Hitwebcounter.com Free

Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                

Junioren top 10  1984


Pey-Echt   25 maart
1 Theo van Tienen Tegelen; 2 Henk van Tuel Weert; 3 Thijs Korsten Neeritter; 4 Hen Hendrickx Weert; 5 Ron Smits Gemert; 6 Maurice Lamber Blerick; 7 Andy Ottenheym Reuver; 8 Jack Steijvers Stramproy; 9 Rik Breeuwer Maasbracht; 10 W. van Heugten Deurne.
 
Weert IJzeren man  1 april
1 Theo van Tienen Tegelen; 2 B.Janssen Venlo; 3 Jack Steijvers Stramproy; 4 C.Schmitz Asten; 5 A. Lauwrijssen Blerick; 6 John Meerts Blerick; 7 R.Maas Asten; 8 Willy Leysten Deurne; 9 L.Hendriks Buggenum; 10 Peter Dahmen Reuver.
 
Hoensbroek  8 april
1 Marcel Corneth Reuver; 2 Jack Steijvers Stramproy; 3 H.Boonen Neer; 4 Jan Peeten Baarlo; 5 Rob Janssen Blerick; 6 Thijs Korsten Neeritter; 7 P.Vreeswijk Someren; 8 Theo van Tienen Tegelen; 9 Huub Hölskens Weert; 10 Hen Hendrickx Weert.
 
Merum  15 april
1 J.Vollebregt Velden; 2 Hen Hendrickx Weert; 3 R.Smits Gemert; 4 Peter Theunissen Ittervoort; 5 B.Janssen Venlo; 6 Theo van Tienen Tegelen; 7 Andy Ottenheym Reuver; 8 André Smits Gemert; 9 C.Schmitz Asten; 10 Jack Steijvers Stramproy.
 
Haelen  22 april
1 Peter Theunissen Ittervoort; 2 Marcel Corneth Reuver; 3 J.Vollebregt Velden; 4 Jan Peeten Baarlo; 5 Peter Dahmen Reuver; 6 A.Lauwerijssen Blerick; 7 Ron Smits Gemert; 8 Theo van Tienen Tegelen; 9 Henk van Tuel Weert; 10 Huub Hölzkens Weert.
 
Maasbracht Beek  23 april
1 Peter Theunissen Ittervoort; 2 Henk van Tuel Weert; 3 Jack  Steijvers Stramproy; 4 Huub Hölzkens Weert; 5 Marcel Corneth Reuver; 6 Thijs Korsten Neeritter; 7 Ron Smits Gemert; 8 André Smits Gemert; 9 J.Vollebregt Velden; 10 C.Schmitz Asten.

                           Peter Theunissen :  twaalf overwinningen

 
Vlodrop  29 april
1 Armando Steuten Weert; 2 Theo van Tienen Tegelen; 3 P.Vreeswijk Someren; 4 Eric Oeben Posterholt; 5 Henk van Tuel Weert; 6 Huub Hölzkens Weert; 7 H.Martens Meijel; 8 Ron Smits Gemert; 9 Marcel Corneth Reuver; 10 Rik Breeuwer Maasbracht.

                               Armando Steuten

 
Maria Hout  5 mei  Aankomst Hel van Brabant
1 Jan Vollebregt Velden; 2 Marcel Corneth Reuver; 3 Jack Steijvers Stramproy; 4 Theo van Tienen Tegelen; 5 Ron Smits Gemert; 6 Jan Peeten Baarlo; 7 G.Schmitz Asten; 8 Hen Hendrikx Weert; 9 Peter Theunissen Ittervoort; 10 H.Martens Meijel.
 
Belfeld  6 mei
1 Huub Hölzkens Weert; 2 A.Lauwrijssen Blerick; 3 Theo van Tienen Tegelen; 4 C.Schmitz Asten; 5 Ron Smits Gemert; 6 Jack Steijvers Stramproy; 7 P.Vreeswijk Someren; 8 Armando Steuten Weert; 9 Hen Hendrikx Weert;10 Marcel Corneth Reuver.
 
Deurne  de Snoerts  13 mei Semi-Klassieker
1 Peter Theunissen Ittervoort; 2 J.Vollebregt Velden; 3 Ron Smits Gemert; 4 Henk van Tuel Weert; 5 Huub Hölzkens Weert; 6 Jack Steijvers Stramproy; 7 Jan Peeten Baarlo; 8 Alwin Opbroek Lottum; 9 Rik Breeuwer Maasbracht; 10 C.Schmitz Asten.
Ploegenklassement
1 Ploeg Geurts Echt; 


Neeritter  20 mei
1 Peter Theunissen Ittervoort; 2 Theo van Tienen Tegelen; 3 Jack Steijvers Stramproy; 4 Armando Steuten Weert; 5 Ron Smits Gemert; 6 Thijs Korsten Neeritter; 7 J.Vollebregt Velden; 8 Henk van Tuel Weert; 9 Rik Breeuwer Maasbracht; 10 Andy Ottenheym Reuver.

 
Ospel  27 mei
1 R.Smits Gemert; 2 Jack Steijvers Stramproy; 3 Peter Theunissen Ittervoort; 4 Jan Vollebregt Velden; 5 Theo van Tienen Tegelen; 6 Hen Hendrickx Weert; 7 P.Vreeswijk Someren; 8 André Smits Gemert; 9 Henk van Tuel Weert; 10 B.Janssen Venlo.
 
Montfort  31 mei 
1 Peter Theunissen Ittervoort; 2 Rob Janssen Blerick; 3 Rik Breeuwer Maasbracht; 4 Eric Oeben Posterholt; 5 Jack Steyvers Stramproy; 6 Peter Dahmen Reuver; 7 Jan Vollebregt Velden; 8 Marcel Corneth Reuver; 9 Armando Steuten Weert; 10 Jan Peeten Baarlo.
 
Oostrum  3 juni
1 Peter Theunissen Ittervoort; 2 Armando Steuten Weert; 3 Jan Vollebregt Velden; 4 Hen Hendrikx Weert; 5 Henk van Tuel Weert; 6  A.Lauwerijssen Blerick; 7 Jack Steijvers Stramproy; 8 Ron Smits Gemert; 9 Frans Hendriks Venray; 10  Rik Breeuwer Maasbracht.
 
Ittervoort  10 juni  Bedevaart
1 Hen Hendrickx Weert; 2 Jan Vollebregt Velden; 3 Rik Breeuwer Maasbracht; 4 Peter Theunissen Neeritter; 5 Jack Steijvers Stramproy; 6 Henk van Tuel Weert; 7 Ron Smits Gemert; 8 Rob Janssen Blerick; 9 B.Janssen Venlo; 10 Eric Oeben Posterholt.
 
Melick  11 juni
1 Bert Janssen Blerick; 2 Armando Steuten Weert; 3 Ron Smits Gemert; 4 Peter Teunissen Ittervoort; 5 Jan Peeten Baarlo; 6 Theo van Tienen Tegelen; 7 André Smits Gemert; 8 C.Schmitz Asten; 9 Thijs Korsten Neeritter; 10 Jack Steijvers Stramproy.
 
Neer  24 juni   Provinciale Kampioenschappen
Kampioen van Limburg
1 Peter Dahmen Reuver; 2 Peter Theunissen Neeritter; 3 Marcel Corneth Reuver; 4 Jack Steijvers Stramproy; 5 Henk van Tuel Weert; 6 Armando Steuten Weert; 7 Alwin Opbroek Lottum; 8 Hen Hendrickx Weert.
Kampioen van Nrd.Brabant
1 P.Vreeswijk  Someren; 2 André Smits Gemert.

Echt  25 juni
1 Peter Theunissen Ittervoort.


Eindhoven   26 juni Baankampioenschappen
Afvallingsrace
1 Armando Steuten Weert; 2
Criterium
1 Hen Hendrickx Weert; 2
Eindklassement
1 Hen Hendrickx Weert; 2
 
Heel  1 juli
1 A.Lauwerijssen Blerick; 2 Peter Theunissen Ittervoort; 3 Armando Steuten Weert; 4 Eric Oeben Posterholt;  5 P.Vreeswijk Someren; 6 C.Schmitz Asten; 7 Andy Ottenheijm Reuver; 8 H.Martens Meijel; 9 Alwin Opbroek Lottum; 10 R.Janssen Blerick.
 
Doenrade  8 juli
1 Jack Steijvers Stramproy; 2 Armando Steuten Weert; 3 Eric Oeben Posterholt; 4 Alwin Opbroek Lottum; 5 Jan Peeten Baarlo; 6 Andy Ottenheym Reuver; 7 Rik Breeuwer Maasbracht; 8 B.Janssen Venlo; 9 Gerard Hunnekens Venlo; 10 Peter Dahmen Reuver.

                                               Jack Steijvers

 
Melick  15 juli  NWB Kampioenschap
1 Peter Theunissen Ittervoort; 2 Henk van Tuel Weert; 3 Rob Janssen Blerick; 4 Armando Steuten Weert; 5 Marcel Corneth Reuver; 6 Hans van de Munckhof Horst; 7 Rik Breeuwer Maasbracht; 8 John Meerts Blerick; 9 Alwin Opbroek Lottum.
 
Heythuysen  21 juli
1 Guido Roncken Posterholt; 2
 
Nieuw-Bergen  22 juli
1 Armando Steuten Weert; 2 Henk van Tuel Weert; 3 André Smits Gemert; 4 Rik Breeuwer Maasbracht; 5 Marcel Corneth Reuver; 6 Rob Janssen Blerick; 7 Jack Steijvers Stramproy; 8 Jan Peeten Baarlo; 9 M.Seevens Haelen; 10 Frans Donders Stramproy.
 
Obbicht  23 juli
1 Guido Roncken Posterholt; 2 Frans Donders Stramproy; 3 Henk van Tuel Weert; 4 Marcel Corneth Reuver; 5 Hen Hendrickx Weert; 6 H.Lauwrijssen Blerick; 7 Peter Theunissen Ittervoort; 8 Theo van Tienen Tegelen; 9 Ed Wanten Hout Blerick; 10 Jack Steijvers Stramproy.

                                      Guido Roncken

 
Weert  Fatima  29 juli
1 Marcel Corneth Reuver; 2 Thijs Korsten Neeritter; 3 Rob Janssen Blerick; 4 Hen Hendrickx Weert; 5 Gerard Hunnekens Venlo; 6 H.Boonen Neer; 7 A.Lauwrijssen Blerick; 8 Peter Theunissen Ittervoort; 9 Alwin Opbroek Lottum; 10 B.Janssen Venlo.
 
Kessel Eik  5 augustus
1 Peter Theunissen Ittervoort; 2 Armando Steuten Weert; 3 A.Lauwrijssen Blerick; 4 Guido Roncken Posterholt; 5 Marcel Corneth Reuver; 6 Hen Hendrickx Weert; 7 Henk van Tuel Weert; 8 C.Schmitz Asten; 9 Alwin Opbroek Lottum; 10 B.Janssen Venlo.
 
Beegden  12 augustus
1 Peter Theunissen Ittervoort; 2
 
Roermond  18 augustus
1 Hen Hendrickx Weert; 2 Marcel Corneth Reuver; 3 Jack Steijvers Stramproy; 4 Andy Ottenheym Reuver; 5 Thijs Korsten Neeritter; 6 Alwin Opbroek Lottum; 7 Henk van Tuel Weert; 8 H.Martens Meijel; 9 N.Lenders Panningen; 10 Jan Peeten Baarlo.

                               Hen Hendrikx

 
Baarlo  19 augustus
1 Marcel Corneth Reuver; 2 A.Lauwrijssen Blerick; 3 Jan Peeten Baarlo; 4 Andy Ottenheym Reuver; 5 Alwin Opbroek Lottum; 6 Hans van de Munckhof Horst; 7 Hen Hendrickx Weert; 8 André Smits Gemert; 9 H.Martens Meijel; 10 C.Schmitz Asten.
 
Tegelen  25 augustus
1 Rob Janssen Blerick; 2 Armando Steuten Weert; 3 Henk van Tuel Weert; 4 Marcel Corneth Reuver; 5 Gerard Hunnekens Venlo; 6 Hen Hendrickx Weert; 7 Jan Peeten Baarlo; 8 Andy Ottenheym Reuver; 9 André Smits Gemert; 10 Jack Steijvers Stramproy. 
 
Oirsbeek  26 augustus
1 Peter Theunissen Ittervoort; 2 Armando Steuten Weert; 3 Marcel Corneth Reuver; 4 John Meerts Blerick; 5 Jack Steijvers Stramproy; 6 Guido Roncken Posterholt; 7 Gerard Hunnekens Venlo; 8 Henk van Tuel Weert; 9 Jan Peeten Baarlo; 10 H.Martens Meijel.
 
Siebengewald  16 september
1 Henk van Tuel Weert; 2 Armando Steuten Weert; 3 Marcel Corneth Reuver; 4 Ron Smits Gemert; 5 Alwin Opbroek Lottum; 6 Jan Peeten Baarlo; 7 Gerard Hunnekens Venlo; 8 John Meerts Blerick; 9 Glenn Tenniglo Venlo; 10 Frans Hendriks Venray.
 
Ohe en Laak  22 september  Omloop van het Maasdal  Klassieker
1 Peter Theunissen Ittervoort; 2 Alwin Opbroek Lottum; 3 Armando Steuten Weert; 4 C.Schmitz Asten; 5 Hans van de Munckhof Horst; 6 Rob Janssen Blerick; 7 J. van Tiggelen Haelen; 8 Marcel Corneth Reuver; 9 Ed Wanten Hout Blerick; 10 Ron Smits Gemert; 11 H.Martens Meijel; 12 Thijs Korsten Neeritter; 13 Roel Philipsen Tegelen; 14 Willy van Kessel Deurne; 15 Gerard Hunnekens Venlo; 16 André Smits Gemert; 17 E. van Bavel Blerick; 18 Hen Hendrickx Weert; 19 M.Veggelers Heel; 20 Jack Steijvers Stramproy.
 
Ploegenklassement
1 Gielen Helden; 2 van Tuel Weert; 3 Ons Huis Reuver; 4 Scheepers Heel; 5 Geurts Echt; 6 Gielen/Peeten Helden/Baarlo.
 
Vierlingsbeek  30 september
1 Peter Theunissen Ittervoort; 2 A.Lauwerijssen Blerick; 3 Alwin Opbroek Lottum; 4 Hans van de Munckhof Horst; 5 C.Schmitz Asten; 6 Jack Steijvers Stramproy; 7 Ron Smits Gemert; 8  Gerard Hunnekens Venlo; 9 P.Marcelissen Tegelen; 10 F.Hendrikx Venray.

              Hay Gielen autorijschool Helden sponsort de jeugdige renners uit de buurt