Hitwebcounter.com Free

Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                

Junioren top 10  1969


Sint Joost  16 maart
1 Jac Geurts Echt; 2 Bert Pots Deurne; 3 Hein Sengers Budel; 4 Cor Scheepers Veldhoven; 5 Huub van de Kant Helmond; 6 Felix Lamber Blerick; 7 Jan Craenen Nederweert; 8 Willy Bellemakers Neerkant; 9 Ger Kellenaers Hegelsom; 10 Jac Roemermann Tegelen.
 
Neerkant  23 maart
1 Jac Roemermann Tegelen; 2 Bert Pots Deurne; 3 Jac Geurts Echt; 4 Hein Sengers Budel; 5 Ger Kellenaers Hegelsom; 6 Wil Bellemakers Neerkant; 7 Ad van de Mortel Deurne; 8 Cor Scheepers Veldhoven; 9 Fiel Lamber Blerick; 10 Ton Craenen Nederweert.

                                        Jac Roemermann op weg naar de zege in Neerkant

                         
Ysselsteyn  29 maart
1 Hein Sengers Budel; 2 Peter van Gog Deurne; 3 Leo Berkers Someren; 4 Jac Roemermann Tegelen; 5 Willy Bellemakers Neerkant; 6 Frans Verheggen Weert; 7 Ad van de Mortel Deurne; 8 Henk Smeets Posterholt; 9 Jan Craenen Nederweert; 10 Hans van de Kant Helmond; 11 Ger Kellenaers Hegelsom; 12 Ger Peeten Baarlo; 13 Jac Geurts Echt; 14 Jan van Heur Roggel; 15 Bert Pots Deurne.

                           Hein Sengers valt aan 


Ospel  7 april
1 Jac Geurts Echt; 2 Cor Scheepers Veldhoven; 3 Peter van Gog Deurne; 4 Henk Smeets Posterholt; 5 Jo Koolen Swalmen; 6 Bert Pots Deurne; 7 Felix Lamber Blerick; 8 Hein Sengers Budel; 9 Jan van Heur Roggel; 10 Jac Roemermann Tegelen; 11 Jan Verrijth Sevenum; 12 Hans van de Kant Helmond; 13 Wim Vaes Ospel; 14 Leo Berkers Someren; 15 Ad van de Mortel Deurne.












Jac Geurts sneller dan Cor Scheepers en  Peter van  Gog ( L. ) in de ronde van Ospel

 
Merum  13 april
1 Frans Verheggen Weert; 2 Ger Peeten Baarlo; 3 Leo Pots Deurne; 4 Hein Sengers Budel; 5 Jac Roemermann Tegelen; 6 Felix Lamber Blerick; 7 Hans van de Kant Helmond; 8 Ad van de Mortel Deurne; 9 Willy Bellemakers Neerkant; 10 Ger Kellenaers Hegelsom; 11 Peter van Gog Deurne; 12 Leo Berkers Someren; 13 Willy Vaes Ospel; 14 Frans van der Goot Maasbracht; 15 Ton Miggels Belfeld.

                          Frans Verheggen op de vlucht

 
Deurne  20 april
1 Jac Geurts Echt; 2 Leo Pots Deurne; 3 Hein Sengers Budel; 4 Huub Lamber Blerick; 5 Ger Kellenaers Hegelsom; 6 Ad  van de Mortel Deurne; 7 Felix Lamber Blerick; 8 Huub van de Kant Helmond; 9 Willy Bellemakers Neerkant; 10 Jan Craenen Nederweert.
 
Echt  27 april
1 Peter van Gog Deurne; 2 Bert Pots Deurne; 3 Willy Vaes Ospel; 5 Jac Roemermann Tegelen; 6 Hein Sengers Budel; 7 Jan van Heur Roggel; 8 Ger Kellenaers Hegelsom; 9 Felix Lamber Blerick; 10 Jan Adams Heeze; 11 Ad van de Mortel Deurne; 12 Jan Craenen Nederweert; 13 Leo Berkers Someren; 14 Frans van der Goot Maasbracht; 15 J.Rutjens Someren.

       Peter van Gog neemt revanche en klopt Geurts in eigen huis

 
Susteren  4 mei
1 Jac Geurts Echt; 2 Hein Sengers Budel; 3 Ad van de Mortel Deurne; 4 Peter van Gog Deurne; 5 Bert Pots Deurne; 6 Ger Kellenaers Hegelsom; 7 Jan van Heur Roggel; 8 Willy Vaes Ospel; 9 Jo Koolen Swalmen; 10 Willy Bellemakers Neerkant.
 
Someren 11 mei  Aankomst Omloop der Peel
1 Jac Geurts Echt; 2 Hein Sengers Budel; 3 Peter van Gog Deurne; 4 Ad  van de Mortel Deurne; 5 Felix Lamber Blerick; 6 Jac Roemermann Tegelen; 7 Jan Craenen Nederweert; 8 Ger Peeten Baarlo; 9 Cor Scheepers Veldhoven; 10 Bert Pots Deurne; 11 Leo Pots Deurne; 12 Ger Kellenaers Hegelsom; 13 Huub Lamber Blerick; 14 Leo Berkers Someren; 15 Jan van Heur Roggel.
 
Swalmen  15 mei
1 Willy Vaes Ospel; 2 Jan Craenen Nederweert; 3 Bert Pots Deurne; 4 Cor Scheepers Veldhoven; 5 Hein Sengers Budel; 6 Leo Pots Deurne; 7 Willy Bellemakers Neerkant; 8 Jan van Heur Roggel; 9 Ad van de Mortel Deurne; 10 Jo Koolen Swalmen.
 
Roermond  18 mei
1 Ger Kellenaers Hegelsom; 2 Hein Sengers Budel; 3 Jac Roemermann Tegelen; 4 Leo Pots Deurne; 5 Willy Vaes Ospel; 6 Jan van Heur Roggel; 7 Jan Craenen Nederweert; 8 Felix Lamber Blerick; 9 Ad van de Mortel Deurne; 10 Willy Bellemakers Neerkant.
 
Heythuysen 26 mei
1 Willy Bellemakers Neerkant; 2 Henk Smeets Posterholt; 3 Willy  Vaes Ospel; 4 Ger Peeten Baarlo; 5 Cor Scheepers Veldhoven; 6 Peter van Gog Deurne; 7 Leo Berkers Someren; 8 J.Rutjens Someren; 9 Jo Koolen Swalmen; 10 Hein Sengers Budel.

                                   Willy Bellemakers op kop met links Huub Lamber

 
Nederweert  1 juni
1 Ger Kellenaers Hegelsom; 2 Ger Peeten Baarlo; 3 Jac Roemermann Tegelen; 4 Frans Verheggen Weert; 5 Jo Koolen Swalmen; 6 Leo Berkers Someren; 7 Willy Bellemakers Neerkant; 8 Bert Pots Deurne; 9 Hein Sengers Budel; 10 Jac Geurts Echt; 11 Leo Pots Deurne; 12 Jan Craenen Nederweert; 13 Cor Scheepers Veldhoven; 14 Ad van de Mortel Deurne; 15 Felix Lamber Blerick.
 
Montfort  15 juni
1 Frans Verheggen Weert; 2 Hein Sengers Budel; 3 Willy Bellemakers Neerkant; 4 Leo Pots Deurne; 5 Jac Roemermann Tegelen; 6 Ger Peeten Baarlo; 7 Willy  Vaes Ospel; 8 Jan Craenen Nederweert; 9 Cor Scheepers Veldhoven; 10 Peter van Gog Deurne.
 
Pey Echt  22 juni
1 Peter van Gog Deurne; 2 Frans Verheggen Weert; 3 Cor Scheepers Veldhoven; 4 Hein Sengers Budel; 5 Bert Pots Deurne; 6 Jac Parren Thorn; 7 Jo Koolen Swalmen; 8 Ger Kellenaers Hegelsom; 9 Willy Bellemakers Neerkant; 10 Willy  Vaes Ospel.
 
Maasbracht  29 juni  NWB Kampioenschap
1 Jan Craenen Nederweert; 2 Henk Smeets Posterholt; 3 Leo Berkers Someren; 4 Huub Lamber Blerick; 5 Ger Kellenaers Hegelsom; 6 Leo Pots Deurne; 7 Bert Pots Deurne; 8 H.Scheepers Veldhoven; 9 A. van de Mortel Deurne; 10 Jo Koolen Swalmen; 11 M. van Daal Munstergeleen;  12 Willy Vaes Ospel; 13 Ger Geraats Swalmen; 14 Frans van der Goot Maasbracht; 15 F.van Soest Asten.

          Jan Craenen  zal het ROOD-WIT-BLAUW winnen   bij het kampioenschap in Maasbracht

 
Liessel  6 juli  Bedevaart
1 Cor Scheepers Veldhoven; 2 Jac Geurts Echt; 3 Hein Sengers Budel; 4 Willy Bellemakers Neerkant; 5 Jo Koolen Swalmen; 6 Jan Adams Heeze; 7 Jac Roemermann Tegelen; 8 Frans van der Goot Maasbracht; 9 Ger Sassen Leiden; 10 Ger Kellenaers Hegelsom.
 
Someren Eind  13 juli
1 Jan Adams Heeze; 2 Cor Scheepers Veldhoven; 3 Ger Peeten Baarlo; 4 Henk Smeets Posterholt; 5 H.Verheijen Someren; 6 Hein Sengers Budel; 7 G. van de Winkel Budel; 8 Jac Geurts Echt; 9 Leo Pots Deurne; 10 Leo Berkers Someren.
 
Echt  20 juli
1 Hein Sengers Budel; 2 Ger Kellenaers Hegelsom; 3 Jan Adams Heeze; 4 Leo Berkers Someren; 5 Ger Sassen Leiden; 6 Ton Miggels Belfeld; 7 Huub Lamber Blerick; 8 Leo Pots Deurne; 9 Willy  Vaes Ospel; 10 Ad van de Mortel Deurne; 11 Frans van der Goot Maasbracht; 12 Henk Smeets Posterholt; 13 Peter van Gog Deurne; 14 G. van de Winkel Budel; 15 Jac Parren Thorn.

                            Hein Sengers met Bert Pots en Jan Broekman

 
Reuver  27 juli
1 Willy  Vaes Ospel; 2 Ger Peeten Baarlo; 3 Cor Scheepers Veldhoven; 4 Jac Parren Thorn; 5 Peter van Gog Deurne; 6 J.Adams Heeze; 7 J.Coppus Deurne; 8 Ger Kellenaers Hegelsom; 9 Jo Koolen Swalmen; 10 A. van de Mortel Deurne

                      De bloemen uit Reuver gaan mee naar Ospel want Willy Vaes wint ze daar

 
Thorn  2 Augustus
1 Jan Adams Heeze; 2 Henk Smeets Posterholt; 3 Albert Kuhlmann Baarlo; 4 Piet Verrijth Sevenum; 5 G.Lenders Blerick; 6 Ad van de Mortel Deurne; 7 Jac Parren Thorn; 8 Willy  Vaes Ospel; 9 Leo Berkers Someren; 10 Hein Sengers Budel; 11 Jan Craenen Nederweert; 12 Frans Verheggen Weert; 13 Peter van Gog Deurne; 14 Jo Koolen Swalmen; 15 H.Nilissen Baarlo.
 
Sevenum  3 augustus
1 Ger Peeten Baarlo; 2 Cor Scheepers Veldhoven; 3 Ton Miggels Belfeld; 4 Leo Pots Deurne; 5 Jan Craenen Nederweert; 6 Leo Berkers Someren; 7 G.Sassen Leiden; 8 G.van de Winkel Budel; 9 Jan Adams Heeze; 10 Jac Parren Thorn; 11 J.Schoester Venlo; 12 H.Lenders Blerick; 13 Frans van der Goot Maasbracht; 14 Paul Leenders Echt; 15 Ger Hermans Horst.

 
Belfeld  9 augustus  Provinciale Kampioenschappen
Limburg
1 Willy  Vaes Ospel; 2 Jan Craenen Nederweert; 3 Ger Peeten Baarlo; 4 Jo Mooren Swalmen; 5 Frans van der Goot Maasbracht; 6 Ton Miggels Belfeld; 7 Jac Parren Thorn; 8 Albert Kuhlmann Baarlo; 9 J. van Heyst Horst; 10 Jan van Heur Roggel.

                           v.l.n.r. Jan Aben, Willy Vaes  en Piet Vaes

 
Neerkant  10 augustus  Provinciale Kampioenschappen 
Brabant
1 Hein Sengers Budel; 2 Leo Berkers Someren; 3 Jan Adams Heeze; 4 M de Bruin Eindhoven; 5 G. van de Winkel Budel.
 
Baarlo  17 augustus
1 Hein Sengers Budel; 2 J. van de Winkel Budel; 3 Piet Puts Posterholt; 4 Willy  Vaes Ospel; 5 Ger Kellenaers Hegelsom; 6 Leo Berkers Someren; 7 Ger Peeten Baarlo; 8 Jan Craenen Nederweert; 9 Cor Scheepers Veldhoven; 10 Fiel Lamber Blerick; 11 Henk Smeets Posterholt; 12 Frans van der Goot Maasbracht; 13 Huub Thissen Tegelen; 14 Piet Verrijth Sevenum; 15 H.Schoester Venlo.
 
Deurne  24 augustus
1 Ger Peeten Baarlo; 2 Jo Koolen Swalmen; 3 Cor Scheepers Veldhoven; 4 Peter van Gog Deurne; 5 Jan Craenen Nederweert; 6 Ger Geraets Swalmen; 7 Jac Parren Thorn; 8 Ger Kellenaers Hegelsom; 9 Huub Thissen Tegelen; 10 H.Nilissen Baarlo.
 
Haelen  31 augustus
1 Ger Peeten Baarlo; 2 Jo Koolen Swalmen; 3 Peter van Gog Deurne; 4 Jo Mooren Swalmen; 5 Hein Sengers Budel; 6 Ger Kellenaers Hegelsom; 7 Jan Craenen Nederweert; 8 Leo Pots Deurne; 9 Willy  Vaes Ospel; 10 Piet Puts Posterholt; 11 Leo Berkers Someren; 12 Frans van der Goot Maasbracht; 13 G. van de Winkel Budel; 14 Cor Scheepers Veldhoven; 15 Jos Lamber Blerick.

 
Bunde  2 september
1 Willy Nelissen Beek Genhout

 De "wielervrienden Elsloo" organiseerde ruim 30 wedstrijden per jaar en meestal in Zuid-             Limburg. Willy Nelissen was de grote man bij de junioren hij won dit jaar 27 wedstrijden

 
Linne   6 september
1 Ger Kellenaers Hegelsom; 2 Cor Scheepers Veldhoven; 3 Jo Koolen Swalmen; 4 Jan Craenen Nederweert; 5 Peter van Gog Deurne; 6 Leo Berkers Someren; 7 Hein Sengers Budel; 8 Jos Lamber Blerick; 9 Paul Leenders Echt; 10 Jan Adams Heeze; 11 Piet Puts Posterholt; 12 Jo Mooren Swalmen.
 
Weert  Fatima  7 september
1 Jo Koolen Swalmen; 2 H.Lenders Blerick; 3 Jac Parren Thorn; 4 Hein Sengers Budel; 5 G. van de Winkel Budel; 6 Ger Kellenaers Hegelsom; 7 Jan Craenen Nederweert; 8 Cor Scheepers Veldhoven; 9 Leo Berkers Someren; 10 Henk Smeets Posterholt.

                                 Jo Koolen

Roggel  21 september
1 Hein Sengers Budel; 2 Ger Kellenaers Hegelsom; 3 Leo Pots Deurne; 4 Jan Craenen Nederweert; 5 Cor Scheepers Veldhoven; 6 Jo Koolen Swalmen; 7 Leo Berkers Someren; 8 H.Schoester Venlo; 9 Ger Peeten Baarlo; 10 Henk Smeets Posterholt.
 
Kessel Eik  28 september
1 Frans Verheggen Weert;  2 Henk Smeets Posterholt; 3 Cor Scheepers Veldhoven; 4 Hein Sengers Budel; 5 Jan Craenen Nederweert; 6 Huub Lamber Blerick; 7 Jo Koolen Swalmen; 8 Peter van Gog Deurne; 10 Frans van der Goot Maasbracht.


Geulle   3 november
1 Gerry Terlinde Roermond; 2 M.Daniels Bingelrade; 3 J.Peters Bingelrade; 4 W.Nelissen Beek; 5 Harrie Vriens Tegelen.


 

Jac Geurts wint vòòr Mart Doensen