Hitwebcounter.com Free

Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                

Junioren top 10  1987


Weert IJzeren man 29 maart
1 Wichert Drenth Heel; 2 Leon Linssen Belfeld; 3 Stan Fijnaut Venzelderheide; 4 Ingo Sistermann Jüchen Dld.; 5 Bart Brentjens Haelen; 6 M.Lemmen Horst; 7 Frank Ueberbach Kessel; 8 D.Relou Milheeze; 9 Maurice Engbersen Venray; 10 Bart Snels Budel Schoot. 

Meijel 5 mei
1 Robert Wanten Blerick; 2 John Haazen Ommel; 3 Wichert Drenth Heel; 4 Leugéne Faasen Velden; 5 Stan Fijnaut Venzelderheide; 6 Ilya Velter Baexem; 7 Noud Smits Gemert; 8 Leon Linssen Belfeld; 9 Richard van Issum Broekhuizen; 10 Bart Brentjens Haelen. 

Deurne de Snoerts 12 april Semi-Klassieker
1 Wichert Drenth Heel; 2 Ilya Velter Baexem; 3 Bart Brentjens Haelen; 4 Ron Schmeitz Roermond; 5 Bart Snels Budel Schoot; 6 Stan Fijnaut Venzelderheide; 7 Dirk Relou Milheeze; 8 Michel Willemsen Oirlo; 9 Richard van Issum Broekhuizen; 10 Maurice Engbersen Venray. 

Ploegenklassement
1 Janssen/Wierts Stramproy-Heel;

 Richard van Issum en Ilya Velter ( links ) zijn ontsnapt in de Omloop van de Snoerts in Deurne maar de voorsprong rijkt niet tot het einde van de koers want Wichert Drenth is de uiteindelijke winnaar    

Bergen 19 april
1 Bart Brentjens Haelen; 2 Ingo Sistermann Jüchen Dld; 3 Richard van Issum Broekhuizen; 4 E.Brouwers Broekhuizenvorst; 5 Hay Sprunken Venlo; 6 M.Lemmen Horst; 7 Noud Smits Gemert; 8 G.Teniglo Venlo; 9 Wichert Drenth Heel; 10 Maurice Engbersen Venray. 

Haelen 20 april
1 Ilya Velter Baexem; 2 Stan Fijnaut Venzelderheide; 3 Richard van Issum Broekhuizen; 4 Frank Ueberbach Kessel; 5 Noud Smits Gemert; 6 NN.; 7 Robert Wanten Blerick; 8 Hay Sprunken Venlo; 9 Bart Snels Budel Schoot; 10 Leugéne Faasen Velden. 

Merum 26 april
1 Richard van Issum Broekhuizen; 2 Noud Smits Gemert; 3 Bart Brentjens Haelen; 4 Rick van Dijk Baarlo; 5 Ilya Velter Baexem; 6 Stan Fijnaut Venzelderheide; 7 Bart Snels Budel Schoot; 8 Wichert Drenth Heel; 9 John Haazen Ommel; 10 E.Brouwers Broekhuizenvorst. 

Baexem 3 mei
1 Wichert Drenth Heel; 2 Bart Brentjens Haelen; 3 Stan Fijnaut Venzelderheide; 4 Richard van Issum Broekhuizen; 5 Ilya Velter Baexem; 6 L.Savelkoul Susteren; 7 Dirk Relou Milheeze; 8 Leon Linssen Belfeld; 9 Noud Smits Gemert; 10 Ingo Sistermann Jüchen Dld. 

Someren Heide 10 mei Semi-Klassieker
1 Bart Brentjens Haelen; 2 Ilya Velter Baexem; 3 Wichert Drenth Heel; 4 Frank Uberbach Kessel; 5 Stan Fijnaut Venzelderheide. 

Ploegenklassement
1 Janssen/Wierts Stramproy/Heel; 2 Autorijschool Hay Gielen Helden; 3 Peeten /Gielen Baarlo.

                                Bart Brentjens met voorsprong in de semi klassieker in Someren Heide

Vlodrop 17 mei
1 Rick van Dijk Baarlo; 2 Ingo Sistermann Jüchen Dld.; 3 Stan Fijnaut Venzelderheide; 4 Hay Sprunken Venlo; 5 E.Brouwers Broekhuizenvorst; 6 Frank Ueberbach Kessel; 7 John Haazen Ommel; 8 Bart Brentjens Haelen; 9 Wichert Drenth Heel; 10 Richard van Issum Broekhuizen.

In Vlodrop is de zege voor Rick van Dijk

Heel 23 mei
1 Ilya Velter Baexem; 2 Ingo Sistermann Jüchen Dld.; 3 M.Lemmen Horst; 4 Wichert Drenth Heel; 5 Richard van Issum Broekhuizen; 6 E.Brouwers Broekhuizenvorst; 7 Maurice Engbersen Venray; 8 Ronald Gielen Sevenum; 9 Hay Sprunken Venlo; 10 Rick van Dijk Baarlo.

      Ilya Velter klopt Ingo Sistermann in de ronde van Heel


Weert Fatima 24 mei Provinciale Kampioenschappen
1 Bart Brentjens Haelen ; 2 Stan Fijnaut Venzelderheide; 3 Rick van Dijk Baarlo; 4 M.Lemmen Horst; 5 Wichert Drenth Heel; 6 Noud Smits Gemert; 7 John Sijbers Blerick; 8 E.Brouwers Broekhuizenvorst; 9 C.van Heijst Ittervoort; 10 Ilya Velter Baexem;11 Dirk Relouw Milheeze, 14 Bart Snels Budel Schoot

Kampioen van Limburg
1 Bart Brentjens Haelen; 2 Stan Fijnaut Venzelderheide; 3 Rick van Dijk Baarlo.
Kampioen van Nrd.Brabant
1 Noud Smits Gemert; 2 Dirk Relouw Milheeze :3 Bart Snels Budel Schoot

Stan Fijnaut  links is  tweede Bart Brentjens de Limburgse kampioen en Rick van Dijk is blij met brons

       Dirk Relouw 2e-Noud Smits Brabants kampioen en Bart Snels is 3e

Leeuwen 28 mei
1 Bart Brentjens Haelen; 2 M.Lemmen Horst; 3 Richard van Issum Broekhuizen; 4 Ilya Velter Baexem; 5 Noud Smits Gemert; 6 Hay Sprunken Venlo; 7 Ingo Sistermann Jüchen Dld.; 8 Stan Fijnaut Venzelderheide; 9 Ronald Gielen Sevenum; 10 Michel Willemsen Oirlo. 

Someren 31 mei Aankomst Omloop
1 Richard van Issum Broekhuizen; 2 Frank Uberbach Kessel; 3 J.Holla Tegelen; 4 Ilya Velter Baexem; 5 Ingo Sistermann Jüchen Dld.; 6 Robert Wanten Hout Blerick. 

Liessel 7 juni
1 Bart Brentjens Haelen; 2 Wichert Drenth Heel; 3 Ronald Gielen Sevenum; 4 Richard van Issum Broekhuizen; 5 Stan Fijnaut Venzelderheide; 6 C. van Heijst Ittervoort; 7 Maurice Engbersen Venary; 8 Frank Ueberbach Kessel; 9 Bart Snels Budel Schoot; 10 M.Lemmen Horst.

Montfort 8 juni
1 Frank Ueberbach Kessel; 2 Bart Brentjens Haelen; 3 G.Teniglo Venlo; 4 Ilya Velter Baexem; 5 Ingo Sistermann Jüchen Dld.; 6 Wichert Drenth Heel; 7 Richard van Issum Broekhuizen; 8 Ronald Gielen Sevenum; 9 Maurice Engbersen Venary; 10 Robert Wanten Blerick.

Doenrade 21 juni NWB Kampioenschap
1 Ilya Velter Baexem; 2 Richard van Issum Broekhuizen; 3 Wichert Drenth Heel; 4 Bart Brentjens Haelen; 5 Stan Fijnaut Venzelderheide; 6 Ronald Gielen Sevenum; 7 M.Lemmen Horst; 8 Rick van Dijk Baarlo; 9 Dirk Relou Milheeze; 10 Robert Wanten Blerick.











Ilya Velter is de kampioen en naast hem de kampioen van  1950  Nei Smeets. Links speaker Jan Beckers


Eindhoven 28 juni
1 Richard van Issum Broekhuizen; 2 Wichert Drenth Heel; 3 Ilya Velter Baexem; 4 Ronald Gielen Sevenum; 5 R.Huys Grubbenvorst; 6 Stan Fijnaut Venzelderheide; 7 M.Lemmen Horst; 8 Maurice Engbersen Venray; 9 E.Brouwers Broekhuizen; 10 Ingo Sistermann Jüchen Dld. 

Weert 3 juli Rog Tour Klassieker
1 Richard van Issum Broekhuizen; 2 Stan Fijnaut Venzelderheide; 3 M.Lemmen; 4 Wichert Drenth Heel; 5 A.Zegers Grashoek; 6 P.van Deijnen Horst. 

Ploegenklassement
1 Gielen Helden; 2 

Velden 5 juli
1 Richard van Issum Broekhuizen ; 2 Bart Brentjens Haelen; 3 Stan Fijnaut Venzelderheide; 4 E.Brouwers Broekhuizen; 5 Ronald Gielen Sevenum; 6 Wichert Drenth Heel; 7 Ilya Velter Baexem; 8 Ingo Sistermann Jüchen D.; 9 Ron Schmeitz Roermond; 10 A.Zegers Grashoek.

                                     Richard van Issum

Diergaarde 12 juli
1 Ilya Velter Baexem; 2 Richard van Issum Broekhuizen; 3 Bart Brentjens Haelen; 4 Ronald Gielen Sevenum; 5 G.Lucassen Velden; 6 Ron Schmeitz Roermond; 7 Wichert Drenth Heel; 8 E.Brouwers Broekhuizen; 9 Noud Smits Gemert; 10 Hay Sprunken Venlo. 

Neeritter 19 juli
1 Richard van Issum Broekhuizen ; 2 Bart Brentjens Haelen; 3 Wichert Drenth Heel; 4 Ilya Velter Baexem; 5 Rick van Dijk Baarlo; 6 Michel Willemsen Oirlo; 7 Ronald Gielen Sevenum; 8 Ingo Sistermann Jüchen Dld.; 9 A.Zegers Grashoek; 10 Robert Wanten Blerick. 

Lierop 26 juli
1 Richard van Issum Broekhuizen; 2 Wichert Drenth Heel; 3 Rick van Dijk Baarlo; 4 Bart Brentjens Haelen; 5 Stan Fijnaut Venzelderheide; 6 Dirk Relou Milheeze; 7 Ingo Sistermann Jüchen Dld.; 8 Hay Sprunken Venlo; 9 Michel Willemsen Oirlo; 10 M.Rijk Reuver. 

Siebengewald 2 augustus
1 Wichert Drenth Heel; 2 Bart Brentjens Haelen; 3 Ilya Velter Baexem; 4 Rick van Dijk Baarlo; 6 Hay Sprunken Venlo; 7 Ronald Gielen Sevenum; 10 Richard van Issum Broekhuizen. 

Roggel 16 augustus
1 Stan Fijnaut Venzelderheide; 2 Wichert Drenth Heel; 3 Bart Brentjens Haelen; 4 Robert Wanten Hout Blerick; 5 Ronald Gielen Sevenum; 6 Dirk Relou Milheeze. 

Belfeld 23 augustus
1 Wichert Drenth Heel; 2 Ilya Velter Baexem; 3 Stan Fijnaut Venzelderheide; 4 Bart Brentjens Haelen; 5 Rick van Dijk Baarlo; 6 Dirk Relou Milheeze; 7 Ronald Gielen Sevenum; 8 R.Huys Grubbenvorst; 9 Michel Willemsen Oirlo; 10 Ron Schmeitz Roermond.

                                              Wichert Drenth

Tegelen 29 augustus
1 Bart Brentjens Haelen; 2 Stan Fijnaut Venzelderheide; 3 Rick van Dijk Baarlo; 4 Roland Gielen Sevenum; 5 Wichert Drenth Heel; 6 Ilya Velter Baexem.

Someren 6 september

1 Rick van Dijk Baarlo

Vierlingsbeek 20 september
1 Ronald Gielen Sevenum; 2 Stan Fijnaut Venzelderheide; 3 Bart Brentjens Haelen; 4 Ilya Velter Baexem; 5 Rick van Dijk Baarlo; 6 Hay Sprunken Venlo; 7 M.Lemmen Horst; 8 E.Brouwers Broekhuizen; 9 C. van Heijst Neeritter; 10 P. van Deijnen Horst. 

Horn 27 september
1 Hay Sprunken Venlo; 2 Ron Schmeitz Roermond; 3 Ilya Velter Baexem; 4 Rick van Dijk Baarlo; 5 Maurice Engbersen Venray; 6 M.Lemmen Horst; 7 Stan Fijnaut Venzelderheide; 8 C.van Heijst Neeritter; 9 P.van Deijnen Horst; 10 Robert Wanten Blerick.