Roermond 

Jo Vrancken

Linne

Someren Eind

Gerrie van Gerwen

Mierlo

1964

31-mei

Weert 

Huub Janssen

Sevenum

Liessel

J.de Leest

Zeelst

1965

22-aug

Hegelsom 

Freddie Janssen

Weert

Someren Eind

Piet Kessels

Lieshout

1966

18-sep

Heythuysen

Jo Geelen

Montfort

Deurne

Willie Martens

Deurne

1967

16-jul

Linne 

Jan van Heur

Roggel

Bakel

Hans v/d Kant

Helmond

1968

25-aug

Ysselsteyn 

Jac Geurts

Echt

Someren Eind

Willie Bellemakers

Neerkant

1969

9-aug

Belfeld

Jos van Kempen

Sevenum

Neerkant

Frans van Eyck

Asten

1971

11-jul

Maasbracht 

Bert van Engelen

Maasbracht

Heusden

Frank Hamers

Udenhout

1972

23-jul

Dieteren

Peter Evers

Maasbracht

Dieteren

Henny van Bommel

Liessel

1973

8-jul

Thorn

Peter Winnen

Ysselsteyn

Thorn

Anton Leijsten

Deurne

1976

20-jun

Vlodrop

Martin Teunissen

Ysselsteyn

Vlodrop

Nico Martens

Deurne

1979

30-apr

Geleen

Willy Snijders

Weert

Geleen

 

 

1980

8-jun

Wanroy

Robert Vinken

Tegelen

Wanroy

 

 

1981

13-sep

Luyksgestel

John Jennissen

Echt

Luyksgestel

Mike Strijbosch

Deurne

1982

20-jun

Roermond

Jan Stienen

Nederweert

Roermond

A.Otten

Eindhoven

1983

18-jun

Ittervoort

Theo Aan den Boom

Neer

Ittervoort

 

 

1984

24-jun

Neer

Jac Levels

Horn

Neer

Rober v/d Vin

Budel

1985

4-aug

Kessel-Eik

Wichert Drenth

Maasbracht

Kessel-Eik

J.Steyvers

Someren

1986

10-aug

Kessel-Eik

Ron Didden

Tegelen

Kessel-Eik

Maurice Engbersen

Venray

1987

24-mei

Weert

J.Scheres

Echt

Weert

P.van Hoof

St.Anthonis


Aspiranten B

Wegkampioenschappen      

 

 

 

1

 

2

 

3

 

1965

30-mei

Liessel

Hans v/d Kant

Helmond

Frans v. d.  Goot

Maasbracht

H.Sentjens

Budel

1966

15-mei

Schinveld

Riny Martens

Helmond

H.Sentjens

Budel

Jo Jeuring

Sittard

1967

11-jun

Liessel

Huub Pots

Deurne

Michel Berkers

Deurne

Mart Doensen

Nederweert

1968

14-jul

Merum

Frans van Eyck

Heusden Asten

Willy Maessen

Thorn

Henk de Hey

Hoensbroek

1969

29-jul

Maasbracht

Gerrie ter Linde

Roermond

Wil Heiligers

Venlo

Willy Maessen

Thorn

1970

28-jun

Vlodrop

A.Visschers

Wylre

Bert van Engelen

Maasbracht

Jos Bellemakers

Neerkant

1971

1-aug

Weert

Jos Bellemakers

Neerkant

 

 

 

 

1972

11-jun

Tegelen

Antonio Ramaekers

Weert

Renny Knoops

Posterholt

John Idili

Echt

1973

16-jun

Nederweert

Theo Peeters

Beesel

Hein v.Bakel

Deurne

Peter Janssen

Tegelen

1974

2-jun

St.Joost

Peter Meerburg

Stein

H.Goossens

België

Martin Teunissen

Ysselsteyn

1975

13-jul

Oostrum

Leon Nevels

Thorn

Jos v.Wegberg

Slek Echt

Berrie Thoolen

Slek Echt

1976

4-jul

Bergeyk

Frank Laughs

Venlo

 

 

 

 

1977

3-jul

Thorn

Eddy Schraeven

Tegelen

 

 

 

 

1978

18-jun

Heel

John Jennissen

Echt

Lowie v.d.Venne

Melick

Willy van Veghel

Liessel

1979

16-jun

Weert

John Jennissen

Echt

Leon Dierx

Weert

Wim v/d Berg

Budel

1980

28-jun

Geleen

Koen Vekemans

Lommel B.

John Sillen

Beverst B.

A.Otten

Eindhoven

1981

4-jul

Meijel

Jos Timmermans

Arcen

F.Reijnders

Overpelt B.

Theo Aan den Boom

Neer

1982

6-aug

Baarlo  Baan

G.Gevers

Leopoldsburg B.

Henny van Dijk

Baarlo

M.Lemmen

Horst

1983

3-jul

Neeritter

Hay Sprunken

Venlo

 

 

 

 

1984

15-jul

Eindhoven

W.Dekker

Lommel B.

Ron Didden

Tegelen

Marco Steyvers

Someren

1985

14-jul

Montfort

Marco Steyvers

Someren

Enr.Martocchia

Belgie

Clif van de Mortel

Deurne

1986

6-jul

Reuver

Danny v.Wylick

Tegelen

D.Geraeds

Tegelen

Dirk Derboven 

Belgie

1987

21-jun

Beegden

Ale van Bavel

St.Anthonis

Herman Louman

Maasbracht

E.van Heugten

Reuver

1988

10-jul

Diergaarde

Gunther Bellemans

Echt

Dennis de Loo

Echt

F.Smedts

Hasselt B.

1989

24-jun

Baarlo Baan

Uri Schildermans

België

L.Theunis

Lummen B.

Sander Bijnen

Budel


Provinciale kampioenschappen




Limburg



Noord Brabant


1965

22-aug

Hegelsom

P.Thijssen

Sittard

Someren Eind

Hans v/d Kant

Helmond

1966

18-sep

Heythuysen

Jo Jeuring

Sittard

Deurne

Riny Martens

Helmond

1967

16-jul

Linne

Chris Raetsen

Horn

Bakel

Michel Berkers

Deurne

1968

25-aug

Ysselsteyn

Jan van Ophoven

Maasbracht

Someren Eind

Frans Verstappen

Neerkant

1969

9-aug

Belfeld

Willy Maessen

Thorn

Neerkant

Jan van Dijk

Bakel

1971

11-jul

Maasbracht B.

G.v/d Beucken

Helden

Maasbracht

Jos Bellemakers

Neerkant

1972

23-jul

Dieteren

Antonio Ramaekers

Weert

Dieteren

Twan Verstappen

Neerkant

1973

8-jul

Thorn

Theo Peeters

Beesel

Thorn

Twan Verstappen

Neerkant

1976

19-jun

Vlodrop

Berrie Thoolen

Slek Echt

Thorn

Jan Peels

Bergeijk

1979

30-apr

Geleen Baan

Leon Dierx

Weert

Geleen Baan

 

 

1980

8-jun

Wanroy

 

 

Wanroy

 

 

1981

13-sep

Luyksgestel

Theo Aan den Boom

Neer

Luyksgestel

Michel Habraken

Eindhoven

1982

19-jun

Roermond

Henny van Dijk

Baarlo

Roermond

Marcel v/d Heijden

Schaik

1983

18-jun

Ittervoort

 

 

Ittervoort

Rober van de Vin

Budel

1984

23-jun

Neer

Ron Didden

Tegelen

Neer

Marco Steyvers

Someren

1985

4-aug

Kessel-Eik

M.Kunowski

Maria Hoop

Kessel-Eik

Marco Steyvers

Someren

1986

10-aug

Kessel-Eik

D.Geraeds

Tegelen

Kessel-Eik

Alexander van Bavel

St.Anthonis

1987

3-jul

Weert

Emanuel v.Heugten

Reuver

Weert

Alexander van Bavel

St.Anthonis