Hitwebcounter.com Free

Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                


Junioren top 10  1985


Pey Echt  31 maart
1 Ed Wanten Hout Blerick; 2 W.Vollebregt Velden; 3 M.Seevens Haelen; 4 Maurice Lamber Venlo; 5 Alwin Opbroek Lottum; 6 Benny van Beek Gemert; 7 Frank Ueberbach Kessel; 8 L. van der Stegen Reuver; 9 Willy van Kessel Deurne; 10 Peter van de Munckhof Horst;11 E.van Bavel Blerick; 12 Frans Donders Stramproy; 13 Stan Fijnaut Venzelderheide; 14 Rik Breeuwer Maasbracht; 15 Peter Dahmen Reuver.
 
Roermond  Kemp  7 april
1 Maurice Lamber Venlo; 2 Leugène Faasen Velden; 3 Alwin Opbroek Lottum; 4 André Smits Gemert; 5 Guido Roncken Posterholt; 6 Peter van de Munckhof Horst; 7 Rik Breeuwer Maasbracht; 8 Ed Wanten Hout Blerick; 9 J. van Tiggelen Haelen; 10 Peter Dahmen Reuver; 11 Willy van Kessel Deurne; 12 L.Selder Roermond; 13 M.Scheepers Heel; 14 Jac Peeters Weert; 15 P.Marcelissen Tegelen.
 
Haelen  7 april
1 Rik Breeuwer Maasbracht; 2 M.Seevens Haelen; 3 P.Marcelissen Tegelen; 4 H.Boonen Neer; 5 Stan Fijnaut Venzelderheide; 6 Mike Verhappen Gemert; 7 Maurice Lamber Venlo; 8 Leugène Faasen Velden; 9 Alwin Opbroek Lottum; 10 Ed Wanten Hout Blerick; 11 Frank Ueberbach Kessel; 12 Peter van de Munckhof Horst; 13 Willy van Kessel Deurne; 14 Bart Brentjens Haelen; 15 Benny van Beek Gemert.
 
Weert  IJzeren man  14 april
1 Maurice Lamber Venlo; 2 M.Seevens Haelen; 3 Guido Roncken Posterholt; 4 Mike Verhappen Gemert; 5 M.Scheepers Heel; 6 H.Vaes Weert; 7 Ed Wanten Hout Blerick; 8 Alwin Opbroek Lottum; 9 Gerard Hunnekens Venlo; 10 Peter Dahmen Reuver; 11 Peter van de Munckhof Horst; 12 M.Janssen Helden; 13 Ed Wanten Hout Blerick; 14 Dave Strijbosch Nederweert; 15 Frans Donders Stramproy.
 
Vlodrop  21  april
1 Mike Verhappen Gemert; 2 Thijs Korsten Ittervoort; 3 Maurice Lamber Venlo; 4 Alwin Opbroek Lottum; 5 Benny van Beek Gemert; 6 Rik Breeuwer Maasbracht; 7 Guido Roncken Posterholt; 8 André Smits Gemert; 9 Willy van Kessel Deurne; 10 Peter Dahmen Reuver; 11 H.Boonen Neer; 12 L. van der Stegen Reuver; 13 P. van de Veer Maastricht; 14 Peter van de Munckhof Horst; 15 Gerard Hunnekens Venlo.

                               Mike Verhappen :  NWB kampioen en 12 zeges

 
Hoensbroek  28 april
1 Mike Verhappen Gemert; 2 Guido Roncken Posterholt; 3 Ed Wanten Hout Blerick; 4 M.Seevens Haelen; 5 Thijs Korsten Ittervoort; 6 M.Scheepers Heel; 7 Frans Donders Stramproy; 8 Peter van de Munckhof Horst; 9 P.Marcelissen Tegelen; 10 Leugène Faasen Reuver; 11 E.van Bavel Blerick; 12 John Haazen Ommel; 13 Gerard Hunnekens Venlo; 14 Rik Breeuwer Maasbracht; 15 Peter Dahmen Reuver.
 
Maria Hout  4 mei  Aankomst Hel van Brabant
1 Mike Verhappen Gemert; 2 Thijs Korsten Ittervoort; 3 Guido Roncken Posterholt; 4 Peter van de Munckhof Horst; 5 Gerard Hunnekens Venlo; 6 Willy van Kessel Deurne; 7 P.Marcelissen Tegelen; 8 H.Vaes Weert; 9 Rik Breeuwer Maasbracht; 10 Frans Donders Stramproy; 11 M.Scheepers Heel; 12 E. van Bavel Blerick; 13 P. van de Veer Maastricht; 14 Frank Ueberbach Kessel; 15 Benny  van Beek Gemert.
 
Merum  12 mei
1 Peter Dahmen Reuver; 2 André Smits Gemert; 3 Joep Geurts Echt; 4 Mike Verhappen Gemert; 5 Guido Roncken Posterholt; 6 P. van de Veer Maastricht; 7 Leugène Faasen Velden; 8 Ron Schmeitz Roermond; 9 Alwin Opbroek Lottum; 10 Willy van Kessel Deurne; 11 Maurice Lamber Venlo; 12 NN; 13 NN; 14 H.Vaes Weert; 15 Thijs Korsten Ittervoort.
 
Leeuwen  16 mei
1 Mike Verhappen Gemert; 2 André  Smits Gemert; 3 Alwin Opbroek Lottum; 4 Ron Schmeitz Roermond; 5 Guido Roncken Posterholt; 6 John Haazen Ommel; 7 Benny van Beek Gemert; 8 M.Seevens Haelen; 9 E. van de Oudenhoven Blerick; 10 M.Beurskens Reuver; 11 Gerard Hunnekens Venlo; 12 L.Selder Roermond; 13 Maurice Lamber Venlo; 14 Frank Ueberbach Kessel; 15 R.Maas Asten.
 
Deurne  de Snoerts  19 mei  Semi-Klassieker
1 M.Seevens Haelen; 2 Guido Roncken Posterholt; 3 Mike Verhappen Gemert; 4 M.Beurskens Reuver; 5 Leugène Faasen Velden; 6 Gerard Hunnekens Venlo; 7 Maurice Lamber Boekend Blerick; 8  André  Smits Gemert; 9 Benny van Beek Gemert; 10 Ron Schmeitz Roermond; 11 Willy van Kessel Deurne; 12 J. van Tiggelen Haelen; 13 H.Vaes Weert; 14 R.Maas Asten; 15 Peter van de Munckhof Horst.
Ploegenklassement
1 Schepers Heel; 2
 
Melick  26 mei
1 M.Seevens Haelen; 2 Ron Schmeitz Roermond; 3 Rik Breeuwer Maasbracht; 4 Benny van Beek Gemert; 5 Thijs Korsten Ittervoort; 6 Willy van Kessel Deurne; 7 Michel Willemsen Oirlo; 8 Jac Peeters Weert; 9 André  Smits Gemert; 10 P.Marcelissen Tegelen; 11 Guido Roncken Posterholt; 12 Maurice Lamber Boekend Blerick; 13 Peter Dahmen Reuver; 14 J. van Tiggelen Haelen; 15 G.Tenniglo Venlo.
 
Baarlo  27 mei
1 Mike Verhappen Gemert; 2 Thijs Korsten Ittervoort; 3 Rik Breeuwer Maasbracht; 4 Peter van de Munckhof Horst; 5 P.Marcelissen Tegelen; 6 Benny  van Beek Gemert; 7 Willy van Kessel Deurne; 8 John Haazen Ommel; 9 André Smits Gemert; 10 Michel Willemsen Oirlo; 11 J. van Tiggelen Haelen; 12 E. van Oudenhoven Blerick; 13 Ed Wanten Hout Blerick; 14 M.Seevens Haelen; 15 W.Vollebregt Velden. 
 
Oostrum  2 juni
1 M.Seevens Haelen; 2 Mike Verhappen Gemert; 3 Thijs Korsten Ittervoort; 4 Ron Schmeitz Roermond; 5 Willy van Kessel Deurne; 6 Benny van Beek Gemert; 7 Guido Roncken Posterholt; 8 André Smits Gemert; 9 Peter Dahmen Reuver; 10 Michel Willemsen Oirlo; 11 Rik Breeuwer Maasbracht; 12 P. van de Veer Maastricht; 13 John Haazen Ommel; 14 N.Lenders Panningen; 15 H.Vaes Weert.
 
Velden  9 juni
1 P. van de Veer Maastricht; 2 Ron Schmeitz Roermond; 3 Frans Donders Stramproy; 4 W.Vollebregt Velden; 5 Mike Verhappen Gemert; 6 Thijs Korsten Ittervoort; 7 M.Seevens Haelen; 8 André Smits Gemert; 9 Benny van Beek Gemert; 10 Willy van Kessel Deurne; 11 Frank Ueberbach Kessel; 12 Peter Dahmen Reuver; 13 Bart Brentjens Haelen; 14 Guido Roncken Posterholt; 15 R.Maas Asten.
 
Wanroy  15 juni
1 Mike Verhappen Gemert; 2 
 
Heel  16 juni
1 Mike Verhappen Gemert; 2 Willy van Kessel Deurne; 3 M.Beurskens Reuver; 4 Benny van Beek Gemert; 5 L.Hendriks Buggenum; 6 André Smits Gemert; 7 Leugène Faasen Velden; 8 Peter Dahmen Reuver; 9 Maurice Lamber Boekend Blerick; 10 Ron Schmeitz Roermond; 11 H.Verbaarschot Deurne; 12 NN.; 13 Ed Strijdveen Haelen; 14 M.Janssen Helden; 15 Michel Willemsen Oirlo.
 
Asten  23 juni
1 Mike Verhappen Gemert; 2 M.Beurskens Reuver; 3 Leugène Faasen Velden; 4 Thijs Korsten Ittervoort; 5 Peter van de Munckhof Horst; 6 Willy van Kessel Deurne; 7 Ron Schmeitz Roermond; 8 J. van Tiggelen Haelen; 9 E. van Bavel Blerick; 10 L.Hendriks Buggenum.
 
Neer  29 juni
1 Peter Dahmen Reuver; 2 Guido Roncken Posterholt; 3 Peter van de Munckhof Horst; 4 Bart Brentjens Haelen; 5 Thijs Korsten Ittervoort; 6 J. van Tiggelen Haelen; 7 Ron Schmeitz Roermond; 8 H.Boonen Neer; 9 T.Nijssen;  10 Mike Verhappen Gemert.
 
Someren  30 juni  Aankomst Tweelandenkoers
1 Peter Dahmen Reuver; 2 Guido Roncken Posterholt; 3 Peter van de Munckhof Horst; 4 Bart Brentjens Haelen; 5 Thijs Korsten Ittervoort.
 
Geleen Baan  6 juli
Puntenkoers
1 Ilya Velter Baexem; 2
Afvallingsrace
1 Jac Steyvers Stramproy; 2
Eindklassement
1 Jac Steyvers Stramproy; 2
 
Reuver  7 juli
1 Mike Verhappen Gemert; 2 Ron Schmeitz Roermond; 3 Peter van de Munckhof Horst; 4 Gerard Hunnekens Venlo; 5 M.Seevens Haelen; 6 André Smits Gemert; 7 Leugène Faasen Velden; 8 Guido Roncken Posterholt; 9 Maurice Lamber Boekend Blerick; 10 Ed Wanten Hout Blerick.
 
Melderslo  13 juli
1 Hans van de Munckhof Horst; 2 Mike Verhappen Gemert; 3 H.Boonen Neer; 4 Gerard Hunnekens Venlo; 5 M.Scheepers Heel; 6 André Smits Gemert; 7 Leugène Faasen Velden; 8 Hay Sprunken Venlo; 9 Michel Willemsen Oirlo; 10 Ed Wanten Hout Blerick.
 
Oirsbeek  14 juli  NWB kampioenschap
1 Mike Verhappen Gemert; 2 Gerard Hunnekens Venlo; 3 Willy van Kessel Deurne; 4 Benny van Beek Gemert; 5 Jac Peeters Weert; 6 Thijs Korsten Ittervoort; 7 Stan Fijnaut Venzelderheide; 8 Peter van de Munckhof Horst; 9 L.Hendriks Buggenum; 10 Rik Breeuwer Maasbracht.

Gerard Hunnekens 2e- Mike Verhappen kampioen en Willy  van Kessel 3e. op het kampioenschap in Oirsbeek 1985


Venlo  Parade  21 juli
1 John Haazen Ommel; 2 W.Vollebregt Velden; 3 E. van Bavel Blerick; 4 J. van Tiggelen Haelen; 5 Frans Donders Stramproy; 6 F.Stultiens; 7 Guido Roncken Popsterholt; 8 H.Boonen Neer; 9 M.Seevens Haelen; 10 Bart Brentjens Haelen.
 
Thorn  22 juli
1 H.Boonen Neer; 2 Mike Verhappen Gemert; 3 J. van Tiggelen Haelen; 4 Guido Roncken Posterholt; 5 Jac Peeters Weert; 6 H.Verbaarschot Deurne; 7 Peter Dahmen Reuver; 8 F.Stultiens Weert; 9 Michel Willemsen Oirlo; 10 Gerard Hunnekens Venlo.
 
Doenrade  28 juli
1 Mike Verhappen Gemert; 2 Guido Roncken Posterholt; 3 André Smits Gemert; 4 Hay Sprunken Venlo; 5 Thijs Korsten Ittervoort; 6 Peter van de Munckhof Horst; 7 Ron Schmeitz Roermond; 8 Frans Donders Stramproy; 9 Ed Wanten Hout Blerick; 10 Michel Willemsen Oirlo.
 
Kessel Eik  3 augustus  Provinciale Kampioenschappen
Kampioen van Limburg
1 Guido Roncken Posterholt; 2 Rik Breeuwer Maasbracht; 3 Hay Sprunken Venlo; 4 Thijs Korsten Ittervoort; 5 P.Marcelissen Tegelen; 6 Marcel Beurskens Reuver; 7 M.Scheepers Heel.

Kampioen van Brabant
1 Mike Verhappen Gemert; 2 André Smits Gemert; 3 Benny van Beek Gemert.

v.l.n.r. Rik Breeuwer ( 2e ) Guido Roncken kampioen en Hay Sprunken 3e bij de Limburgse kampioenschappen

De Brabantse titel is ook voor Mike Verhappen vóór André Smits links en Bennie van Beek

                                                                                      foto's Joop van Dinther


Weert  Fatima  4 augustus
1 Guido Roncken Posterholt; 2 Rik Breeuwer Maasbracht; 3 André Smits Gemert; 4 Jac Peeters Weert; 5 F.Stultiens Weert; 6 Mike Verhappen Gemert; 7 Peter van de Munckhof Horst; 8 Willy van Kessel Deurne; 9 Marcel Beurskens Reuver; 10 Hay Sprunken Venlo.
 
Roggel  11 augustus
1 Thijs Korsten Ittervoort; 2 Benny van Beek Gemert; 3 Hay Sprunken Venlo; 4 L.Hendriks Buggenum; 5 Jac Peeters Weert; 6 P.van de Veer Maastricht; 7 Frank Ueberbach Kessel; 8 Ed Wanten Hout Blerick ; 9 L. van de Hombergh; 10 W.Welters.
 
Hoensbroek  17 augustus
1 Frans Donders Stramproy; 2 M.Scheepers Heel; 3 Mike Verhappen Gemert; 4 Hay Sprunken Venlo; 5 R.Smeets; 6 P.Marcelissen Tegelen; 7 Ed Wanten Hout Blerick; 8 Peter van de Munckhof Horst; 9 Dave Strijbosch Nederweert; 10 Guido Roncken Posterholt; 11 H.Boonen Neer; 12 H.Verbaarschot Deurne; 13 Leugéne Faasen Velden; 14 J.Boonen Belfeld; 15 Ilya Velter Baexem
 
Beegden  18 augustus
1 Mike Verhappen Gemert; 2 Willy van Kessel Deurne; 3 Gerard Hunnekens Venlo; 4 J. van Tiggelen Haelen; 5 Guido Roncken Posterholt; 6 Rik Breeuwer Maasbracht; 7 H.Vaes Weert; 8 Peter van de Munckhof Horst; 9 Bart Brentjens Haelen; 10 Leugène Faasen Velden.

                                 Mike Verhappen

 
Tegelen  24 augustus
1 P.Marcelissen Tegelen; 2 M.Scheepers Heel; 3 Frans Donders Stramproy; 4 P. van de Brekel Echt; 5 Mike Verhappen Gemert; 6 Peter van de Munckhof Horst; 7 Willy van Kessel Deurne; 8 Peter Dahmen Reuver; 9 Rik Breeuwer Maasbracht; 10 Leugène Faasen Velden.
 
Siebengewald  25 augustus
1 Mike Verhappen Gemert; 2 Willy van Kessel Deurne; 3 Leugène Faasen Velden; 4 Guido Roncken Posterholt; 5 Ron Schmeitz Roermond; 6 Rik Breeuwer Maasbracht; 7 H.Verbaarschot Deurne; 8 P. van de Veer; 9 Peter van de Munckhof Horst; 10 John Haazen Ommel.
 
Vierlingsbeek  1 september
1 Mike Verhappen Gemert; 2 Gerard Hunnekens Venlo; 3 Ron Schmeitz Roermond; 4 Peter van de Munckhof Horst; 5 Willy van Kessel Deurne; 6 John Haazen Ommel; 7 Leugène Faasen Velden; 8 Michel Willemsen Oirlo; 9 Rik Breeuwer Maasbracht; 10 Frans Donders Posterholt.
 
Sint Joost  15 september
1 Mike Verhappen Gemert; 2 Willy van Kessel Deurne; 3 P.van de Veer Maastricht; 4 Gerard Hunnekens Venlo; 5 P.Marcelissen Tegelen; 6 Peter Dahmen Reuver; 7 John Haazen Ommel; 8 Leugéne Faasen Velden; 9 Jac Peeters Weert; 10 H.Verbaarschot Deurne.
 
Ohe en Laak  22 september  Omloop van het Maasdal Klassieker
1 Peter Dahmen Reuver; 2 Peter van de Munckhof Horst; 3 Mike Verhappen Gemert; 4 André Smits Gemert; 5 Ed Wanten Hout Blerick; 6 Guido Roncken Posterholt; 7 Thijs Korsten Ittervoort; 8 Benny van Beek Gemert; 9 Patrick Breeuwer Maasbracht; 10 Frank Ueberbach Reuver; 11 John Haazen Ommel; 12 L.Selder Roermond; 13 Gerard Hunnekens Venlo; 14 Rik Breeuwer Maasbracht; 15 Jac Peeters Weert.
Ploegenklassement
1 Ons Huis Reuver;

     Peter Dahmen met ruime voorsprong aan de finish in Ohe en Laak

 
Gemert  29 september
1 Mike Verhappen Gemert; 2 Leugéne Faasen Velden; 3 Willy van Kessel Deurne; 4 Gerard Hunnekens Venlo; 5 Maurice Lamber Boekend Blerick; 6 Peter Dahmen Reuver; 7 John Haazen Ommel; 8 Benny van Beek Gemert; 9 Jac Peeters Weert; 10 Ron Schmeitz Roermond.

 

              De juniorenploeg van de Maastrappers staan klaar voor het NWB clubkampioenschap