Hitwebcounter.com Free

Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                

Junioren top 10  1983


Pey Echt  27 maart
1 R.Smits Gemert; 2 W.Martens Handel; 3 Fr.Peeters Meijel; 4 Jan Stienen Nederweert; 5 Hans Hendriks Weert; 6 Theo van Tienen Tegelen; 7 Henk van Tuel Weert; 8 T.van Tongerloo Weert; 9 Math Rutjens St.Odiliënberg; 10 Sjraar Weekers Weert.
 
Haelen  3 april
1 Eric Oeben Posterholt; 2 L.Selder Melick; 3 H.Martens Meijel; 4 R.Smits Gemert; 5 Henk van Tuel Weert; 6 Jac Lenders Weert; 7 Math Rutjens St.Odiliënberg; 8 Sjraar Weekers Weert; 9 T. van Tongerloo Weert; 10 Fr.Clerkx Stramproy.
 
Maasbracht Beek  4 april
1 Lowie van de Venne Melick; 2 M.Joosten Blerick; 3 Theo van Tienen Tegelen; 4 R.Smits Gemert; 5 Eric Oeben Posterholt; 6 Jac Lenders Weert; 7 Math Rutjens St.Odiliënberg; 8 Jan Vollebregt Velden; 9 E.Verhorstert Heijen.
 
Weert  IJzeren man  10 april
1 Jan Vollebregt Velden; 2 C.Schmitz Asten; 3 Henk van Tuel Weert; 4 Theo Verhees Deurne; 5 Jac Lenders Weert; 6 E.Verhorstert Heijen; 7 T. van Tongerloo Weert; 8 Jan Stienen Nederweert; 9 Jack Steijvers Stramproy; 10 Rik Breeuwer Montfort.
 
Hoensbroek  17 april
1 Frans Weekers Weert; 2 Janssen Haelen; 3 Jan Vollebregt Velden; 4 Jan Stienen Nederweert; 5 R.Smits Gemert; 6 Eric Oeben Posterholt; 7 van Komen Maasbracht; 8 Jan Slaats Ospel; 9 Lowie van de Venne Melick; 10 Rob Janssen Blerick; 11 Math Rutjens St.Odiliënberg; 12 Theo van Tienen Tegelen; 13 Huub Hölzkens Weert; 14 Fr.Clerkx Stramproy.
 
Merum  24 april
1 Ron Smits Gemert; 2 Jan Stienen Nederweert; 3 Math Rutjens St.Odiliënberg; 4 Jac Lenders Weert; 5 E.Verhorstert Heijen; 6 Theo Verhees Deurne; 7 W.Martens Handel; 8 Hans Hendriks Weert; 9 Lowie van de Venne Melick; 10 Sjraar Weekers Weert.
 
Gemert  29 april
1 R. de Wolf Roermond; 2 M.Joosten Blerick; 3 E.Verhorstert Heijen; 4 R.Smits Gemert; 5 Jac Lenders Weert; 6 Henk van Tuel Weert; 7 Jan Stienen Nederweert; 8 Lowie van de Venne Melick; 9 H.Martens Meijel; 10 Fr.Peeters Meijel.
 
Brunssum  1 mei
1 R.Smits Gemert; 2 Lowie van de Venne Melick; 3 B.Janssen Blerick; 4 Henk van Tuel Weert; 5 Theo van Tienen Tegelen; 6 H.Martens Meijel; 7 T. van Tongerloo Weert; 8 Jan Stienen Nederweert; 9 Jan Vollebregt Velden; 10 Henk Jacobs Weert
 
Maria Hout  7 mei  Aankomst Hel van Brabant
1 Math Rutjens St.Odiliënberg; 2
 
Vlodrop  12 mei
1 Lowie van de Venne Melick; 2 Theo van Tienen Tegelen; 3 Math Rutjens St.Odiliënberg; 4 Jack Steijvers Stramproy; 5 Rik Breeuwer Montfort; 6 R. de Wolf Roermond; 7 R.Smits Gemert; 8 Fr.Peeters Meijel; 9 P.Janssen Haelen; 10 Jac Lenders Weert.

                                            Lowie van de Venne
Nuenen  15 mei
1 Ron Smits Gemert; 2 Math Rutjens St.Odiliënberg; 3 Eric Oeben Posterholt; 4 Jac Lenders Weert; 5 Henk van Tuel Weert; 6 Theo Verhees Deurne; 7 Jan Jordans Landhorst; 8 Jan Stienen Nederweert; 9 Rik Breeuwer Montfort; 10 Jan Vollebregt Velden.
 
Nederweert  22 mei
1 Jan Stienen Nederweert; 2 T. van Tongerloo Weert; 3 Lowie van de Venne Melick; 4 Henk van Tuel Weert; 5 H. Martens Meijel; 6 Theo van Tienen Tegelen; 7 Jac Lenders Weert; 8 Jan Slaats Ospel; 9 H.Vaes Weert; 10 K.Bex Haelen.
 
Melick  23 mei
1 Lowie van de Venne Melick; 2 Jac Lenders Weert; 3 Jan Stienen Nederweert; 4 Eric Oeben Posterholt; 5 Rik Breeuwer Montfort; 6 Theo van Tienen Tegelen; 7 Theo Verhees Deurne; 8 W.Martens Handel; 9 Jack Steijvers Stramproy; 10 T. van Tongerloo Weert.
 
Baarlo   Baan  25 mei  Ploegentijdrit
1 Ploeg van Nuenen Helmond; 2 2 van Tuel Weert; 3 Fortuna Roermond; 4 Voorwaarts Montfort; 5 Christoffel Hoensbroek; 6 Gielen Helden.
 
Ospel  29 mei
1 R.Smits Gemert; 2 Lowie van de Venne Melick; 3 Sjraar Weekers Weert; 4 Math Rutjens St.Odiliënberg; 5 Henk van Tuel Weert; 6 Rik Breeuwer Montfort; 7 R. van de Wallen Vlierden; 8 Theo van Tienen Tegelen; 9 Th.van Yperen Linne; 10 Jac Steijvers Stramproy.
 
Doenrade  5 juni
1 Eric Oeben Posterholt; 2 Jan Stienen Nederweert; 3 W.Martens Handel; 4 Eric Hilkens Wessem; 5 J.Slaats Ospel; 6 R.Smits Gemert; 7 F.Clerkx Stramproy; 8 H.Jacobs Weert; 9 J.Vollebregt Velden; 10 K.Bex  Haelen.
 
Ittervoort  19 juni  Provincialele Kampioenschappen
Kampioen van Limburg
1 Math Rutjens St.Odiliënberg; 2 Henk van Tuel Weert; 3 J.Vollebregt Velden; 4 Jan Stienen Nederweert; 5 Rik Breeuwer Montfort; 6 Jan Slaats Ospel; 7 Eric Hilkens Wessem; 8 T. van Tongerloo Weert; 10 Theo van Tienen Tegelen.

Kampioen van Nrd.Brabant
1 Theo Verhees Deurne; 2

                                  De Brabantse titel gaat naar Theo Verhees

 
Neer  25 juni 
1 Sjraar Weekers Weert; 2 Hans Hendriks Weert; 3 Jan Vollebregt Velden; 4 M.Joosten Blerick; 5 B.Janssen Blerick; 6 Henk van Tuel Weert; 7 R.Smits Gemert; 8 Jac Lenders Weert; 9 Lowie van de Venne Melick; 10 Theo van Tienen Tegelen.
 
Zeelst  26 juni
1 Sjraar Weekers Weert;
 
Meijel  2 juli
1 R.Broeren Buchten; 2 Lowie van de Venne Melick; 3 R.Smits Gemert; 4 Jac Lenders Weert; 5 T. van Tongerloo Weert; 6 Math Rutjens St.Odiliënberg; 7 W.Martens Handel; 8 Rik Breeuwer Montfort; 9 H.Martens Meijel; 10 Jan Jordans Landhorst.
 
Wijnandsrade  3 juli   NWB Kampioenschap
1 Lowie van de Venne Melick; 2 Jac Lenders Weert; 3 Jan Stienen Nederweert; 4 Henk van Tuel Weert; 5 A.Laurijssen Blerick; 6 W.Martens Handel; 7 Andy Ottenheym Reuver; 8 B.Janssen Blerick; 9 Rik Breeuwer Montfort; 10 T. van Tongerloo Weert.
 
Venlo  Parade  10 juli
1 J.Vollebregt Velden; 2 Eric Oeben Posterholt; 3 Jan Slaats Ospel; 4 Jac Lenders Weert; 5 M.Joosten Blerick; 6 Theo van Tienen Tegelen; 7 Lowie van de Venne Melick; 8 H.Martens Meijel; 9 Henk van Tuel Weert; 10 Hans Hendriks Weert.
 
Oirsbeek  17 juli
1 T. van Tongerloo Weert; 2 E.Verhorstert Heijen; 3 Jan Vollebregt Velden; 4 Math Rutjens St.Odiliënberg; 5 Jack Steijvers Stramproy; 6 Henk Jacobs Weert; 7 Huub Hölzkens Weert; 8 Lowie van de Venne Melick; 9 R.Smits Gemert; 10 Theo Verhees Deurne; 11 Hans Boonen Neer; 12 Guus Relouw Bergen; 13 Jan Slaats Ospel; 14 Jan Stienen Nederweert; 15 Armando Steuten Weert.
 
Klimmen  24 juli
1 Guus Relouw Bergen; 2 H.Jacobs Weert; 3 R.Broeren Buchten; 4 Math Rutjens St.Odiliënberg; 5 Jack Steijvers Stramproy; 6 Jan Stienen Nederweert; 7 Rik Breeuwer Montfort; 8 A.Laurijssen Blerick; 9 Lowie van de Venne Melick; 10 E.Verhorstert Heijen.

                                                  Guus Relouw

 
Kessel Eik  7 augustus
1 Jan Stienen Nederweert; 2 Tjeu Rutjens St.Odiliënberg; 3 L.Selder Roermond; 4 Jan Slaats Ospel; 5 Ron Smits Gemert; 6 Theo Verhees Deurne; 7 J.Vollebrecht Velden; 8 Lowie van de Venne Melick; 9 H.Hölzken Weert; 10 K.Bex Haelen.
 
Baarlo  12 augustus
1 Lowie van de Venne Melick; 2 Henk van Tuel Weert; 3 R.Smits Gemert; 4 Math Rutjens St.Odiliënberg; 5 Jan Stienen Nederweert; 6 W.Martens Handel; 7 Fr.Clerkx Stramproy; 8 C.Schmitz Asten; 9 Theo van Tienen Tegelen; 10 E.Verhorstert Heijen.
 
Weert  Fatima  14 augustus
1 Math Rutjens St.Odiliënberg; 2 Henk van Tuel Weert; 3 Jac Lenders Weert; 4 Jan Vollebregt Velden; 5 Theo van Tienen Tegelen; 6 Lowie van de Venne Melick; 7 W.Martens Handel; 8 C.Schmitz Asten; 9 Jack Steijvers Stramproy; 10 E.Verhorstert Heijen.

                                 Math Rutjens

 
Asten  21 augustus
1 J.Leijsten  Deurne; 2 Lowie van de Venne Melick; 3 Henk van Tuel Weert; 4 C.Schmitz Asten; 5 R.Smits Gemert; 6 Math Rutjens St.Odiliënberg; 7 Jan Stienen Nederweert; 8 P.Lemmen Meijel; 9 Theo Verhees Deurne; 10 F.Clerckx Stramproy.
 
Schimmert  28 augustus
1 Lowie van de Venne Melick; 2 
 
Roermond  31 augustus
1 J.Vollebregt Velden; 2 E.Verhorstert Heijen; 3 Henk Jacobs Weert; 4 Jan Slaats Ospel; 5 P.Lemmen Meijel; 6 Theo Verhees Deurne; 7 Guus Relouw Bergen; 8 M.Seevens Haelen; 9 R.Smits Gemert; 10 Jan Stienen Nederweert.
 
Weert  IJzeren man  18 september
1 Jan Vollebregt Velden; 2 Jan Slaats Ospel; 3 Rik Breeuwer Montfort; 4 Guus Relouw Bergen; 5 Thijs Korsten Neeritter; 6 Henk van Tuel Weert; 7 R.Maas Asten; 8 B.de Veen Echt; 9 Jan Stienen Nederweert; 10 Jac Lenders Weert.
 
Sint Joost  25 september
1 Jac Lenders Weert; 2 Lowie van de Venne Melick; 3 Henk van Tuel Weert; 4 Jan Stienen Nederweert; 5 Thijs Korsten Neeritter; 6 Andy Ottenheym Reuver; 7 Ed Wanten Hout Blerick.

                                                                       Jac Lenders