Hitwebcounter.com Free

Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                

Junioren top 10  1988


Weert   IJzeren man   27 maart
1 Rick van Dijk Baarlo; 2 Dirk Relouw Milheeze; 3 H. van Leeuwen Venray; 4 Hay Sprunken Venlo; 5 Noud Smits Gemert; 6 Maurice Engbersen Venray; 7 Evert Brouwers Broekhuizenvorst; 8 Ingo Sistermann Jüchen Dld.; 9 R.van Laar Venray; 10 Marcel Steeghs Reuver.

           De eerste wedstrijd in Weert gaat van start

                      Rick van Dijk wint de openingswedstrijd aan de IJzeren man in  Weert

 
Haelen  4 april
1 Evert Brouwers Broekhuizenvorst; 2 Hay Sprunken Venlo; 3 Ron Schmeitz Roermond; 4 Dirk Relou Milheeze; 5 Rick van Dijk Baarlo; 6 Marcel Steeghs Reuver; 7 Jac Scheres Echt; 8 G.Lucassen Velden; 9 Ronald Snijkers Beegden; 10 Maurice Engbersen Venray.
 
Bergen  10 april
1 H. van Leeuwen Venray; 2 Dirk Relou Milheeze; 3 R.Driessen Venlo; 4 Evert Brouwers Broekhuizenvorst; 5 Rick van Dijk Baarlo; 6 Ingo Sistermann Jüchen Dld.; 7 Ron Schmeitz Roermond; 8 M.Rijks Reuver; 9 S. van de Wal Eindhoven; 10 M.Steeghs Reuver.
 
Merum  17 april
1 Rick van Dijk Baarlo; 2 Maurice Engbersen Venray; 3 Ron Schmeitz Roermond; 4 Hay Sprunken Venlo; 5 H. van Leeuwen Venray; 6 Ingo Sistermann Jüchen Dld.; 7 Evert Brouwers Broekhuizenvorst; 8 M.Steeghs Reuver; 9 R.Driessen Venlo; 10 John Sijbers Blerick.
 
Echt  24 april
1 Hay Sprunken Venlo; 2 Dirk Relouw Milheeze; 3 M.Rijks Reuver; 4 R. van Laar Venray; 5 Evert Brouwers Broekhuizenvorst; 6 H. van Leeuwen Venray; 7 Rick van Dijk Baarlo; 8 M.Steeghs Reuver; 9 Ingo Sistermann Jüchen Dld.; 10 Maurice Engbersen Venray.
 
Venray  Velten  30 april
1 R.Huys Grubbenvorst; 2 M.Rijks Reuver; 3 Dirk Relouw Milheeze; 4 Maurice Engbersen Venray; 5 Rick van Dijk Baarlo; 6 Ingo Sistermann Jüchen Dld.; 7 Noud Smits Gemert; 8 Ron Schmeitz Roermond; 9 S. van Wal Eindhoven; 10 P. van Deynen Horst.
 
Eindhoven  Baan  1 mei
1 Dirk Relouw Milheeze; 2 Noud Smits Gemert; 3 M.Steeghs Reuver; 4 Evert Brouwers Broekhuizenvorst; 5 P. van Deynen Horst; 6 Jac Scheres Echt; 7 M.Rijks Reuver; 8 S. van de Wal Eindhoven; 9 G.Lucassen Velden; 10 Fr.Cox Horst.
 
Vlodrop  8 mei
1 M.Rijks Reuver; 2 Evert Brouwers Broekhuizenvorst; 3 Ingo Sistermann Jüchen Dld.; 4 H. van Leeuwen Venray; 5 Marcel Steeghs Reuver; 6 Rick van Dijk Baarlo; 7 Hay Sprunken Venlo; 8 Raoul Huys Grubbenvorst; 9 Maurice Engbersen Venray; 10 R.Driessen Venlo.
 
Deurne  de Snoerts  15 mei   Semi-Klassieker
1 Wichert Drenth Susteren; 2 Rick van Dijk Baarlo; 3 Dirk Relou Milheeze; 4 R.Rijks Reuver; 5 Ron Schmeitz Roermond; 6 H. van Leeuwen Venray; 7 Maurice Engbersen Venray; 8 Marcel Steegs Reuver; 9 Noud Smits Gemert; 10 Hay Sprunken Venlo.

Rick van Dijk ontsnapt in de Snoerts in Deurne maar zal worden achterhaald    door Wichert Drenth die hem klopt  

 
Nederweert  22 mei
1 Wichert Drenth Susteren; 2 M.Steeghs Reuver; 3 Dirk Relou Milheeze; 4 J.Scheres Echt; 5 Maurice Engbersen Venray; 6 M.Rijks Reuver; 7 Rick van Dijk Baarlo; 8 Noud Smits Gemert; 9 Ingo Sistermann Jüchen Dld.; 10 Hay Sprunken Venlo.
 
Grathem  23 mei
1 Hay Sprunken Venlo; 2 M.Rijks Reuver; 3 Wichert Drenth Susteren; 4 H.Steeghs Reuver; 5 D.Relou Milheeze; 6 Roland Snijkers Beegden; 7 Noud Smits Gemert; 8 Ingo Sisterman Jüchen Dld.; 9 Maurice Engbersen Venray; 10 John Sijbers Blerick.
 
Leeuwen  29 mei
1 Noud Smits Gemert; 2 Hay Sprunken Venlo; 3 Wichert Drenth Susteren; 4 Rick van Dijk Baarlo; 5 Ingo Sistermann Jüchen Dld.; 6 S. van de Wal Eindhoven; 7 Onb.; 8 Paul van Deynen Horst; 9 Dirk Relouw Milheeze; 10 F.van der Heijden Tilburg.
 
Someren Heide  4 juni   Semi-Klassieker
1 Dirk Relouw Milheeze; 2 Wichert Drenth Susteren; 3 Maurice Engbersen Venray; 4 Rick van Dijk Baarlo; 5 Hay Sprunken Venlo; 6 Marcel Steeghs Reuver; 7 Ingo Sisterman Jüchen Dld.; 8 S. van de Wal Eindhoven; 9 Roland Snijkers Beegden; 10 Twan Nijssen Reuver.
 
Velden  5 juni
1 Wichert Drenth Susteren; 2 Dirk Relou Milheeze; 3 Rick van Dijk Baarlo; 4 Hay Sprunken Venlo; 5 Roland Snijkers Beegden; 6 G.Lucassen Velden; 7 Ingo Sistermann Jüchen Dld.; 8 Noud Smits Gemert; 9 R.Huys Grubbenvorst; 10 Marcel Steeghs Reuver.
 
Eindhoven  19 juni   Provinciale Kampioenschappen
1 Maurice Engbersen Venray; 2 Wichert Drenth Susteren; 3 Ingo Sistermann Jüchen Dld.; 4 Hay Sprunken Venlo; 5 Rick van Dijk Baarlo; 6 Marcel Steegs Reuver; 7 Raoul Huys Grubbenvorst; 8 Evert Brouwers  Broekhuizenvorst; 9 Han Krumm Blerick; 10 Noud Smits Gemert

Kampioen van Limburg
1 Maurice Engbersen Venray; 2 Wichert Drenth Susteren; 3 Hay Sprunken Venlo.
Kampioen van Nrd.Brabant
1 Noud Smits Gemert; 

Rick van Dijk en Maurice Engbersen op oorlogspad

 
Baarlo  24 juni
1 Rick van Dijk Baarlo; 2 Evert Brouwers Broekhuizenvorst; 3 Maurice Engbersen Venray; 4 Marcel Steeghs Reuver; 5 Twan Nijssen Reuver; 6 Hay Sprunken Venlo; 7 Dirk Relouw Milheeze; 8 Wichert Drenth Susteren; 9 J.Scheres Echt; 10 G.Lucassen Velden.

En in Baarlo moet je natuurlijk winnen, en Rick van Dijk weet dat ook wel

 
Doenrade  10 juli   NWB Kampioenschappen
1 Dirk Relouw Milheeze; 2 Hay Sprunken Venlo; 3 Roland Snijkers Beegden; 4 Evert Brouwers Broekhuizenvorst; 5 Marcel Steeghs Reuver; 6 Rick van Dijk Baarlo; 7 Twan Nijssen Reuver; 8 Jac Scheres Echt; 9 Marco Rijks Reuver; 10 Paul  van Deynen Horst.

 Podium bij het laatste junioren kampioenschap v.l.n.r. Hay Sprunken 2e,  kampioen Dirk Relouw en Roland Snijkers die derde werd

 
Neeritter  17 juli
1 Rick van Dijk Baarlo; 2 Dirk Relouw Milheeze; 3 Hay Sprunken Venlo; 4 Ingo Sistermann Jüchen Dld.; 5 Jac Scheres Echt; 6 Fr.Cox Horst; 7 John Sijbers Blerick.
 
Met ingang van 31 juli zijn de renners van de Categorie junioren  ingedeeld bij de Amateurs B.
Dit in verband met het beperkte aantal deelnemers.


                        Aan het eind van de rit zijn er meer sponsoren dan renners