Hitwebcounter.com Free

Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                

Junioren top 10  1967


Sint Joost 27 maart
1 Willy Martens Bakel; 2 Ton Schuman Weert; 3 Jac Spetgens Someren; 4 Wim Janssen Weert; 5 M.Huismans Deurne; 6 Jo Geelen Montfort; 7 Harrie Marx Dieteren; 8 H.Janssen Sevenum; 9 Wiel Laugs Koningsbosch; 10 Jan Somers Veldhoven; 11 Martin Kessels Ospel; 12 H.Crompvoets Roermond; 13 J.Courage Sittard; 14 Piet Kessels Lieshout; 15 Jan Peters St.Odiliënberg.

                                     Williy Martens  wint de openingswedstrijd

Neerkant 9 april
1 Fred Janssen Weert; 2 Ton Schuman Weert; 3 M.Huismans Deurne; 4 Harrie Marx Dieteren; 5 Wiel Laugs Posterholt; 6 Jo Geelen Montfort; 7 Huub Janssen Sevenum; 8 Jan Somers Veldhoven; 9 Ger Beurskens Haelen; 10 Wim Janssen Weert. 

Echt 16 april
1 Fred Janssen Weert; 2 Piet Kessels Lieshout; 3 P.Aarts Oerle; 4 Jo Geelen Montfort; 5 Huub Janssen Sevenum; 6 Willy Martens Bakel; 7 Jan Somers Veldhoven; 8 Harrie Marx Dieteren; 9 Toon van Bussel Deurne; 10 Ton Schuman Weert. 

Belfeld 23 april
1 Wiel Laugs Koningsbosch; 2 Fred Janssen Weert; 3 M.Huismans Deurne; 4 Ton Schuman Weert; 5 Toon van Bussel Deurne; 6 Jan Somers Veldhoven; 7 Wim Janssen Weert; 8 Jo Geelen Montfort; 9 H.Kreijer Venray; 10 Jac Spetgens Someren.

                                               Wiel Laugs

Merum 30 april
1 M.Huismans Deurne; 2NN.; 3 NN.; 4 Toon van Bussel Deurne; 5 Willy Martens Bakel; 6 J.Courage Sittard; 7 Piet Aben Heythuysen; 8 Wiel Laugs Koningsbosch; 9 Piet Kessels Lieshout; 10 Martin Schuman Weert. 

Swalmen 1 mei
1 Harrie Marx Dieteren; 2 Fred Janssen Weert; 3 Ton Schuman Weert; 4 Jac Spetgens Someren; 5 M.Huismans Deurne; 6 Piet Kessels Lieshout; 7 Jo Geelen Montfort; 8 Huub Janssen Sevenum; 9 P.Aarts Oerle; 10 Hans van de Reek Helmond; 11 Martin Schuman Weert; 12 Martin Kessels Ospel; 13 Frans Wessels Echt; 14 Wil Willems Ysselsteyn; 15 Wim Janssen Weert. 

Neer 4 mei
1 Huub Janssen Sevenum; 2 Wil Willems Ysselsteyn; 3 Fred Janssen Weert; 4 Jan Somers Veldhoven; 5 Wiel Laugs Koningsbosch; 6 Ton Schuman Weert ; 7 Ger Beurskens Haelen; 8 Toon van Bussel Deurne; 9 Theo Hendriks Budel; 10 Piet Kessels Lieshout; 11 Piet Aben Heythuysen; 12 Jac Spetgens Someren; 13 Harrie Marx Dieteren; 14 Martin Schuman Weert.

                                    Huub Janssen met Nico Brouwers en.........

Zeelst 6 mei
1 Ton Schuman Weert; 2 Fred Janssen Weert; 3 Jo Geelen Montfort; 4 Jan Somers Veldhoven; 5 Willy Martens Bakel; 6 M.Huismans Deurne; 7 H.Aerts Oerle; 8 Hans van de Reek Helmond; 9 Wim Janssen Weert; 10 Piet Kessels Lieshout.

 
Deurne 7 mei
1 Fred Janssen Weert; 2 M.Huismans Deurne; 3 Ton Schuman Weert; 4 Piet Kessels Lieshout; 5 Willy Martens Bakel; 6 Jac Spetgens Someren; 7 Hans van de Reek Helmond; 8 Harrie Marx Dieteren; 9 Piet Aben Heythuysen; 10 Wil Willems Ysselsteyn; 11 Martin Schuman Weert; 12 Martin Kessels Ospel; 13 Jan Somers Veldhoven; 14 J.Slaats Liessel; 15 Toon van Bussel Deurne. 

Neer 20 mei Aankomst Omloop der Peel
1 M.Huismans Deurne; 2 Harrie Marx Dieteren; 3 Ger Beurskens Haelen; 4 Jac Spetgens Someren; 5 Wil Willems Ysselsteyn; 6 Theo Hendriks Budel; 7 Martin Kessels Ospel; 8 H.Verheijen Venlo; 9 Piet Aben Heythuysen; 10 H. van Buggenum Maasbracht. 

Someren 21 mei Aankomst Omloop der Peel
1 Ton Leenders Asten; 2 M.Huismans Deurne; 3 Willy Martens Bakel; 4 Harrie Marx Dieteren; 5 Ton Schuman Weert; 6 Theo Hendriks Budel; 7 P.Kuypers Neer; 8 W.Willems Ysselsteyn; 9 G.Horstermans Maasniel; 10 Martin Slaats Liessel.

Roermond 28 mei
1 Fred Janssen Weert; 2 Jac Spetgens Someren; 3 M.Huismans Deurne; 4 Ton Schuman Weert; 5 Jan Peters St.Odiliënberg; 6 Theo Hendriks Budel; 7 Piet Aben Heythuysen; 8 P.Kuypers Neer; 9 Martin Schuman Weert; 10 Jan Aarts Veldhoven. 

Montfort 4 juni Bedevaart
1 Fred Janssen Weert; 2 M.Huismans Deurne; 3 Ton Schuman Weert; 4 Martin Kessels Ospel; 5 Huub Janssen Sevenum; 6 H.Janssen Weert; 7 J.Courage Sittard; 8 Harrie Horstermans Roermond; 9 Jo Geelen Montfort; 10 Frans Wessels Echt; 11 Hans van de Reek Helmond; 12 Jan Peters St.Odiliënberg; 13 Jac Spetgens Someren; 14 Sef Vergoossen Pey; 15 H. van Buggenum Maasbracht. 

Liessel 1 juni NWB Kampioenschap
1 M.Huismans Deurne; 2 Fred Janssen Weert; 3 Ton Schuman Weert; 4 J.Courage Sittard; 5 Felix Lamber Blerick; 6 Huub Janssen Sevenum; 7 Jo Geelen Montfort; 8 Martin Schuman Weert; 9 Sef Vergoossen Pey; 10 Jan Peters St.Odiliënberg; 11 Toon van Bussel Deurne; 12 Jo Leenen Someren; 13 Wiel Laugs Koningsbosch; 14 Martin Kessels Ospel; 15 Ger Beurskens Haelen.

Echt 14 juni Klassementswedstrijd
1 Sef Vergoossen Pey; 2 

Haelen 18 juni
1 Fred Janssen Weert; 2 Ton Schuman Weert; 3 Ger Beurskens Haelen; 4 Piet Kessels Lieshout; 5 Harrie Marx Dieteren; 6 H.Willems Ysselsteyn; 7 Wiel Laugs Koningsbosch; 8 M.Huismans Deurne; 9 Jac Spetgens Someren; 10 Toon van Bussel Deurne. 

Venlo 25 juni
1 Fred Janssen Weert; 2 Toon van Bussel Deurne; 3 Jac Spetgens Someren; 4 Harrie Marx Dieteren; 5 Jan Somers Veldhoven; 6 M.Huismans Deurne; 7 J.Courage Sittard; 8 Ton Schuman Weert; 9 Wil Willems Ysselsteyn; 10 Piet Kessels Lieshout. 

Oirschot 2 juli
1 Jac Spetgens Someren; 2 Jan Peters St.Odiliënberg; 3 Piet Kessels Lieshout; 4 Hans van de Reek Helmond; 5 Huub Janssen Sevenum.

Ospel 9 juli
1 Fred Janssen Weert; 2 Theo Hendriks Budel; 3 Sef Vergoossen Pey; 4 Piet Aben Heythuysen; 5 Ton Schuman Weert; 6 Wiel Laugs Koningsbosch; 7 M.Huismans Deurne; 8 Jac Spetgens Someren; 9 Toon van Bussel Deurne; 10 Piet Kessels Lieshout; 11 Felix Lamber Blerick; 12 Wil Willems Ysselsteyn; 13 Jo Geelen Montfort; 14 Martin Schuman Weert; 15 Wim Janssen Weert. 

Linne 16 juli Provinciale Kampioenschappen Limburg
1 Fred Janssen Weert; 2 Ton Schuman Weert; 3 Ger Beurskens Haelen; 4 Felix Lamber Blerick; 5 Harrie Marx Dieteren; 6 Wim Janssen Weert; 7 Martin Schuman Weert; 8 Piet Aben Heythuysen; 9 Sef Vergoossen Pey; 10 J.Courage Sittard.

                                                    Fred Janssen altijd in de aanval

Bakel 16 juli Provinciale Kampioenschappen Brabant
1 Willy Martens Bakel; 2 Piet Kessels Lieshout; 3 Jan Somers Veldhoven; 4 Toon van Bussel Deurne; 5 Theo Hendriks Budel; 6 Ton Leenders Asten; 7 J. van de Mortel Asten; 8 Jo Leenen Someren; 9 Hans van de Reek Helmond; 10 H. van Berlo Lieshout. 

Sevenum 23 juli
1 Fred Janssen Weert; 2 Theo Hendriks Budel; 3 Wil Willems Ysselsteyn; 4 Willy Martens Bakel; 5 Ton Schuman Weert; 6 Piet Aben Heythuysen; 7 Piet Kessels Lieshout; 8 Jan Somers Veldhoven; 9 Wiel Laugs Koningsbosch; 10 Harrie Marx Dieteren; 11 M.Huismans Deurne; 12 J.Courage Sittard; 13 Jo Geelen Montfort; 14 Felix Lamber Blerick; 15 H.Horstermans Maasniel.

Stevensweert 30 juli
1 Fred Janssen Weert; 2 M.Huismans Deurne; 3 Jan Somers Veldhoven; 4 Harrie Marx Dieteren; 5 Ton Schuman Weert; 6 J.Courage Sittard; 7 Sef Vergoossen Pey; 8 Toon van Bussel Deurne; 9 Martin Schuman Weert; 10 Wiel Laugs Koningsbosch. 

Dieteren 6 augustus
1 Toon van Bussel Deurne; 2 Ton Leenders Asten; 3 Fred Janssen Weert; 4 Ton Schuman Weert; 5 Piet Kessels Lieshout; 6 Theo Hendriks Budel; 7 Felix Lamber Blerick; 8 Ger Beurskens Haelen; 9 J.Willems Venray; 10 Harrie Marx Dieteren. 

Pey Echt 13 augustus
1 Sef Vergoossen Pey; 2 Piet Kessels Lieshout; 3 M.Huismans Deurne; 4 Willy Martens Bakel; 5 Wil Willems Ysselsteyn; 6 Theo Hendriks Budel; 7 J.Courage Sittard; 8 Harrie Marx Dieteren; 9 Jo Leenen Someren; 10 Jo Geelen Montfort.

                   Sef Vergoossen wint in zijn Pey

         De familie Vergoossen is op de afspraak en Sef Wint

Budel 19 augustus
1 Ton Schuman Weert; 2 Sef Vergoossen Pey; 3 Theo Hendriks Budel; 4 Piet Kessels Lieshout; 5 J.Courage Sittard; 6 Hans van de Reek Helmond; 7 Frans Wessels Echt; 8 W.Willems Venray; 9 Martin Schuman Weert; 10 M.Huismans Deurne. 

Deurne St.Jozef 20 augustus
1 Ton Schuman Weert; 2 Willy Martens Bakel; 3 Piet Kessels Lieshout; 4 M.Huismans Deurne; 5 Sef Vergoossen Pey; 6 J.Courage Sittard; 7 Felix Lamber Blerick; 8 Toon van Bussel Deurne; 9 Hans van de Kant Helmond; 10 Harrie Marx Dieteren. 

Reuver 26 augustus
1 Ger Beurskens Haelen; 2 Willy Martens Bakel; 3 Jan van Heur Roggel; 4 P.Kuypers Neer; 5 Ton Schuman Weert; 6 Martin Schuman Weert; 7 M.Huismans Deurne; 8 Sef Vergoossen Pey; 9 Toon van Bussel Deurne; 10 Paul van de Heuvel Asenray.

                                                     Ger Beurskens

Hoensbroek 9 september
1 Theo Hendriks Budel; 2 Piet Kessels Lieshout; 3 Ton Schuman Weert; 4 Hans van de Kant Helmond; 5 Martin Schuman Weert; 6 Toon van Bussel Deurne; 7 Ton Leenders Asten; 8 Martin Kessels Ospel; 9 Sef Vergoossen Pey; 10 Jan van Heur Roggel.


Weert Fatima 10 september
1 M.Huismans Deurne; 2 Piet Kessels Lieshout; 3 Ger Kellenaers Hegelsom; 4 Felix Lamber Blerick; 5 Sef Vergoossen Pey; 10 Martin Schuman Weert ( Clubkampioen ). 

Deurne Zeilberg 17 september
1 Martin Kessels Ospel; 2 Willy Martens Bakel; 3 Sef Vergoossen Pey; 4 Ton Schuman Weert; 5 Piet Kessels Lieshout; 6 Hans van de Kant Helmond; 7 Frans van der Goot Maasbracht; 8 P.Kuypers Neer; 9 M.Huismans Deurne; 10 Wim Janssen Weert; 11 Ger Beurskens Haelen; 12 Frans Wessels Echt.

                                    Martin Kessel de sterkste in Zeilberg


Meijel 24 september
1 Toon van Bussel Deurne; 2 Ton Schuman Weert; 3 Piet Aben Heythuysen; 4 M.Huismans Deurne; 5 Jan van Heur Roggel; 6 Willy Martens Bakel; 7 Martin Kessels Ospel; 8 Theo Hendriks Budel; 9 Sef Vergoossen Pey; 10 Hans van de Reek Helmond. 

Roggel 1 oktober
1 M.Huismans Deurne; 2 Martin Schuman Weert; 3 Ton Schuman weert; 4 Piet Aben Heythuysen; 5 Willy Martens Bakel; 6 Piet Kessels Lieshout; 7 Jan van Heur Roggel; 8 Sef Vergoossen Pey; 9 Theo Corstagne Venlo; 10 Toon van Bussel Deurne; 11 Felix Lamber Blerick; 12 Ger Beurskens Haelen; 13 H.Horsterman Maasniel; 14 Jan Vaes Ospel; 15 Theo Hendriks Budel. 

Kessel Eik 8 oktober
1 Willy Martens Deurne; 2 Piet Aben Heythuysen; 3 Ad van de Mortel Deurne; 4 Ton Schuman Weert; 5 Sef Vergoossen Pey; 6 M.Huismans Deurne; 7 Jan van Heur Roggel; 8 Martin Schuman Weert; 9 Martin Kessels Ospel; 10 Frans Wessels Echt. 

Meers Elsloo 10 oktober 25e Mijnwerkersronde
1 J.Smeets Beek; 2 H.Ritzen Schimmert; 3 J.Maas Elsloo; 4 J.Wintraeken Elsloo; 5 H.Houtvast Schimmert.