Hitwebcounter.com Free

Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                

Junioren top 10  1978


Pey Echt  19 maart
1 Fred Raetsen Weert; 2 Peter Janssen Tegelen; 3 Peter Thoolen Slek Echt; 4 Frank Derksen Meerlo; 5 Jos Lamers Budel; 6 Huub Vinken Tegelen; 7 Tony Bruinaarts Budel; 8 Frans Verheggen Weert; 9 Theo van Eert Bergeijk; 10 Theo van Els Venray; 11 P.Thoolen Echt; 12 Nico Janssen Weert; 13 Mat Hendrix Weert; 14 Harrie Daams Dommelen; 15 Frank van Zantvoort Weert.

 
Haelen  27 maart
1 Peter Thoolen Slek Echt; 2  Fred Raetsen Weert; 3 Nico Janssen Weert; 4 Frank Derksen Meerlo; 5 Mat Hendrix Weert; 6 Peter Janssen Tegelen; 7 Ger Lurvink Neeritter; 8 Tony Bruynaarts Budel; 9 Frank Laugs Venlo; 10 Jac Verbeek Weert.

                           Peter Thoolen krijgt de overwinnings-tulpen in Haelen

 
Merum  9 april
1  Fred Raetsen Weert; 2 Jac Kurvers Maasbracht; 3 Theo van Eert Bergeijk; 4 Ger Lurvink Neeritter; 5 Mat Hendrix Weert; 6 Willy Jorissen Weert; 7 Frank Laugs Venlo; 8 P.Thoolen Echt; 9 Peter Thoolen Slek Echt; 10 Tony Bruinaars Budel.

Fred Raetsen oppermachtig in Merum

Koningsbosch  16 april
1 Fred Raetsen Weert; 2 Ger Lurvink Neeritter; 3 Theo van Eert Bergeijk; 4 Harrie Daams Dommelen; 5 Frank van Zantvoort Weert; 6 Peter Janssen Tegelen; 7 Jos Alberts Geleen; 8 Jac Vermeer Weert; 9 J.Lamers Budel; 10 Peter Thoolen Slek Echt.
 
Deurne  23 april
1 Frank Derksen Meerlo; 2 Frank van Zantvoort Weert; 3 Fred Raetsen Weert; 4 Peter Janssen Tegelen; 5 Theo van Eert Bergeijk; 6 Ger Lurvink Neeritter; 7 H.de Kip Heerlen; 8 Frank Laugs Venlo; 9 P.Thoolen Echt; 10 Nico Janssen Weert.
 
Tegelen  30 april
1 Ger Lurvink Neeritter; 2 Peter Janssen Tegelen; 3 Peter Thoolen Slek Echt; 4 Mat Hendrix Weert; 5 Frank Laugs Venlo; 6 Fred Raetsen Weert; 7 Theo van Eert Bergeijk; 8 Frank van Zantvoort Weert; 9 Bennie Heynen Venlo; 10 P.Thoolen Echt; 11 M.Janssen; 12 Willy Jorissen Weert; 13 Jac Verbeek Weert; 14 Jac Kurvers Maasbracht; 15 M.Petit Weert.

      Ger Lurvink heeft ze allemaal verrast in Tegelen

 
Posterholt  1 mei
1  Fred Raetsen Weert; 2 Jac Kurvers Maasbracht; 3 Peter Janssen Tegelen; 4 J.Lamers Budel; 5 Frank Derksen Meerlo.
 
Montfort  4 mei
1 Fred Raetsen Weert; 2 Ger Lurvink Neeritter; 3 Jac Kurvers Maasbracht; 4 Theo van Eert Bergeijk; 5 Peter Thoolen Slek Echt; 6 Peter Janssen Tegelen; 7 H.Verbeek Venray; 8 Frank van Zantvoort Weert; 9 Frank Laugs Venlo; 10 Willy Jorissen Weert.

Onduidelijkheid in Montfort , het peloton heeft een ronde achterstand  op de  kopgroep van vier, Fred Raetsen wint wel maar Ger Lurvink protesteert omdat hij door Raetsen zou zijn gehinderd.  Protest mocht niet baten.     

 
Sint Joost  15 mei
1 Fred Raetsen Weert; 2 Peter Janssen Tegelen; 3 Peter Thoolen Slek Echt; 4 Mat Hendrix Weert; 5 J.Lemmens Budel; 6 Ger Lurvink Neeritter; 7 Frank Laugs Venlo; 8 P.Thoolen Echt; 9 Jos Alberts Geleen; 10 Huub Vinken Tegelen.
 
Thorn  21 mei  Bedevaart
1 Peter Janssen Tegelen; 2 Fred Raetsen Weert; 3 Ger Lurvink Neeritter; 4 Frank van Zantvoort Weert; 5 Peter Thoolen Slek Echt; 6 Piet Tholen Echt; 7 Jac Curvers Maasbracht; 8 Nico Janssen Weert; 9 W.Janssen Weert; 10 Mat Hendrix Weert.
 
Doenrade  28 mei
1 Peter Thoolen Slek Echt; 2 Tony Bruinaars Budel; 3 Peter Janssen Tegelen; 4 Ger Lurvink Neeritter; 5  Fred Raetsen Weert; 6 Willy Jorissen Weert; 7 Frank Laugs Venlo; 8 J.Lamers Budel; 9 P.Thoolen Echt; 10 Frank van Zantvoort Weert.
 
Vlodrop  4 juni
1 Peter Janssen Tegelen; 2 Mat Hendrix Weert; 3 Frank Laugs Venlo; 4 Willy Jorissen Weert; 5 Fred Raetsen Weert; 6 Peter Thoolen Slek Echt; 7 Huub Vinken Tegelen; 8 Ger Lurvink Neeritter; 9 Peter Tholen  Echt; 10 Jos Alberts Geleen.
 
Posterholt 2    10 juni
1 Peter Janssen Tegelen; 2 Fred Raetsen Weert; 3 Peter Thoolen Slek Echt; 4 Ger Lurvink Neeritter; 5 Jac Vermeer Weert; 6 Theo van Eert Bergeijk; 7 Jac Curvers Maasbracht; 8 Jos Alberts Geleen; 9 Frank Laus Venlo; 10 Huub Vinken Tegelen.


Baexem  18 juni  NWB Kampioenschap
1 Ger Lurvink Neeritter; 2 Jac Vermeer Weert; 3 Fred Raetsen Weert; 4 Peter Thoolen Slek Echt; 5 J.Lamers Budel; 6 Frank Laugs Venlo; 7 Mat Hendrix Weert; 8 Theo van Eerd Bergeijk; 9 Willy Jorissen Weert; 10 Jos Alberts Geleen












Ger Lurvink mag een jaar lang de kampioenstrui dragen. Ook de baantitel is voor hem


Neeritter  25 juni
1 Mat Hendrix Weert; 2 Jac Kurvers Maasbracht; 3 Theo van Eert Bergeijk; 4 Jos Alberts Geleen; 5 Ger Lurvink Neeritter; 6 Peter Thoolen Slek Echt; 7 P.Thoolen Echt; 8 Ed Peersman Roermond; 9 Willy Jorissen Weert; 10 Tony Bruinaars Budel.
 
Baarlo  2 juli  Baankampioenschappen
Sprint
1 Frank van Zantvoort Weert; 
Afvallingsrace
1 Ger Lurvink Neeritter; 
Puntenkoers
1 Fred Raetsen Weert; 
Eindklassement
1 Ger Lurvink Neeritter; 2 Fred Raetsen Weert; 3 Jos Alberts Geleen; 4 Mat Hendrix Weert; 5 Frank van Zantvoort Weert.
 
Vierlingsbeek  9 juli
1 Peter Thoolen Slek Echt; 2 Willy Jorissen Weert; 3 Ger Lurvink Neeritter; 4 P.Thoolen Echt; 5 Jac Vermeer Weert; 6 Fred Raetsen Weert; 7 Theo van Eert Bergeijk; 8 Tony Bruinaars Budel; 9 J.Lamers Budel; 10 A.Hoogstraaten Stein.
 
Egchel  16 juli
1 Jac Vermeer Weert; 2 Willy Jorissen Weert; 3 Jac Kurvers Maasbracht; 4 Jos Alberts Geleen; 5 Theo van Eert Bergeijk; 6 Fred Raetsen Weert; 7 Peter Thoolen Slek Echt; 8 P.Thoolen Echt; 9 A.Hoogstraaten Stein; 10 J.Lamers Budel.
 
Kessel Eik  6 augustus
1 Fred Raetsen Weert; 2 Ger Lurvink Neeritter; 3 Peter Thoolen slek Echt; 4 Frank Laugs Venlo; 5 P.Thoolen Echt; 6 Willy Jorissen Weert; 7 Theo van Eert Bergeijk; 8 Mat Hendrikx Weert; 9 Jac Kurvers Maasbracht; 10 Harrie Daams Dommelen.

      In Kessel Eik klopt Raetsen , Ger Lurvink, en het peloton komt er aan.

 
Weert  Fatima  13 augustus
1 Ger Lurvink Neeritter; 2 Mat Hendrix Weert; 3 Fred Raetsen Weert; 4 P.Thoolen Echt; 5 Willy Jorissen Weert; 6 Theo van Eert Bergeijk; 7 Jac Vermeer Weert; 8 J.Lamers Budel; 9 Peter Thoolen Slek Echt; 10 Frank Laugs Venlo.

     Ger Lurvink gaat met fraaie prijzen naar huis na zijn winst in Weert

 
Belfeld  20 augustus
1 Fred Raetsen Weert; 2 Frank Laugs Venlo; 3 Ger Lurvink Neeritter; 4 Jac Vermeer Weert; 5 Theo van Eert Bergeijk; 6 Peter Thoolen Slek Echt; 7 Huub Vinken Tegelen; 8 A.Hoogstraaten Stein; 9 J.Lamers Budel; 10 Jos Alberts Geleen.

     Fred Raetsen is ook in Belfeld niet te kloppen

 
Beegden  27 augustus
1 Peter Thoolen Slek Echt; 2 Jos Alberts Geleen; 3 Fred Raetsen Weert; 4 P.Thoolen Echt; 5 Ger Lurvink Neeritter; 6 Willy Jorissen Weert; 7 Mat Hendrix Weert; 8 Theo van Eert Bergeijk; 9 Harrie Daams Dommelen; 10 A. van Hoogstraaten Stein.
 
Roggel  3 september
1  Fred Raetsen Weert; 2 Ger Lurvink Neeritter; 3 Jos Alberts Geleen; 4 A.van Hoogstraaten Stein; 5 Peter Thoolen Slek Echt; 6 Frank Laugs Venlo; 7 Peter Tholen Echt; 8 Mat Hendrix Weert; 9 Willy Jorissen Weert.
 
Venray  17 september
1 Fred Raetsen Weert; 2  N.N. ; 3 Ger Lurvink Neeritter.
 
Ittervoort  24 september
1  Fred Raetsen Weert; 2 PeterTholen Echt; 3  Peter Thoolen Slek Echt; 4 Jos Alberts Geleen; 5 Berrie Thoolen Slek Echt.