Hitwebcounter.com Free

Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                

Junioren top 10  1981


Weert  IJzeren man  5 april
1 Hans Hendrikx Weert; 2 Paul Zander Weert; 3 Billy Verhappen Gemert; 4 A.Pijnenburg Neerkant; 5 Math Greijmans Neeritter; 6 P.Rutten Roermond; 7 Geertjan Nijssen Meijel; 8 R.de Wolf Roermond; 9 Anthonie Hendrikx Weert; 10 Marcel Stappen Tegelen.
 
Beesel  19 april
1 Paul Zander Weert; 2 Math Greijmans Neeritter; 3 Peter Jacobs Weert; 4 Willy Vergooszen Susteren; 5 Hans Hendrikx Weert; 6 Paul Creemers Weert; 7 S.Heckert Gemert; 8 Ben Peeters Herten; 9 Theo Trilsbeek Beek en Donk; 10 J. van der Goot Maasbracht.

      Paul Zander begint het seizoen goed en wint in Beesel zijn eerste koers


Haelen  20 april
1 Paul Zander Weert; 2 J. van der Goot Maasbracht; 3 Bart Boonen Neer; 4 T.Beerens Heythuysen; 5 R.de Wolf Roermond; 6 Hans Hendrikx Weert; 7 Richard Rongen Venray; 8 P.Rutten Roermond; 9 Carlo Faasen Velden; 10 Willy Vergooszen Susteren.
 
Roermond  26 april
1 Billy Verhappen Gemert; 2
 
Deurne  30 april
1 Geertjan Nijssen Meijel; 2 Richard Rongen Venray; 3 Billy Verhappen Gemert; 4 Paul Zander Weert; 5 Math Greijmans Neeritter; 6 Piet Willemsen Oirlo; 7 Hans Hendrikx Weert; 8 Hamelijnck Deurne; 9 Bart Boonen Neer; 10 S.Heckert Gemert.
 
Geleen  30 april
1 Peter Jacobs Weert; 2 Hans Hendrikx Weert; 3 Paul Zander Weert; 4 Lowie van de Venne Melick; 5 R. de Wolf Roermond; 6 Ben Peeters Herten; 7 P.Bayens Eindhoven; 8 Theo Trilsbeek Beek en Donk; 9 Bart Boonen Neer; 10 J.Peters Well; 11 René van de Vin Neeritter; 12 Math Greijmans Neeritter; 13 T.Beerens Heythuysen; 14 Willy Vergooszen Susteren; 15 B.Geelen Horn.
 
Eindhoven  3 mei
1 Hans Hendrikx Weert; 2 Math Greijmans Neeritter; 3 Ben Peeters Herten;l 4 Willy Vergooszen Susteren; 5 Bart Boonen Neer.

      Hans Hendrikx is de beste in Eindhoven


Merum  10 mei
1 Paul Zander Weert; 2 Willy Vergooszen Susteren; 3 Gerard van de Boogaert Den Bosch; 4 Peter Jacobs Weert; 5 Math Greijmans Neeritter; 6 Lowie van de Venne Melick; 7 Marcel Stappen Tegelen; 8 P.Rutten Roermond; 9 A.Pijnenburg Neerkant; 10 F.Peters Meijel.

Paul Zander is ook de sterkste in Merum

 
Kelpen  17 mei
1 Bart Boonen Neer; 2 Billy Verhappen Gemert; 3 Math Greijmans Neeritter; 4 Lowie van de Venne Melick; 5 T.Beerens Heythuysen; 6 René van de Vin Neeritter; 7 B.Geelen Horn; 8 Ben Peeters Herten; 9 R. de Wolf Roermond; 10 Theo Verhees Deurne.

Bart Boonen is de rapste in Kelpen, maar volgens de foto is Math Greijmans wel tweede

 
Montfort  28 mei
1 Stan Heckert Gemert; 2 R. de Wolf Roermond; 3 Billy Verhappen Gemert; 4 René van de Vin Neeritter; 5 J. van der Goot Maasbracht; 6 G.van de Boogaert Den Bosch; 7 F.Peeters Meijel; 8 J.Kanberg Nenhem; 9 F.Naus Linne; 10 Anthonie Hendrikx Weert.
 
Nederweert  7 juni
1 René van de Vin Neeritter; 2 Bart Boonen Neer; 3 Billy Verhappen Gemert; 4 Willy Vergooszen Susteren; 5 Frans Hamelijnck Deurne; 6 Peter Jacobs Weert; 7 Paul Zander Weert; 8 B.Geelen Horn; 9 Carlo Faasen Velden; 10 F.Peeters Meijel.
 
Sint Joost  8 juni
1 Paul Zander Weert; 2 H.Lensen Roermond; 3 Anthonie Hendrikx Weert; 4 Math Greijmans Neeritter; 5 Carlo Faasen Velden; 6 Math Rutjens St.Odiliënberg; 7 Lowie van de Venne Melick; 8 Billy Verhappen Gemert; 9 Paul Creemers Weert; 10 R. de Wolf Roermond.
 
Doenrade  21 juni
1 Bart Boonen Neer; 2 Billy Verhappen Gemert; 3 Paul Zander Weert; 4 René van de Vin Neeritter; 5 Peter Jacobs Weert; 6 R. de Wolf Roermond; 7 Math Greijmans Neeritter; 8 P.Rutten Roermond; 9 Math Rutjens St.Odiliënberg; 10 Anthonie Hendrikx Weert.
 
Asten  24 juni
1 Bart Boonen Neer; 2 Paul Zander Weert; 3 Billy Verhappen Gemert; 4 Sjraar Weekers Weert; 5 Willy Vergooszen Susteren; 6 Marcel Stappen Tegelen; 7 A.Pijnenburg Neerkant; 8 H.Lensen Roermond; 9 René van de Vin Neeritter; 10 B.Geelen Horn.

                                                Bart Boonen


Koningsbosch  28 juni
1 Billy Verhappen Gemert; 2 Paul Zander Weert; 3 R. de Wolf Roermond; 4 B.Geelen Horn; 5 Peter Jacobs Weert; 6 Anthonie Hendrikx Weert; 7 Willy Vergooszen Susteren; 8 P.Rutten Roermond; 9 A.Pijnenburg Neerkant; 10 T. de Roy Oler.
 
Maasbracht  5 juli
1 H.Lenssen Leeuwen; 2
 
Baarlo   6 juli   Baankampioenschappen
Afvallingsrace
1 Billy Verhappen Gemert.
 
Criterium
1 Billy Verhappen Gemert.
 
Eindklassement
1 Billy Verhappen Gemert; 2 Paul Zander Weert; 3 René van de Vin Neeritter; 4 H.Lensen Roermond; 5 Math Greijmans Neeritter; 6 P.Rutten Roermond; 7 W.Sturmans Sittard; 8 F.Peeters Meijel; 9 Math Rutjens St.Odiliënberg; 10 Lowie van de Venne Melick.








 
Heerlen  12 juli  NWB Kampioenschap
1 Paul Zander Weert; 2 Bart Boonen Neer; 3 René van de Vin Neeritter; 4 J.Peters Well; 5 T. van Roy Oler; 6 T.Beerens Heythuysen; 7 G. van de Boogaert Den Bosch; 8 Frans Hamelijnck Deurne; 9 W.Sturmans Sittard; 10 J. van der Goot Maasbracht; 11 F.Peeters Meijel; 12 Theo Trilsbeek Beek en Donk; 13 R.Horbach Wittem; 14 Lowie van de Venne Melick; 15 L.Leurs Echt.

Bloemen en kussen voor de kampioen Paul Zander die op het zware Oliemolenberg-parcours iedereen zijn wil oplegde.Bart Boonen ( L.) is tweede en René van de Vin pakte de derde plaats. 


Neeritter  19 juli
1 Bart Boonen Neer; 2 P.Rutten Roermond; 3 W.Sturmans Sittard;4 René van de Vin Neeritter; 5 Frans Hamelijnck Deurne; 6 Anthonie Hendrikx Weert; 7 R. de Wolf Roermond; 8 Lowie van de Venne Melick; 9 G.van de Boogaert Den Bosch; 10 Math Rutjens St.Odiliënberg; 11 B.Gehlen; 12 J. van der Goot Maasbracht; 13 Piet Willemsen Oirlo; 14 Fr.Peters Meijel; 15 Willy Leijsten Deurne.
 
Melick  25 juli
1 Math Greijmans Neeritter; 2 Lowie van de Venne Melick; 3 Bart Boonen Neer; 4 R.de Wolf Roermond; 5 P.Hermans Heythuysen; 6 Anthonie Hendriks Weert; 7 Stan Heckert Gemert; 8 F.Peters Meijel; 9 Peter Jacobs Weert; 10 W.Sturmans Sittard.

                                                               Math Greijmans

 
Ulestraten  2 augustus
1 Paul Zander Weert; 2 Bart Boonen Neer; 3 Lowie van de Venne Melick; 4 J.Loonen Horst; 5 T.van Roy Oler; 6 P.Rutten Roermond; 7 J.Peters Well; 8 W.Sturmans Sittard; 9 A.Verbeek; 10 Piet Willemsen Oirlo.
 
Kessel Eik  9 augustus
1 René van de Vin Neeritter; 2
 
St.Odiliënberg  15 augustus
1 P.Janssen Haelen; 2 Billy Verhappen Gemert; 3 Paul Zander Weert; 4 Theo Verhees Deurne; 5 H.Lensen Roermond; 6 René van de Vin Neeritter; 7 Hans Hendrikx Weert; 8 T. van Roy Oler; 9 H. van Deursen Ospel; 10 Stan Heckert Gemert.
 
Weert  Fatima  16 augustus
1 Billy Verhappen Gemert; 2 Stan Heckert Gemert; 3 René van de Vin Neeritter; 4 J.Peters Well; 5 Sjraar Weekers Weert; 6 Paul Zander Weert; 7 Math Greijmans Neeritter; 8 F.Peeters Meijel; 9 R. de Wolf Roermond; 10 Math Rutjens St.Odiliënberg.
 
Roggel  23 augustus
1 Billy Verhappen Gemert; 2 H.Lensen Roermond; 3 Paul Zander Weert; 4 René van de Vin Neeritter; 5 Lowie van de Venne Melick; 6 Math Rutjens St.Odiliënberg; 7 F.Peters Meijel; 8 D.Rutten Roermond; 9 Math Greijmans Neeritter; 10 Gertjan Nijssen Meijel.
 
Beegden  30 augustus
1 René van de Vin Neeritter; 2 B.Verhappen Gemert; 3 Paul Zander Weert; 4 S.Heckert Gemert; 5 P.Hermans Heythuysen; 6 Math Rutjens St.Odiliënberg; 7 Math Greijmans Neeritter; 8 H. van Deursen Ospel; 9 R. de Wolf Roermond; 10 T. van Roy Oler.

          René van de Vin  krijgt de felicitaties van Jan Beckers na zijn  fraaie  zege in Beegden

 
Diergaarde  6 september
1 Billy Verhappen Gemert; 2 Math Greijmans Neeritter; 3 J. van der Goot Maasbracht; 4 Leon Dierx Weert; 5 P.Rutten Roermond; 6 René van de Vin Neeritter; 7 Paul Zander Weert; 8 F.Peeters Meijel; 9 Math Rutjens St.Odiliénberg; 10 H.Lensen Roermond.
 
Reuver  13 september  Provinciale Kampioenschappen
Limburg
1 H.Lenssen Roermond; 2 Leon Dierx Weert; 3 René van de Vin Neeritter; 4 Marcel Stappen Tegelen; 5 Paul Zander Weert; 6 F.Peeters Meijel; 7 T. van Roy Oler;
Brabant
1 Billy Verhappen Gemert; 2 Stan Heckert Gemert; 3 Theo Verhees Deurne.

De Brabantse titel is voor snelle Billy Verhappen uit Gemert,hij wint  van zijn plaatsgenoot Stan Heckert  in Reuver


Posterholt  19 september
1 Math Rutjens St.Odiliënberg; 2 René van de Vin Neeritter; 3 Bart Boonen Neer; 4 Billy Verhappen Gemert; 5 Paul Zander Weert; 6 H.Lensen Roermond; 7 R. de Wolf Roermond; 8 Leon Dierx Weert; 9 Math Greijmans Neeritter; 10 T. van Roy Oler.
 
Heel  20 september
1 Billy Verhappen Gemert; 2 
 
Den Dungen  27 september
1 René van de Vin Neeritter; 2