Hitwebcounter.com Free

Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                

Junioren top 10  1979


Weert  IJzeren man 1 april
1 Mat Hendrix Weert; 2 H.Verbeek Venray; 3 Jac Vermeer Weert; 4 Theo van Els Venray; 5 Ed Peersman Roermond; 6 Frank Laugs Venlo; 7 Ger Lurvink Neeritter; 8 Willy Jorissen Weert; 9 Koen Geerts Stiphout; 10 Harrie Daams Dommelen. 
 
Beesel  15 april
1 Theo van Els Venray; 2 Willy Vergooszen Susteren; 3 Mat Hendrix Weert; 4 Frank Laugs Venlo; 5 Willy Jorissen Weert; 6 Jac Vermeer Weert; 7 Harrie Daams Dommelen; 8 P. van Beek Vlodrop; 9 Hans Hendrikx Weert; 10 Nico Janssen Weert.
 
Haelen  16 april
1 Frank Laugs Venlo; 2 Mat Hendrix Weert; 3 Willy Vergooszen Susteren; 4 B.Gerards Buggenum; 5 Wilbert Janssen Venray; 6 Harrie Daams Dommelen; 7 Willy Jorissen Weert; 8 Jac Vermeer Weert; 9 Wim Janssen Weert; 10 Gerrit Smets Bergeijk.
 
Heythuysen  22 april
1 Mat Hendrix Weert; 2 Ger Lurvink Neeritter; 3 H.Verbeek Venray; 4 Willy Vergooszen Susteren; 5 Frank Laugs Venlo; 6 Willy Jorissen Weert; 7 Nico Janssen Weert;  8 Theo van Els Venray; 9 Jac Curvers Maasbracht; 10 Jac Vermeer Weert. 
 
Echt  29 april
1 Ger Lurvink Neeritter; 2 H.Verbeek Venray; 3 Mat Hendrix Weert; 4 Frank Laugs Venlo; 5 Willy Vergooszen Susteren; 6 Theo van Els Venray; 7 Willy Jorissen Weert; 8 Harrie Daams Dommelen; 9 Jac Vermeer Weert; 10 Wilbert Janssen Venray.
 
Maria Hoop  30 april  Provinciale Kampioenschappen
Limburg
1 Ronald Nijskens Holtum; 2 
Nrd.Brabant

 
Thorn  6 mei
1 Frank Laugs Venlo; 2 Willy Jorissen Weert; 3 Harrie Daams Dommelen; 4 Jac Vermeer Weert; 5 Willy Vergooszen Susteren; 6 Ger Lurvink Neeritter; 7 Mat Hendrix Weert; 8 Huub Vinken Tegelen; 9 Anthonie Hendrikx Weert; 10 Hans Hendrikx Weert.

        Frank Laugs winnaar in Thorn

 
Hoensbroek  13 mei  Bedevaart
1 Mat Hendrix Weert; 2 
 
Ittervoort  20 mei
1 Jac Vermeer Weert; 2 Harrie Daams Dommelen; 3 Mat Hendrix Weert; 4 Wilbert Janssen Venray; 5 Anthonie Hendrikx Weert; 6 Ronald Nijskens Holtum; 7 Willy Jorissen Weert; 8 Ed Peersman Roermond; 9 Huub Vinken Tegelen; 10 Bart Hanssen Kessel.
 
Tegelen  24 mei
1 Mat Hendrix Weert; 2 Willy Jorissen Weert; 3 Willy Vergooszen Susteren; 4 Ronald Nijskens Holtum; 5 Harrie Daams Dommelen; 6 Wilbert Janssen Venray; 7 Hans Hendrikx Weert; 8 Anthonie Hendrikx Weert; 9 Ed Peersman Roermond; 10 Huub  Vinken Tegelen.

       Mat Hendrix winnaar in Tegelen voor Willy Jorissen en Willy Vergooszen

 
Oostrum  27 mei
1 Mat Hendrix Weert; 2 Frank Laugs Venlo; 3 Wilbert Janssen Venray; 4 Willy Jorissen Weert; 5 H.Vaessen Blerick; 6 Nico Janssen Weert; 7 Richard Rongen Venray; 8 Ronald Nijskens Holtum; 9 Anthonie Hendrikx Weert; 10 Bart Hanssen Kessel.
 
Sint Joost  3 juni
1 Richard Rongen Venray; 2 Anthonie Hendrikx Weert; 3 Ger Lurvink Neeritter; 4 Hans Hendrikx Weert; 5 Frank Laugs Venlo; 6 Willy Jorissen Weert; 7 Huub  Vinken Tegelen; 8 Ed Peersman Roermond; 9 Theo van Els Venray; 10 Klaas Bex Budel.
 
Posterholt  9 juni
1 Harrie Daams Dommelen; 2
 
Eindhoven  17 juni   NWB Kampioenschap
1 Frank Laugs Venlo; 2 Mat Hendrix Weert; 3 Willy Jorissen Weert; 4 Harrie Daams Dommelen; 5 Nico Janssen Weert; 6 Klaas Bex Budel; 7 Theo van Els Venray; 8 Ger Lurvink Neeritter; 9 Hennie van Bommel Liessel; 10 Ronald Nijskens Holtum.
 
Beegden  24 juni
1 Harrie Daams Dommelen; 2 P. van de Beek Vlodrop; 3 Mat Hendrix Weert; 4 Nico Janssen Weert; 5 Frank Laugs Venlo; 6 Willy Jorissen Weert; 7 Hennie van Bommel Liessel; 8 Klaas Bex Budel; 9 Ronald Nijskens Holtum; 10 Gerrit Smets Bergeijk.

 Harrie Daams met ruime voorsprong in Beegden,Peter van de Beek  is tweede

 
Wanroy  24 juni
1 Mat Hendrix Weert; 2
 
Doenrade  1 juli
1 Frank Laugs Venlo; 2
 
Ospel  8 juli
1 Frank Laugs Venlo; 2 Harrie Daams Dommelen; 3 Richard Rongen Venray; 4 Ronald Nijskens Holtum; 5 Wilbert Janssen Venray; 6 Hennie van Bommel Liessel; 7 T. van Els Venray; 8 Willy Jorissen Weert; 9 P. van de Beek Vlodrop; 10 Ed Peersman Roermond.
 
Mill  15 juli
1 Nico Janssen Weert; 2 Harrie Daams Dommelen; 3 Wilbert Janssen Venray; 4 Richard Rongen Venray; 5 Willy Snijders Weert; 6 Piet Rutten Roermond; 7 Willy Vergooszen Susteren; 8 Mat Hendrix Weert; 9 Marcel Stappen Tegelen; 10 Ronald Nijskens Holtum; 11 Fr. Grachten Vlodrop; 12 Hennie van Bommel Liessel; 13 Gerrit Smets Bergeijk; 14 Rudie Geerts Stiphout; 15 Ton Aandekerk Merum.
 
Meijel  26  juli
1 Bart Boonen Neer; 2 Paul Zander Weert; 3 P.Bayens Eindhoven; 4 Peter Jacobs Weert; 5 Ben Peeters Herten; 6 Ronald Nijskens Holtum; 7 J. van Roy Oler; 8 Richard Rongen Venray; 9 T.Beerends Heythuysen; 10 Klaas Bex Budel.
 
Melick  27 juli
1 Ben Peeters Herten; 2 Mat Hendrix Weert; 3 Frank Laugs Venlo; 4 Ronald Nijskens Holtum; 5 Richard Rongen Venray; 6 Marcel Stappen Tegelen; 7 Willy Vergooszen Susteren; 8 Antoine Pijnenburg Neerkant; 9 Math Greijmans Neeritter; 10 Niessen Eindhoven; 11 F.Hinnen Venlo; 12 René van de Vin Neeritter; 13 Peter Jacobs Weert; 14 P.Bayens Eindhoven.
 
Kelpen  4 augustus
1 Harrie Daams Dommelen; 2 Nico Janssen Weert; 3 Anthonie Hendrikx Weert; 4 Frank Laugs Venlo; 5 Willy Vergooszen Susteren; 6 Ronald Nijskens Holtum; 7  Willy Jorissen Weert; 8 Mat Hendrix Weert; 9 Gerrit Smets Bergeijk; 10 B. van de Beuken
 
Heel  5 augustus
1 Frank Laugs Venlo; 2

      Frank Laugs duidelijke winnaar in Heel maar we hebben verder geen uitslag dus uitzoeken !

 
Weert  Fatima  12 augustus
1 Mat Hendrix Weert; 2 Harrie Daams Dommelen; 3 Richard Rongen Venray; 4 Theo van Els Venray; 5 Willy Jorissen Weert; 6 Piet Rutten Roermond; 7 Hennie van Bommel Liessel; 8 Bart Hanssen Kessel; 9 Koen Geerts Stiphout; 10 Nico Janssen Weert.
 
Belfeld  19 augustus
1 W.Janssen Venray; 2
 
Montfort  1 september
1 Frank Laugs Venlo; 2
 
Roggel   2 september
1 Willy Vergooszen Susteren; 2
 
Venray  9 september
1 Nico Janssen Weert; 2 Frank Laugs Venlo; 3 Anthonie Hendrikx Weert; 4 Theo van Els Venray; 5 Ronald Nijskens Holtum; 6 Bart Hanssen Kessel; 7 Mat Hendrix Weert; 8 Wilbert Janssen Venray; 9 Hans Hendrikx Weert; 10 Richard Rongen Venray. 
 
Hingen  16 september
1 Mat Hendrix Weert; 2 Frank Laugs Venlo; 2 Richard Rongen Venray; 4 Bart Hanssen Kessel; 5 Nico Janssen Weert; 6 Willy Vergooszen Susteren.

       Mat Hendrix is dit jaar de succesvolste junior hij wint tien wedstrijden deze is in Hingen


Reuver  23 september
1 Mat Hendrix Weert; 2 Willy Vergooszen Susteren; 3 Richard Rongen Venray; 4 Theo van Els Venray; 5 Frank Laugs Venlo.
 
Roermond  29 september
1 Willy Vergooszen Susteren; 2 Piet Rutten Roermond; 3 Willy Snijders Weert; 4 Richard Rongen Venray; 5 Hennie van Bommel Liessel; 6 Marcel Stappen Tegelen; 7 H.Vaessen Blerick; 8 Willy Jorissen Weert; 9 Koen Geerts Stiphout; 10 Theo van Els Venray.
 
Deurne  30 september
1 Mat Hendrix Weert; 2 Hans Janssen Weert; 3 Frank Laugs Venlo; 4 Willy Vergooszen Susteren; 5 Richard Rongen Venray; 6 Anthonie Hendrikx Weert; 7 Wilbert Janssen Venray; 8 H.Vaessen Blerick; 9 Antoine Pijnenburg Neerkant; 10 Theo van Els Venray.

      De Heylenploeg altijd van voren: Peter Thoolen-Frank Laugs-Math Greijmans-Fred Raetsen op kop