Hitwebcounter.com Free

Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                

Junioren top 10  1970


Nederweert 22 maart
1 Chris Raetsen Weert; 2 H.Welten Deurne; 3 Henk Dierx Merum; 4 Huub Lamber Blerick; 5 Leo Pots Deurne; 6 H.Verheijen Someren; 7 Leo Berkers Someren; 8 G.Lenders Blerick; 9 J.Coppus Zeilberg; 10 Frans Verheggen Weert; 11 Jo Koolen Swalmen; 12 Ger Peeten Baarlo; 13 Piet Stienen Swalmen; 14 Helmut Cohnen Saeffelen Dld.; 15 Stan Janssen Meijel. 

Haelen 30 maart
1 Chris Raetsen Weert; 2 Leo Pots Deurne; 3 Frans Verheggen Weert; 4 Ger Peeten Baarlo; 5 Stan Janssen Meijel; 6 Piet Puts Posterholtl; 7 Frans van der Goot Maasbracht; 8 Huub Lamber Blerick; 9 H.Verheyen Someren; 10 Piet Stienen Swalmen.

Elsloo  3 april

1 Willy Nelissen Genhout; 2 F.de Grave Urmond; 3 J.Schlenter Wittem; 4 J.Vrancken Elsloo; 5 F.Hendrikx Elsloo; 6 M.Daniels Bingelrade; 7 J.Quaedackers Nuth; 8 J.Wolters Eijsden; 9 F.Pierik Bingelrade; 10 H.Stassen Maastricht.

Linne 5 april
1 Chris Raetsen Weert; 2 Leo Pots Deurne; 3 Ger Peeten Baarlo; 4 Piet Puts Posterholt; 5 Jo Koolen Swalmen; 6 Frans van der Goot Maasbracht; 7 Piet Stienen Swalmen; 8 Leo Berkers Someren; 9 H.Verheijen Someren; 10 G.Scott Echt; 11 A.Schreurs Swalmen; 12 Helmut Cohnen Saeffelen D.; 13 Mart Doensen Nederweert; 14 H.Lenders Blerick; 15 Huub Thissen Tegelen.

                                     Chris Raetsen met Piet Stienen en  ??

Ysselsteyn 12 april
1 Frans Verheggen Weert; 2 H.Verheijen Someren; 3 Leo Berkers Someren; 4 Leo Pots Deurne; 5 Piet Stienen Swalmen; 6 Piet Puts Posterholt; 7 Chris Raetsen Weert; 8 H.Welten Someren; 9 Jo Koolen Swalmen; 10 G.Scott Echt. 

Deurne 19 april
1 G.Lenders Blerick; 2 Ger Peeten Baarlo; 3 Piet Stienen Swalmen; 4 Frans van der Goot Maasbracht; 5 Jo Koolen Swalmen; 6 H.Verheyen Someren; 7 C.Bertran Wijlre; 8 Piet Puts Posterholt; 9 Leo Pots Deurne; 10 Huub Lamber Blerick. 

Echt 26 april
1 Chris Raetsen Weert; 2 Ger Peeten Baarlo; 3 Piet Puts Posterholt; 4 Stan Janssen Meijel; 5 Frans van der Goot Maasbracht; 6 Piet Stienen Swalmen; 7 Leo Pots Deurne; 8 H.Welten Deurne; 9 Riny Martens Helmond; 10 Frans Verheggen Weert. 

Stein 2 mei
1 Ger Peeten Baarlo; 2

                                    Ger Peeten op kop vóór Ton Miggels en Henk Smeets


Broekhuizenvorst 5 mei
1 Chris Raetsen Weert; 2 Frans van der Goot Maasbracht; 3 Louis Rutten Tegelen; 

Montfort 7 mei
1 Riny Martens Helmond; 2 

Maasbracht 10 mei
1 Huub Lamber Blerick; 2 Leo Pots Deurne; 3 Piet Stienen Swalmen; 4 Frans van der Goot Maasbracht; 5 Piet Puts Posterholt; 6 Riny Martens Helmond; 7 Ger Peeten Baarlo; 8 Leo Berkers Someren; 9 Chris Raetsen Weert; 10 A.Schreurs Swalmen. 

Sint Joost 17-18 mei Tweedaagse
17 mei
1 Chris Raetsen Weert; 2 Leo Pots Deurne; 3 Piet Puts Posterholt; 4 A.Schreurs Swalmen; 5 Ger Peeten Baarlo; 6 Piet Stienen Swalmen; 7 Jo Koolen Swalmen; 8 J.Coppus Zeilberg; 9 Riny Martens Helmond; 10 Frans van der Goot Maasbracht.

18 mei
1 Piet Puts Posterholt; 2 Huub Lamber Blerick; 3 Chris Raetsen Weert; 4 Leo Pots Deurne; 5 Riny Martens Helmond; 6 H.Welten Deurne; 7 Frans van der Goot Maasbracht; 8 J.Coppus Zeilberg; 9 H.Verheyen Someren; 10 Jan Hamers Udenhout.

Eindklassement
1 Piet Puts Posterholt; 2 Chris Raetsen Weert; 3 Leo Pots Deurne; 4 Riny Martens Helmond; 5 Huub Lamber Blerick; 6 Frans van der Goot Maasbracht; 7 J.Coppus Zeilberg ; 8 Piet Stienen Swalmen; 9 H.Welten Heerlen; 10 Jo Koolen Swalmen. 

Swalmen 24 mei
1 C.Bertram Wijlre; 2 Leo Pots Deurne; 3 Jan Hamers Udenhout; 4 Jo Koolen Swalmen; 5 Frans Verheggen Weert; 6 Helmut Cohnen Saeffelen D.; 7 Frans van der Goot Maasbracht; 8 Piet Stienen Swalmen; 9 L.Timmermans Swalmen; 10 Piet Puts Posterholt. 

Roermond 31 mei
1 Piet Puts Posterholt; 2 Huub Lamber Blerick; 3 Riny Martens Helmond; 4 Piet Stienen Swalmen; 5 Jan Hamers Udenhout; 6 A.Lenders Blerick; 7 Frans Verheggen Weert; 8 Leo Berkers Someren; 9 Stan Janssen Meijel; 10 Leo Pots Deurne; 14 Ger Peeten Baarlo. 

Deurne 7 juni
1 Frans Verheggen Weert; 2 Ger Peeten Baarlo; 3 Leo Berkers Someren; 4 Bert Zeegers Thorn; 5 Chris Raetsen Weert; 6 Jos Lamber Blerick; 7 C.Bertrams Wijlre; 8 H.Claessen Boxmeer; 9 Helmut Cohnen Saeffelen Dld.; 10 P.Heynen Reuver; 11 H.Welten Deurne; 12 A.Lenders Blerick; 14 Jos van Kempen Sevenum.

                                              Frans Verheggen


Mheer 13 juni
1 Jo Koolen Swalmen; 2 

Thorn 14 juni Bedevaart
1 Jan Hamers Udenhout; 2 Jac van Kempen Sevenum; 3 Frans van der Goot Maasbracht; 4 Leo Berkers Someren; 5 Ger Peeten Baarlo.

                                     Jan Hamers wint in Thorn

Sanderbout 15 juni
1 Jos Craemers Echt; 2 Schultz Süchtelen Dld.; 3 Leenders Echt; 4 Daniels Bingelrade; 5 Pierik Bingelrade; 6 Paes Munstergeleen; 7 Kuypers Posterholt; 8 Brück Waubach. 

Hegelsom 21 juni
1 Huub Thissen Tegelen; 2 Bert Zeegers Thorn; 3 Helmut Cohnen Saeffelen Dld.; 4 Chris Raetsen Weert; 5 Jo Koolen Swalmen; 6 Leo Berkers Someren; 7 Ger Peeten Baarlo; 8 Riny Martens Helmond; 9 H.Welten Deurne; 10 A.Lenders Blerick.

                                     Huub Thissen ( L. ) met Jac Geurts


Vlodrop 28 juni NWB kampioenschap
1 Chris Raetsen Weert; 2 Leo Pots Deurne; 3 Frans van der Goot Maasbracht; 4 Piet Puts Posterholt; 5 Huub Lamber Blerick; 6 Jac van Kempen Sevenum; 7 Adrie Hamers Udehout; 8 Jos Lamber Blerick; 9 H.Welten Deurne; 10 Ger Hermans Horst.














Chris Raetsen kampioen 1970


Heusden Asten 5 juli
1 Jos van Kempen Sevenum; 2 H.Verheyen Someren; 3 Leo Pots Deurne; 4 Jan Hamers Udenhout; 5 Jo Koolen Swalmen; 6 Frans van der Goot Maasbracht; 7 Chris Raetsen Weert; 8 Frans Verheggen Weert; 9 Stan Cordang Swalmen; 10 Paul Leenders Echt. 

Abdissenbosch 11 juli
1 Jo Koolen Swalmen; 2 Leo Pots Deurne; 3 J.Verheyen Someren; 4 G.Scott Echt; 5 Jac van Kempen Sevenum; 6 Frans van der Goot Maasbracht; 7 C.Bertram Wijlre; 8 Ger Peeten Baarlo; 9 Piet Puts Posterholt; 10 Henk Dierx Merum.

                                               Jo Koolen

Heythuysen 12 juli
1 Bert Zeegers Thorn; 2 Frans van der Goot Maasbracht; 3 Chris Raetsen Weert; 4 Jan Hamers Udenhout; 5 Paul Leenders Echt; 6 Leo Berkers Deurne; 7 G.Scott Echt; 8 Ger Peeten Baarlo; 9 H.Welten Deurne; 10 Huub Lamber Blerick.

        Bert Zeegers  in Heythuysen de beste

Schimmert 17 juli
1 W. Nelissen Beek Genhout; 2 Berben Lanaken B.; 3 J. Vrancken Elsloo; 4 J. Schlenter Eijs Wittem; 5 P.Carpentier Visé B.; 6 Hendriks Elsloo; 7 J. Roemans Haccourt B.; 8 Franssen Meerssen; 9 Maessen Lanaken B.; 10 P. Kranenburg Eijsden. 

Belfeld 19 juli
1 Jac van Kempen Sevenum; 2 Chris Raetsen Weert; 3 Ger Peeten Baarlo; 4 Jan Hamers Udenhout; 5 Leo Pots Deurne; 6 Paul Leenders Echt; 7 Jos Lamber Blerick; 8 Riny Martens Helmond; 9 G.Scott Echt; 10 Stan Cordang Swalmen. 

Ohe en Laak  26 juli

1 Jo Koolen Swalmen; 2 Piet Stienen Swalmen; 3 Chris Raetsen Weert; 4 Paul Leenders Echt; 5 Leo Berkers Someren; 6 Jos Lamber Blerick; 7 Huub Lamber Blerick; 8 Riny Martens Helmond; 9 Jac van Kempen Sevenum; 10 G.Scott Echt. 


Wahlwiller 1 augustus
1 Jo Koolen Swalmen; 2 

Baarlo 2 augustus
1 Frans van der Goot Maasbracht; 2 H.Verheyen Someren; 3 Riny Berkers Deurne; 4 Jan Verrijth Sevenum; 5 Jac van Kempen Sevenum; 6 Jo Koolen Swalmen; 7 Jan Hamers Udenhout; 8 J.Timmermans Roermond; 9 Huub Lamber Blerick; 10 Paul Leenders Echt. 

Tegelen 8 augustus
1 Jo Koolen Swalmen; 2 Gerrie ter Linde Roermond; 3 Huub Lamber Blerick; 4 Jos Lamber Blerick; 5 Chris Raetsen Weert; 6 Riny Martens Helmond; 7 Leo Berkers Deurne; 8 Jan Hamers Udenhout; 9 Ger Peeten Baarlo; 10 R.Schülz Süchteln. 

Ospel 9 augustus
1 Chris Raetsen Weert; 2 Huub Lamber Blerick; 3 Jo Koolen Swalmen; 4 Frans Verheggen Weert; 5 Ger Peeten Baarlo; 6 Jan Hamers Udenhout; 7 Frans van der Goot Maasbracht; 8 L.Berkers Someren; 9 M.Berkers Deurne; 10 Piet Stienen Swalmen


Horn 16 augustus
1 Jo Koolen Swalmen; 2 Jan Hamers Udenhout; 3 Chris Raetsen Weert; 4 Frans van der Goot Maasbracht; 5 Jac van Kempen Sevenum; 6 Helmut Cohnen Saeffelen Dld.; 7 Frans Verheggen Weert; 8 Leo Berkers Someren; 9 C.Bertram Wijlre; 10 Ger Peeten Baarlo. 

Someren Eind 23 augustus
1 Chris Raetsen Weert; 2 Leo Berkers Someren; 3 Riny Berkers Deurne; 4 Piet Stienen Swalmen; 5 Ger Peeten Baarlo; 6 Jan Hamers Udenhout; 7 Jac van Kempen Sevenum; 8 H.Verheyen Someren; 9 Riny Martens Helmond; 10 J.Heynen Reuver; 11 Frans Verheggen Weert; 12 Mart Doensen Nederweert; 13 C.Bertram Wijlre; 14 H.Grommen Helden; 15 Ger Hermans Horst.

                                     Chris Raetsen is andermaal de snelste nu in Someren-Eind


Sevenum 30 augustus
1 Stan Janssen Meijel; 2 Helmut Cohnen Saeffelen Dld.; 3 Jan Verrijth Sevenum; 4 Jan Hamers Udenhout; 5 Jac van Kempen Sevenum; 6 Leo Berkers Someren; 7 Chris Raetsen Weert; 8 Jos Lamber Blerick; 9 Riny Martens Helmond; 10 Piet Stienen Swalmen. 

Bunde 2 september
1 W.Nelissen Beek Genhout; 2 J.Vrancken Elsloo; 3 P.Carpentier Visé B. 


Weert Fatima 6 september
1 Stan Janssen Meijel; 2 Huub Lamber Blerick; 3 Piet Stienen Weert; 4 Riny Martens Helmond; 5 Ger Peeten Baarlo; 6 Jos Lamber Blerick; 7 H.Verheyen Someren; 8 Leo Berkers Someren; 9 H.Welten Deurne; 10 R.Schülz Süchteln Dld.; 11 Henk Dierx Merum; 12 Jac van Kempen Sevenum; 13 Helmut Cohnen Saeffelen Dld.; 14 Jo Koolen Swalmen; 15 Jos Craemers Echt. 

Kessel Eik 13 september
1 Ger Peeten Baarlo; 2 Jan Hamers Udenhout; 3 Ger Hermans Horst; 4 Piet Stienen Swalmen; 5 Leo Berkers Someren; 6 Stan Janssen Meijel; 7 Jos Lamber Blerick; 8 Riny Martens Helmond; 9 Huub Lamber Blerick; 10 Jo Koolen Swalmen; 12 H.Grommen Helden. 

Stein 14 september
1 W.Nelissen Beek Genhout; 2 J.Vrancken Elsloo; 3 J.Schlenter Eijs-Wittem; 4 L. van der Heijde Waubach; 5 P.Carpentier Visé B.; 6 J.Roemans Haccourt B.; 7 P.Kranenburg Eijsden. 

Roggel 20 september
1 Adrie Hamers Udenhout; 2 Jos Lamber Blerick; 3 Piet Puts Posterholt; 4 Leo Berkers Someren; 5 H.Verheyen Someren; 6 Frans van der Goot Maasbracht; 7 Jos van Kempen Sevenum; 8 Piet Stienen Swalmen; 9 Jos Craemers Echt; 10 Ger Hermans Horst.

                                   Adrie Hamers

Berg aan de Maas 26 september
1 Chris Raetsen Weert;  

Merum 26 september
1 Helmut Cohnen Saeffelen Dld.; 2 Bert Zeegers Thorn; 3 Ger Peeten Baarlo; 4 Jan Hamers Udenhout; 5 Piet Stienen Swalmen; 6 Riny Martens Helmond; 7 Jos Lamber Blerick; 8 H.Verheyen Someren; 9 Frans van der Goot Maasbracht; 10 Jos Craemers Echt. 

Geulle 4 oktober
1 Chris Raetsen Weert; 

Meers Elsloo 11 oktober
1 Adrie Hamers Udenhout;  

Neerkant 18 oktober
1 Chris Raetsen Weert; 

Lutterade 25 oktober
1 Adrie Hamers Udenhout; 2 Frans van der Goot Maasbracht; 3 J.Solberg Puth; 4 C.Bertram Wijlre; 5 Chris Raetsen Weert.

              Piet Puts verslaat ploegmakker Frans van der Goot , maar wie weet waar ??