Hitwebcounter.com Free

Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                

Junioren top 10  1973


Weert   IJzeren man   17 maart  Samen met Gentlemen-Veteranen

1 Willy van de Borgh  Echt; 2 Frans Moll Helmond; 3 Herm Smits Baarlo; 4 Herman Rutten Den Bosch; 5 Ab Vels Zelhem; 6 Jan Opstals Krefeld Dld.; 7 Piet Smits Helmond; 8 Hein Lamers Helmond; 9 Jo Geurts Echt; 10 Tjeu de Waal  Weert.

Tjeu de Waal start als veteraan samen met de junioren en Gentlemen in de openingskoers aan de IJzeren man  in Weert, Willy van de Borgh wint deze wedstrijd. Rechts op de foto Harrie Schreurs uit Weert

 
Koningsbosch  1 april
1 Willy van de Borgh Echt; 2 Gerard Pijnenburg Neerkant; 3 J.Elshof Ulft; 4 Jan van Ophoven Montfort; 5 Mari van der Velden Reek; 6 Jan Bierstekers Venlo; 7 Jan de Mulder Sevenum; 8 Huub van de Werf Helenaveen; 9 Peter Schoester Venlo; 10 Ton Minten Venlo; 11 Huub Laenen Weert; 12 J. van de Mortel Eindhoven; 13 Peter Pijnenburg Neerkant; 14 Jan Louwes Weert; 15 Wim van Mierlo Weert.       

Heythuysen  8 april
1 Gerard Pijnenburg Neerkant; 2 Willy van de Borgh Echt; 3 Peter Schoester Venlo; 4 Jan Bierstekers Venlo; 5 Mari van der Velden Reek; 6 Jan Elshof Ulft; 7 Wil Heiligers Blerick; 8 Hennie van Bommel Liessel; 9 Peter Pijnenburg Neerkant; 10 Jan van Ophoven Montfort; 11 Jos Steuten Weert; 12 Huub van de Werf Helenaveen; 13 Jan Louwes Weert; 14 Jan de Mulder Sevenum; 15 Ton Minten Venlo.
 
Merum   15 april
1 Willy van de Borgh Echt; 2 Jan van Ophoven Montfort; 3 Jan Elshof Ulft; 4 Hennie van Bommel Liessel; 5 Huub van de Werf Helenaveen; 6 Mari  van der Velden Reek; 7 Wil Heiligers Blerick; 8 Peter Mulders Venlo; 9 Gerard Pijnenburg Neerkant; 10 Ton Minten Venlo; 11 J. van de Mortel Eindhoven; 12 Harrie Bijnen Budel; 13 Jan Gerrits Echt; 14 Frans Laenen Ospel.
 
Haelen  22 april
1 Willy van de Borgh Echt; 2 Jan van Ophoven Montfort; 3 Mari van der Velden Reek; 4 Gerard Pijnenburg Neerkant; 5 Huub van de Werf Helenaveen; 6 Jan Bierstekers Venlo; 7 Wil Heiligers Blerick; 8 Peter Schoester Venlo; 9 Hennie van Bommel Liessel; 10 Jan Gerrits Echt; 11 Ton Minten Venlo; 12 Jan Louwes Weert.

                                  Willy van de Borgh

 
Montfort  29 april
1 Jan van Ophoven Montfort; 2 Huub van de Werf Helenaveen; 3 Willy van der Borgh Echt; 4 Jan Bierstekers Venlo; 5 Mari  van der Velden Reek; 6 Hennie van Bommel Liessel; 7 Ab Vels Zelhem; 8 Peter Mulders Venlo; 9 Wil Heiligers Blerick; 10 Gerard Pijnenburg Neerkant.

                        Jan van Ophoven,Huub van de Werf en Jan Bierstekers in de aanval

 
Leeuwen  6 mei
1 Mari  van der Velden Reek; 2 Hennie van Bommel Liessel; 3 Jan Bierstekers Venlo; 4 Ab Vels Zelhem; 5 Gerard Pijnenburg Neerkant; 6 Huub van de Werf Helenaveen; 7 Peter Schoester Venlo; 8 Frank Laenen Ospel; 9 Peter Mulders Venlo; 10 Harrie Bijnen Budel.
 
Neerkant  12 mei
1 Hennie van Bommel Liessel; 2 Willy van de Borgh Echt; 3 Mari  van der Velden Reek; 4 Peter Mulders Venlo; 5 Peter Pijnenburg Neerkant; 6 Huub van de Werf Helenaveen; 7 Ab Vels Zelhem; 8 Gerard Pijnenburg Neerkant; 9 Peter Schoester Venlo; 10 Ton Minten Venlo.
 
Echt  13 mei
1 Willy van de Borgh Echt; 2 Mari  van der Velden Reek; 3 Frans Laenen Ospel; 4 Jan Gerrits Echt; 5 Hennie van Bommel Liessel; 6 Peter Mulders Venlo; 8 Ab Vels Zelhem; 9 Gerard Pijnenburg Neerkant; 10 Huub van der Werf Helenaveen.
 
Deurne  20 mei
1 Gerard Pijnenburg Neerkant; 2 Ronny Willems Uden; 3 Huub Laenen Weert; 4 Frans Laenen Ospel; 5 Ab Vels Zelhem; 6 Peter Pijnenburg Neerkant; 7 Ton Minten Venlo; 8 Mari van der Velden Reek; 9 Wil Heiligers Blerick; 10 Peter Schoester Venlo.

                         Gerard Pijnenburg alleen op avontuur

 
Doenrade  27 mei
1 Willy van de Borgh Echt; 2 Mari  van der Velden Reek; 3 Gerard Pijnenburg Neerkant; 4 Hennie van Bommel Liessel; 5 Peter Schoester Venlo.
 
Herkenbosch  31 mei
1 Huub van de Werf Helenaveen; 2 Mari  van der Velden Reek; 3 Hennie van Bommel Liessel; 4 Ronny Willems Uden; 5 Jan Bierstekers Venlo.
 
Vlodrop  3 juni
1 Marius van der Velden Reek; 2 Hennie van Bommel Liessel; 3 Huub Laenen Weert; 5 Ronny Willems Uden; 6 Jan Bierstekers Venlo; 7 Jan Gerrits Echt; 8 Ton Minten Venlo; 9 Jan Burgemeester Silvolde; 10 Peter Pijnenburg Neerkant.
 
Sint Joost  10-11 juni  Tweedaagse 

10 juni 
1 Hennie van Bommel Liessel; 2 Ab Vels Zelhem; 3 Mari  van der Velden Reek; 4 Peter Mulders Venlo; 5 Wil Heiligers Blerick; 6 Ronny Willems Uden; 7 Jan Bierstekers Venlo; 8 Huub van de Werf Helenaveen; 9 Gerard Pijnenburg Neerkant; 10 Ton Minten Venlo.
 
11 juni
1 Peter Schoester Venlo; 2 Ab Vels Zelhem; 3 Mari  van der Velden Reek; 4 Jan Burgemeester Silvolde; 5 J.Janssen Weert; 6 Jan Bierstekers Venlo; 7 Peter Mulders Venlo; 8 Huub Laenen Weert; 9 Jos Gerrits Echt; 10 Huub van de Werf Helenaveen.












Peter Schoester met een blije moeder in St.Joost       

 
Eindklassement
1 Hennie van Bommel Liessel; 2 Peter Schoester Venlo; 3 Ab Vels Zelhem; 4 Mari  van der Velden Reek; 5 Peter Mulders Venlo; 6 Jan Bierstekers Venlo; 7 Huub van de Werf Helenaveen; 8 Ronny Willems Uden; 9 Wil Heiligers Blerick; 10 Gerard Pijnenburg Neerkant.
 
Nederweert  16 juni    NWB Kampioenschap
1 Hennie van Bommel Liessel; 2 Ab Vels Zelhem; 3 Peter Schoester Venlo; 4 Ronny Willems Uden; 5 Peter Mulders Venlo; 6 Jan Bierstekers Venlo; 7 Jos Steuten Weert; 8 Jan Burgemeester Silvolde; 9 Wil Heiligers Blerick; 10 Edy Jorissen Weert.

     Hennie van Bommel wordt kampioen in Nederweert

 Hennie van Bommel wordt kampioen in Nederweert Ab Vels 3e, kampioen van Bommel en Peter Schoester 2e ( R. ) het podium in Nederweert

 
Horn 24 juni
1 Mari  van der Velden Reek; 2 Ab Vels Zelhem; 3 Hennie van Bommel Liessel; 4 Peter Mulders Venlo; 5 Peter Schoester Venlo; 6 Jan Bierstekers Venlo; 7 Harrie Bijnen Budel; 8 Wim van Mierlo Weert; 9 NN.; 10 Tom Bakker Neerkant. 
 
Melick  1 juli
1 Gerard Pijnenburg Neerkant; 2 Peter Schoester Venlo; 3 Ronny Willems Uden; 4 Peter Mulders Venlo; 5 Hennie van Bommel Liessel; 6 Wim van Mierlo Weert; 7 Edy Jorissen Weert; 8 Jan Burgemeester Silvolde; 9 G.Heutmakers Limbricht; 10 Jan Bierstekers Venlo.
 
Thorn  8 juli  Provinciale Kampioenschappen
1 Hennie van Bommel Liessel; 2 Peter Mulders Venlo; 2 Jan Bierstekers Venlo; 4 Ronny Willems Uden; 5 Peter Schoester Venlo; 6  Frans Laenen Ospel; 7 Ab Vels Zelhem; 8 Mari  van der Velden Reek; 9 Huub van de Werf Helenaveen; 10 Wim van Mierlo Weert.
 
Kampioen Limburg
1 Peter Mulders Venlo; 2 Jan Bierstekers Venlo; 3 Peter Schoester Venlo.
 
Kampioen Brabant
1 Hennie van Bommel Liessel; 2 Ronny Willems Uden; 3 Mari  van der Velden Reek.
 
Kampioen Gelderland
1 Ab Vels Zelhem.

        Kampioen Hennie van Bommel wint in Thorn ook de Brabantse titel

 
Blerick  Boekend  15 juli
1 Mari  van der Velden Reek; 2 Huub van de Werf Helenaveen; 3 Jan Bierstekers Venlo; 4 Ronny Willems Uden; 5 Hennie van Bommel Liessel; 6 Jan van Ophoven Montfort; 7 Ab Vels Zelhem; 8 Tom Bakker Neerkant; 9 Edy Jorissen Weert; 10 Peter Schoester Venlo.

                  Marius van der Velden goed op dreef met 4 mooie zeges

 
Heusden Asten  22 juli
1 Ab Vels Zelhem; 2 Jos Gerrits Echt; 3 Gerard Pijnenburg Neerkant; 4 Peter Mulders Venlo; 5 Hennie van Bommel Liessel.
 
Deurne  St.Jozef  29 juli
1 Peter Evers Maasbracht; 2 Ronny Willems Uden; 3 Edy Jorissen Weert; 4 Mari  van der Velden Reek; 5 Peter Schoester Venlo; 6 Hennie van Bommel Liessel; 7 Huub van de Werf Helenaveen; 8 Gerard Pijnenburg Neerkant; 9 Jan Bierstekers Venlo; 10 Jan Gerrits Echt.

                            Peter Evers met voorsprong in Deurne


Baarlo  5 augustus
1 Peter Schoester Venlo; 2 Mari van der Velden Reek; 3 Hennie van Bommel Liessel; 4 Jan van Ophoven Montfort; 5 Ronny  Willems Uden; 6 Ab Vels Zelhem; 7 Peter Mulders Venlo; 8 Jan Burgemeester Silvolde; 9 Jan  de Mulder Sevenum; 10 Peter Evers Maasbracht.
 
Baarlo   5 augustus   Junioren zonder Licentie
1 Dolf Thijssen Baarlo; 2 Frits Geenen Blerick; 3 Wim Greijn Baarlo.
 
Ospel  12 augustus
1 Wil Heiligers Blerick; 2 Peter Schoester Venlo; 3 Huub van de Werf Helenaveen; 4 Jan van Ophoven Montfort; 5 Hennie van Bommel Liessel; 6 Jan Bakker Liessel; 7 Jan Bierstekers Venlo; 8 Ab Vels Zelhem; 9 Ton Minten Venlo; 10 Jan Burgemeester Silvolde.
 
Horst  19 augustus
1 Tom Bakker Neerkant; 2 Jan van Ophoven Montfort; 3 Wim van Mierlo Weert; 4 Peter Schoester Venlo; 5 Jan Burgemeester Silvolde.
 
Roggel  26 augustus
1 Ab Vels Zelhem; 2 Tom Bakker Neerkant; 3 Hennie van Bommel Liessel; 4 Edy Jorissen Weert; 5 Jan van Ophoven Montfort; 6 Huub van de Werf Helenaveen; 7 Peter Schoester Venlo; 8 Jos Gerrits Echt; 9 Harrie Bijnen Budel; 10 Frans Laenen Ospel.

                       Ab Vels in de aanval met o.a. Gerard Pijnenburg en Tom Bakker

 
Posterholt  1 september
1 Jan van Ophoven Maasbracht; 2 Tom Bakker Neerkant; 3 Ronny Willems Uden; 4 Ton Minten Venlo; 5 Jos Gerrits Echt; 6 Peter Schoester Venlo; 7 Jan Bierstekers Venlo; 8 Peter Evers Maasbracht; 9 Huub van de Werf Helenaveen; 10 Hennie van Bommel Liessel.
 
Kessel Eik  2 september
1 Jan van Ophoven Montfort; 2 Gerard Pijnenburg Neerkant; 3 Peter Schoester Venlo; 4 Ab Vels Zelhem; 5 Tom Bakker Neerkant; 6 Hennie van Bommel Liessel; 7 Jan Bierstekers Venlo; 8 Wil Heiligers Blerick; 9 Ronny Willems Uden; 10 Edy Jorissen Weert.

Jan van Ophoven net iets sneller dan Gerard Pijnenburg en Peter Schoester ( L. ) in de ronde van Kessel Eik

 
Laren  5 september
1 Tom Bakker Neerkant; 2 Huub van de Werf Helenaveen; 3 Jan van Ophoven Montfort; 4 Jan Bierstekers Venlo; 5 Hennie van Bommel Liessel; 6 Peter Evers Maasbracht; 7 Ronny Willems Uden; 8 Peter Schoester Venlo; 9 Wil Heiligers Blerick; 10 Ab Vels Zelhem; 11 Jan Gerrits Echt; 12  Ton Minten Venlo; 13 Peter Pijnenburg Neerkant; 14 Gerard Pijnenburg Neerkant; 15 Theo Geenen Blerick.
 
Sint Odiliënberg  8 september
1 Huub van de Werf Helenaveen; 2 Ton Minten Venlo; 3 Tom Bakker Neerkant; 4 Jan van Ophoven Montfort; 5 Jan Bierstekers Venlo; 6 Hennie van Bommel Liessel; 7 Gerard Pijnenburg Neerkant; 8 Wil Heiligers Blerick; 9 Peter Schoester Venlo; 10 Ronny Willems Uden.
 
Belfeld  9 september
1 Wim van Mierlo Weert; 2 Peter Schoester Venlo; 3 Huub van de Werf Helenaveen; 4 Peter Evers Maasbracht; 5 Jan van Ophoven Montfort; 6 Jan Gerrits Echt; 7 Ton Minten Venlo; 8 Wil Heiligers Blerick; 9 Tom Bakker Neerkant; 10 Gerard Pijnenburg Neerkant.

                       Wim van Mierlo met Ton Minten op zoek naar winst in Belfeld

 
Slek Echt  15 september
1 Tom Bakker Neerkant; 2 Ab Vels Zelhem; 3 Ron Willems Uden; 4 Jan van Ophoven Montfort; 5 Peter Schoester Venlo; 6 Hennie van Bommel Liessel; 7 Jan Bierstekers Venlo; 8 Edy Jorissen Weert; 9 Peter Evers Maasbracht; 10 Jan Louwes Weert.

     Winnaar Tom Bakker samen met Ab Vels rijden de ereronde in Slek Echt

 
Heel  16 september
1 Huub van de Werf Helenaveen; 2 Hennie van Bommel Liessel; 3 Ab Vels Zelhem; 4 Jos Gerrits Echt; 5 Jan van Ophoven Montfort; 6 Tom Bakker Neerkant; 7 Peter Schoester Venlo; 8 Wil Heiligers Blerick; 9 Gerard Pijnenburg Neerkant; 10 Ronny Willems Uden.
 
Dieteren  23 september
1 Jan van Ophoven Montfort; 2 Ronny Willems Uden; 3 Jan Gerrits Echt; 4 Huub van de Werf Helenaveen; 5 Edy Jorissen Weert; 6 Jan Louwes Weert; 7 Ton Minten Venlo; 8 Peter Pijnenburg Neerkant; 9 Gerard Pijnenburg Neerkant; 10 Peter Schoester Venlo; 11 Hennie van Bommel Liessel; 12 M. van de Winkel  Oler; 13 Peter Evers Maasbracht; 14 Jos Steuten Weert; 15 Frans Laenen Ospel.
 
Baexem  30 september
1 Jan van Ophoven Montfort; 2 Wim van Mierlo Weert; 3 Hennie van Bommel Liessel; 4 Peter Schoester Venlo; 5 Huub van de Werf Helenaveen; 6 Tom Bakker Neerkant; 7 Ronny Willems Uden; 8 Jan Gerrits Echt; 9 Jan Louwes Weert; 10 Gerard  Pijnenburg Neerkant.
 
Weert  IJzeren man  7 oktober   Samen met Gentlemen en Veteranen.
1 Gerard Pijnenburg Neerkant; 2 Herman Rutten Den Bosch; 3 Jo Geurts Echt; 4 Hay Kuntzelaers Tegelen; 5 Fred Sijbers Blerick; 6 Math Jacobs Roermond; 7 Jan Opstals Krefeld Dld.; 8 Peter Mulders Venlo; 9 Gerrit Janssen Tegelen; 10 Ton Gruizen Sittard; 11 Frits Bruekers Nederweert; 12 Huub van de Werf Helenaveen; 13 Ronny Willems Uden; 14 Gerrit Visser Eindhoven; 15 Hennie van Bommel Liessel.

Fred Sijbers en Hay Kuntzelaers ( R. )  rijden samen met de junioren en Gentlemen de laatste wedstrijd in Weert