Hitwebcounter.com Free

Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                

Junioren top 10  1980

Weert  IJzeren man  23 maart
1 Mat Hendrix Weert; 2 Theo van Els Venray; 3 Peter de Jong Budel; 4 Bart Hanssen Kessel; 5 Theo Trilsbeek Beek en Donk; 6 Anthonie Hendrikx Weert; 7 Richard Rongen Venray; 8 Frank Laugs Blerick; 9 Willy Vergooszen Susteren; 10 Paul Zander Weert.
 
Bergeijk  30 maart
1 Mat Hendrix Weert; 2 W.Janssen Venray; 3 Willy Vergooszen Susteren; 4 Bart Hanssen Kessel; 5 Nico Janssen Weert; 6 Ben Peeters Herten; 7 Richard Rongen Venray; 8 Hans Hendrikx Weert; 9 F.Grachten Vlodrop; 10 Mark Niessen Eindhoven.
 
Beesel  6 april
1 Mat Hendrix Weert; 2 W.Janssen Venray; 3 Willy Vergooszen Susteren; 4 Hans Hendrikx Weert; 5 Ronald Nijskens Holtum; 6 Antoine Pijnenburg Neerkant; 7 F.Grachten Vlodrop; 8 Ben Peeters Herten; 9 Theo van Els Venray; 10 P.Bayens Eindhoven.
 
Haelen  7 april
1 Mat Hendrix Weert; 2 Frank van Bakel Deurne; 3 Willy Vergooszen Susteren; 4 Frank Laugs Blerick; 5 J. van Roy Oler; 6 Ronald Nijskens Holtum; 7 Theo Trilsbeek Beek en Donk; 8 Paul Creemers Weert; 9 Theo van Els Venray; 10 Nico Janssen Weert.

Mat Hendrix gaat op dezelfde voet verder als afgelopen jaar, de vier eerste wedstrijden  zijn voor hem.


Eindhoven  13 april
1 Ronald Nijskens Holtum; 2 Mat Hendrix Weert; 3 Willy Vergooszen Susteren; 4 Antoine Pijnenburg Neerkant; 5 Nico Janssen Weert; 6 P.Bayens Eindhoven; 7 J. van Roy Oler; 8 Ben Peeters Herten; 9 Hans Hendrikx Weert; 10 G.Baltussen Asten.
 
Merum  20 april
1 Mat Hendrix Weert; 2 Frank Laugs Blerick; 3 Richard Rongen Venray; 4 Marcel Stappen Tegelen; 5 Hans Hendrikx Weert; 6 Jac Curvers Maasbracht; 7 Nico Janssen Weert; 8 Willy Vergooszen Susteren; 9 Paul Creemers Weert; 10 Antoine Pijnenburg Neerkant; 11 Ronald Nijskens Holtum; 12 P.Rutten Roermond; 13 J.van Roy Oler; 14 Fr.Grachten Vlodrop; 15 P.Bayens Eindhoven.
 
Venlo  21 april
1 Willy Vergooszen Susteren; 2
 
Wanroy  27 april
1 Theo van Els Venray; 2
 
Geleen  30 april   Bedevaart
1 Hans Hendrikx Weert; 2 Mat Hendrix Weert; 3 Frank Laugs Blerick; 4 Ben Peeters Herten; 5 Theo van Els Venray; 6 Marcel Stappen Tegelen; 7 Willy Vergooszen Susteren; 8 Ronald Nijskens Holtum; 9 Paul Creemers Weert; 10 Nico Janssen Weert.
 
Thorn  4 mei
1 Frank Laugs Blerick; 2 Mat Hendrix Weert; 3 Willy Vergooszen Susteren; 4 Ben Peeters Herten; 5 Ronald Nijskens Holtum; 6 Richard Rongen Venray; 7 Anthonie Hendrikx Weert; 8 Hans Hendrikx Weert; 9 Paul Zander Weert; 10 Nico Janssen Weert.

        Frank Laugs met de bloemen in Thorn

 
Montfort  5 mei
1 Mat Hendrix Weert; 2 Richard Rongen Venray; 3 Hans Hendrikx Weert; 4 Mark Niessen Eindhoven; 5 Frank Laugs Blerick; 6 Ben Peeters Herten; 7 Ronald Nijskens Holtum; 8 Peter Jacobs Weert; 9 Nico Janssen Weert; 10 Willy Vergooszen Susteren.
 
Vlodrop  11 mei
1 Bart Hanssen Kessel; 2 Mat Hendrix Weert; 3 Willy Vergooszen Susteren; 4 Frank Laugs Blerick; 5 Ben Peeters Herten; 6 Ronald Nijskens Holtum; 7 Hans Hendrikx Weert; 8 Marcel Stappen Tegelen; 9 Paul Zander Weert; 10 Peter Jacobs Weert.
 
Neerkant  15 mei
1 Mat Hendrix Weert; 2 Ben Peeters Herten; 3 Bart Hanssen Kessel; 4 Richard Rongen Venray; 5 Hans Hendrikx Weert; 6 Frank Laugs Blerick; 7 Willy Vergooszen Susteren; 8 Paul Creemers Weert; 9 J.van Roy Oler; 10 Paul Zander Weert.
 
Nederweert  25 mei
1 Mat Hendrix Weert; 2 Frank Laugs Blerick; 
 
Hingen  26 mei
1 Willy Vergooszen Susteren; 2 Mat Hendrix Weert; 3 Ronald Nijskens Holtum; 4 Frank Laugs Blerick; 5 Bart Hanssen Kessel.
 
Ospel  1 juni
1 Hans Hendrikx Weert; 2 Mat  Hendrix Weert; 3 Frank Laugs Blerick; 4 Marcel Stappen Tegelen; 5 Paul Zander Weert; 6 Ben Peeters Herten; 7 T.Beerens Heythuysen; 8 Willy Vergooszen Susteren; 9 Mark Niessen Eindhoven; 10 J.van Roy Oler; 11 Richard Rongen Venary; 12 W.Janssen Venray; 13 Frank van Bakel Deurne; 14 Bart Hanssen Kessel; 15 Antoine Pijnenburg Neerkant.
 
Zeelst  7 juni
1 Mat Hendrix Weert; 2 Frank Laugs  Blerick; 3 Theo Trilsbeek Beek en Donk; 4 Marcel Stappen Tegelen; 5 J.Peters Asten; 6 A.Pijnenburg Neerkant; 7 M.Niessen Eindhoven; 8 Nico Janssen Weert; 9 Frank van Bakel Deurne; 10 Willy Vergooszen Susteren.  
 
Beegden  8 juni
1 Hans Hendrix Weert; 2 Mat Hendrix Weert; 3 Ben Peeters Herten; 4 P.Rutten Roermond; 5 Bart Hanssen Kessel; 6 Richard Rongen Venray; 7 Paul Zander Weert; 8 Willy Vergooszen Susteren; 9 Paul Creemers Weert; 10 T.Beerends Heythuysen.
 
Eindhoven  Baan  14 juni
1 Peter de Jong Budel; 
 
Heel  22 juni
1 Hans Hendrikx Weert; 2 Mat Hendrix Weert; 3 Frank Laugs Blerick; 4 Ronald Nijskens Holtum; 5 Ben Peeters Herten; 6 Marcel Stappen Tegelen; 7 Mark Niessen Eindhoven; 8 Willy Vergooszen Susteren; 9 Peter Jacobs Weert; 10 Theo Trilsbeek Beek en Donk.
 
Asten  25 juni
1 Frank Laugs Blerick; 2 Mat Hendrix Weert; 3 Ben Peeters Herten; 4 Marcel Stappen Tegelen; 5 Willy Vergooszen Susteren; 6 Peter Jacobs Weert; 7 Hans Hendrikx Weert; 8 P.Rutten Roermond; 9 Richard Rongen Venray; 10 W.Janssen Venray.
 
Doenrade  29 juni
1 Mat Hendrix Weert; 2 Ben Peeters Herten; 3 Willy Vergooszen Susteren; 4 Mark Niessen Eindhoven; 5 Bart Hanssen Kessel; 6 Antoine Pijnenburg Neerkant; 7 Math Greijmans Neeritter; 8 Peter Jacobs Weert; 9  J.van Roy Oler; 10 Hans Hendrikx Weert.
 
Nuth  6 juli  NWB Kampioenschap
1 Frank Laugs Blerick; 2 Richard Rongen Venray; 3 Mat Hendrix Weert; 4 Ronald Nijskens Holtum; 5 N.N.; 6 Marcel Stappen Tegelen; 7 Ben Peeters Herten; 8 J.Kurvers Maasbracht; 9 van de Beek Vlodrop; 10 Antoine Pijnenburg Neerkant; 11 Willy Vergooszen Susteren; 12 Peter Jacobs Weert; 13 Beerens Heythuysen; 14 P.Rutten Roermond; 15 Paul Creemers Weert.
 
Geleen 13 juli   Baankampioenschappen
Sprint
1 Paul Zander Weert; 2 Anthonie Hendrikx Weert; 3 Theo Trilsbeek Beek en Donk; 4 Paul Creemers Weert; 5 Frank Laugs Blerick; 6 Richard Rongen Venray; 7 Hans Hendrikx Weert; 8 Ben Peeters Herten; 9 Math Greijmans Neeritter; 10 Willy Vergooszen Susteren.
Criterium
1 Anthonie Hendrikx Weert; 2 Frank Laugs Blerick; 3 
Eindklassement
1 Anthonie Hendrikx Weert; 2 Frank Laugs Blerick; 3 Paul Zander Weert; 4 Richard Rongen Venray; 5 Theo Trilsbeek Beek en Donk.

       Paul Zander en Anthonie Hendrikx succesvol op de baan

 
Ulestraten  20 juli   Hel van het Zuiden
1 Richard Rongen Venray; 2 Mat Hendrix Weert; 3 Paul Zander Weert; 4 Bart Hanssen Kessel; 5 Willy Vergooszen Susteren; 6 Frank van Bakel Deurne; 7 Paul Creemers Weert; 8 Ben Peeters Herten; 9 Ronald Nijskens Holtum; 10 Mark Niessen Eindhoven; 11 Antoine Pijnenburg Neerkant; 12 Bart Boonen Neer; 13 Klaas Bex Budel; 14 Peter de Jong Budel; 15 Math Greijmans Neeritter.
 
Meijel  26 juli
1 Bart Boonen Neer; 2 Paul Zander Weert; 3 P.Bayens Eindhoven; 4 Peter Jacobs Weert; 5 Ben Peeters Herten; 6 Ronald Nijskens Holtum; 7 J. van Roy Oler; 8 Richard Rongen Venray; 9 T.Beerens Heythuysen; 10 Klaas Bex Budel.
 
Melick  27 juli
1 Ben Peeters Herten; 2 Mat Hendrix Weert; 3 Frank Laugs Blerick; 4 Ronald Nijskens Holtum; 5 Richard Rongen Venray; 6 Marcel Stappen Tegelen; 7 Willy Vergooszen Susteren; 8 Antoine Pijnenburg Neerkant; 9 Math Greijmans Neeritter; 10 Mark Niessen Eindhoven.

 
Reutje St.Odiliënberg  2 augustus
1 Bart Hanssen Kessel; 2 René van de Vin Neeritter; 3 Peter Jacobs Weert; 4 Ronald Nijskens Holtum; 5 Richard Rongen Venray; 6 Frank Laugs Blerick; 7 Math Hendrix Weert; 8 Ben Peeters Herten; 9 Marcel Stappen Tegelen; 10 P.Rutten Roermond.
 
Kelpen  3 augustus
1 Willy Vergooszen Susteren; 2
 
Ulestraten  10 augustus  Hel van het Zuiden

1 Richard Rongen Venray; 2 Mat Hendrix Weert; 3 Paul Zander Weert; 4 Bart Hanssen Kessel; 5 Willy Vergooszen Susteren; 6 Frank van Bakel Deurne; 7 Paul Creemers Weert; 8 Ben Peeters Herten; 9 Ronald Nijskens Holtum; 10 Mark Niessen Eindhoven; 11 Antoine Pijnenburg Neerkant; 12 Bart Boonen Neer; 13 Klaas Bex Budel; 14 Peter de Jong Budel; 15 Math Greijmans Neeritter.
 
Weert  Fatima  17 augustus
1 Frank Laugs Blerick; 2 Hans Hendrikx Weert; 3 Paul Zander Weert; 4 F.Grachten Vlodrop; 5 Ben Peeters Herten; 6 J. van Roy Oler; 7 Marcel Stappen Tegelen; 8 Peter Jacobs Weert; 9 Antoine Pijnenburg Neerkant; 10 T.Beerens Heythuysen. 
 
Eindhoven  Baan  23 augustus
1 Hans Hendrix Weert; 2 Peter de Jong Budel; 3 Paul Creemers Weert; 4 J.van Roy Ospel; 5 Richard Rongen Venray; 6 P.Bayens Eindhoven; 7 Peter Jacobs Weert; 8 Nico Janssen Weert; 9 Antoine Pijnenburg Neerkant; 10 Paul Zander Weert.
 
Belfeld  24 augustus
1 Ben Peeters Herten; 2 Bart Boonen Neer; 3 T.Beerends Heythuysen; 4 Hans Hendrikx Weert; 5 Antoine Pijnenburg Neerkant; 6 Math Greijmans Neeritter; 7 Frank van Bakel Deurne; 8 P.Rutten Roermond; 9 Marcel Stappen Tegelen; 10 F.Hinnen Venlo.
 
Ittervoort  31 augustus
1 Willy Vergooszen Susteren; 2 F.Grachten Vlodrop; 3 Ben Peeters Herten; 4 F.Hinnen Venlo; 5 Hans Hendrikx Weert; 6 Peter Jacobs Weert; 7 Paul Zander Weert; 8 Frank Laugs Blerick; 9 Mark Niessen Eindhoven.
 
Maasbracht  7 september
1 Frank Laugs Blerick; 2 Willy Vergooszen Susteren; 3 Robert Vinken Tegelen; 4 T.Beerens Heythuysen; 5 Marcel Stappen Tegelen; 6 P.Bayens Eindhoven; 7 Paul Zander Weert; 8 Hans Hendrikx Weert; 9 Anthonie Hendrikx Weert; 10 Richard Rongen Venray.
 
Deurne  21 september
1 Richard Rongen Venray; 2 Willy Vergooszen Susteren; 3 Marcel Stappen Tegelen; 4 Peter Jacobs Weert; 5 Antoine Pijnenburg Neerkant; 6 Paul Zander Weert; 7 W.Janssen Waalre; 8 Theo Trilsbeek Beek en Donk; 9 F.Grachten Vlodrop; 10 P.Bellemakers Deurne.
 
Reuver  28 september
1 Willy Vergooszen Susteren; 2 Marcel Stappen Tegelen; 3 P.Rutten Roermond; 4 Peter Jacobs Weert; 5 Paul Zander Weert; 6 Richard Rongen Venray; 7 Klaas Bex Budel; 8 Antoine Pijnenburg Neerkant; 9 René van de Vin Neeritter; 10 Hans Hendrikx Weert.

Luycksgestel  5 oktober

1 Richard Rongen Venray; 2 Willy Vergooszen Susteren; 3 Mark Niessen Eindhoven; 4 Peter Jacobs Weert; 5 Marcel Stappen Tegelen; 6 Frank van Bakel Deurne; 7 T.Rutten Roermond; 8 Hans Hendrikx Weert; 9 Bart Hanssen Kessel; 10 Math Greijmans Neeritter.