Hitwebcounter.com Free

Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                

Junioren top 10  1975


Nederweert 23 maart
1 Hans Jansen Susteren; 2 John van Lee Baarlo; 3 Jo Montforts Susteren; 4 Pierre Hawinkels Montfort; 5 Hein de Wit Bergeijk; 6 Bert Hölzken Weert; 7 Huub van de Werf Helenaveen; 8 Johan Goofers Blerick.

      Hans Jansen  begint het seizoen met een zege in Nederweert

 
Haelen  31 maart
1 Hans Jansen Susteren; 2 Huub van de Werf Helenaveen; 3 Jo Montforts Susteren; 4 Jos Ramaekers Weert; 5 Frank van Bakel Deurne; 6 Angelo Hees Echt; 7 Pierre Hawinkels Montfort; 8 Johan Goofers Blerick; 9 John van Lee Baarlo; 10 Bert Hölzken Weert.
 
Heythuysen  6 april
1 Joop de Groot Holthees; 2 Jan Louwes Weert; 3 Hans Jansen Susteren; 4 Huub van de Werf Helenaveen; 5 Peter Evers Maasbracht; 6 Jo Montforts Susteren; 7 John van Lee Baarlo; 8 Angelo Hees Echt; 9 Bert Hölzken Weert; 10 Jos Ramaekers Weert.
 
Koningsbosch  13 april
1 Huub van de Werf Helenaveen; 2 Bert Hölzken Weert; 3 Toon Leijsten Deurne; 4 Hans Jansen Susteren; 5 Peter Evers Maasbracht; 6 Jos Ramaekers Weert; 7 John van Lee Baarlo; 8 Jan Louwers Weert; 9 Jo Montforts Susteren; 10 Peter Pijnenburg Neerkant; 11 J.Peeters Bergeijk; 12 Paul Moris Stramproy; 13 Peter Schoester Venlo; 14 Cor Lambregts Roermond; 15 Joop de Groot Holthees.

Huub van de Werf verslaat Bert Hölzken in Koningsbosch

 
Echt  20 april  
1 Huub van de Werf Helenaveen; 2 Pierre Hawinkels Montfort; 3 Hans Jansen Susteren; 4 Jo Montforts Susteren; 5 Peter Evers Maasbracht; 6 Johan Goofers Blerick; 7 Jan Louwes Weert; 8 Toon Leijsten Deurne; 9 Angelo Hees Echt; 10 Hein de Wit Bergeijk; 11 Peter Pijnenburg Neerkant; 12 Frank van Bakel Deurne; 13 Bert Hölzken Weert; 14 John van Lee Baarlo; 15 Jan Peeten Baarlo.
 
Melick  27 april
1 Hans Jansen Susteren; 2 Jo Montforts Susteren; 3 Huub van de Werf Helenaveen; 4 Bert Hölzken Weert; 5 Angelo Hees Echt.
 
Deurne  4 mei  Bedevaart
1 Huub van de Werf  Helenaveen; 2 Hans Jansen Susteren; 3 John van Lee Baarlo; Jo Montforts Susteren; 5 Bert Hölzken Weert; 6 Toon Leijsten Deurne; 7 Pierre Hawinkels Montfort; 8 Johan Goofers Blerick; 9 Angelo Hees Echt; 10 Jos Ramaekers Weert.
 
Neerkant  8 mei
1 Bert Hölzken Weert; 2 Huub van de Werf Helenaveen; 3 Peter Evers Maasbracht; 4 Frank van Bakel Deurne; 5 Toon Leijsten Deurne; 6  Peter Pijnenburg Neerkant; 7  Johan Goofers Blerick; 8 John van Lee Baarlo; 9 Pierre Hawinkels Montfort; 10 Peter Schoester Venlo; 11  Jan Louwes Weert; 12 Hans Jansen Susteren; 13 Jos Ramaekers Weert.
 
Someren 11 mei
1 Hans Jansen Susteren; 2 Jo Montforts Susteren; 3 Huub van de Werf Helenaveen; 4 Angelo Hees Echt; 5 Johan Goofers Blerick; 6 John van Lee Baarlo; 7 Bert Hölzken Weert; 8 Pierre Hawinkels Montfort; 9 Peter Pijnenburg Neerkant; 10 Jos Ramaekers Weert; 11 Peter Evers Maasbracht; 12 Frank van Bakel Deurne; 13 Jos Halder Meijel; 14 Rennie Knoops Posterholt.
 
Sint Joost  18 mei
1 Hans Jansen Susteren; 2 Jo Montforts Susteren; 3 Pierre Hawinkels Montfort; 4 Peter Evers Maasbracht; 5 Angelo Hees Echt; 6 Jan Louwes Weert; 7 Joop de Groot Holthees; 8 Peter Pijnenburg Neerkant; 9 Geertjan Nijssen Meijel; 10 Cor Lambregts Roermond.

      Hans Jansen ook in St.Joost, met voorsprong, de beste

 
Ell  24 mei
1 Hans Jansen Susteren; 2 John van Lee Baarlo; 3 Bert Hölzken Weert; 4 Jo Montforts Susteren; 5 Peter Evers Maasbracht; 6 Jan Louwes Weert; 7 Angelo Hees Echt; 8 Huub van de Werf Helenaveen; 9 Pierre Hawinkels Montfort; 10 Johan Goofers Blerick.

       Hans Jansen wint de ronde van Ell

 
Liessel  25 mei
1 Pierre Hawinkels Montfort; 2 G.Janssen Venray; 3 Jo Montforts Susteren; 4 Hans Jansen Susteren; 5 John van Lee Baarlo; 6 Bert Hölzken Weert; 7 Huub van de Werf Helenaveen; 8 Angelo Hees Echt; 9 Jan Louwes Weert; 10 Johan Goofers Blerick.
 
Valkenburg  Cauberg  31 mei  Samen met Gentlemen.
1 Angelo Hees Echt; 2 Johan Goofers Blerick; 3 Albert Bollen Diepenbeek België; 4 W.Peeters; 5 J.Vrancken België; 6 P.Wilms Maasbracht; 7 Pierre Hawinkels Montfort; 8 H.Bielen; 9 A. van de Westerlaken; 10 Peter Evers Maasbracht.

                                   Angelo Hees : grote klasse op de Cauberg

 
Baexem  8 juni
1 Cor Lambregts Roermond; 2 Hans Jansen Susteren; 3 Jo Montforts Susteren; 4 Bert Hölzken Weert; 5 Huub van de Werf Helenaveen; 6 Johan Goofers Blerick; 7 Hennie van Bommel Liessel; 8 Jos Ramaekers Weert; 9 John van Lee Baarlo; 10 Peter Pijnenburg Neerkant; 11 Pierre Hawinkels Montfort; 12 Henk Peters Bergeijk; 13 Rennie Knoops Posterholt; 14 Frank van Bakel Deurne; 15 Peter Schoester Venlo.

                          Cor Lambregts klopt de snelle Hans Jansen


Montfort  22 juni
1 Hans Jansen Susteren; 2 Huub van de Werf Helenaveen; 3 Bert Hölzken Weert; 4 Angelo Hees Echt; 5 Pierre Hawinkels Montfort; 6 Jan Louwes Weert; 7 Peter Evers Maasbracht; 8 Johan Goofers Blerick; 9 Cor Lambregts Roermond; 10 Peter Beurskens Haelen; 11 John van Lee Baarlo; 12 Rennie Knoops Posterholt; 13 Frank van Bakel Deurne; 14 Hein de Wit Bergeijk; 15 Peter Pijnenburg Neerkant.
 
Maastricht St.Pietersberg 29 juni
1 Huub van de Werf Helenaveen; 2 Pierre Hawinkels Montfort; 3 Cor Lambregts Roermond; 4 Hans Jansen Susteren; 5 Jan Louwes Weert; 6 Peter Evers Maasbracht; 7 Peter Pijnenburg Neerkant; 8 Rennie Knoops Posterholt; 9 Bert Hölzken Weert; 10 Paul Moris Stramproy.

       Cor Lambregts met Pierre Hawinkels in de aanval op de Sint Pietersberg in Maastricht

 
Ittervoort  6 juli
1 Bert Hölzken Weert; 2 Jan Louwes Weert; 3 Joop de Groot Holthees; 4 Hans Jansen Susteren; 5 Angelo Hees Echt; 6 Pierre Hawinkels Montfort; 7 Peter Evers Maasbracht; 8 John van Lee Baarlo; 9 Johan Goofers Blerick; 10 Peter Pijnenburg Neerkant; 11 Cor Lambregts Roermond; 12 Jos Halder Meijel; 13 Peter Beurskens Haelen; 14 Rennie Knoops Posterholt; 15 Frank van Bakel Deurne.
 
Ospel  13 juli  NWB Kampioenschap
1 Bert Hölzken Weert; 2 Huub van de Werf Helenaveen; 3 Angelo Hees Echt; 4 Jos Ramaekers Weert; 5 Pierre Hawinkels Montfort; 6 Peter Evers Maasbracht;

Bert Hölzkens : met een zondagse spurt wordt hij kampioen

 
Hoensbroek  20 juli
1 W.van Bussel Ospel; 2 Johan Goofers Blerick; 3 Pierre Hawinkels Montfort; 4 Jan Louwes Weert; 5 Joop de Groot Holthees; 6 Hans Jansen Susteren; 7 Huub van de Werf Helenaveen; 8 Peter Evers Maasbracht; 9 Hennie van Bommel Liessel; 10 Jos Ramaekers Weert.
 
Reutje St.Odiliënberg  26 juli
1 Hans Jansen Susteren; 2 Angelo Hees Echt; 3 Johan Goofers Blerick; 4 Hennie van Bommel Liessel; 5 Peter Pijnenburg Neerkant; 6 Jan Louwes Weert; 7 Frank van Bakel Deurne; 8 Peter Evers Maasbracht; 9 Jos Ramaekers Weert; 10 Cor Lambregts Roermond; 11 Rennie Knoops Posterholt; 12 Wilbert Sijstermans Klimmen; 13 Joop de Groot Holthees; 14 Vaes Ospel; 15 Huub Relou Milheeze.
 
Deurne St.Jozef  27 juli  
1 Hans Jansen Susteren; 2 Pierre Hawinkels Montfort; 3 Huub van de Werf Helenaveen; 4 Hennie van Bommel Liessel; 5 Johan Goofers Blerick; 6 Angelo Hees Echt; 7 Bert Hölzken Weert; 8 John van Lee Baarlo; 9 Jos Ramaekers Weert; 10 Peter Pijnenburg Neerkant; 11 Peter Evers Maasbracht; 12 Peter Schoester Venlo; 13 Frank van Bakel Deurne; 14 Jos Halder Meijel; 15 Rennie Knoops Posterholt
 
Geulle  2 augustus  Prov.kampioenschap
1 Hans Jansen Susteren; 2 Martin Hoofs Meers Elsloo; 3 Huub van de Werf Helenaveen; 4 Bert Hölzken Weert; 5 Peter Evers Maasbracht; 6 Angelo Hees Echt; 7 Johan Goofers Blerick; 8 Eric van de Beucken Helden Beringen; 9 Wilbert Sijstermans Klimmen; 10 Pierre Hawinkels Montfort.
 
Ysselsteyn  10 augustus
1 Peter Beurskens Haelen; 2 Joop de Groot Holthees; 3 Hans Jansen Susteren; 4 Huub van de Werf Helenaveen; 5 Bert Hölzken Weert; 6 Angelo Hees Echt; 7 Jos Ramaekers Weert; 8 Theo Halden Meijel; 9 Hennie van Bommel Liessel; 10 Pierre Hawinkels Montfort.
 
Weert Fatima  17 augustus
1 Hans Jansen Susteren; 2 Bert Hölzken Weert; 3 Huub van de Werf Helenaveen; 4 Pierre Hawinkels Montfort; 5 Angelo Hees Echt; 6 Peter Hawinkels Montfort; 7 Peter Evers Maasbracht; 8 Toon Leijsten Deurne; 9 Hennie van Bommel Liessel; 10 Cor Lambregts Roermond.
 
Wanroy  31 augustus
1 Angelo Hees Echt; 2 
 
Belfeld  14 september
1 Jan  Louwes Weert; 2 Hans Jansen Susteren; 3 Bert Hölzken Weert; 4 Johan Goofers Blerick; 5 Peter Pijnenburg Neerkant; 6 Frans Terlinde Roermond; 7 John van Lee Baarlo; 8 Pierre Hawinkels Montfort; 9 Peter Evers Maasbracht; 10 Hein de Wit  Bergeijk; 11 Wilbert Sijstermans Klimmen; 12 Piet Janssen Weert; 13 Henk Peters Bergeijk; 14 Jos Ramaekers Weert; 15 W.Derks.
 
Bergeijk  21 september
1 Angelo Hees Echt; 2 Hans Jansen Susteren; 3 Frans ter Linde Roermond; 4 Bert Hölzken Weert; 5 Johan Goofers Blerick; 6 Peter Evers Maasbracht; 7 Jos Ramaekers Weert; 8 John van Lee Baarlo; 9 Piet Janssen Weert; 10 Pierre Hawinkels Montfort; 11 Huub Relou Milheeze; 12 Peter Fincken Maasbracht; 13 Hein de Wit Bergeijk; 14 Jan Louwes Weert; 15 Henk Peters Bergeijk.

Ereronde in Bergeijk v.l.n.r. Frans ter Linde 3e-Angelo Hees winnaar en Hans Jansen 2e

 
Weert  IJzeren man  28 september
1 Angelo Hees Echt; 2 Bert Hölzken Weert; 3 Frans ter Linde Roermond; 4 Pierre Hawinkels Montfort; 5 H.Peters Bergeijk; 6 Wilbert Sijstermans Klimmen; 7 Peter Evers Maasbracht; 8 Jos Ramaekers Weert; 9 Huub Doensen Nederweert; 10 John van Lee Baarlo.
 
Geleen 5 oktober  Baankampioenschappen
Sprint
1 Wilbert Sijstermans Klimmen; 2
Criterium
1 Hans Jansen Susteren; 2 Pierre Hawinkels Montfort.