Hitwebcounter.com Free

Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                

Junioren top  10  1976


Nederweert 28 maart
1 Frans ter Linde Roermond; 2 Peter Evers Maasbracht; 3 Peter Fincken Maasbracht; 4 Eric van den Beucken Helden Beringen; 5 Johan Goofers Blerick; 6 Piet Gilissen Maastricht; 7 NN.; 8 Hein de Wit Bergeijk; 9 Rennie Knoops Posterholt; 10 Peter Janssen Tegelen; 11 John van Lee Baarlo; 12 Huub Doensen Nederweert; 13 Fred Raetsen Weert; 14 Jos Ramaekers Weert; 15 Arno Schoester Venlo. 
 
Ell  4 april
1 Frans ter Linde Roermond; 2 Hein de Wit Bergeijk; 3 Mart Frenken Ospel; 4 J. van Leeuwen: 5 Peter Evers Maasbracht.
 
Heythuysen  11 april
1 Eric van den Beucken Helden Beringen; 2 Mart Frenken Ospel; 3 Peter Beurskens Haelen; 4 Wilbert Sijstermans Klimmen; 5 Frans ter Linde Roermond; 6 Piet Gilissen Maastricht; 7 Martin Teunissen Ysselsteyn; 8 Peter Evers Maasbracht; 10 Piet Janssen Weert; 11 Peter Janssen Tegelen; 12 Paul Moris Stramproy; 13 Fred Raetsen Weert; 14 Peter Fincken Maasbracht; 15 Johan Goofers Blerick.
 
Haelen  18 april  
1 Peter Fincken Maasbracht; 2 Frans ter Linde Roermond; 3 Rennie Knoops Posterholt; 4 Johan Goofers Blerick; 5 Hein de Wit Bergeijk; 6 Peter Evers Maasbracht; 7 Wilbert Sijstermans Klimmen; 8 Piet Janssen Weert; 9 Jos Gilissen Maastricht; 10 Paul Moris Stramproy; 11 Peter Janssen Tegelen; 12 Martin Teunissen Ysselsteyn; 13 Frank Derksen Meerlo; 14 Eric van den Beucken Helden Beringen.

     Peter Fincken ( rechts ) wint in Haelen en Ittervoort

 
Koningsbosch  25 april
1 Pierre Hawinkels Montfort; 2 Jos Ramaekers Weert; 3 Jo van Lierop Deurne; 4 Peter Evers Maasbracht; 5 Peter Janssen Tegelen; 6 Mart Frenken Ospel; 7 Piet Gilissen Maastricht; 8 Maarten Teunissen Ysselsteyn; 9 Peter Fincken Maasbracht; 10 Eric van de Beucken Beringe; 11 Paul Moris Stramproy; 12 Rennie Knoops Posterholt; 13 Peter Beurskens Haelen; 14 Marcel Fooy Maastricht; 15 Jan Dirksen Mierlo.
 
Roermond  2 mei
1 Mart Frenken Ospel; 2 Paul Moris Stramproy; 3 Peter Evers Maasbracht; 4 Peter Fincken Maasbracht; 5 Jos Ramaekers Weert; 6 Johan Goofers Blerick; 7 Piet Gilissen Maastricht; 8 Eric van den Beucken Helden Beringen; 9 Wilbert Sijstermans Klimmen; 10 Peter Janssen Tegelen; 11 Marcel Fooy Maastricht.
 
Merum  9 mei
1 Jos Ramaekers Weert; 2 Peter Fincken Maasbracht; 3 Pierre Hawinkels Montfort; 4 Math Frenken Ospel; 5 Peter Beurskens Haelen; 6 Johan Goofers Blerick; 7 John van Lee Baarlo; 8 Peter Evers Maasbracht; 9 Martin Teunissen Ysselsteyn; 10 Piet Janssen Weert; 11 Rennie Knoops Posterholt; 12 Marcel Fooy Maastricht; 13 Paul Moris Stramproy; 14 Fred Raetsen Weert; 15 Jos Gilissen Maastricht.

  Jos Ramaekers verslaat Peter Fincken in Merum

 
Montfort  16 mei   Bedevaart
1 Jo Montforts Susteren; 2 Peter Beurskens Haelen; 3 Frans ter Linde Roermond; 4 John van Lee Baarlo; 5 Mart Frenken Ospel; 6 Piet Janssen Weert; 7 Peter Evers Maasbracht; 8 Martin Hoofs Meers Elsloo; 9 Martin Teunissen Ysselsteyn; 10 Leon Heffels Born; 11 Peter Fincken Maasbracht; 12 Piet Gilissen Maastricht; 13 Fred Raetsen Weert; 14 Pierre Hawinkels Montfort; 15 Theo van Eerd Bergeijk.
 
Ospel  23 mei
1 Piet Gilissen Maastricht; 2 
 
Ittervoort  23 mei
1 Peter Fincken Maasbracht; 2 Eric van den Beucken Helden Beringen; 3 Peter Evers Maasbracht; 4 Frans ter Linde Roermond; 5 Jo Montforts Susteren; 6 René van der Linden Helmond; 7 Jos Ramaekers Weert; 8 Piet Janssen Weert; 9 Martin Hoofs Meers Elsloo; 10 Martin Teunissen Ysselsteyn; 11 Pierre Hawinkels Montfort; 12 Peter Beurskens Haelen; 13 Peter Janssen Tegelen; 14 Mart Frenken Ospel; 15 Fred Raetsen Weert.

 
Maasbracht Beek  27 mei
1 Jo Montforts Susteren; 2 Peter Fincken Maasbracht; 3 Piet Gilissen Maastricht; 4 René van der Linden Helmond; 5 Frans ter Linde Roermond; 6 Martin Hoofs Meers Elsloo; 7 Martin Teunissen Ysselsteyn; 8 Peter Evers Maasbracht; 9 Johan Goofers Blerick; 10 Rennie Knoops Posterholt; 11 Jos Ramaekers Weert; 12 Martin Denis Melick; 13 John van Lee Baarlo; 14 Pierre Hawinkels Montfort; 15 Peter Janssen Tegelen. 
 
Weert  30 mei
1 Piet Janssen Weert; 2 Jos Hannen Baexem; 3 Jo Montforts Susteren; 4 Frans ter Linde Roermond; 5 Peter Fincken Maasbracht; 6 Peter Evers Maasbracht; 7 Johan Goofers Blerick; 8 Willy Derks Venlo; 9 Peter Beurskens Haelen; 10 Piet Gilissen Maastricht; 11 Leon Heffels Born.
 
Geulle  5 juni  Tijdens Europees Kampioenschap
1 Jo Montforts Susteren; 2 R.Kopp Aken Dld; 3 Pierre Hawinkels Montfort; 4 John van Lee Baarlo; 5 Martin Teunissen Ysselsteyn; 6 René van der Linden Helmond; 7 Johan Goofers Blerick; 8 Martin Hoofs Meers Elsloo; 9 Fred Raetsen Weert; 10 Piet Janssen Weert.
 
Hingen  6 juni
1 Jo Montforts Susteren; 2 Pierre Hawinkels Montfort; 3 Frans ter Linde Roermond; 4 Martin Teunissen Ysselsteyn; 5 Jos Ramaekers Weert; 6 Jos Gilissen Maastricht; 7 Peter Beurskens Haelen; 8 Johan Goofers Blerick; 9 Peter Fincken Maasbracht; 10 Jos Hannen Baexem; 11 Peter Evers Maasbracht; 12 Piet Gilissen Maastricht; 13 Mart Frenken Ospel; 14 Peter Janssen Tegelen;l 15 John van lee Baarlo.
 
Baexem  13 juni
1 Jos Ramaekers Weert; 2 Pierre Hawinkels Montfort; 3 Mart Frenken Ospel; 4 Peter Beurskens Haelen; 5 Jos Hannen Baexem; 6 Leon Heffels Born; 7 Jo Montforts Susteren; 8 Martin Hoofs Meers Elsloo; 9 Piet Gilissen Maastricht; 10 Peter Fincken Maasbracht; 11 Martin Teunissen Ysselsteyn; 12 Peter Janssen Tegelen; 13 Frans ter Linde Roermond; 14 Huub Doensen Nederweert; 15 René van der Linden Helmond.
 
Thorn  19 juni  Provinciale Kampioenschappen
Kampioen Limburg
1 Jos Hannen Baexem; 2 Jo Montforts Susteren; 3 Piet Gilissen Maastricht; 4 Peter Evers Maasbracht; 5 Martin Hoofs Meers Elsloo; 6 Jos Ramaekers Weert; 7 Piet Janssen Weert; 8 Frans ter Linde Roermond; 10 Peter Beurskens Haelen.
Kampioen Brabant
1 René van der Linden Helmond; 2

Jos Hannen wordt Limburgs kampioen in Thorn, en hoe ???

 
Wanroy  27 juni
1 Jo Montforts Susteren; 2 John van Lee Baarlo; 3 René van der Linden Helmond; 4 Jos Ramaekers Weert; 5 Pierre Hawinkels Montfort; 6 Piet Gilissen Maastricht.
 
Hoensbroek  4 juli  NWB Kampioenschap
1 Jo Montforts Susteren; 2 Jos Ramaekers Weert; 3 Leon Heffels Born; 4 Piet Gilissen Maastricht; 5 Frans ter Linde Roermond; 6 Peter Evers Maasbracht; 7 Peter Janssen Tegelen; 8 René van der Linden Helmond; 9 Mart Frenken Ospel; 10 Martin Teunissen Ysselsteyn; 11 Jos Gilissen Maastricht; 12 Piet Janssen Weert; 13 Pierre Hawinkels Montfort; 14 Rennie Knoops Posterholt; 15 Martin Hoofs Meers Elsloo.

Jo Montforts is in Hoensbroek duidelijk de NWB kampioen

 
Vierlingsbeek 11 juli
1 Pierre Hawinkels Montfort; 2
 
Maastricht Sint Pietersberg  25 juli
1 Piet Gilissen Maastricht; 2 Piet Janssen Weert; 3 Peter Beurskens Haelen; 4 Martin Teunissen Ysselsteyn; 5 Jos Hannen Baexem; 6 René van der Linden Helmond; 7 Paul Moris Stramproy; 8 Rennie Knoops Posterholt; 9 Peter Evers Maasbracht; 10 Mart Frenken Ospel; 11 Pierre Hawinkels Montfort; 12 Johan Goofers Blerick; 13 Huub Doensen Nederweert; 14 Theo van Eerd Bergeijk; 15 Jo Montforts Susteren.

Piet Gilissen viert zijn fraaie zege op de Sint Pieter van Maastricht , Piet Janssen wordt eervol tweede

       Eric van de Beucken , hier op kop in Maastricht, wint in Heythuysen

 
Weert  Fatima  1 augustus
1 Jo Montforts Susteren; 2 Martin Teunissen Ysselsteyn; 3 Jos Gilissen Maastricht; 4 John van Lee Baarlo; 5 Leon Heffels Born; 6 Jos Ramaekers Weert; 7 Frans ter Linde Roermond; 8 Johan Goofers Blerick; 9 Piet Janssen Weert; 10 Peter Evers Maasbracht.
 
Kessel Eik  8 augustus
1 Pierre Hawinkels Montfort; 2 Piet Gilissen Maastricht; 3 Mart Frenken Ospel; 4 Peter Evers Maasbracht; 5 Johan Goofers Blerick; 6 Fred Raetsen Weert; 7 Piet Janssen Weert; 8 Martin Teunissen Ysselsteyn; 9 Martin Birmingham Engeland; 10 Frans ter Linde Roermond.
 
Beegden  15 augustus
1 Jo Montforts Susteren; 2 Frans ter Linde Roermond; 3 Piet Gilissen Maastricht; 4 Piet Janssen Weert; 5 Jos Hannen Baexem; 6 Peter Fincken Maassbracht; 7 Martin Teunissen Ysselsteyn; 8 Neal Martin Birmingham  Engeland; 9 Johan Goofers Blerick; 10 Pierre Hawinkels Montfort; 11 Leon Heffels Born; 12 Jos Gilissen Maastricht; 13 Peter Evers Maasbracht; 14 Maarten Teunissen  Ysselsteyn; 15 René van der Linden Helmond.
 
Voerendaal  21 augustus
1 Jo Montforts Susteren; 2
 
Beesel  22 augustus
1 Piet Gilissen Maastricht; 2 Jo Montforts Susteren; 3 Maarten Teunissen Ysselsteyn 4  Martin Teunissen Ysselsteyn; 5 Peter Evers Maasbracht; 6 Piet Janssen Weert; 7 Johan Goofers Blerick; 8 René van der Linden Helmond; 9 Fred Raetsen Weert; 10 Jos Gilissen Maastricht.
 
Doenrade  29 augustus
1 Jo Montforts Susteren; 2 Martin Teunissen Ysselsteyn; 3 Piet Gilissen Maastricht; 4 Piet Janssen Weert; 5 Fred Raetsen Weert; 6 Johan Goofers Blerick; 7 Peter Fincken Maasbracht; 8 Mart Frenken Ospel; 9 Leon Heffels Born; 10 Jos Gilissen Maastricht; 11 Maarten Teunissen Ysselsteyn; 12 Peter Evers Maasbracht; 13 John  van Lee Baarlo; 14 Frank Derksen Meerlo; 15 René van der Linden Helmond.
 
Posterholt  4 september
1 Jo Montforts Susteren; 2 Martin Teunissen Ysselsteyn; 3 John van Lee Baarlo; 4 Piet Janssen Weert; 5 Fred Raetsen Weert; 6 Peter Fincken Maasbracht; 7 NN.; 8 Mart Frenken Ospel; 9 Leon Heffels Born; 10 Piet Gilissen Maastricht; 11 Jos Gilissen Maastricht; 12 Jos Hannen Baexem; 13 Johan Goofers Blerick; 14 Peter Evers Maasbracht; 15 J.Rooymans Bladel.
 
Venray  11 september
1 Martin Teunissen Ysselsteyn; 2 Jo Montforts Susteren; 3 Johan Goofers blerick; 4 Piet Janssen Weert; 5 Fred Raetsen Weert; 6 Mart Frenken Ospel; 7 Peter Janssen Tegelen; 8 Leon Visschers Posterholt; 9 John van Lee Baarlo; 10 Maarten Teunissen Ysselsteyn; 11 Pierre Hawinkels Montfort; 12 Leon Heffels Born; 13 Jos Gilissen Maastricht; 14 Willy Derks Venlo; 15 Paul Moris Stramproy.
 
Deurne  12 september
1 Piet Gilissen Maastricht; 2 
 
Wessem  26 september
1 Jo Montforts Susteren; 2 Piet Gilissen Maastricht; 3 Piet Janssen Weert; 4 Martin Teunissen Ysselsteyn; 5 Peter Fincken Maasbracht; 6 Fredy Raetsen Weert; 7 Peter Evers Maasbracht; 8 Mathijs Frenken Ospel; 9 Leon Heffels Born; 10 Frans van Essen Griendtsveen; 11 Pierre Hawinkels Montfort; 12 Paul Moris Stramproy; 13 René van der Linden Helmond; 14 John van Lee Baarlo; 15 Marcel Fooy Maastricht.

Twaalf

        Met twaalf overwinningen is Jo Montforts ook de winnaar van het jaarklassement