Hitwebcounter.com Free

Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                

Junioren top 10  1971


Nederweert  28 maart
1 Adrie Hamers Udenhout; 2 Jos Lamber Blerick; 3 Bert Zeegers Thorn; 4 P.Linssen Tegelen; 5 Ger Hermans Horst; 6 Helmut Cohnen Saeffelen Dld.; 7 H.Verheijen Someren; 8 Math Nellen Maasbree; 9 Ton Mulders Echt; 10 Riny Berkers Deurne.












Adrie Hamers klopt Jos Lamber in Nederweert

 
Neerkant  4 april
1 Helmut Cohnen Saeffelen Dld; 2 Ger Hermans Horst; 3 Adrie Hamers Udenhout; 4 Mat Nellen Maasbree; 5 Ton Mulders Venlo; 6 P.Linssen Tegelen; 7 H.Verheyen Someren; 8 Frans van Lierop Deurne; 9 Jos Craemers Echt; 10 Henk Dierx Merum.
 
Tegelen  11 april
1 Adrie Hamers Udenhout; 2 Jos Lamber Blerick; 3 Piet Stienen Swalmen; 4 H.Verheijen Someren; 5 Helmut Cohnen Saeffelen Dld.; 6 Ton Mulders Venlo; 7 H.Welten Deurne; 8 Henk Dierx Merum; 9 Frans van Diepen Geldrop; 10 P.Linssen Tegelen; 11 NN.; 12 Math Nellen Maasbree; 13 J.Daniels Helden; 14 H.Grommen Helden; 15 Ger Hermans Horst.
 
Haelen  12 april
1 Adrie Hamers Udenhout; 2 H.Verheyen Someren; 3 Jos Lamber Blerick; 4 Ger Hermans Horst; 5 Ton Mulders Venlo.
 
Oirsbeek 18 april
1 Bert Zeegers Thorn; 2 Jos Lamber Blerick; 3 Mat Nellen Maasbree; 4 H.Verheijen Someren; 5 Adrie Hamers Udenhout; 6 Jac van Kempen Sevenum; 7 Helmut Cohnen Saeffelen Dld.; 8 Ton Mulders Venlo; 9 Piet Stienen Swalmen; 10 Frans van Lierop Deurne; 11 Henk Dierx Merum; 12 H.Grommen Helden; 13 L.Timmermans Swalmen; 14 Jos Craemers Echt; 15 Mart Doensen Nederweert.
 
Merum  2 mei
1 Jos Lamber Blerick; 2 Adrie Hamers Udenhout; 3 Jos  van Kempen Sevenum; 4 Piet Stienen Swalmen; 5 Mat Nellen Maasbree; 6 Henk Dierx Merum; 7 H.Verheijen Someren; 8 Frans van Lierop Deurne; 9 H.Welten Deurne; 10 Wil Schulting Susteren.
 
Vlodrop  9 mei
1 Piet Stienen Swalmen; 2 Adrie Hamers Udenhout; 3 Jos Lamber Blerick; 4 Jos van Kempen Sevenum; 5 Bert Zeegers Thorn; 6 Helmut Cohnen Saeffelen Dld.; 7 Ger Hermans Horst; 8 Mat Nellen Maasbree; 9 Mart Doensen Nederweert; 10 H.Verheijen Someren; 12 H.Grommen Helden.

                                    Piet Stienen : mooie zege in Vlodrop


Roermond  16 mei
1 A.Holzman Susteren; 2 Adrie Hamers Udenhout; 3 Piet Stienen Swalmen; 4 Jos Craemers Echt; 5 Helmut Cohnen Saeffelen Dld.; 6 Stan Cordang Swalmen; 7 Frans van Lierop Deurne; 8 Mart Doensen Nederweert; 9 Arie Kessels Swalmen; 10 Henk Dierx Merum.
 
Swalmen  20 mei
1 Adrie Hamers Udenhout; 2 Piet Stienen Swalmen; 3 Helmut Cohnen Saeffelen Dld.; 4 Bert Zeegers Thorn; 5 Henk Dierx Merum; 6 Jo Janssen Posterholt; 7 Arie Kessels Swalmen; 8 H.Verheijen Someren; 9 Ger Hermans Horst; 10 Ton Mulders Venlo.
 
Sint Joost  30-31 mei   Tweedaagse
30 mei
1 Adrie Hamers Udenhout; 2 Henk Dierx Merum; 3 Jos van Kempen Sevenum; 4 Ton Mulders Venlo; 5 Piet Stienen Swalmen; 6 Jos Craemers Echt; 7 Frans van Lierop Deurne; 8 Stan Cordang Swalmen; 9 Helmut Cohnen Saeffelen Dld.; 10 Wil Winteraeken Susteren.
 
31 mei
1 Adrie Hamers Udenhout; 2 Henk Dierx Merum; 3 Frans van Lierop Deurne; 4 Wim Vleeshouwers Stramproy; 5 Piet Stienen Swalmen; 6 H.Welten Deurne; 7 Ton Mulders Venlo; 8 Helmut Cohnen Saeffelen Dld.; 9 Ger Hermans  Horst; 10 Jos Craemers Echt.
 
Eindklassement
1 Adrie Hamers Udenhout; 2 Henk Dierx Merum; 3 Frans van Lierop Deurne; 4 Piet Stienen Swalmen; 5 Ton Mulders Venlo; 6 Jos Craemers Echt; 7 Helmut Cohnen Saeffelen Dld.; 8 H.Welten Deurne; 9 Wim Vleeshouwers Stramproy; 10 Ger Hermans Horst.









 


Adrie Hamers de succesvolste van 1971


Stevensweert  6 juni
1 Adrie Hamers Udenhout; 2 Jos van Kempen Sevenum; 3 Henk Dierx Merum; 4 Ger Hermans Horst; 5 Wim Vleeshouwers Stramproy; 6 Ton Mulders Venlo; 7 Frans van Lierop Deurne; 8 Piet Stienen Swalmen; 9 Helmut Cohnen Saeffelen Dld.; 10 Bert Zeegers Thorn.
 
Nederweert  13 juni
1 Bert Zeegers Thorn; 2 Adrie Hamers Udenhout; 3 Ton Mulders Venlo; 4 Jos van Kempen Sevenum; 5 Piet Stienen Swalmen; 6 Frans van Lierop Deurne; 7 Jo Janssen Posterholt; 8 J.Echelpoels Vorselaar B.; 9 Helmut Cohnen Saeffelen Dld.; 10 Jos Lamber Blerick.
 
Hegelsom  20 juni
1 Adrie Hamers Udenhout; 2 Ger Hermans Horst; 3 Ton Mulders Venlo; 4 P.Vleeshouwers Stramproy; 5 Helmut Cohnen Saeffelen Dld.; 6 Bert Zeegers Thorn; 7 Piet Stienen Swalmen; 8 Jos Craemers Echt; 9 J.Echelpoels Vorselaar B.; 10 H.Welten Deurne; 11 Gerrie Terlinde Roermond; 12 A.Holzman Susteren; 13 Arie Kessels Swalmen; 14 Henk Pijnenburg Neerkant; 15 Henk Dierx Merum.
 
Someren Heide  27 juni  Semi-Klassieker
1 W.Schulting Susteren; 2 J.Echelpoels Vorselaar B.; 3 Adrie Hamers Udenhout; 4 Jos Lamber Blerick; 5 H.Welten Deurne; 6 Frans van Lierop Deurne; 7 Helmut Cohnen Saeffelen Dld.; 8 Ton Mulders Venlo; 9 Piet Stienen Swalmen; 10 Arie Kessels Swalmen; 11 Jo Janssen Posterholt; 12 Bert Zeegers Thorn; 13 Piet van Dam St.Michielsgestel; 14 Gerrie Terlinde Roermond; 15 Jos van Kempen Sevenum.
 
Belfeld  4 juli
1 Ger Hermans Horst; 2 Helmuth Cohnen Saeffelen Dld.; 3 Jos Lamber Blerick; 4 Henk Dierx Merum; 5 Jo Janssen Posterholt; 6 Arie Kessels Swalmen; 7 Ton Mulders Venlo; 8 Adrie Hamers Udenhout; 9 Piet Stienen Swalmen; 10 Frans van Lierop Deurne.

                            Ger Hermans ( Horst ) zegeviert in Belfeld


Echt  9-13 juli  sportweek

Klassementsrace 1

1 Wil Schulting Susteren; 2 Henk Dierx Merum; 3 Gerrie ter Linde Roermond.

Afvallingsrace  1

1 Henk Dierx Merum; 2 Helmut Cohnen Saeffelen Dld.; 3 Gerrie ter Linde Roermond.

Afvallingsrace  2

1 Henk Dierx Merum; 2 Helmut Cohnen Saeffelen Dld. ; 3 Ton Mulders Venlo.

Wedstrijd over onbekende afstand

1 Helmut Cohnen Saeffelen Dld.; 2 Henk Dierx Merum ; 3 Ton Mulders Venlo..

Sprint

1 Wil Schulting susteren; 2 de Groot; 3 Winteraeken Susteren.

 
Maasbracht  Beek 11 juli    Provinciale Kampioenschappen
Limburg
1 Mart Doensen Nederweert; 2 Henk Dierx Merum; 3 Adrie Hamers Udenhout; 4 Jos Lamber Blerick; 5 Piet Stienen Swalmen; 6 Helmut Cohnen Saeffelen Dld.; 7 Ton Mulders Venlo; 8 Wil van Es Blerick; 9 Jos Craemers Echt; 10 Peter van Zantvoort Weert; 11 Arie Kessels Swalmen; 12 Jo Janssen Posterholt.

Fraaie spurt voor de Limburgse titel : Mart Doensen klopt ze allemaal, Henk Dierx is tweede Adrie Hamers derde en Jos Lamber wordt vierde. Hamers pakt een week later het kampioenschap van Noord Brabant

 
Heusden  Asten 18 juli   Provinciale Kampioenschappen 
Brabant
1 Adrie Hamers Udenhout; 2 G.Hermans Horst; 3 Henk Dierx Merum; 4 Jos Lamber Blerick; 5 Gerrie ter Linde Roermond; 6 Jos van Kempen Sevenum; 7 Piet Stienen Swalmen; 8 Helmuth Cohnen Saeffelen Dld.; 9 Ruud Pots Deurne; 10 Mart Doensen Nederweert.
 
Boekel  25 juli
1 Henk Dierx Merum; 2 Adrie Hamers Udenhout; 3 Jos Lamber Blerick; 4 Frans van Lierop Deurne; 5 Gerrie ter Linde Roermond.
 
Weert   1 augustus  NWB Kampioenschap
1 Henk Dierx Merum; 2 Adrie Hamers Udenhout; 3 Jos Lamber Blerick; 4 Helmut Cohnen Saeffelen Dld.; 5 Piet Stienen Swalmen; 6 Wim Vleeshouwers Stramproy; 7 A.Holzman Susteren; 8 Peter Schoester Venlo; 9 Piet van Dam St.Michielsgestel; 10 Jo Janssen Posterholt; 11 Ger Hermans Horst; 12 Henk Pijnenburg Neerkant; 13 Jos Craemers Echt; 14 Wil Winteraeken Susteren; 15 Stan Cordang Swalmen.

 Prachtig succes voor Henk Dierx , hij wordt kampioen

Thorn  7 augustus
1 Gerrie ter Linde Roermond; 2 Jo Janssen Posterholt; 3 Helmut Cohnen Saeffelen Dld.;4 Adrie Hamers Udenhout;  5 W.Schulting Susteren; 6  Henk Dierx Merum; 7 Jos Craemers Echt; 8 Piet van Dam St.Michielsgestel; 9 P.Vleeshouwers Stramproy; 10 Arie Kessels Swalmen.
 
Baarlo  8 augustus
1 Henk Dierx Merum; 2 Adrie Hamers Udenhout; 3 Jos Lamber Blerick; 4 Helmut Cohnen Saeffelen Dld.; 5 Jo Janssen Posterholt; 6 Wim Vleeshouwers Stramproy; 7 Gerrie ter Linde Roermond; 8 Arie Kessels Swalmen; 9 Henk Pijnenburg Neerkant; 10 Jos Craemers Echt.
 
Susteren  15 augustus
1 Henk Dierx Merum; 2 Adrie Hamers Udenhout; 3 Gerrie ter Linde Roermond; 4 Wim Vleeshouwers Stramproy; 5 Ger Hermans Horst.


Udenhout  21 augustus
1 Danny Verlinden Nijlen B.;  2
 
Sevenum  22 augustus
1 Jo Janssen Posterholt; 2 Helmut Cohnen Saeffelen Dld.; 3 Jos Lamber Blerick; 4 Riny Berkers Deurne; 5 Gerrie ter Linde Roermond; 6 Adrie Hamers Udenhout; 7 Piet Stienen Swalmen; 8 Henk Dierx Merum; 9 Jos Craemers Echt; 10 Wil Schulting Susteren.
 
Berg aan de Maas  29 augustus
1 Adrie Hamers Udenhout; 2 Henk Dierx Merum; 3 Piet Stienen Swalmen; 4 Helmut Cohnen Saeffelen Dld.; 5 Gerrie ter Linde Roermond.
 
Panningen  4 september
1 Adrie Hamers Udenhout; 2 Gerrie ter Linde Roermond; 3 Jos Lamber Blerick; 4 Wil Schulting Susteren; 5 Piet Stienen Swalmen.
 
Roggel  5 september
1 Adrie Hamers Udenhout; 2 Jo Janssen Posterholt; 3 Helmut Cohnen Saeffelen Dld.; 4 Henk Dierx Merum; 5 Jos Craemers Echt.
 
Blerick  11 september
1 Adrie Hamers Udenhout; 2 Gerrie ter Linde Roermond; 3 Peter Mulders Venlo; 4 Ger Hermans Horst; 5 Henk Dierx Merum; 6 Helmut Cohnen Saeffelen Dld.; 7 Piet Stienen Swalmen; 8 Jos Lamber Blerick; 9 Jos Craemers Echt; 10 Arie Kessels Swalmen.; 14 Peter Schoester Venlo.

                       Adrie Hamers in tweede positie net voor Helmut  Coolen

 
Kessel Eik  12 september
1 Adrie Hamers Udenhout; 2 Jo Janssen Posterholt; 3 Henk Dierx Merum; 4 Helmut Cohnen Saeffelen Dld.; 5 Mart Doensen Nederweert; 6 Arie Kessels Swalmen; 7 Jos Lamber Blerick; 8 H.Willems Beesel; 9 Ger Hermans Horst; 10 Wil Winteraeken Susteren.
 
Stramproy  13 september
1 Jo Janssen Posterholt; 2 Helmut Cohnen Saeffelen Dld.; 3 Henk Pijnenburg Neerkant; 4 Wil Schulting Susteren; 5 Jos Lamber Blerick.

                                    Jo Janssen winnaar in Strampoy


Ysselsteyn  19 september
1 Wil Schulting Susteren; 2 Jos Lamber Blerick; 3 Jos Craemers Echt; 4 Henk Pijnenburg Neerkant; 5 Piet Stienen Swalmen.
 
Geleen Baan  25 september
1 W.Winteraeken Susteren; 2 Jan van Ophoven Montfort; 3 Henk Dierx Merum; 4 Henk van Zantvoort Weert; 5 Jos Lamber Blerick.
 
Montfort  17 oktober  Tijdrit 
1 Jos Lamber Blerick; 2 Mart Doensen Nederweert; 3 Wil Schulting Susteren; 4 Jan van Ophoven Montfort; 5 Henk Pijnenburg Neerkant; 6 Arie Kessels Swalmen; 7 Henk Dierx Merum; 8 K.Maassen Montfort.