Hitwebcounter.com Free

Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                

Junioren top 10  1972


Nederweert  19 maart
1 Jos Lamber Blerick; 2 Gerrie ter Linde Roermond; 3 Ton Mulders Venlo; 4 Arie Kessels Swalmen; 5 Paul Lacroix Geulle; 6 Harrie Willems Beesel; 7 Jan van Ophoven Montfort; 8 Hans Vrijssen Maarheeze; 9 Henk Pijnenburg Neerkant; 10 Jos Craemers Echt; 11 Wil Heiligers Blerick; 12 Anton Tanis Den Bosch; 13 Ton Minten Venlo; 14 Bert Vossen Ospel; 15 Theo Sijbers Reuver.
 
Tegelen  2 april
1 Jan van Ophoven Montfort; 2 Willy van de Borgh Echt; 3 Hans Vrijssen Maarheeze; 4 Ton Mulders Venlo; 5 Jos Lamber Blerick; 6 Arie Kessels Swalmen; 7 Jos Craemers Echt; 8 Jan de Mulder Sevenum; 9 Ton Minten Venlo; 10 Paul Lacroix Geulle; 11 Henk Pijnenburg Neerkant; 12 Gerard Pijnenburg Neerkant; 13 Peter Wijnhoven Tegelen; 14 Anton Tanis Den Bosch; 15 Peter Schoester Venlo.

                                        Jan van Ophoven

 
Haelen  3 april
1 Jos Lamber Blerick; 2 Ton Mulders Venlo; 3 Frans van Lierop Deurne; 4 Arie Kessels Swalmen; 5 Gerrie ter Linde Roermond; 6 Ton Minten Venlo; 7 Jos Craemers Echt; 8 Henk Pijnenburg Neerkant; 9 Jan van Ophoven Montfort; 10 Paul Lacroix Geulle; 11 Willy van de Borgh Echt; 12 Anton Tanis Den Bosch; 13 Peter Wijnhoven Tegelen; 14 Hans Vrijssen Maarheeze; 15 Harrie Willems Beesel.
 
Heythuysen  9 april
1 Ton Mulders Venlo; 2 Gerrie ter Linde Roermond; 3 Harrie Willems Beesel; 4 Jos Lamber Blerick; 5 Arie Kessels Swalmen; 6 Jos Craemers Echt; 7 Jan van Ophoven Montfort; 8 Frans van Lierop Deurne; 9 Willy van de Borgh Echt; 10 Paul Lacroix Geulle; 11 Hans Vrijssen Maarheeze; 12 Ton Minten Venlo; 13 Anton Tanis Den Bosch; 14 Peter Schoester Venlo; 15 Jan de Mulder Sevenum.
 
Echt  23 april
1 Jos Lamber Blerick; 2 Arie Kessels Swalmen; 3 Ton Mulders Venlo; 4 Jos Craemers Echt; 5 Willy van de Borgh Echt; 6 Jan van Ophoven Montfort; 7 Anton Tanis Den Bosch; 8 Ton Minten Venlo; 9 Henk Pijnenburg Neerkant; 10 Peter Schoester Venlo.

       Arie Kessels net niet


Den Bosch  29 april
1 Jos Lamber Blerick; 2 Gerrie ter Linde Roermond; 3 Ton Mulders Venlo; 4 Wil Heiligers Blerick; 5 Anton Tanis Den Bosch; 6 Harrie Willems Beesel; 7 Arie Kessels Swalmen; 8 Peter Schoester Venlo; 9 Ton Minten Venlo; 10 Jos Craemers Echt; 11 Willy van de Borgh Echt; 12 Jan van Ophoven Montfort; 13 Paul Lacroix Geulle; 14 Eddy van de Voort Someren; 15 Hans Vrijssen Maarheeze.
 
Merum  30 april
1 Hans Vrijssen Maarheeze; 2 Paul Lacroix Geulle; 3 Henk Pijnenburg Neerkant; 4 Gerrie ter Linde Roermond; 5 Jos Lamber Blerick; 6 Ton Mulders Venlo; 7 Ton Minten Venlo; 8 Willy van de Borgh Echt; 9 Arie Kessels Swalmen; 10 Jan van Ophoven Montfort; 11  Wil Heiligers Blerick; 12  Jos Craemers Echt; 13  Gerard  Pijnenburg Neerkant; 14 Frans van Lierop Deurne; 15 Jan Gerrits Echt.
 
Beek  1 mei   Tour de Limburger
1 Jan Bierstekers Venlo; 2 J.Paas Munstergeleen; 3 Peter Schoester Venlo; 4 Ton Minten Venlo; 5 Peter Mulders Venlo; 6 Wil Heiligers Blerick; 7 Gerrie Janssen Venlo; 8 Lowie van de Venne Melick; 9 J.Liverstein Geulle; 10 H.Zonneberg Sittard.
 
Montfort  7 mei
1 Ton Mulders Venlo; 2 Frans van Lierop Deurne; 3 Anton Tanis Den Bosch; 4 Arie Kessels Swalmen; 5 Henk Pijnenburg Neerkant; 6 Harrie Willems Beesel; 7 Wil Heiligers Blerick; 8 Gerrie ter Linde Roermond; 9 Jos Craemers Echt; 10 Jan Gerrits Echt; 11 Paul Lacroix Geulle; 12 Jos Lamber Blerick; 13 Ton Minten Venlo; 14 Peter Schoester Venlo; 15 Bert Vossen Ospel.
 
Herkenbosch  11 mei
1 Jan Gerrits Echt; 2 Frans van Lierop Deurne; 3 Gerrie ter Linde Roermond; 4 Willy van de Borgh Echt; 5 Wil Heiligers Blerick; 6 Arie Kessels Swalmen; 7 Jos Craemers Echt; 8 Henk Pijnenburg Neerkant; 9 Bert Vossen Ospel; 10 Ton Minten Venlo; 11 Peter Schoester Venlo; 12 Paul Lacroix Geulle; 13 Jos Lamber Blerick; 14 Anton Tanis Den Bosch; 15 Jan de Mulder Sevenum.
 
Broekhuizenvorst  14 mei
1 Jos Lamber Blerick; 2 Arie Kessels Swalmen; 3 Willy van de Borgh Echt; 4 Henk Pijnenburg Neerkant; 5 Ton Mulders Venlo; 6 Frans van Lierop Deurne; 7 Wil Heiligers Blerick; 8 Bert Vossen Ospel; 9 Harrie Willems Beesel; 10 Jan Gerrits Echt.

       Soms gaat het ook fout : Jos Lamber maakt pijnlijke val

 
Sint Joost  22-23 mei  Tweedaagse
22 mei
1 Gerrie ter Linde Roermond; 2 Jos Lamber Blerick; 3 Ton Mulders Venlo; 4 Frans van Lierop Deurne; 5 Arie Kessels Swalmen; 6 Harrie Willems Beesel; 7 Henk Pijnenburg Neerkant; 8 Ton Minten Venlo; 9 Jos Craemers Echt; 10 Paul Lacroix Geulle.

23 mei
1 Henk Pijnenburg Neerkant; 2 Willy van de Borgh Echt; 3 Ton Mulders Venlo; 4 Frans Terlinde Roermond; 5 Jos Lamber Blerick; 6 Frans van Lierop Deurne; 7 Bert van Engelen Maasbracht; 8 Jos Craemers Echt; 9 Wil Heiligers Blerick; 10 Arie Kessels Swalmen.

Eindklassement
1 Henk Pijnenburg Neerkant; 2 Willy van de Borgh  Echt; 3 Gerrie ter Linde Roermond; 4 Ton Mulders Venlko; 5 Jos Lamber Blerick; 6 Frans van Lierop Deurne; 7 Arie Kessels Swalmen; 8 Jos Craemers Echt; 9 Harrie Willems Beesel; 10 Ton Minten Venlo.

Henk Pijnenburg , sterke winnaar van de tweedaagse van Sint Joost, krijgt de gelukwensen van Willy van de Borgh 

 
Ospel  28 mei
1 Jos Lamber Blerick; 2 Henk Pijnenburg Neerkant; 3 Ton Mulders Venlo; 4 Harrie Willems Beesel; 5 Jan van Ophoven Montfort; 6 Bert van Engelen Maasbracht; 7 Gerrie ter Linde Roermond; 8 Jan Gerrits Echt; 9 Arie Kessels Swalmen; 10 Paul Lacroix Geulle; 11 Willy van de Borgh Echt; 12 Hans Vrijssen Maarheeze; 13 Jos Cramers Echt; 14 Jan de Mulder Sevenum; 15 Gerard Pijnenburg Neerkant.
 
Deurne  3 juni
1 Willy van de Borgh Echt; 2 Hans Vrijssen Maarheeze; 3 Paul Lacroix Geulle; 4 Gerrie ter Linde Roermond; 5 Jos Lamber Blerick; 6 Jan van Ophoven Montfort; 7 Frans van Lierop Deurne; 8 Ton Mulders Venlo; 9 Bert van Engelen Maasbracht; 10 Harrie Willems Beesel.
 
Heel  4 juni
1 Willy van de Borgh Echt; 2 Jos Lamber Blerick; 3 Jan van Ophoven Montrfort; 4 Ton Minten Venlo; 5 Henk Pijnenburg Neerkant; 6 Bert Vossen Ospel; 7 Jos Craemers Echt; 8 Gerrie ter Linde Roermond; 9 Frans van Lierop Deurne; 10 Arie Kessels Swalmen; 11 Peter Schoester Venlo; 12 Harrie Willems Beesel; 13 Wil Heiligers Blerick; 14 Gerard Pijnenburg Neerkant; 15 Paul Lacroix  Geulle.
 
Ohe en Laak  11 juni   NWB Kampioenschap
1 Gerrie ter Linde Roermond; 2  Ton Mulders Venlo; 3 Jos Lamber Blerick; 4 Bert van Engelen Maasbracht; 5 Ton Minten Venlo; 6 Jan van Ophoven Montfort; 7 Wil Heiligers Blerick; 8 Jan Gerrits Echt; 9 Arie Kessels Swalmen; 10 Willy van de Borgh Echt; 11 Harrie Willems Beesel; 12 Henk Pijnenburg Neerkant; 13 Peter Schoester Venlo; 14 Gerard Pijnenburg Neerkant; 15 Theo Sijbers Reuver.

          Trotse vader ter Linde en terecht want zoon Gerrie wordt NWB kampioen in Ohe en Laak

 
Blerick  17 juni
1 Willy van de Borgh Echt; 2 Paul Lacroix Geulle; 3 Hans Vrijssen Maarheeze; 4 Gerrie ter Linde Roermond; 5 Jos Lamber Blerick; 6 Ton Mulders Venlo; 7 Bert van Engelen Maasbracht; 8 Jan van Ophoven Montfort; 9 Jan Gerrits Echt; 10 Ton Minten Venlo; 11 Jos Craemers Echt; 12 Arie Kessels Swalmen; 13 Jan de Mulder Sevenum; 14 Henk Pijnenburg Neerkant; 15 Peter Schoester Venlo. 
 
Vlodrop  18 juni
1 Willy van de Borgh Echt; 2 Jos Lamber Blerick; 3 Arie Kessels Swalmen; 4 Henk Pijnenburg Neerkant; 5 Jan Gerrits Echt; 6 Jos Craemers Echt; 7 Henk Willems Beesel; 8 Hans Vrijssen Maarheeze; 9 Jan van Ophoven Montfort; 10 Ton Mulders Venlo; 11 Wil Heiligers Blerick; 12 Frans van Lierop Deurne; 13 Peter Schoester Venlo; 14 Paul Lacroix Geulle; 15 P.Wijnhoven Tegelen.

                                  Willy van de Borgh

 
Maasbracht  25 juni
1 Jos Lamber Blerick; 2 Gerrie ter Linde Roermond; 3 Ton Mulders Venlo; 4 Willy van de Borgh Echt; 5 Bert van Engelen Maasbracht; 6 Arie Kessels Swalmen; 7 Henk Willems Beesel; 8 Ton Minten Venlo; 9 Henk Pijnenburg Neerkant; 10 Eddy van de Voort Someren; 11 Jos Craemers Echt; 12 Jan van Ophoven Montfort; 13 Hans Vrijssen Maarheeze; 14 P.Wijnhoven Tegelen; 15 Bert Vossen Ospel.
 
Hegelsom  2 juli
1 Gerrie ter Linde Roermond; 2 Ton Mulders Venlo; 3 Bert van Engelen Maasbracht; 4 Arie Kessels Swalmen; 5 Jos Lamber Blerick; 6 Willy van de Borgh Echt; 7 Henk Pijnenburg Neerkant; 8 Jan Gerrits Echt; 9 Jan van Ophoven Montfort; 10 Hans Vrijssen Maarheeze; 11 Jan de Mulder Sevenum; 12 Paul Lacroix Geulle; 13 Harrie Willems Beesel; 14 Jos Craemers Echt; 15 Gerard Pijnenburg Neerkant.
 
Neerkant  8 juli
1 Ton Mulders Venlo; 2 Gerrie ter Linde Roermond;3 Bert van Engelen Maasbracht; 4 Jan van Ophoven Montfort; 5 Willy van de Borgh Echt; 6 Jan de Mulder Sevenum; 7 Jos Lamber Blerick; 8 Ton Minten Venlo; 9 Hans Vrijssen Maarheeze; 10 Jos Craemers Echt.
 
Belfeld  9 juli
1 Willy van de Borgh Echt; 2 Ton Mulders Venlo; 3 Jan van Ophoven Montfort; 4 Jos Lamber Blerick; 5 Bert van Engelen Maasbracht; 6 Henk Pijnenburg Neerkant; 7 Harrie Willems Beesel; 8 Arie Kessels Swalmen; 9 Peter Schoester Venlo; 10 Hans Vrijssen Maarheeze.
 
Heusden Asten  16 juli
1 Jos Lamber Blerick; 2 Arie Kessels Swalmen; 3 Henk Pijnenburg Neerkant; 4 Jan van Ophoven Montfort; 5 Jan de Mulder Sevenum; 6 Anton Tanis Den Bosch; 7 Harrie Willems Beesel; 8 Paul Lacroix Geulle; 9 Ton Minten Venlo; 10 Jan  Gerrits Echt; 11 John Sijbers Blerick; 12 Jos Craemers Echt; 13 Gerard Pijnenburg Neerkant; 14 Hans Vrijssen Maarheeze; 15 Peter Mulders Venlo.
 
Dieteren  23 juli  Provinciale Kampioenschappen
Limburg
1 Ton Mulders Venlo; 2 Gerrie ter Linde Roermond; 3 Jos Lamber Blerick; 4 Willy van de Borgh Echt; 5 Bert van Engelen Maasbracht; 6 Wil Heiligers Blerick; 7 Arie Kessels Swalmen; 8 Ton Minten Venlo; 9 Peter Schoester Venlo; 10 Jan van Ophoven Montfort; 11 Theo Sijbers Reuver.

Brabant
1 Mari van der Velden Reek; 2 Frans van Lierop Deurne;

                                           Ton Mulders : Limburgs kampioen

     Brabants kampioen Mari van der Velden krijgt de bloemen van Monseigneur Bomans

Beegden  30 juli
1 Hans Vrijssen Maarheeze; 2 Henk Pijnenburg Neerkant; 3 Jos Lamber Blerick; 4 Jos Craemers Echt; 5 Paul Lacroix Geulle; 6 Ton Mulders Venlo; 7 Bert van Engelen Maasbracht; 8 Peter Schoester Venlo; 9 Gerrie ter Linde Roermond; 10 Arie Kessels Swalmen; 11 Willy van de Borgh Echt; 12 Harrie Willems Beesel; 13 Mari van der Velden Reek; 14 Frans van Lierop Deurne; 15 Peter Mulders Venlo.

Spurt in Beegden . Hans Vrijssen denk te winnen maar de uitslag en de foto kloppen niet met elkaar   ????


Stevensweert  6 augustus
1 Gerrie ter Linde Roermond; 2 Willy van de Borgh Echt; 3 Jos Lamber Blerick; 4 Ton Mulders Venlo; 5 Frans van Lierop Deurne; 6 Tony Tanis Den Bosch; 7 Arie Kessels Swalmen; 8 Bert van Engelen Maasbracht; 9 Mari van der Velden Reek; 10 Harrie Willems Beesel; 11 Jan Gerrits Echt; 12 Jos Craemers Echt; 13 Ton Minten Venlo; 14 Peter Mulders Venlo; 15 Henk Pijnenburg Neerkant.
 
Melick  13 augustus
1 Jo van Lierop Deurne; 2 Gerrie ter Linde Roermond; 3 Ton Mulders Venlo; 4 Jos Lamber Blerick; 5 Jan van Ophoven Montfort; 6 Willy van de Borgh Echt; 7 Henk Pijnenburg Neerkant; 8 Hennie van Bommel Liessel; 9 Anton Tanis Den Bosch; 10 Mari van der Velden Reek; 11 Jan Gerrits Echt; 12 Jos Craemers Echt; 13 Paul Lacroix Geulle; 14 Gerard Pijnenburg Neerkant; 15 Harrie Willems Beesel.

                                Dan maar te voet : Jan Bierstekers heeft pech

 
Horn  20 augustus
1 Ton Mulders Venlo; 2 Hennie van Bommel Liessel; 3 Gerard Pijnenburg Neerkant; 4 Gerrie ter Linde Roermond; 5 Willy van den Borgh Echt; 6 Jan van Ophoven Montfort; 7 Jos Lamber Blerick; 8 Harrie Willems Beesel; 9 Arie Kessels Swalmen; 10 Peter Schoester Venlo; 11 Jan Gerrits Echt; 12 Peter Mulders Venlo; 13 Hans Vrijssen Maarheeze; 14 Ton Minten Venlo; 15 Henk Pijnenburg Neerkant.
 
Baarlo  27 augustus
1 Ton Mulders Venlo; 2 Gerrie ter Linde Roermond; 3 Jos Lamber Blerick; 4 Arie Kessels Swalmen; 5 Willy van de Borgh Echt; 6 Jan van Ophoven Montfort; 7 Paul Lacroix Geulle; 8 Bert van Engelen Maasbracht; 9 Henk Pijnenburg Neerkant; 10 Hans Vrijssen Maarheeze; 11 Jan Gerrits Echt; 12 Mari van der Velden Reek; 13 Gerard Pijnenburg Neerkant; 14 Peter Mulders Venlo; 15 Jan de Mulder Sevenum.
 
Posterholt  2 september
1 Gerard Pijnenburg Neerkant; 2 Harrie Willems Beesel; 3 Henk Pijnenburg Neerkant; 4 Hans Vrijssen Maarheeze; 5 Gerrie ter Linde Roermond; 6 Willy van de Borgh Echt; 7 Jos Lamber Blerick; 8 Ton Mulders Venlo; 9 Bert van Engelen Maasbracht; 10 Jan van Ophoven Montfort; 11 Arie Kessels Swalmen; 12 Paul Lacroix Geulle; 13 Mari van der Velden Reek; 14 Jan de Mulder Sevenum; 15 Hennie van Bommel Liessel.

                          Gerard Pijnenburg wint in Posterholt

 
Roggel  3 september
1 Henk Pijnenburg Neerkant; 2 Gerrie ter Linde Roermond; 3 Ton Mulders Venlo; 4 Jos Lamber Blerick; 5 Willy van de Borgh Echt; 6 Paul Lacroix Geulle; 7 Arie Kessels Swalmen; 8 Mari van der Velden Reek; 9 Jan Gerrits Echt; 10 Jos Craemers Echt; 11 Frans van Lierop Deurne; 12 Henk Willems Beesel; 13 Wil Heiligers Blerick; 14 Jan de Mulder Sevenum; 15 Ton Minten Venlo.

                        Henk Pijnenburg met Jos Thijssen ( R. )

 
Montfort  9  september  Tijdrit
1 Willy van de Borgh Echt; 2 Henk Pijnenburg Neerkant; 3 Jos Lamber Blerick; 4 Hans Vrijssen Maarheeze; 5 Ton Mulders Venlo; 6 Jan van Ophoven Montfort; 7 Jan Gerrits Echt; 8 Gerrie ter Linde Roermond; 9 Paul Lacroix Geulle; 10 Hennie van Bommel Liessel.
 
Berg aan de Maas  10 september
1 Jos Lamber Blerick; 2 Willy van de Borgh Echt; 3 Harrie Willems Beesel; 4 Arie Kessels Swalmen; 5 Jan van Ophoven Montfort; 6 Hennie van Bommel Liessel; 7 Peter Mulders Venlo; 8 Peter Schoester Venlo; 9 Jan Bierstekers Venlo; 10 Jan Gerrits Echt; 11 Paul Lacroix Geulle; 12 Hans Vrijssen Maarheeze; 13 Ton Minten Venlo; 14 Gerard Pijnenburg Neerkant; 15 Henk Pijnenburg Neerkant.
 
Sevenum  17 september
1 Ton Mulders Venlo; 2 Jos Lamber Blerick; 3 Henk Pijnenburg Neerkant; 4 Peter Mulders Venlo; 5 Frans van Lierop Deurne; 6 Arie Kessels Swalmen; 7 Mari van der Velden Reek; 8 Peter Schoester Venlo; 9 Jan Gerrits Echt; 10 Harrie Willems Beesel; 11 Jan Bierstekers Venlo; 12 Ton Minten Venlo; 13 Hennie van Bommel Liessel; 14 Jan van Ophoven Montfort; 15 Jan de Mulder Sevenum.
 
Baexem  24 september
1 Jos Craemers Echt; 2 Ton Mulders Venlo; 3 Mari van der Velden Reek; 4 Willy van de Borgh Echt; 5 Harrie Willems Beesel; 6 Jan van Ophoven Montfort; 7 Hennie van Bommel Liessel; 8 Jos Lamber Blerick; 9 Jan Gerrits Echt; 10 Peter Mulders Venlo; 11 Jan Bierstekers Venlo; 12 Peter Schoester Venlo; 13 Ton Minten Venlo; 14 Henk Pijnenburg Neerkant; 15 Paul Lacroix Geulle.
 

 Jos Craemers (rechts ) wint met minimaal verschil in Baexem Ton Mulders komt centimeters tekort

Thorn  30 september
1 Ton Mulders Venlo; 2 Jos Lamber Blerick;3 Arie Kessels Swalmen; 4 Mari van der Velden Reek; 5 Gerrie ter Linde; 6 Willy van de Borgh Echt; 7 Hennie van Bommel Liessel; 8 Jan van Ophoven Montfort; 9 Jos Craemers Echt; 10 Frans van Lierop Deurne; 11 Ton Minten Venlo; 12 Harrie Willems Beesel; 13 Paul Lacroix Geulle; 14 Henk Pijnenburg Neerkant; 15 Hans Vrijssen Maarheeze.

De Heiligersploeg met v.l.n.r. Ploegleider Jo van Es-zoon Wil van Es-Frans Marcelissen-Wil Heiligers-Piet Symons-Ger Hermans en Jos Lamber.