Hitwebcounter.com Free

Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                

Junioren top 10  1974


Nederweert  24 maart
1 Hennie van Bommel Liessel; 2 Huub van de Werf Helenaveen; 3 Piet van Dijsseldonk Aalst; 4 Angelo Hees Echt; 5 Harrie Bijnen Budel; 6 Wim van Mierlo Weert; 7 Jan Bierstekers Venlo; 8 Peter Pijnenburg Neerkant; 9 Pierre Hawinkels Montfort; 10 Ben Laenen Weert.
 
Heythuysen 31 maart
1 Hennie van Bommel Liessel; 2 Peter Evers Maasbracht; 3 Angelo Hees Echt; 4 Toon Leijsten Deurne; 5 Harrie Bijnen Budel; 6 Pierre Hawinkels Montfort; 7 Piet van Dijsseldonk Aalst; 8 Johan Goofers Blerick; 9 Jan Bierstekers Venlo; 10 Peter Pijnenburg Neerkant.
 
Pey Echt  7 april
1 Hans Jansen Susteren; 2 Piet Ras Gastel; 3 Huub van de Werf Helenaveen; 4 Piet van Dijsseldonk Aalst; 5 Pierre Hawinkels Montfort; 6 Hennie van Bommel Liessel; 7 Toon Leijsten Deurne; 8 Harrie Bijnen Budel; 9 Angelo Hees Echt; 10 Jan Bakker Liessel.
 
Haelen  14 april
1 Piet Ras Gastel; 2 Jan Bakker Liessel; 3 Hennie van Bommel Liessel; 4 Jan Bierstekers Venlo; 5 Piet van Dijsseldonk Aalst; 6 Toon Leijsten Deurne; 7 Johan Goofers Blerick; 8 Huub van de Werf Helenaveen; 9 Harrie Bijnen Budel; 10 Pierre Hawinkels Montfort.
 
Haelen 15 april
1 Hennie van Bommel Liessel; 2 Piet Ras Gastel; 3 Toon Leijsten Deurne; 4 Harrie Bijnen Budel; 5 Pierre Hawinkels Montfort; 6 Jan Bakker Liessel; 7 Piet van Dijsseldonk Aalst; 8 Huub van de Werf Helenaveen; 9 Peter Evers Maasbracht; 10 Johan Goofers Blerick.
 
Swalmen  21 april
1 Huub van de Werf Helenaveen; 2 Hennie van Bommel Liessel; 3 Jan Bierstekers Venlo; 4 Harrie Bijnen Budel; 5 Piet Ras Gastel; 6 Toon Leijsten Deurne; 7 Angelo Hees Echt; 8 Hans Jansen Susteren; 9 Peter Evers Maasbracht; 10 Johan Goofers Blerick.

      Huub van de Werf sneller dan Hennie van Bommel in Swalmen

 
Laren  27 april
1 Wim van Mierlo Weert; 2 J. van Hunsel; 3 Jan Bierstekers Venlo; 4 Hennie van Bommel Liessel; 5 Piet Ras Gastel; 6 Piet van Dijsseldonk Aalst; 7 Peter Evers Maasbracht; 8 Huub van de Werf Helenaveen; 9 Angelo Hees Echt; 10 Toon Leijsten Deurne. 
 
Montfort  28 april
1 Hennie van Bommel Liessel; 2 Jan Bierstekers Venlo; 3 Harrie Bijnen Budel; 4 Piet Dijsseldonk Aalst; 5 Huub van de Werf Helenaveen; 6 Angelo Hees Echt; 7 Frits van Poppel Riethoven; 8 Hans Janssen Susteren; 9 Johan Goofers Blerick; 10 Wim van Mierlo Weert.


Liessel  30 april
1 Toon Leijsten Deurne; 2 
 
Merum  5 mei
1 Hennie van Bommel Liessel; 2 Huub van de Werf Helenaveen; 3 Hans Jansen Susteren; 4 Johan Goofers Blerick; 5 Jan Bierstekers Venlo; 6 Harrie Bijnen Budel; 7 Angelo Hees Echt; 8 Wim van Mierlo Weert; 9 Peter Pijnenburg Neerkant; 10 Toon Leijsten Deurne.

       Pierre Hawinkels voor een ereplaats vòòr Jos Ramaekers in Merum


Oostrum  12 mei
1 Jan Bakker Liessel; 2 van Bussel Ospel; 3 Hennie van Bommel Liessel; 4 Johan Goofers Blerick; 5 Pierre Hawinkels Montfort; 6 Frits van Poppel Riethoven; 7 Jan Bierstekers Venlo; 8 Wim van Mierlo Weert; 9 Toon Leijsten Deurne; 10 Frans Frenken Ospel.
 
Ospel  19 mei
1 Hennie van Bommel Liessel; 2 Jan Bierstekers Venlo; 3 Huub van de Werf Helenaveen; 4 Hans Jansen Susteren; 5 Pierre Hawinkels Montfort; 6 Johan Goofers Blerick; 7 Jan Bakker Liessel; 8 Jan van Bussel Ospel; 9 Jan Louwes Weert; 10 Peter Evers Maasbracht.
 
Neerkant  23 mei
1 Hans Jansen Susteren; 2 Hennie van Bommel Liessel; 3 Wim van Mierlo Weert; 4 Peter Evers Maasbracht; 5 Johan Goofers Blerick; 6 Huub van de Werf Helenaveen; 7 Jan Bakker Liessel; 8 Pierre Hawinkels Montfort; 9 Harrie Bijnen Budel; 10 Piet Ras Gastel.
 
Weert  25 mei   Aankomst Omloop der Peel
1 Hans Jansen Susteren; 2 Hennie van Bommel Liessel; 3 Wim van Mierlo Weert; 4 Huub van de Werf Helenaveen; 5 Piet Ras Gastel; 6 Peter Evers Maasbracht; 7 Jan Bakker Liessel; 8 Jan Bierstekers Venlo; 9 Piet van Dijsseldonk Aalst; 10 Johan Goofers Blerick.
 
Someren  26 mei  Aankomst Omloop der Peel
1 Piet van Dijsseldonk Aalst; 2 Jan Bierstekers Venlo; 3 Hennie van Bommel Liessel; 4 Toon Leijsten Deurne; 5 Hans Jansen Susteren; 6 Piet Ras Gastel; 7 Harrie Bijnen Budel; 8 Peter Evers Maasbracht; 9 Johan Goofers Blerick; 10 Wim van Mierlo Weert.

                            Piet van Dijsseldonk wint in Someren

 
Sint Joost  2 juni  NWB Kampioenschap
1 Jan Bierstekers Venlo; 2 Hennie van Bommel Liessel; 3 Piet van Dijsseldonk Aalst; 4 Huub van de Werf Helenaveen; 5 Hans Jansen Susteren; 6 Johan Goofers Blerick; 7 Wim van Mierlo Weert; 8 Jan Bakker Liessel; 9 Pierre Hawinkels Montfort; 10 Harrie Bijnen Budel.

                                     Jan Bierstekers: kampioen  1974

 
Ittervoort  8 juni
1 Hennie van Bommel Liessel; 2 Hans Jansen Susteren; 3 Huub van de Werf Helenaveen; 4 Wim van Mierlo Weert; 5 Johan Goofers Blerick; 6 Frits van Poppel Riethoven; 7 Jan van Bussel Ospel; 8 Pierre Hawinkels Montfort; 9 Jan Louwes Weert; 10 Peter Evers Maasbracht; 11 Harrie Bijnen Budel; 12 Jan Bierstekers Venlo; 13 Peter Pijnenburg Neerkant; 14 Jan Bakker Liessel; 15 Cor Lambregts Roermond.
 
Doenrade  9 juni
1 Hennie van Bommel Liessel; 2 Piet van Dijsseldonk Aalst; 3 Jan Bierstekers Venlo; 4 Huub van de Werf Helenaveen; 5 Harrie Bijnen Budel; 6 Johan Goofers Blerick; 7 Wim van Mierlo Weert; 8 Piet Ras Gastel; 9 Jan Bakker Liessel; 10 Peter Evers Maasbracht.

      Hennie van Bommel wint in Doenrade vóór Piet van Dijsseldonk


Baarlo  16 juni
1 Hennie van Bommel Liessel; 2 Jan Bierstekers Venlo; 3 Huub van de Werf Helenaveen; 4 Jan Bakker Liessel; 5 Hans Jansen Susteren; 6 Toon Leijsten Deurne; 7 Piet Ras Gastel; 8 Frits van Poppel Riethoven; 9 Pierre Hawinkels Montfort; 10 Piet van Dijseldonk Aalst.
 
Bergeijk  23 juni
1 Wim van Mierlo Weert; 2 Piet Ras Gastel; 3 Pierre Hawinkels Montfort; 4 Jan Bierstekers Venlo; 5 Jan Bakker Liessel; 6 Huub van de Werf Helenaveen; 7 Toon Leijsten Deurne; 8 Peter Evers Maasbracht; 9 Jan Louwes Weert;10 Peter Pijnenburg Neerkant.
 
Stevensweert  30 juni
1 Jan Bakker Liessel; 2 Piet van Dingenen Hapert; 3 Hennie van Bommel Liessel; 4 Wim van Mierlo Weert; 5 Jan Bierstekers Venlo; 6 Johan Goofers Blerick; 7 Toon Leijsten Deurne; 8 Harrie Bijnen Budel; 9 Pierre Hawinkels Montfort; 10 Peter Pijnenburg Neerkant; 11 Frans Frenken Ospel; 12 Angelo Hees Echt; 13 Theo van de Ven Sevenum; 14 Jan Louwes Weert; 15 Theo Geenen Blerick.

                           In het natte Stevensweert is Jan Bakker de baas

 
Echt  21 juli    Bedevaart
1 Hennie van Bommel Liessel; 2 Johan Goofers Blerick; 3 Wim van Mierlo Weert; 4 Toon Leijsten Deurne; 5 Piet van Dijsseldonk Aalst; 6 Hans Jansen Susteren; 7 Angelo Hees Echt; 8 Jan Bierstekers Venlo; 9 Pierre Hawinkels Montfort; 10 Peter Evers Maasbracht; 11 Harrie Bijnen Budel; 12 Piet Ras Gastel; 13 Cor Lambregts Roermond; 14 Jan Louwes Weert; 15 R.Schulz Vierssen Dld.
 
Blerick Boekend  28 juli
1 Hans Jansen Susteren; 2 Wim van Mierlo Weert; 3 Jan Bakker Liessel; 4 Pierre Hawinkels Montfort; 5 Angelo Hees Echt; 6 R.Schulz Vierssen Dld.; 7 Cor Lambregts Roermond; 8 Toon Leijsten Deurne; 9 Jan Bierstekers Venlo; 10 Frits van Poppel Riethoven; 11 Piet Ras Gastel; 12 Piet van Dingenen Hapert; 13 Peter Pijnenburg Neerkant; 14 Frans Frenken Ospel; 15 Joop de Groot Holthees.
 
Melick  4 augustus
1 Hennie van Bommel Liessel; 2 Pierre Hawinkels Montfort; 3 Peter Pijnenburg Neerkant; 4 Hans Jansen Susteren; 5 Jan van Bussel Ospel; 6 Piet van Dijsseldonk Aalst; 7 Angelo Hees Echt; 8 Cor Lambregts Roermond; 9 Jan Louwes Weert; 10 Wim van Mierlo Weert.
 
Pey Echt  11 augustus
1 Hennie van Bommel Liessel; 2 Jan Bakker Liessel; 3 Huub van de Werf Helenaveen; 4 Harrie Bijnen Budel; 5 Hans Jansen Susteren; 6 Wim van Mierlo Weert; 7 Frans Frenken Ospel; 8 Johan Goofers Blerick; 9 Jan Louwes Weert; 10 Piet van Dijsseldonk Aalst.
 
Beesel  18 augustus
1 Hans Jansen Susteren; 2 Hennie van Bommel Liessel; 3 Johan Goofers Blerick; 4 Huub van de Werf Helenaveen; 5 Angelo Hees Echt; 6 Jan Louwes Weert; 7 Frans Frenken Ospel; 8 Wim van Mierlo Weert; 9 Harrie Bijnen Budel; 10 Pierre Hawinkels Montfort.

      Hans Jansen klopt van Bommel in Beesel

 
Thorn  24 augustus
1 Jan Bakker Liessel; 2 Hans Jansen Susteren; 3 Johan Goofers Blerick; 4 Wim van Mierlo Weert; 5 Piet van Dijsseldonk Aalst; 6 Pierre Hawinkels Montfort; 7 Piet Ras Gastel; 8 Frans Frenken Ospel; 9 Angelo Hees Echt; 10 Harrie Bijnen Budel.
 
Horst  25 augustus
1 Huub van de Werf Helenaveen; 2 Piet van Dijsseldonk Aalst; 3 Jan  Bakker Liessel; 4 Angelo Hees Echt; 5 Peter Evers Maasbracht; 6 Pierre Hawinkels Montfort; 7 Johan Goofers Blerick; 8 Hennie van Bommel Liessel; 9 Frans Frenken Ospel; 10 Jan Louwes Weert.
 
Posterholt  31 augustus
1 Hans Jansen Susteren; 2 Johan Goofers Blerick; 3 Hennie van Bommel Liessel; 4 Huub van de Werf Helenaveen; 5 Frans Frenken Ospel; 6 Wim van Mierlo Weert; 7 Peter Evers Maasbracht; 8 Piet van Dijsseldonk Aalst; 9 Angelo Hees Echt; 10 Toon Leijsten Deurne.
 
Belfeld  8 september
1 Hans Jansen Susteren; 2 Wim van Mierlo Weert; 3 Hennie van Bommel Liessel; 4 Jan Bakker Liessel; 5 Pierre Hawinkels Montfort; 6 Frits van Poppel Riethoven; 7 Huub van de Werf Helenaveen; 8 Piet Ras Gastel; 9 Toon Leijsten Deurne; 10 Jan Louwes Weert.
 
Slek Echt  14 september
1 Piet Ras Gastel; 2 Johan Goofers Blerick; 3 Harrie Bijnen Budel; 4 Hans Jansen Susteren; 5 Huub van de Werf Helenaveen; 6 Wim van Mierlo Weert; 7 Piet van Dijsseldonk Aalst; 8 Peter Pijnenburg Neerkant; 9 Toon Leijsten Deurne; 10 Joop de Groot Holthees.

                 Piet Ras ( R. ) en Hans Jansen aan de leiding

 
Roggel  15 september
1 Hans Jansen Susteren; 2 Huub van de Werf Helenaveen; 3 Harrie Bijnen Budel; 4 Piet van Dijsseldonk Aalst; 5 Wim van Mierlo Weert; 6 Peter Evers Maasbracht; 7 Jan Bierstekers Venlo; 8 Toon Leijsten Deurne; 9 Johan Goofers Blerick; 10 Frans Frenken Ospel.
 
Kessel Eik  22 september
1 Hans Jansen Susteren; 2 Wim van Mierlo Weert; 3 Huub van de Werf Helenaveen; 4 Piet van Dijsseldonk Aalst; 5 Johan Goofers Blerick; 6 Jan Bakker Liessel; 7 Frans Frenken Ospel; 8 Pierre Hawinkels Montfort; 9  Jan van Bussel Ospel; 10 Piet Ras Gastel.
 
Deurne  St.Jozef  29 september
1 Wim van Mierlo Weert; 2 Jan van Bussel Ospel; 3 Cor Lambregts Roermond; 4 Hans Jansen Susteren; 5 Harrie Bijnen Budel; 6 Piet Ras Gastel; 7 Huub van de Werf Helenaveen; 8 Toon Leijsten Deurne; 9 Pierre Hawinkels Montfort; 10 Frits van Poppel Riethoven; 11 Angelo Hees Echt.

                           Wim van Mierlo wint in Laren-Bergeijk en Deurne

 
Soerendonk  6 oktober
1 Frits van Poppel Riethoven; 2 Piet van Dijsseldonk Aalst; 3 Huub van de Werf Helenaveen; 4 Hans Jansen Susteren; 5 Wim van Mierlo Weert; 6 Peter Evers Maasbracht; 7 Harrie Bijnen Budel; 8 Piet Ras Gastel; 9 Angelo Hees Echt; 10 Toon Leijsten Deurne.