Hitwebcounter.com Free

Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                

Junioren top 1977


Nederweert  27 maart
1 Jo Montforts Susteren; 2 Peter Thoolen Slek Echt; 3 Marcel Fooy Maastricht; 4 Theo van Eert Bergeijk; 5 Frank Derksen Meerlo; 6 John van Lee Baarlo; 7 Fred Raetsen Weert; 8 Huub Doensen Nederweert; 9 Erik van de Beucken Helden Beringe; 10 Leon Visschers Posterholt; 11 Frank van Zantvoort Weert; 12 L.Derix Luyksgestel; 13 Henk Petit Neerkant; 14 Paul Moris Stramproy; 15 Jan Kaufman Aalst. 
 
Baarlo  31 maart
1 Jo Montforts Susteren; 
 
Ell  3 april
1 Jo Montforts Susteren; 2 Fred Raetsen Weert; 3 Peter Thoolen Slek Echt; 4 Paul Moris Stramproy; 5 Huub Doensen Nederweert; 6 Frank Derksen Meerlo; 7 Theo van Eert Bergeijk; 8 Frans van Essen Griendtsveen; 9 Henk Petit Weert; 10 Ger Lurvink Neeritter; 11 Erik van den Beuken Helden Beringen; 12 Hans Verbeek Venray; 13 Leon Visschers Posterholt; 14 Frank van Zantvoort Weert; 15 Willy van Gemert Weert.

    Theo van Eert-Fred Raetsen en Ger Lurvink trekken ten aanval

 
Bergeijk  10 april
1 Jo Montforts Susteren; 2 Frans van Essen Griendtsveen; 3 Frank van Zantvoort Weert; 4 Matthijs Frenken Ospel; 5 Fred Raetsen Weert; 6 Peter Thoolen Slek Echt; 7 Jelle Vrijssen Maarheeze; 8 Willy van Gemert Weert; 9 Paul Moris Stramproy; 10 Marcel Fooy Maastricht.
 
Haelen 11 april
1 Peter Thoolen Slek Echt; 2 John van Lee Baarlo; 3 Fred Raetsen Weert; 4 Jo Montforts Susteren; 5 Ger Lurvink Neeritter; 6 Theo van Eert Bergeijk; 7 Jelle Vrijssen Maarheeze; 8 Matthijs Frenken Ospel; 9 Frank Derksen Meerlo; 10 Huub Doensen Nederweert.
 
Heythuysen  17 april
1 Jo Montforts Susteren; 2 Fred Raetsen Weert; 3 John van Lee Baarlo; 4 Huub Doensen Nederweert; 5 Peter Thoolen Slek Echt; 6 Jos Alberts Geleen; 7 Matthijs Frenken Ospel; 8 Theo van Eert Bergeijk; 9 Jan Linssen Heel; 10 Jelle Vrijssen Maarheeze.
 
Deurne  24 april
1 Jo Montforts Susteren; 2
 
Weert  Boshoven  30 april
1 Jo Montforts Susteren; 2 Leon Visschers Posterholt; 3 Jelle Vrijssen Maarheeze; 4 Erik van de Beucken Beringe; 5 Frans van Essen Griendtsveen; 6 Huub Doensen Nederweert; 7 Fred Raetsen Weert; 8 Paul Moris Stramproy; 9 Frank Derksen Meerlo; 10 Willy Reijnders Reuver; 11 Willy Jorissen Weert; 12 Harrie Daams Dommelen; 13 Peter Thoolen Slek Echt;14 Henk Petit Weert; 15 Willy van Gemert Weert.
 
Baarlo  1 mei   Baankampioenschap
1 Jo Montforts Susteren; 2 Frans van Essen Griendtsveen; 3 Fred Raetsen Weert; 4 Peter Thoolen Slek Echt; 5 John van Lee Baarlo; 6 Jos Alberts Geleen; 7 Theo Verbeek Venray; 8 Willy Jorissen Weert; 9 Jan Kaufman Aalst; 10 Marcel Fooy Maastricht.
 
Oostrum  8 mei
1 Jo Montforts Susteren; 2 Fred Raetsen Weert; 3 Peter Thoolen Slek Echt; 4 Huub Doensen Nederweert; 5 Theo van Eert Bergeijk; 6 Frank van Zantvoort Weert; 7 Jelle Vrijssen Maarheeze; 8 Marcel Fooy Maastricht; 9 Frans van Essen Griendtsveen; 10 Leon Visschers Posterholt; 11 Frank Derksen Meerlo; 12 Henk Petit Neerkant; 13 Eric van de Beucken Helden Beringen; 14 Jan Kaufman Aalst; 15 Joop Vincent Heel.
 
Vlodrop  15 mei
1 Frans van Essen Griendtsveen; 2 John van Lee Baarlo; 3 Theo van Eert Bergeijk; 4 Jelle Vrijssen Maarheeze; 5 Frank van Zantvoort Weert; 6 Jos Alberts Geleen; 7 Erik van de Beucken Helden Beringe; 8 Leon Visschers Posterholt; 9 Marcel Fooy Maastricht; 10 Henk Petit Weert; 11 Paul Moris Stramproy; 12 Peter Thoolen Slek Echt; 13 Nico Janssen Weert; 14 Jan Kaufman Aalst.
 
Ospel  22 mei  Bedevaart
1 Jo Montforts Susteren; 2 Frans van Essen Griendtsveen; 3 John van Lee Baarlo; 4 Jos van Wegberg Slek Echt; 5 Peter Thoolen Slek Echt; 6 Jelle Vrijssen Maarheeze; 7 Fred Raetsen Weert; 8 Henk Verbeek Venray; 9 René Knapen Haelen; 10 Ger Lurvink Neeritter; 11 Jos Alberts Geleen; 12 Paul Moris Stramproy; 13 Frank Derksen Meerlo; 14 Willy Jorissen Weert; 15 Henk Petit Weert.
 
Vierlingsbeek  24 mei
1 Jo Montforts Susteren; 2 Frank van Zantvoort Weert; 3 John van Lee Baarlo; 4 Jos van Wegberg Slek Echt; 5 Peter Thoolen Slek Echt; 6 Jelle Vrijssen Maarheeze; 7 Frans van Essen Griendtsveen; 8 Frank Derksen Meerlo; 9 Jan Kaufman Aalst; 10 Erik van de Beucken Beringe.

 Jo Montforts is in Vierlingsbeek al aan 11 overwinningen

 
Hingen  30 mei
1 Jo Montforts Susteren; 2 John van Lee Baarlo; 3 Peter Thoolen Slek Echt; 4 Jos van Wegberg Slek Echt; 5 Frans van Essen Griendtsveen; 6 Jos Alberts Geleen; 7 Nico Janssen Weert; 8 Jelle Vrijssen Maarheeze; 9 Fred Raetsen Weert; 10 Willy Jorissen Weert; 11 Jan Kaufman Aalst; 12 René Knapen Haelen; 13 Theo van Eerd Bergeijk; 14 Henk Petit Weert; 15 Willy van Gemert Weert.
 
Ittervoort  5 juni
1 Jos van Wegberg Slek Echt; 2 Jo Montforts Susteren; 3 Peter Thoolen Selk Echt; 4 Fred Raetsen Weert; 5 John van Lee Baarlo; 6 Jelle Vrijssen Maarheeze; 7 Theo van Eert Bergeijk; 8 Willy Jorissen Weert; 9 Marcel Fooy Maastricht; 10 Frans van Essen Griendtsveen.
 
Echt  12 juni  Aankomst Pijl van Limburg
1 Jo Montforts Susteren; 2
 
Koningsbosch  19 juni
1 Jo Montforts Susteren; 2 Fred Raetsen weert; 3 Peter Thoolen Slek Echt; 4 John van Lee Baarlo; 5 Willy Jorissen Weert; 6 Willy van Gemert Weert; 7 Nico Janssen Weert; 8 Theo van Eert Bergeijk; 9 Paul Moris Stramproy; 10 Jan Kaufman Aalst.
 
Wanroy  26 juni
1 Jo Montforts Susteren; 2
 
Maastricht  Sint Pietersberg  3 juli  NWB Kampioenschap
1 Jo Montforts Susteren; 2 Ger Lurvink Neeritter; 3 Peter Thoolen Slek Echt; 4 Leon Visschers Posterholt; 5 Theo van Eerd Bergeijk; 6 Jelle Vrijssen Maarheeze; 7 Eric van den Beuken Helden Beringe; 8 Jos Alberts Geleen; 9 Paul Moris Stramproy; 10 Peter Janssen Tegelen; 11 Fred Raetsen Weert; 12 Huub Doensen Nederweert; 13 Frank Derks Meerlo; 14 Nico Janssen Weert; 15 John van Lee Baarlo.

 Ook het kampioenschap op de St.Pieter gaat naar Susteren,Ger Lurvink is tweede

    Huub Doensen in strijd met die pittige Sint Pietersberg

 
Doenrade  10 juli
1 Peter Janssen Tegelen; 2 Jos Alberts Geleen; 3 Jo Montforts Susteren; 4 Peter Thoolen Slek Echt; 5 Frank Derksen Meerlo; 6 Huub Doensen Nederweert; 7 Eric van de Beucken Helden Beringe; 8 Theo van Eert Bergeijk; 9 Nico Janssen Weert; 10 Jelle Vrijssen Maarheeze; 11 Willy van Gemert Weert; 12 Henk Petit Weert; 13 René Knapen Haelen; 14 Fred Raetsen Weert; 15 Peter Thoolen Echt.
 
St.Odiliënberg  24 juli
1 1 Jo Montforts Susteren; 2 Jos Alberts Geleen; 3 Frans van Essen Griendtsveen; 4 Jos van Wegberg Slek Echt; 5 Fred Raetsen Weert; 6 Theo van Eert Bergeijk; 7 Eric van de Beucken Helden Beringe; 8 John van Lee Baarlo; 9 Peter Thoolen Slek Echt; 10 Ger Lurvink Neeritter; 11 Jelle Vrijssen Maarheeze; 12 Marcel Fooy Maastricht; 13 Huub Doensen Nederweert; 14 Frank van Zantvoort Weert; 15 Nico Janssen Weert.

En ook St.Odiliënberg is voor Jo Montforts

 
Beegden  7 augustus
1 Jo Montforts Susteren; 2 Peter Janssen Tegelen; 3 Peter Thoolen Slek Echt; 4 Fred Raetsen Weert; 5 Jos van Wegberg Slek Echt; 6 Nico Janssen Weert; 7 Frank Derksen Meerlo; 8 Frans van Essen Griendtsveen; 9 Jelle Vrijssen Maarheeze; 10 John van Lee Baarlo.
 
Weert  Fatima  14 augustus
1 Jo Montforts Susteren; 2
 
Belfeld  21 augustus
1 Peter Janssen Tegelen; 2 Leon Visschers Posterholt; 3 Frank Derksen Meerlo; 4 Fred Raetsen Weert; 5 Peter Thoolen Slek Echt; 6 Jo Montforts Susteren; 7 Jos van Wegberg Slek Echt; 8 P.Thoolen Echt; 9 Theo van Eert Bergeijk; 10 Ger Lurvink Neeritter; 11 Frans van Essen Griendtsveen; 12 Eric van de Beucken Helden Beringe; 13 Nico Janssen Weert; 14 Paul Moris Stramproy; 15 Huub Vinken Tegelen.

        Peter Janssen weet toch drie wedstrijden te winnen

 
Horn  27 augustus
1 Jo Montforts Susteren; 2 Jos van Wegberg Slek Echt; 3 Peter Janssen Tegelen; 4 Fred Raetsen Weert; 5 Peter Thoolen Slek Echt; 6 Theo van Eert Bergeijk; 7 Nico Janssen Weert; 8 Jelle Vrijssen Maarheeze; 9 Frans van Essen Griendtsveen; 10 Peter Thoolen Echt; 11 P.Slabbers Stramproy; 12 Jan Kaufman Aalst; 13 Frank van Zantvoort Weert; 14 Willy Jorissen Weert; 15 Jan Linssen Heel.
 
Dieteren  28 augustus
1 Peter Janssen Tegelen; 2 Jo Montforts Susteren; 3 Ger Lurvink Neeritter; 4 Fred Raetsen Weert; 5 Nico Janssen Weert; 6 Jos van Wegberg Slek Echt; 7 Leon Visschers Posterholt; 8 Peter Thoolen Slek Echt; 9 Theo van Eert Bergeijk; 10 Eric van de Beucken Helden Beringe; 11 Willy Jorissen Weert; 12 René Knapen Haelen; 13 P.Slabbers Stramproy; 14 Frans van Essen Griendtsveen; 15 Jan Kaufman Aalst.
 
Posterholt  3 september
1 Huub Doensen Nederweert; 2 Leon Visschers Posterholt; 3 Jo Montforts Susteren; 4 Fred Raetsen Weert; 5 Peter Janssen Tegelen; 6 Peter Thoolen Slek Echt; 7 Jos van Wegberg Slek Echt; 8 Marcel Fooy Maastricht; 9 Frank van Zantvoort Weert; 10 Jan Kaufman Aalst; 11 Peter Thoolen Echt; 12 Frank Derksen Meerlo; 13 Willy van Gemert Weert; 14 Ger Lurvink Neeritter; 15 Ray Knapen Haelen.

                    Huub Doensen trekt vaak ten aanval en in Posterholt heeft hij succes

 
Venray  11 september
1 Paul Moris Stramproy; 2
 
Wessem  25 september
1 Jos van Wegberg Slek Echt; 2 Peter Janssen Tegelen; 3 Leon Visschers Posterholt; 4 Theo van Eert Bergeijk; 5 Ger Lurvink Neeritter; 6 Jos Alberts Geleen; 7 Peter Thoolen Slek Echt; 8 Peter Thoolen Echt; 9 Jelle Vrijssen Maarheeze; 10 Harrie Daams Dommelen; 11 Jo Montforts Susteren; 12 John van Lee Baarlo; 13 Frans van Essen Griendtsveen; 14 René Knapen Haelen; 15 Fred Raetsen Weert.

 

 Ook de ronde van Heythuysen is voor Jo Montforts , hier klopt hij Fred Raetsen-John van Lee- Huub Doensen en Peter Thoolen.