Hitwebcounter.com Free

Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                

Junioren top 10  1986


Haelen  31 maart
1 Bart Brentjens Haelen; 2 Ed Wanten Hout Blerick; 3 Wichert Drenth Maasbracht; 4 Mike Verhappen Gemert; 5 Maurice Lamber Venlo; 6 Willy van Kessel Deurne; 7 Hay Sprunken Venlo; 8 John Haazen Ommel; 9 Pascal Marcelissen Helden; 10 L.Savelkoul Susteren.

 Ed Wanten met Bart Brentjens in het wiel in de ronde van Haelen


Weert  IJzeren man  6 april
1 Ed Wanten Blerick; 2 Wichert Drenth Maasbracht; 3 Mike Verhappen Gemert; 4 Ron Smeets Linne; 5 I.Sistermann Jüchen Dld.; 6 Ron Schmeitz Roermond; 7 L.Savelkoul Susteren; 8 Frank Ueberbach Kessel; 9 Ed Wanten Hout Blerick; 10 Leon Linssen Belfeld.
 
Meijel  13 april
1 J. van Tiggelen Haelen; 2 Mike Verhappen Gemert; 3 Wichert Drenth Maasbracht; 4 Ron Schmeitz Roermond; 5 Leugéne Faasen Velden; 6 Hay Sprunken Venlo; 7 I.Sistermann Jüchen Dld.; 8 Willy van Kessel Deurne; 9 Frank Ueberbach Kessel; 10 Ed Wanten Hout Blerick.
 
Merum  20 april
1 Mike Verhappen Gemert; 2 Bart Brentjens Haelen; 3 Willy van Kessel Deurne; 4 Leugéne Faasen Velden; 5 J. van Tiggelen Haelen; 6 Stan Fijnaut Venzelderheide; 7 Ingo Sistermann Jüchen Dld.; 8 John Haazen Ommel; 9 Frank Ueberbach Kessel; 10 Leon Linssen Belfeld.
 
Someren Heide  27 april  St.Jozef  Semi-Klassieker
1 J. van Tiggelen Haelen; 2 Pascal Marcelissen Helden; 3 John Haazen Ommel; 4 Ron Smeets Linne; 5 Ron Schmeitz Roermond; 6 Michel Willemsen Oirlo; 6 Hay Sprunken Venlo; 7 Wichert Drenth Heel; 8 Glenn Tenniglo Venlo; 9 Mike Verhappen Gemert; 10 Willy van Kessel Deurne; 11 Ilya Velter Baexem; 12 Ingo Sistermann Jüchen Dld.; 13 Frank Ueberbach Kesssel; 14 Noud Smits Gemert; 15 J.Haas.Mike Verhappen Gemert;  8 Glenn Tenniglo Venlo; 9 J. van Tiggelen Haelen; 10 Willy van Kessel Deurne.

John van Tiggelen wint de St.Jozefklassieker in Someren-Heide ploegmakker Marcelissen wordt keurig tweede


Ploegenklassement
1 Janssen/Wierts Stramproy/Heel; 2 Hay Gielen Helden; 3 Ons Huis Reuver; 4 Jeu Peeten/Hay Gielen Baarlo; 5 Wielerclub Voorwaarts Montfort.
 
Someren  3 mei
1 Wichert Drenth Maasbracht; 2 Bart Brentjens Haelen; 3 Ed Wanten Hout Blerick; 4 Marcel Beurskens Reuver; 5 Michel Willemsen Oirlo; 6 Hay Sprunken Venlo; 7 Mike Verhappen Gemert;  8  Willy van Kessel Deurne; 9 J. van Tiggelen Haelen; 10 E.van Helden.
 
Neeritter  4 mei
1 John Haazen Ommel; 2 Mike Verhappen Gemert; 3 Willy van Kessel Deurne; 4 Wichert Drenth Heel; 5 Michel Willemsen Oirlo; 6 Leugéne Faasen Velden; 7 Ron Smeets Linne; 8 Bart Brentjens Haelen; 9 Hay Sprunken Venlo; 10 J. van Tiggelen Haelen; 11 Federico Stultiens Weert; 12 Frank Ueberbach Kessel; 13 Ilya Velter Baexem; 14 A.Verbaarschot Deurne; 15 Ed Wanten Hout Blerick. 
 
Leeuwen  8 mei
1 Mike Verhappen Gemert; 2 Ilya Velter Baexem; 3 Ron Smeets Linne; 4 Willy van Kessel Deurne; 5 J. van Tiggelen Haelen; 6 Noud Smits Gemert; 7 Leugène Faasen Velden; 8 Michel Willemsen Oirlo; 9 Frank Fonteyne Lottum; 10 Frank Ueberbach Kessel; 11 Ed Wanten Hout Blerick; 12 Wichert Drenth Maasbracht; 13 Hans Alaerds Melderslo; 14 Patrick Breeuwer Maasbracht; 15 Leon Linssen Belfeld. 
 
Bergen 9 mei
Willy van Kessel Deurne; 2 Leugéne Faasen Velden; 3 Ron Smeets Linne; 4  Hay Sprunken Venlo; 5 Wichert Drenth Heel; 6 John Haazen Ommel; 7 Noud Smits Gemert; 8 Frank Ueberbach Kessel; 9 Michel Willemsen Oirlo ; 10 Stan Fijnaut Venzelderheide; 11 Ed Wanten Hout Blerick; 12 Léon Linssen Belfeld; 13 L. van Mierlo Budel; 14 Ilya Velter Baexem; 15 P.Marcelissen Helden.
 
Someren  10 mei  Aankomst Omloop der Peel
1 Ron Smeets Linne; 2 Bart Brentjens Haelen; 3 Willy van Kessel Deurne; 4 John Haazen Ommel; 5 Hay Sprunken Venlo; 6 P.Marcelissen Helden; 7 Ilya Velter Baexem; 8 Frank Ueberbach Kessel; 9 J. van Tiggelen Haelen; 10 Leugène Faasen Velden; 11 Léon Linssen Belfeld; 12 B.Snels Budel; 13 Robert Wanten Hout Blerick; 14 H.Verbaarschot Deurne; 15 Ed Wanten Hout Blerick.
 
Sittard  17 mei
1 Ed Wanten Hout Blerick; 2 John Sijbers Blerick; 3 Willy van Kessel Deurne; 4 Wichert Drenth Maasbracht; 5 Leon Linssen Belfeld; 6 Léon Linssen Belfeld; 7 Noud Smits Gemert; 8 Frank Ueberbach Kessel; 9 Ilya Velter Baexem; 10 P. van de Brekel Echt; 11 Ron Smeets Linne; 12 Hay Sprunken Venlo; 13 Marcel Beurskens Reuver; 14 Ron Schmeitz Roermond; 15 Robert Wanten Hout Blerick.

                                  Ed Wanten naast Jan Beckers

 
Nederweert  18 mei
1 Ed Wanten Hout Blerick; 2 W.Holla Tegelen; 3 Wichert Drenth Maasbracht; 4 Willy van Kessel Deurne; 5 John Haazen Ommel; 6 Ilya Velter Baexem; 7 Ron Schmeitz Roermond; 8 Leugène Faasen Velden; 9 P.Marcelissen Helden; 10 J. van Tiggelen Haelen.; 11 Hans Alaerds  Melderslo; 12 Glenn Tenniglo Venlo; 13 Bart Brentjens Haelen; 14 Hay Sprunken Venlo; 15 Noud Smits Gemert.
 
Melick  19 mei
1 Willy van Kessel Deurne; 2 Ron Schmeitz Roermond; 3 Leugène Faasen Velden; 4 John Haazen Ommel; 5 Wichert Drenth Maasbracht; 6 Leon Linssen Belfeld; 7 Noud Smits Gemert; 8 Michel Willemsen Oirlo; 9 Marcel Beurskens Reuver; 10 Ilya Velter Baexem; 11 Bart Brentjens Haelen; 12 E. van Helden Lottum; 13 Stan Fijnaut Venzelderheide; 14 Hay Sprunken Venlo; 15 Hans Alaerds Melderslo.

                                   
Eindhoven Baan  23 mei
1 Bart Brentjens Haelen; 2 Stan Fijnaut Venzelderheide; 3 Wichert Drenth Heel; 4 Marcel Beurskens Reuver; 5 Ed Wanten Hout Blerick; 6 Glenn Tenniglo Venlo; 7 A.Zegers; 8 L. van Mierlo; 9 T.Nijssen Reuver; 10 Noud Smits Gemert; 11 Robert Wanten Hout Blerick; 12 Leugène Faasen Velden; 13 H. Verbaarschot Deurne; 14 Léon Linssen Belfeld; 15 P. van de Brekel Echt.
 
Weert  30 mei   Rog Tour  Klassieker
1 Marcel Beurskens Reuver; 2 Ed Wanten Hout Blerick; 3 Hay Sprunken Venlo; 4 Willy van Kessel Deurne; 5 Leugène Faasen Velden; 6 Robert Wanten Hout Blerick; 7 Ron Smeets Linne; 8 Leon Linssen Belfeld; 9 Frank Ueberbach Kessel; 10 Ron Schmeitz Roermond; 11 Federico Stultiens Weert; 12 John Haazen Ommel; 13 Wichert Drenth Heel; 14 Noud Smits Gemert; 15 P.Smedts.
 
Ploegenklassement
1 Gielen Helden; 2 
 
Velden  1 juni
1 Willy van Kessel Deurne; 2 Leugène Faasen Velden; 3 Hay Sprunken Venlo; 4 Noud Smits Gemert; 5 John Haazen Ommel; 6 Ilya Velter Baexem; 7 Ron Schmeitz Roermond; 8 Léon Linssen Belfeld; 9 Marcel Beurskens Reuver; 10 Frank Ueberbach Kessel; 11 Robert Wanten Hout Blerick; 12 Wichert Drenth Heel; 13 J. van Tiggelen Haelen; 14 Stan Fijnaut Venzelderheide; 15 Raymond van Eijndhoven Weert.

                                  Willy van Kessel


Montfort  8 juni
1 Ilya Velter Baexem; 2 Ed Wanten Hout Blerick; 3 Raymond van Eijndhoven Weert; 4 Wichert Drenth Maasbracht; 5 Michel Willemsen Oirlo; 6 P.Marcelissen Helden; 7 M.Janssen Helden; 8 Willy van Kessel Deurne; 9 John Haazen Ommel; 10 Leugéne Faasen Velden; 11 Léon Linssen Belfeld; 12 Frank Ueberbach Kessel; 13 Glenn Tenniglo Venlo; 14 Noud Smits Gemert; 15 T.Nijssen Reuver.
 
Neer  14 juni
1 Willy van Kessel Deurne; 2 Leugène Faasen Velden; 3 Raymond van Eijndhoven Weert; 4 Leon Linssen Belfeld; 5 J. van Tiggelen Haelen; 6 H.Verbaarschot Deurne; 7 Hay Sprunken Venlo; 8 Lot Engelen Sterksel; 9 Ron Smeets Linne; 10 P.Marcelissen Helden; 11 Wichert Drenth Heel; 12 Noud Smits Gemert; 13 Ingo Sistermann Jüchen Dld.; 14 Ed Wanten Hout Blerick; 15 L. van Mierlo.
 
Neer  15 juni
1 Lot Engelen Sterksel; 2 Ed Wanten Hout Blerick; 3 Ron Schmeitz Roermond; 4 Bart Brentjens Haelen; 5 Michel Willemsen Oirlo; 6 Ed Wanten Hout Blerick; 7 Wichert Drenth Maasbracht; 8 M.Broens Neeritter; 9 L. van Mierlo Budel; 10 T.Nijssen Reuver; 11 H.Verbaarschot Deurne; 12 Willy van Kessel Deurne; 13 Leugéne Faasen Velden; 14 Léon Linssen Belfeld; 15 Noud Smits Gemert.
 
Wanroy  22 juni
1 Noud Smits Gemert; 2 Willy van Kessel Deurne; 3 Frank Ueberbach Kessel; 4 E.Strijdveen Haelen; 5 Wichert Drenth Maasbracht; 6 E. van Helden Lottum; 7 Leugéne Faasen Velden; 8 Hay Sprunken Venlo; 9 M.Crooimans Horst; 10 P.Marcelissen Helden; 11 Michel Willemsen Oirlo; 12 L. van de Hombergh; 13 Ron Smeets Linne; 14 Ingo Sistermann Jüchen Dld.; 15 John Sijbers Blerick.

                                        Noud Smits


Deurne  29 juni
1 Willy van Kessel Deurne; 2 Ron Smeets Linne; 3 Noud Smits Gemert; 4 John Haazen Ommel; 5 Ron Schmeitz Roermond; 6 Lot Engelen Sterksel; 7 Leon Linssen Belfeld; 8 Stan Fijnaut Venzelderheide; 9 Leugéne Faasen Velden; 10 Michel Willemsen Oirlo; 11 Peter Dahmen Reuver; 12 H.Verbaarschot Deurne; 13 Ingo Sistermann Jüchen Dld.; 14 T.Nijssen Reuver; 15 Robert Wanten Hout Blerick.
 
Vlodrop  6 juli   NWB Kampioenschap
1 Wichert Drenth Maasbracht; 2 John Haazen Ommel; 3 Leon Linssen Belfeld; 4 Ron Smeets Linne; 5 Ron Schmeitz Roermond; 6 Stan Fijnaut Venzelderheide;7 Leugène Faasen Velden; 8 Hans Alaerds Melderslo; 9 Willy van Kessel Deurne; 10 M.Brouns Neeritter

                     Wichert Drenth wordt op fraaie wijze kampioen

 
Vierlingsbeek  12 juli
1 Hay Sprunken Venlo; 2 Ilya Velter Baexem,; 3 Willy van Kessel Deurne; 4 Leugène Faasen Velden; 5 Ed Wanten Hout Blerick; 6 Pascal Marcelissen Helden; 7 Noud Smits Gemert; 8  Stan Fijnaut Venzelderheide; 9  Ingo Sistermann Jüchen Dld.; 10 A.Zegers Grashoek; 11 L. van Mierlo Budel.
 
Eindhoven  Woensel  13 juli
1 Wichert Drenth Maasbracht; 2 J. van Tiggelen Haelen; 3 Willy van Kessel Deurne; 4 Leon Linssen Belfeld; 5 Leugène Faasen Velden; 6 Ingo Sistermann Jüchen Dld.; 7 John Haazen Ommel; 8 H.Verbaarschot Deurne; 9 Noud Smits Gemert; 10 Glenn Tenniglo Venlo.
 
Doenrade  20 juli
1 Pascal Marcelissen Helden; 2 Leon Linssen Belfeld; 3 L.van Mierlo Budel; 4 Federico Stultiëns Weert; 5 Ed Wanten Hout Blerick; 6 E.Strijdveen Haelen; 7 Robert Wanten Hout Blerick; 8 Bart Brentjens Haelen; 9 Wichert Drenth Maasbracht; 10 Willy van Kessel Deurne.
 
Diergaarde  27 juli
1 Ed Wanten Hout Blerick; 2 L.Savelkoul Susteren; 3 L.van Mierlo Budel; 4 Bart Brentjens Haelen; 5 Ilya Velter Baexem; 6 Leon Linssen Belfeld; 7 Willy van Kessel Deurne; 8 Hay Sprunken Venlo; 9 E.Strijdveen Haelen; 10 Ron Smeets Linne.










Ed Wanten


Thorn  28 juli
1 Willy van Kessel Deurne; 2 Wichert Drenth Maasbracht; 3 Stan Fijnaut Venzelderheide; 4 Lot Engelen Sterksel; 5 J. van Tiggelen Haelen; 6 Ron Schmeitz Roermond; 7 Pascal Marcelissen Helden; 8 Leon Linssen Belfeld; 9 Noud Smits Gemert; 10 Federico Stultiens Weert.
 
Beegden  3 augustus
1 Michel Willemsen Oirlo; 2 John Sijbers Blerick; 3 Leon Linssen Belfeld; 4 P.Daemen Maasbree; 5 Wichert Drenth Maasbracht; 6 Leugène Faasen Velden; 7 M.Brouns Neeritter; 8 J. van Tiggelen Haelen; 9 Hay Sprunken Venlo; 10 Stan Fijnaut Venzelderheide.

                                Michel Willemsen winnaar in Beegden


Maasbracht  9 augustus
1 Noud Smits Gemert; 2 Wichert Drenth Heel; 3 Pascal Marcelissen Helden; 4 H.Sprunken Venlo; 5 Leugène Faasen Velden; 6 Lot Engelen Sterksel; 7 Ingo Sistermann Jüchen Dld.; 8 Léon Linssen Belfeld; 9 Michel Willemsen Oirlo; 10 M.Brouns Neeritter.

Felle spurt in Maasbracht waar Noud Smits de snelste is vóór Wichert Drenth en Pascal Marcelissen

 
Belfeld  10 augustus  Provinciale kampioenschappen
1 Raymond van Eijndhoven Weert; 2 Wichert Drenth Maasbracht; 3 Leugène Faasen Velden; 4 Noud Smits Gemert; 5 Hay Sprunken Venlo; 6 Frank Ueberbach Kessel; 7 Leon Linssen Belfeld; 8 Lot Engelen Sterksel; 9 E.Strijdveen Haelen; 10 Michel Willemsen Oirlo; 11 Rik Lemmen Belfeld.
Kampioen van Limburg
1 Raymond van Eijndhoven Weert; 2 Wichert Drenth Maasbracht; 3 Leugéne Faasen Velden;
Kampioen van Nrd. Brabant
1 Noud Smits Gemert; 2 Lot Engelen Sterksel; 3 L. van Mierlo Budel.

                            Raymond van Eindhoven : Limburgs kampioen

                            Noud Smits pakt weer de Brabantse titel

 
Ohe en Laak  17 augustus  Omloop van het Maasdal  klassieker
1 M.Brouns Neeritter; 2 Ilya Velter Baexem; 3 Noud Smits Gemert; 4 Frank Ueberbach Kessel; 5 Ron Schmeitz Roermond; 6 Raymond van Eijndhoven Weert; 7 J. van Tiggelen Haelen; 8 Michel Willemsen Oirlo; 9 L. van Mierlo Budel; 10 Robert Wanten Hout Blerick; 11 Bart Brentjens Haelen; 12 Peter Dahmen Reuver; 13 Willy van Kessel Deurne; 14 John Sijbers Blerick; 15 L.Savelkoul; 16 Leugéne Faasen Velden; 17 L. van de Hombergh; 18 A.Zegers Grashoek; 19 E.Strijdveen Haelen; 20 C. van Heijst; 21 Rik Lemmen Belfeld; 22 R.Huys; 23 M.Janssen; 24 T.Nijssen Reuver; 25 R.Janissen; 26 Lot Engelen Sterksel; 27 Wichert Drenth Maasbracht.
 
Ploegenklassement
1 Janssen/Wierts  Stramproy/Heel; 2 Autorijschool Hay Gielen Helden/Rijwielhandel Jeu Peeten Helden/Baarlo; 3 Ons Huis Reuver.

               Federico Stultiens ligt uitgeteld na zijn val in de  Omloop van het Maasdal

 
Siebengewald  31 augustus
1 Ilya Velter Baexem; 2 Willy van Kessel Deurne; 3 Michel Willemsen Oirlo; 4 Ron Schmeitz Roermond; 5 Wichert Drenth Maasbracht; 6 John Haazen Ommel; 7 Leugéne Faasen Velden; 8 Leon Linssen Belfeld; 9 E.Strijdveen Haelen; 10 E. van Helden Lottum.


Sint Joost  14 september
1 Willy van Kessel Deurne; 2 Ilya Velter Baexem; 3 Lot Engelen Sterksel; 4 Noud Smits Gemert; 5 Wichert Drenth Maasbracht; 6 Hay Sprunken Venlo; 7 E.Strijdveen Haelen; 8 Ron Didden Tegelen; 9 H.Alaerds Melderslo; 10 R.Tubee Horn.
 
Horn  28 september
1 Hay Sprunken Venlo; 2 Leon Linssen Belfeld; 3 John Haazen Ommel; 4 Noud Smits Gemert; 5 Stan Fijnaut Venzelderheide; 6 J. van Tiggelen Haelen; 7 Ron Didden Tegelen; 8 H.Verbaarschot Deurne; 9 B.Snels Budel; 10 Bart Brentjens Haelen.

                                                Hay Sprunken eerste in Vierlingsbeek en Horn