Hitwebcounter.com Free

Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                

Junioren top 10  1982


Pey Echt  4 april
1 René  van de Vin Ittervoort; 2 Math Rutjens St.Odiliënberg; 3 Lowie van de Venne Melick; 4 John Jennissen Echt; 5 Wil Leijsten Deurne; 6 Math Greijmans Neeritter; 7 J.Peters Well; 8 B.Geelen Horn; 9 R.Smits Gemert; 10 R.Frankot Maasbracht.
 
Haelen  11 april
1 John Jennissen Echt; 2 René van de Vin Neeritter; 3 Math Rutjens Odiliënberg; 4 J.Peters Well; 5 Math Greijmans Neeritter; 6 H.Martens Meijel; 7 A.Pijnenburg Neerkant; 8 Fr.Peters; 9 R.Smits Gemert; 10 J.Canberg.
 
Maasbracht  Beek  12 april
1 René van de Vin Neeritter; 2 John Jennissen Echt; 3 Math Greijmans Ittervoort; 4 Lowie van de Venne Melick; 5 J.Peters Well; 6 H.Martens Meijel; 7 Eric Oeben Posterholt; 8 Theo Verhees Deurne; 9 Theo Trilsbeek; 10 J.Canberg.
 
Merum  18 april
1 Math Greijmans Neeritter; 2 René van de Vin Neeritter; 3 Jan Jennissen Echt; 4 Math Rutjens St.Odiliënberg; 5 Eric Oeben Posterholt; 6 J.Peters Well; 7 Wil Leijsten Deurne; 8 H.Martens Meijel; 9 W.Boonen Stevensweert; 10 Sjraar Weekers Weert.
 
Tegelen  25 april
1 René van de Vin Neeritter; 2 Math Rutjens St.Odiliënberg; 3 Math Greijmans Ittervoort; 4 B.Geelen Horn; 5 J.Peters Well; 6 T. van Roy Oler; 7 Petran Lichteveld Blerick; 8 A.Pijnenburg Neerkant; 9 Theo van Tienen Tegelen; 10 Eric Oeben Posterholt.
 
Gemert  30 april
1 Lowie van de Venne Melick; 2 
 
Pey Echt  2 mei
1 René van de Vin Ittervoort; 2 John Jennissen Echt; 3 Math Rutjens St.Odiliënberg; 4 H.Martens Meijel; 5 B.Geelen Horn; 6 J.Peters Well; 7 Theo Trilsbeek Beek en Donk; 8 Eric Oeben Posterholt; 9 Geertjan Nijssen Meijel; 10 R.Smits Gemert.

                             René van de Vin wint 4 keer

 

Eindhoven  9 mei
1 R.Smits Gemert; 2
 
Ittervoort  16 mei  Bedevaart
1 Math Rutjens St.Odiliënberg; 2 John Jennissen Echt; 3 J.Peters Well; 4 René van de Vin Ittervoort; 5 R. van Tongerloo Weert.
 
Vlodrop  20 mei
1 John Jennissen Echt; 2 René van de Vin Neeritter; 3 Math Rutjens St.Odiliënberg; 4 Theo van Tienen Tegelen; 5 F.Peeters Meijel; 6 J.Loonen Horst; 7 A.Pijnenburg Neerkant; 8 Petran Lichteveld Blerick; 9 Lowie van de Venne Melick; 10 Theo Verhees Deurne.

Met Jennissen op kop naar de finish in Vlodrop


Mill  23 mei
1 Math Greijmans Neeritter; 2 Math Rutjens St.Odiliënberg; 3 J.Peters Well; 4 R.Smits Gemert; 5 F.Peters Meijel; 6 A.Pijnenburg Neerkant; 7 J.Lonen Horst; 8 Petran Lichteveld Blerick; 9 Theo van Tienen Tegelen; 10 John Jennissen Echt.
 
Nederweert 30 mei
1 Math Greijmans Neeritter; 2 A.Pijnenburg Neerkant; 3 Math Rutjens St.Odiliënberg; 4 John Jennissen Echt; 5 H.van Nuenen Helmond; 6 Lowie van de Venne Melick; 7 J.Peters Well; 8 Eric Oeben Posterholt; 9  R.van Tongelro Weert; 10 R.Smits Gemert.

        Math Greijmans krijgt de bloemen  

 
Sint Joost  31 mei
1 Petran Lichteveld Blerick; 2 J.Loonen Horst; 3 Eric Oeben Posterholt; 4 J.Kanberg Nuenhem; 5 Theo Trilsbeek Beek en Donk; 6 M.Joosten Venlo; 7 Math Rutjens St.Odiliënberg; 8 Lowie van de Venne Melick; 9 Wil Leijsten Deurne; 10 F.Ramakers Höngen Dld.
 
Ospel  6 juni
1 Math Rutjens St.Odiliënberg; 2 J.Peters Well; 3 A.Pijnenburg Neerkant; 4 Eric Oeben Posterholt; 5 R.Smits Gemert; 6 Lowie van de Venne Melick; 7 Theo Trilsbeek Beek en Donk; 8 F.Maas Bergen; 10 F.Peeters Meijel.
 
Roermond  20 juni   Provinciale Kampioenschappen
Kampioen Limburg
1 Math Rutjens St.Odiliënberg; 2 F.Peeters Meijel; 3 R. van Tongerloo Weert; 4 Math Greijmans Neeritter; 5 J.Loonen Horst; 6 Jac Lenders Weert; 7 Sjraar Weekers Weert; 8 Jan Vollebregt Velden; 9 Theo van Tienen Tegelen; 10 P.Lemmen Meijel.
Kampioen Nrd.Brabant
1 W.Leijsten Deurne; 2 onbekend

     

Asten  23 juni
1 P.Janssen Haelen; 2
 
Wanroy   27 juni
1 T. van Roy Olen; 2 M.Joosten Venlo; 3 F.Peters Meijel; 4 Math Rutjens St.Odiliënberg; 5 John Jennissen Echt; 6 Lowie van de Venne Melick; 7 J.Peters Well; 8 H.Martens Meijel; 9 Theo van Tienen Tegelen; 10 Sjraar Weekers Weert.
 
Meijel  3 juli
1 John Jennissen Echt; 2 Lowie van de Venne Melick; 3 A.Pijnenburg Neerkant; 4 R. van Tongerloo Weert; 5 Math Rutjens St.Odiliënberg; 6 K.Bex Haelen; 7 F.Peeters Meijel; 8 Geertjan Nijssen Meijel; 9 J.Peters Well; 10 R.Smits Gemert.
 
Wijnandsrade  11 juli  NWB Kampioenschap
1 John Jennissen Echt; 2 F.Peeters Meijel; 3 J.Peters Well; 4 J.Kanberg Nuenen; 5 Geertjan Nijssen Meijel; 6 R. de Wolf Roermond; 7 Jac Lenders Weert; 8 R.Smits Gemert; 9 Huub Hölzkens Weert; 10 Jan Jordans Landhorst.

      Met een formidabele sprint wint John Jennissen zijn derde NWB kampioenschap

 
Eindhoven  15 juli  Baankampioenschappen
Sprint
1 Fr.Peeters Meijel; 2 Eric Oeben Posterholt; 3 Jac Lenders Weert.
Criterium
1 Jac Lenders Weert; 2 A.Otten Eindhoven; 3 T. van Roy Olen.
Achtervolging
1 Wil Leijsten Deurne; 2 Theo Verhees Deurne; 3 Jac Lenders Weert.
 
Doenrade  18 juli
1 John Jennissen Echt; 2 R. van Tongerloo Weert; 3 Math Greijmans Neeritter; 4 Jac Lenders Weert; 5 Huub Hölzkens Weert; 6 J.Peters Well; 7 Math Rutjens St.Odiliënberg; 8 Theo van Tienen Tegelen; 9 A.Pijnenburg Neerkant; 10 K.Bex Haelen.
 
Beegden  1 augustus
1 T. van Roy Oler; 2 Eric Oeben Posterholt; 3 Math Rutjens St.Odiliënberg; 4 Theo Verhees Deurne; 5 R. van Tongerloo Weert; 6 K.Bex Haelen; 7 Jan Peeten Baarlo; 8 Jac Lenders Weert; 9 Jan Jordans Landhorst; 10 Henk Jacobs Weert.
 
Roermond  15 augustus
1 Wil Leijsten Deurne; 2 J.Peters Well; 3 Eric Oeben Posterholt; 4 H.Spee Panningen; 5 John Jennissen Echt; 6 F.Peeters Meijel; 7 Jac Lenders Weert; 8 T.van Roy Oler; 9 Math Rutjens St.Odiliënberg; 10 J.Loonen Horst.

 
Weert  Fatima  21 augustus
1 John Jennissen Echt; 2 Theo van Tienen Tegelen; 3 F.Peeters Meijel; 4 E.Verhorstert Heijen; 5 Math Rutjens St.Odiliënberg; 6 Jac Lenders Weert; 7 R. van Tongerloo Weert; 8 F. van Keep; 9 R.Smits Gemert; 10 Jan Jordans Landhorst.
 
Baarlo  Baan  5 september
1 Theo van Tienen Tegelen; 2
 
Meijel  12 september
1 Math Rutjens St.Odiliënberg; 2 J.Peters Well; 3 Eric Oeben Posterholt; 4 Theo Verhees Deurne; 5 T. van Roy Oler; 6 Wil Leijsten Deurne; 7 J. van der Vleuten Ubachsberg; 8 Jan Jordans Landhorst; 9 Huub Hölzkens Weert; 10 E.Verhorstert Heijen.
 
Deurne  16 september
1 John Jennissen Echt; 2

Weert  IJzeren man  19 september

1 Jac Lenders Weert; 2 John Jennissen Echt; 3 Theo Verhees Deurne; 4 T.van Tongerlo Weert; 5 F.Peeters Meijel; 6 Theo van Tienen Tegelen; 7 Jan Jordans Landhorst; 8 E.Verhorstert Heijen; 9Wil Leijsten Deurne; 10 W.Maasbergen.


Nederweert  26 september
1 Math Greijmans Neeritter; 2 A.Pijnenburg Neerkant; 3 Math Rutjens St.Odiliënberg; 4 John Jennissen Echt; 5 H.van Nuenen Helmond; 6 Lowie van de Venne Melick; 7 J.Peters Well; 8 Eric Oeben Posterholt; 9 R. van Tongerloo Weert; 10 R.Smits Gemert.
 
Belfeld  3 oktober
1 Theo van Tienen Tegelen; 2 Henk Jacobs Weert; 3 John Jennissen Echt; 4 Jac Lenders Weert; 5 Jan Peeten Baarlo; 6 T. van Roy Oler; 7 Math Rutjens St.Odiliënberg; 8 R.Smits Gemert; 9 Wil Leijsten Deurne.
 

 Wielerploeg Interflock-De Limburger onder leiding van Henk Wolters met  o.a. kampioen John Jennissen-Math Greijmans ( R )