Hitwebcounter.com Free

Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                

Junioren top 10  1968


Neerkant  24 maart  
1 Theo Hendriks Budel; 2 Piet Aben Heythuysen; 3 Willy Martens Bakel; 4 Ton Schuman Weert; 5 Wim Janssen Weert; 6 Martin Schuman Weert; 7 Piet Vaes Ospel; 8 H.Kuypers Ospel; 9 Bert Pots Deurne; 10 Felix Lamber Venlo.
 
Sint Joost  31 maart
1 Piet Vaes Ospel; 2 Piet Aben Heythuysen; 3 Felix Lamber Venlo; 4 Ton Schuman Weert; 5 Willy Martens Bakel; 6 Wim Janssen Weert; 7 P.Feijen Ospel; 8 Bert Pots Deurne; 9 Hein Sengers Budel; 10 L.Leenen Someren; 11 Martin Kessels Ospel; 12 J.Ramaekers Beersdal.

                           Piet Vaes zet de vaas in maar klaar in Ospel

 
Ospel  7 april
1 Wim Janssen Weert; 2 Theo Hendriks Budel; 3 Willy Martens Bakel; 4 Ton Schuman Weert; 5 Hans van de Kant Helmond; 6 Piet Aben Heythuysen; 7 Felix Lamber Venlo; 8 Hein Sengers Budel; 9 Jo Geelen Montfort; 10 L.Leenen Someren; 11 A.van Bussel Deurne; 12 Frans Wessels Echt; 13 Bert Pots Deurne; 14 Piet Vaes Ospel; 15 Peter van Gog Deurne.
 
Maasbracht  Beek  15 april
1 Martin Kessels Ospel; 2 Piet Aben Heythuysen; 3 Bert Pots Deurne; 4 Theo Hendriks Budel; 5 Ton Schuman Weert; 6 Piet Vaes Ospel; 7 Jo Geelen Montfort; 8 P.Feijen Ospel; 9 Hein Sengers Budel; 10 Felix Lamber Venlo.
 
Swalmen  21 april
1 Piet Aben Heythuysen; 2 Toon van Bussel Deurne; 3 Ton Schuman Weert; 4 Wim Janssen Weert; 5 Jac Roemermann Tegelen; 6 Martin Kessels Ospel; 7 Hans van de Kant Helmond; 8 Felix Lamber Venlo; 9 Piet Vaes Ospel; 10 Henk Smeets Posterholt.

                           Piet Aben zorgt voor het tempo

 
Echt  28 april
1 Toon van Bussel Deurne; 2 Willy Martens Bakel; 3 Hans van de Kant Helmond; 4 Piet Vaes Ospel; 5 Ton Schuman Weert; 6 Felix Lamber Venlo; 7 Jo Geelen Montfort; 8 Paul van de Heuvel Asenray; 9 Piet Aben Heythuysen; 10 Wim Janssen Weert; 11 Martin Schuman Weert; 12 Bert Pots Deurne; 13 Peter van Gog Deurne; 14 Hein Sengers Budel; 15 P.Feijen Nederweert.
 
Deurne  5 mei  Bedevaart
1 Willy Martens Bakel; 2 Theo Hendriks Budel; 3 Frans Wessels Echt; 4 Ton Schuman Weert; 5 Martin Schuman Weert; 6 Hein Sengers Budel; 7 Piet Aben Heythuysen; 8 Wim Janssen Weert; 9 Hans van de Kant Helmond; 10 Felix Lamber Venlo; 11 Jo Geelen Posterholt; 12 Toon van Bussel Bakel; 13 Bert Pots Deurne.
 
Venlo  12 mei
1 Willy Martens Bakel; 2 Theo Hendriks Budel; 3 Ton Schuman Weert; 4 Martin Kessels Ospel; 5 Hans van de Kant Helmond; 6 Felix Lamber Venlo; 7 Bert Pots Deurne; 8 Wim Janssen Weert; 9 Paul van de Heuvel Asenray; 10 Hein Sengers Budel; 11 Martin Schuman Weert; 12 Jo Geelen Montfort; 13 Frans Wessels Echt; 14 H.Peeters Sevenum 15 H.Kuypers Ospel; 
 
Roermond  19 mei
1 Willy Martens Bakel; 2 Ton Schuman Weert; 3 Felix Lamber Venlo; 4 Leo Pots Deurne; 5 Theo Hendriks Budel; 6 Martin Kessels Ospel; 7 Jo Geelen Montfort; 8 Hans van de Kant Helmond; 9 Hein Sengers Budel; 10 Piet Vaes Ospel.
 
Neer  23 mei
1 Willy Martens Bakel; 2 Ton Schuman Weert; 3 Theo Hendriks Budel; 4 Leo Pots Deurne; 5 Hans van de Kant Helmond; 6 Jo Geelen Montfort; 7 Piet Vaes Ospel; 8 Wim Janssen Weert; 9 Paul van de Heuvel Asenray; 10 Ton Miggels Belfeld; 11 J.Rutjens Someren; 12 Martin Schuman Weert; 13 Martin Kessels Ospel; 14 Frans van der Goot Maasbracht; 15 A. van Bussel Deurne.
 
Neer 25 mei  Aankomst Omloop der Peel
1 Bert Pots Deurne; 2
 
Someren  26 mei  Aankomst Omloop der Peel
1 Willy Vaes Ospel; 2 Theo Hendriks Budel; 3 Hans van de Kant Helmond; 4 Felix Lamber Venlo; 5 Peter van Gog Deurne; 6 Hein Sengers Budel; 7 J.Feijen Ospel; 8 H.Moeskops Reusel; 9 J.Thielen Helden; 10 Jo Geelen Montfort.

                             Willy Vaes wint in Someren
Deurne  3 juni
1 Willy Martens Bakel; 2 Jac Roemermann Tegelen; 3 Ton Schuman Weert; 4 Felix Lamber Venlo; 5 Martin Kessels Ospel; 6 Toon van Bussel Deurne; 7 Theo Hendriks Budel; 8 Peter van Gog Deurne; 9 Frans Wessels Echt; 10 Hein Sengers Budel.
 
Zeelst  8 juni
1 Martin Kessels Ospel; 2
 
Budel  16 juni
1 Bert Pots Deurne; 2 Wim Janssen Weert; 3 Piet Vaes Ospel; 4 J.Rutjens Someren; 5 Peter van Gog Deurne; 6 Felix Lamber Venlo; 7 Ton Schuman Weert; 8 Theo Hendriks Budel; 9 Martin Kessels Ospel; 10 Toon van Bussel Deurne.

                           Een verbeten strijdende Bert Pots wint in Budel

 
Hegelsom  23 juni
1 Willy Martens Bakel; 2 Toon van Bussel Bakel; 3 Felix Lamber Venlo; 4 Martin Kessels Ospel; 5 Hans van de Kant Helmond; 6 Wim Janssen Weert; 7 Bert Pots Deurne; 8 Piet Vaes Ospel; 9 Peter van Gog Deurne; 10 Jo Geelen Montfort.
 
Montfort  30 juni
1 Herman Crins Beesel; 2 Leo Pots Deurne; 3 Piet Vaes Ospel; 4 Toon van Bussel Bakel; 5 Willy Martens Bakel; 6 Wim Janssen Weert; 7 Felix Lamber Venlo; 8 Hans van de Kant Helmond; 9 Martin Schuman Weert; 10 Peter van Gog Deurne; 11 J.Thielen Helden; 12 H.Daams Geldrop; 13 Frans Wessels Echt; 14 Jo Geelen Montfort; 15 Paul van de Heuvel Asenray.

                           Zijn allereerste overwinning haalt Herman Crins in Montfort

                            De bloemen gaan naar Beesel

 
Liessel  7 juli
1 Willy Martens Bakel; 2 Hans van de Kant Helmond; 3 Hein Sengers Budel; 4 Martin Schuman Weert; 5 Peter van Gog Deurne.
 
Merum  14 juli  NWB kampioenschap
1 Ger Peeten Baarlo; 2 Martin Kessels Ospel; 3 Herman Crins Beesel; 4 Martin Schuman Weert; 5 Peter van Gog Deurne; 6 Willy Martens Bakel; 7 Toon van Bussel Bakel; 8 Paul van de Heuvel Asenray; 9 Bert Pots Deurne; 10 H.Moeskops Reusel; 11 J. van Hunsel Weert; 12 Frans Wessels Echt; 13 H.Houben Herten; 14 Henk Smeets Posterholt; 15 Hein Sengers Budel.

        Met voorsprong de beste in de strijd om het rood wit blauw, Ger Peeten wint zeer verdiend

                          Ger Peeten in zijn kampioenstrui, links broer Jeu

 
Susteren  21 juli
1 Willy Martens Bakel; 2 Hans van de Kant Helmond; 3 Jan van Heur Roggel; 4 Willy Vaes Ospel; 5 Hein Sengers Budel; 6 Frans Wessels Echt; 7 Martin Kessels Ospel; 8 Martin Schuman Weert;  9 F. van Hunsel Weert; 10 Peter van Gog Deurne;  11 Paul van de Heuvel Asenray; 12 Bert Pots Deurne; 13 Jo Geelen Montfort; 14 Ger Peeten Baarlo; 15 Henk Smeets Posterholt.
 
Nederweert  28 juli
1 Willy Martens Bakel; 2 Martin Schuman weert; 3 Hans van de Kant Helmond; 4 Felix Lamber Venlo; 5 Willy Vaes Ospel; 6 Hein Sengers Budel; 7 Paul van de Heuvel Asenray; 8 Jac Roemermann Tegelen; 9 H.Moeskops Reusel; 10 J.Daems Geldrop; 11 Frans Wessels Echt; 12 Leo Pots Deurne; 13 Arn Bouten Baarlo; 14 J.Rutjens Someren; 15 Jo Koolen Swalmen.
 
Den Dungen  3 augustus
1 Willy Martens Deurne; 2 Hein Sengers Budel; 3 Jan van Heur Roggel; 4 Martin Schuman Weert; 5 Martin Kessels Ospel; 6 Bert Pots Deurne; 7 Piet Vaes Ospel; 8 Jac Roemermann Tegelen; 9 Felix Lamber Venlo; 10 Peter van Gog Deurne.
 
Haelen  4 augustus
1 Felix Lamber Blerick; 2 Willy Martens Bakel; 3 Martin Schuman Weert; 4 Ger Kellenaers Hegelsom; 5 Bert Pots Deurne; 6 Hans van de Kant Helmond; 7 Jo Koolen Swalmen; 8 Jac Roemermann Tegelen; 9 Paul van de Heuvel Asenray; 10 Martin Kessels Ospel.

                      Felix Lamber wint in Haelen en dubbelt een renner op de streep

 
Belfeld  10-11 augustus  Tweedaagse
10 augustus
1 Willy Martens Bakel; 2
11 augustus
1 Henk Smeets Posterholt; 2
Eindklassement
1 Henk Smeets Posterholt; 2 Felix Lamber Venlo; 3 Willy Martens Bakel; 4 Martin Schuman Weert; 5 Martin Kessels Ospel.

                    Henk Smeets, hier met Ton Michels en Ton Leenders,wint de tweedaagse in Belfeld

 
Ohe en Laak  18 augustus
1 Willy Martens Bakel; 2 Bert Pots Deurne; 3 Martin Schuman Weert; 4 H.Daems Geldrop 5 Hein Sengers Budel; 6 Jan van Heur Roggel; 7  Felix Lamber Venlo; 8 Willy Vaes Ospel; 9 Paul van de Heuvel Asenray; 10 Jac Roemermann Tegelen; 11 Arn Bouten Baarlo; 12 Jan Adams Heeze; 13 Ad van de Mortel Deurne; 14 Jo Koolen Swalmen;15 Frans Verheggen Weert.
 
Someren Eind  25 augustus  Provinciale Kampioenschappen
Brabant
1 Willy Martens Bakel; 2 Hans van de Kant Helmond; 3 Peter van Gog Deurne; 4 Hein Sengers Budel; 5 Theo Hendriks Budel; 6 Bert Pots Deurne; 7 H.Smits Someren; 8 H.Daems Geldrop; 9 Jan Adams Heeze; 10 H.Rutjens Someren.
 
Ysselsteyn  25 augustus  Provinciale kampioenschappen
Limburg
1 Ger Peeten Baarlo; 2 Frans Marcelissen Helden; 3 Willy Vaes Ospel; 4 Paul van de Heuvel Asenray; 5 Felix Lamber Venlo; 6 G.Sassen Belfeld; 7 Jan van Heur Roggel; 8 Jac Roemermann Tegelen; 9 Ton Craenen Nederweert; 10 Jo Koolen Swalmen. 
 
Weert  Fatima  1 september
1 Willy Martens Bakel; 2 Martin Schuman Weert; 3 Felix Lamber Venlo; 4 Hein Sengers Budel; 5 Jan van Heur Roggel; 6 Ad van de Mortel Deurne; 7 Bert Pots Deurne; 8 Theo Hendriks Budel; 9 Ger Kellenaers Hegelsom; 10 Arn Bouten Baarlo.
 
Kessel Eik  8 september
1 Willy Martens Bakel; 2 Hans van de Kant Helmond; 3 Felix Lamber Venlo; 4 Bert Pots Deurne; 5 Martin Schuman Weert; 6 Arn Bouten Baarlo; 7 Theo Hendriks Budel; 8 Wim van Hunsel Weert; 9 Peter van Gog Deurne; 10 Ad van de Mortel Deurne; 11 Ton Craenen Nederweert; 12 Hay Kellenaers Hegelsom; 13 Jan van Heur Roggel; 14 Willy Bellemakers Neerkant; 15 G.Sassen Belfeld.
 
Oerle  14 september
1 Martin Schuman Weert; 2 Hans van de Kant Helmond; 3 Arn Bouten Baarlo; 4 Hein Sengers Budel; 5 G.Sassen Belfeld; 6 Jo Koolen Swalmen; 7 Jan Craenen Nederweert; 8 Piet Vaes Ospel; 9 Felix Lamber Venlo; 10 Theo Hendriks Budel.

                             Martin Schuman

 
Meijel  15 september
1 Peter van Gog Deurne; 2 Ton Craenen Nederweert; 3 G.Sassen Belfeld; 4 Martin Kessels Ospel; 5 Theo Hendriks Budel; 6 J.Janssen Schinnen; 7 Paul van de Heuvel Asenray; 8 Jan van Heur Roggel; 9 Ad van de Mortel Deurne; 10 Willy Vaes Ospel.












Peter van Gog na zijn zege in Meijel

 
Roggel  22 september
1 Willy Martens Bakel; 2 Theo Hendriks Budel; 3 Wim van Hunsel Weert; 4 Peter van Gog Deurne; 5 Bert Pots Deurne; 6 Jan van Heur Roggel; 7 Hein Sengers Budel; 8 Arn Bouten Baarlo; 9 Paul van de Heuvel Asenray; 10 Martin Schuman Weert.
 
Heythuysen  29 september
1 Willy Martens Bakel; 2 Theo Hendriks Budel; 3 Martin Schuman Weert; 4 Jan van Heur Roggel; 5  Martin Kessels Ospel; 6 Felix Lamber Venlo; 7 Hein Sengers Budel; 8 Arn Bouten Baarlo; 9 Jac Roemermann Tegelen; 10 Willy Vaes Ospel; 11 Bert Pots Deurne; 12 Jo Koolen Swalmen; 13 Willy Bellemakers Neerkant; 14 Paul van de Heuvel Asenray; 15 Herman Crins Beesel. 
 
Reuver  13 oktober
1 Willy Martens Bakel; 2 Theo Hendriks Budel; 3 Felix Lamber Blerick; 4 Jan van Heur Roggel; 5 Paul van de Heuvel Asenray; 6 Bert Pots Deurne; 7 Martin Kessels Ospel; 8 T.Thielen Helden; 9 G.Sassen Leiden; 10 Hein Sengers Budel.

          Paul van de Heuvel heeft altijd plezier op de fiets