Hitwebcounter.com Free

Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                

Kampioenen Amateurs

Wegkampioenschappen      



1e


2e


3e


1948

Baarlo

Jo Bedaux

Tegelen

Jan Kuntzelaers

Tegelen

Cor Sparridaans

Venlo

1949

Meerlo

Huub Vinken

Tegelen

Jan Kuntzelaers

Tegelen

Theo Janssen

Tienray

1950

Roermond

Broer Heijnen

Venlo

Lambert v.d  Weijer

De Rips

Gerrit Jansen

Venlo

1950

Pey-Echt

Frans Bouman

Sittard

Cor Ottenheym

Baarlo

Jo Kortis

Heerlen

1951

Baarlo

Sjaak Nieskens

Swalmen

Lambert v.d Weijer

De Rips

Né Tacken

Broekh.vorst

1951

Schinnen

Piet van der Linden

Helmond

Gerrit Jansen

Venlo

Jan Aben

Echt

1952

Haelen

Nic van Susteren

Blerick

Theo Nieskens

Swalmen

Guus Wilmsen

Venray

1952

Diergaarde

Mart van der Borgh

Koningsbosch

Jan Roelofsen

Spaubeek

Leo Tellers

Echt

1953

Roggel

Cor Ottenheym

Baarlo

Guus Wilmsen

Venray

Frans van der Heijden

Deurne

1954

Linne

Piet Craenen

Nederweert

Karel v. d.  Westerloo

Deurne

Jan Knoops

Koningsbosch

1955

Beegden

Theo Teunissen

Venray

Ger Korsten

Grathem

Frans Lennaerts

Beesel

1956

Beegden

Frans Bruekers

Nederweert

Guus Wilmsen

Venray

Teng Verwijlen

Someren

1957

Liessel

Frans van der Heijden

Deurne

Maan Laugs

Koningsbosch

Nic van Susteren

Blerick

1958

Wessem 19/6

Hein van der Linden

Helmond

Harrie Sentjens

Budel

Nic van Susteren

Blerick

1959

Zeelst

Hein Smeets

Diergaarde

Jan Walraven

Blerick

Leo van Bommel

Milheeze

1960

Weert

Leo van Bommel

Milheeze

Ferrie Bogers

Zeelst

Guus Wilmsen

Venray

1961

Valkenswaard

Hein Smeets

Diergaarde

H. Willems

Zeelst

Henk van der  Linden

Zeelst

1962

Echt

Paul Dekkers

Zeelst

Kees Kraayvangers

Eersel

Leo Martens

Bakel

1963

Eersel

Pieter van Pol

Montfort

Huub Aan den Boom

Neer

H.Sanders

Swalmen

1964

Neer

Wim Rutjens

Mierlo

Maan Laugs

Koningsbosch

Jan Looimans

Someren

1965

Liessel

Jac van Kessel

Deurne

Henk van der Linden

Zeelst

Jan Smits

Someren

1966

Schinveld

Piet Vranken

Oirschot

Bart Solaro

Den Bosch

Jan Smits

Someren

1967

Liessel

Theo van der  Leeuw

Echt

Jo van Pol

Montfort

Riny Berkers

Someren

1968

Merum

Gerrit de Wit

s'Gravendeel

Piet Lemmens

Beek

H.Raaymakers

Hoensbroek

1969

Maasbracht

Walter Hairwassers

Den Dungen

Ad Montforts

Susteren

Pieter van Pol

Montfort

1970

Vlodrop

Math Ramaekers

Weert

Jo van Seggelen

Budel-Schoot

Ad van Sleeuwen

Boxmeer

1971

Weert

Jan Oprins

Dongen

Ton Schuman

Weert

Bert van Zantvoort

Weert

1972

Ohe en Laak

Cor Salentijn

Roermond

Gerrit Hairwassers

Den Dungen

Wim van Mierlo sr.

Weert

1973

Nederweert

Bart Solaro

Den Bosch

Cor Vriens

Helmond

Tjeu  Ramaekers

Weert

1974

St.Joost

Han Verhoeven

Helmond

Jac van Heel

Diergaarde

Cor Salentijn

Roermond

1975

Ospel

Twan Steuten

Weert

Marcel Nelis

Hulsberg

Jan van Boxtel

Mill

1976

Hoensbroek

Michel v. d.  Heijden

Eindhoven

Marcel Nelis

Hulsberg

Andre Peperkamp

Herveld

1977

Maastricht

Fons Steuten

Weert

Harrie Beurskens

Tegelen

Henk Papen

Saeffelen D.

1978

Baexem

Cor Salentijn

Roermond

Jac van Kessel

Deurne

Jef Drummen

Valkenburg

1979

Ubachsberg

Jo Montforts

Susteren

Jos Alberts

Geleen

Fred Raetsen

Weert

1980

Nuth

Huub Greijmans

Weert

Jac van Kessel

Deurne

Twan Verstappen

Meijel

1981

Heerlen

René van der Linden

Helmond

Huub Greijmans

Weert

Wim van Mierlo 

Weert

1982

Wijnandsrade

Bert Hoedemakers

Eerde

Armand Tulmans

Lommel B.

Henk de Hey

Heerlen

1983

Wijnandsrade

Herman Crins

Beesel

Wim van Mierlo

Weert

Henk Smits

Baarlo

1984

Melick

René Houwen

Linne

Tjeu  Ramaekers

Nederweert

Hans Hendrickx

Weert

1985

Oirsbeek

Henk Smits

Baarlo

Jos Vestjens

Neer

Jan Reijnders

Neer

1986

Vlodrop

Jac Lenders

Weert

Frank van Bakel

Deurne

Math Rutjens

Posterholt

1987

Doenrade

Peter van de Laar

Eindhoven

Edy Jorissen

Weert

Theo van der Leeuw

Valkenburg

1988

Doenrade

Math Stoffels

Tegelen

Jac Lenders

Weert

Nic Savelkoul

Stein

1989

Beegden

Peter van de Laar

Eindhoven

Jac van Kessel

Deurne

Frank van Bakel

Deurne

1990

Meijel

Henrie Maatje

Nuenen

Henk Smits

Baarlo

Ger Hermans

Reuver

1991

Doenrade

Jac Steyvers

Stramproy

Patrick Knarren

Stein

Frank van Bakel

Deurne

1992

Blerick

Bart Brentjens

Haelen

Piet Hindriks

Geleen

Jan Ubachs

Venlo

1993

Venlo

Raym van Eijndhoven

Weert

Léon Crienen

Baarlo

Olav Beckers

Stramproy

1994

Eindhoven

Ilja Velter

Baexem

Math Creemers

Weert

Léon Franssen

Reuver

1995

Blerick

Ilja Velter

Baexem

Piet Hindriks

Geleen

Marcel van Herten

Beesel

1996

Baarlo

Marcel van Herten

Beesel

Leon Franssen

Reuver

Bart Marcellis

Ysselsteyn

1997

Venlo

Eric Vereecken

Hulst

Marcel van Herten

Beesel

Martin Theunissen

Venray

1998

Weert

Frank Stijnen

Weert

Bart Marcellis

Ysselsteyn

Ron Stijns

Bunde

1999

Ysselsteyn

Bart Marcellis

Ysselsteyn

Perry Adriaans

Someren

Hans Dielis

Valkenswaard

2000

Baarlo

Edwin Raats

Helmond

Hans v. d. Munckhof

Melderslo

Ruud Wilting

Knegsel

2001

Grevenbicht

Ron Steijns

Bunde

Pascal Marcelissen

Venlo

Edy Jorissen

Bocholt B.

2002

Venlo

Peter Verhouden

Eindhoven

Joost Pulskens

Oisterwijk

Hans v.d.  Munckhof

Melderslo

2003

Liessel

Peter Verhouden

Eindhoven

Greg Bijnen

Budel

Ilja Velter

Heythuysen

2004

Eindhoven Woensel

Peter Verhouden

Eindhoven

Hein Zwinkels

Poeldijk

Maurice Barendse

Maassluis

2005

Arcen

Peter Verhouden

Eindhoven

Heinz van der Schouw

Someren

Richard Nuijens

Stramproy

2006

Veldhoven

Emiel Vos

Berghem

Peter Verhouden

Eindhoven

Richard Nuijens

Stramproy

2007

Arcen

Maurice Engbersen

Nederweert

Marc Gerritsen

Veldhoven

Peter Verhouden

Einhoven

2008

Stramproy

Antoine Moonen 

Cuijk

Maurice Engbersen

Nederweert

Piotr Kornafel

Straelen D.

2009

Beegden

Piotr Kornafel

Straelen D.

Marcel van der Veen

Venlo

Patrick Houthooft

Helmond

2010

Beegden

Piotr Kornafel

Straelen D.

Wladimer Gottfried

Hinsbeck D.

Maurice Engbersen

Nederweert

2011

Beegden

Maurice Engbersen

Nederweert

Igor Ovdienko

Essen D.

Marcel van der Veen

Venlo

2012

Beegden

Maurice Engbersen

Nederweert

Igor Ovdienko

Essen D.

Sjors Salentijn

Roermond

2013

Puntenklass.

Piotr Kornafel

Straelen Dld.

Maurice Engbersen

Nederweert

Rob Nillesen

Baarlo

2014

Puntenklass.

Piotj Kornafel

Straelen Dld.

Tim Allen 

Sprockhövel D.

Marc Steins

Linne

2015

Puntenklass.

Pjotr Kornafel

Straelen Dld.

Stan Rutten

Eindhoven

Tim Allen 

Sprockhövel D.

2016

Puntenklass.

Bas Janssen+ Roy Simons

Baarlo-Velden

Peter Verhouden

Eindhoven

Kristian Michiels

Vierlingsbeek

2017

Puntenklass.








Provinciale kampioenschappen



Amateurs

Limburg


Nrd.Brabant


1958

4-mei

Koningsbosch + Someren Eind

Maan Laugs

Koningsbosch

Ad van Kemenade

Eindhoven

1959

16-aug

Leeuwen + Someren   Eind

Theo Moors

Koningsbosch

J.van de Weijst

Elsendorp

1960

19-jun

Maasniel + Heeze

Nei Smeets

Diergaarde

Jan v.Laarhoven

Valkenswaard

1961

23-apr

Slek-Echt +   Soerendonk

Huub Heiligers

Maasniel

Henk van der  Linden

Zeelst

1962

27-mei

Vlodrop + Eersel

Ton Rooyakkers

Baarlo

Wim Rutjens

Mierlo

1963

18-aug

Roermond + Someren   Eind

Huub Aan den Boom

Neer

Mari Willems

Veldhoven

1964

31-mei

Weert + Liessel

Giel Evers

Linne

Chris Hoedelmans

Deurne

1965

22-aug

Hegelsom + Someren   Eind

Thieu van Pol

Montfort

Chris Hoedelmans

Deurne

1966

18-sep

Heythuysen + Deurne

Thieu van Pol

Montfort

Piet Franken

Oirschot

1967

16-jul

Linne + Bakel

Ton Brouns

Urmond

Henk Kusters

Zeelst

1968

25-aug

Ysselsteyn + Someren   Eind

Piet Lemmens

Beek

Gerrit Hairwassers

Den Dungen

1969

10-aug

Belfeld +  Neerkant

Daan van Dijk

Baarlo

Jan Looimans

Someren

1971

11-jul

Maasbracht-Bk 

Bert van Zantvoort

Weert

Henk Moonen

Udenhout

1972

23-jul

Dieteren

Jac Beurskens

Haelen

Walter Hairwassers

Den Dungen

1973

8-jul

Thorn

Jac Beurskens

Haelen

Riny Martens

Helmond

1975

3-aug

Beegden

Bert van Zantvoort

Weert

Han Verhoeven

Helmond

1976

19-jun

Thorn

Tjeu Ramaekers

Weert

Frans Aarts

Vierlingsbeek

1979

30-apr

Geleen

Jef Drummen

Valkenburg

Jac van Kessel

Deurne

1980

8-jun

Wanroy

Edy Jorissen

Weert

Mart van Kessel

Deurne

1981

13-sep

Reuver

Jos Ramaekers

Weert

Jelle Vrijssen

Maarheeze

1982

20-jun

Roermond

Jos Vestjens

Neer

Mart van Kessel

Deurne

1983

18-jun

Ittervoort

Rene Houwen

Linne

Peter van der  Linden

Helmond

1984

24-jun

Neer

Bart Boonen

Neer

Harrie Daams

Dommelen

1985

3-aug

Kessel-Eik

Edy Jorissen

Weert

Harrie Daams

Dommelen

1986

10-aug

Belfeld

Jan Reijnders

Neer

Peter van der Linden

Helmond

1987

24-mei

Weert

Jac Lenders

Weert

Jac van Kessel

Deurne

1988

19-jun

Eindhoven

Ronald Gielen

Sevenum

Peter van de Laar

Eindhoven