Hitwebcounter.com Free

Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                

Junioren top 10  1966


Sint Joost  20  maart
1 Jo Vrancken Linne; 2 Fred Janssen Weert; 3 Martin  Verrijth Sevenum; 4 Theo van der Leeuw Berkelaar Echt; 5 Jan Clerks Helmond; 6 Dirk van Hemert Heeze; 7 M.Huismans Deurne; 8 Jos van den Nieuwenhuizen Eindhoven; 9 H.Donkers Someren; 10 Jan Hermes Boxtel.
 
Oostelbeers  3 april
1 Jo Vrancken Linne; 2 Martin Verrijth Sevenum; 3 Fred Janssen Weert; 4 Jac Beurskens Haelen; 5 Jan Clerks Helmond; 6 Theo van der Leeuw Berkelaar Echt; 7 M.Sengers Budel; 8 Gerrit Hoefnagels Asten; 9 P.Mennen Deurne; 10 Jos van Gansewinkel Maarheeze.
 
Budel  10 april
1 Jo Vrancken Linne; 2 Jac Beurskens Haelen; 3 Jan Hermes Boxtel; 4 Theo van der Leeuw Berkelaar Echt; 5 Jac Spetgens Someren; 6 M.Donkers Someren; 7 M.Sengers Budel; 8 Jan Clerks Helmond; 9 Jos van Gansewinkel Maarheeze; 10 Jos  van de Borgh Sittard; 11Fr.Sentjens Budel; 12 Jac Boumans Echt; 13 J.Lathouwers Oostelbeers; 14 Jos van den Nieuwenhuizen Eindhoven; 15 Fred Janssen Weert.
 
Merum  17 april
1 Jo Vrancken Linne; 2 Martin Verrijth Sevenum; 3 Jac Beurskens Haelen; 4 Fred Janssen Weert; 5 Jan Hermes Boxtel; 6 Jos van de Borgh Sittard; 7 Gerrit Hoefnagels Asten; 8 Theo Slabbers Linne; 9 M.Sengers Budel; 10 Jac Spetgens Someren; 11 Jos van Gansewinkel Maarheeze; 12 M.Donkers Someren; 13 Gerrit Ugen Deurne; 14 Dirk van Hemert Heeze; 15 J.Lathouwers Oostelbeers.

 Jo Vrancken klopt Martin Verrijth in Merum


Echt  24 april
1 Jo Vrancken Linne; 2 Martin Verrijth sevenum; 3 M.Sengers Budel; 4 Theo van der Leeuw Berkelaar Echt; 5 Jos van Gansewinkel Maarheeze; 6 Jan Somers Veldhoven; 7 Jos van den Nieuwenhuizen Eindhoven; 8 Fred Janssen Weert; 9 Huub Janssen Sevenum; 10 Dirk van Hemert Heeze; 11 Wim van Mierlo Sr.Weert; 12 Harrie Marx Dieteren; 13 M.Huismans Deurne; 14 Jos van de Borgh Sittard; 15 Jac Phennings Sittard.
 
Venlo  Villapark  30 april
1 Fred Janssen Weert; 2 Jo Vrancken Linne; 3 Martin Verrijth Sevenum; 4 Jac Boumans Echt; 5 Jac Beurskens Haelen; 6 Jos van de Borgh Sittard; 7 Wiel Laugs Koningsbosch; 8 Harrie Marx Dieteren; 9 Wim van Mierlo Sr. Weert; 10 Huub Janssen Sevenum; 11 Theo van der Leeuw Berkelaar Echt; 12 Theo Derickx Wessem; 13 Jac Phennings Sittard; 14 A.Schalks Venlo; 15 Theo Slabbers Linne.
 
Deurne  1 mei
1 Theo van der Leeuw Berkelaar Echt; 2 Jo Vrancken Linne; 3 P.Mennen Deurne; 4 Jan Hermes Boxtel; 5 Martin Verrijth Sevenum; 6 Jac Phennings Sittard; 7 Jan Clerkx Helmond; 8 Jac Beurskens Haelen; 9 P. van Beurden Diessen; 10 Huub Janssen Sevenum; 11 Jos van de Borgh Sittard; 12 W. van Moorsel Mierlo.

                                     Theo van der Leeuw

 
Zeelst  7 mei
1 Jan Hermes Boxtel; 2 Martin Verrijth Sevenum; 3 Jac Beurskens Haelen; 4 Fred Janssen Weert; 5 Theo van der Leeuw Berkelaar Echt; 6 Jo Vrancken Linne; 7 Gerrit Hoefnagels Asten; 8 P.Mennen Deurne; 9 Jan Clerckx Helmond; 10 Jac Boumans Echt; 11 Jan Somers Veldhoven; 12 Huub Janssen Sevenum; 13 Harrie Marx Dieteren; 14 M.Donkers Someren; 15 Gerrit Ugen Deurne.
 
Liessel  8 mei  Bedevaart
1 Jo Vrancken Linne; 2 Martin Verrijth Sevenum; 3 Theo van der Leeuw Berkelaar Echt; 4 Jac Beurskens Haelen; 5 Fred Janssen Weert; 6 Jos van de Borgh Sittard; 7 Jos van Gansewinkel Maarheeze; 8 Huub Janssen Sevenum; 9 Gerrit Hoefnagels Asten; 10 H.Huismans Deurne; 11 Jan Somers Veldhoven; 12 Dirk van Hemert Heeze; 13 H.Sentjens Budel; 14 M.Sengers Budel; 15 Ger Beurskens Haelen.
 
Schinveld  15  mei  NWB Kampioenschap
1 Fred Janssen Weert; 2 Jo Vrancken Linne; 3 Martin Verrijth Sevenum; 4 Jac Beurskens Haelen; 5 Theo Derickx Wessem; 6 Jac Boumans Echt; 7 Jan Somers Veldhoven; 8 Wiel Laugs Koningsbosch; 9 Jos van Gansewinkel  Maarheeze; 10 Theo Slabbers Linne.

                            Fred Janssen weet Jo Vracken te kloppen voor de titel

 
Vlodrop  19 mei
Groep A
1 Jo Vrancken Linne; 2 Martin Verrijth Sevenum; 3 Jac Beurskens Haelen; 4 M.Sengers budel; 5 Theo van der Leeuw Berkelaar Echt; 6 Gerrit Hoefnagels  Asten;  7 H.Crins Roggel; 8 Jan Clercks Helmond; 9 Huub Janssen Sevenum; 10 Jac Boumans Echt; 11 Jan Hermes Boxtel; 12 Jops van Gansewinkel Maarheeze; 13 Gerrit Ugen Deurne; 14 Theo Slabbers Linne; 15 Jac Spetgens Someren.
 
Groep B
1 Piet Kessels Lieshout; 2 Theo Dierckx Wessem; 3 A. van Nunen Oirschot; 4 Willy Brouwers Deurne; 5 H.Gijsberts Aarle Rixtel; 6 Wiel Laugs Koningsbosch; 7 Harrie Marx Dieteren; 8 P.Kuypers Neer; 9 J.Kuhl Thorn; 10 M.Claessen Panheel; 11 Piet Aben Heythuysen; 12 Jan Willemsen Reuver; 13 A.Schalks Venlo; 14 J. van Bussel  Asten; 15 Jac Pennings Sittard.

                                                   Piet Kessels

 
Someren  21 mei  Aankomst Omloop der Peel
1 M.Sengers Budel; 2 Jos van Gansewinkel Maarheeze; 3 P.Mennen Deurne; 4 H.Crins Roggel; 5 M.Huismans Deurne; 6 Gerrit Ugen Deurne; 7 J.Verheijen Venlo; 8 Jac Spetgens Someren; 9 J.Knapen Haelen; 10 P. van Rengs Meterik Horst; 11 P.Kuypers Neer; 12 Jac Beurskens Haelen; 13 Hesteran Maasniel; 14 Toon van Bussel Asten; 15 Willy Brouwers Deurne.
 
Helmond  29 mei
1 Jo Vrancken Linne; 2 Martin Verrijth Sevenum; 3 Jan Clerckx Helmond; 4 J.Lathouwers Oostelbeers; 5 Jan Somers Veldhoven; 6 Fred Janssen Weert; 7 Jan Hermes Boxtel; 8 Dirk van Hemert Heeze; 9 Jac Beurskens Haelen; 10 Jos van Gansewinkel Maarheeze; 11 M.Sengers Budel; 12 Huub Janssen Sevenum; 13 Theo van der Leeuw Berkelaar Echt; 14 Jan Willemsen Reuver; 15 Gerrit Ugen Deurne.
 
Neer  5 juni
1 M.Sengers Budel; 2 Jo Vrancken Linne; 3 Martin Verrijth Sevenum; 4 Jan Clerckx Helmond; 5 Jan Somers Veldhoven; 6 Gerrit Hoefnagels Asten; 7 H.Sentjens Budel; 8 P.Mennen Deurne; 9 Jac Beurskens Haelen; 10 M.Huismans Deurne; 11 Jos van de Borgh Sittard; 12 Theo Derickx Wessem; 13 Jac Boumans Echt; 14 Huub Janssen Sevenum; 15 Theo Slabbers Linne.
 
Roermond  12 juni
1 Fred Janssen Weert; 2 Martin Verrijth Sevenum; 3 Van Beurden Oirschot; 4 Jo Vrancken Linne; 5 Jac Spetgens Someren; 6 Gerrit Hoefnagels Asten; 7 Theo van der Leeuw Berkelaar Echt; 8 M.Huismans Deurne; 9 Wiel Laugs Koningsbosch; 10 M.Sengers Budel; 11 Jan Somers Veldhoven; 12 Jac Beurskens Haelen; 13 Gerrit Ugen Deurne; 14 Huub Jansen Sevenum; 15 Piet Kessels Lieshout.
 
Montfort  19 juni
1 Jo Vrancken Linne; 2 Fred Janssen Weert; 3 Martin Verrijth Sevenum; 4 Wiel Laugs Koningsbosch; 5 Gerrit Hoefnagels Asten; 6 M.Sengers Budel; 7 Jac Beurskens Haelen; 8 Jos van de Borgh Sittard; 9 Jan Willemsen Reuver; 10 Jos van Gansewinkel Maarheeze; 11 Theo Slabbers Linne; 12 Jo van Pol Montfort; 13 W.Richaerts Wessem; 14 P.Kuypers Neer; 15 H. van Nunen Oirschot.
 
Beek en Donk  25 juni
1 Jo Vrancken Linne; 2 Fred Janssen Weert; 3 Theo van der Leeuw Berkelaar Echt; 4 Jos van de Borgh Sittard; 5 Gerrit Hoefnagels Asten; 6 Jan Somers Veldhoven; 7 Jac Beurskens Haelen; 8 Jos van Gansewinkel Maarheeze; 9 A. van Moorsel Mierlo; 10 Wiel Laugs Koningsbosch; 11 Martin Verrijth Sevenum; 12 H.Derickx Wessem; 13 Jan Clerkx Helmond; 14 M.Sengers Budel; 15 H.Crins Roggel.

                                                    Jo Vrancken
 
Linne  26 juni
1 Jo Vrancken Linne; 2 Theo van der Leeuw Berkelaar Echt; 3 Jac Beurskens Haelen; 4 Jo van Pol Montfort; 5 Jan Clerkx Helmond; 6 Harrie Marx Dieteren; 7 Jan Somers Veldhoven; 8 Jac Spetgens Someren; 9 Jos van de Borgh Sittard; 10 Jos van Gansewinkel Maarheeze; 11 Fred Janssen Weert; 12 Jan Willemsen Reuver; 13 P.Mennen Deurne; 14 Ton Schuman Weert; 15 H.Derickx Wessem.
 
Asten  3 juli
1 Jo Vrancken Linne; 2 M.Sengers Budel; 3 Gerrit Hoefnagels Asten; 4 Jac Beurskens Haelen; 5 Fred Janssen Weert; 6 Jos van de Borgh Sittard; 7 Jan Willemsen Reuver; 8 Theo van der Leeuw Berkelaar Echt; 9 Wiel Laugs Koningsbosch; 10 Martin Verrijth Sevenum; 11 Jos van Gansewinkel Maarheeze; 12 Theo Slabbers Linne.
 
 
Oirschot  10 juli
1 Jo Vrancken Linne; 2 Jac Beurskens Haelen; 3 Jan Somers Veldhoven; 4 Fred Janssen Weert; 5 Wiel Laugs Koningsbosch; 6 Gerrit Hoefnagels Asten; 7 Jac Spetgens Someren; 8 Ton Schuman Weert; 9 Jan Willemsen Reuver; 10 Jos van de Borgh Sittard; 11 Harrie Marx Dieteren; 12 Theo van der Leeuw Berkelaar Echt; 13 A. van Nunen Oirschot; 14 P.Maas Oirschot; 15 W. van Beurden Oirschot.
 
Deurne  Zeilberg  17 juli
1 Harrie Marx Dieteren; 2 Martin Verrijth Sevenum; 3 Jo Vrancken Linne; 4 Fred Janssen Weert; 5 H.Dericks Wessem; 6 Jac Beurskens Haelen; 7 Jan Somers Veldhoven; 8 Ton Schuman Weert; 9 Wiel Laugs Koningsbosch; 10 Jos van de Borgh Sittard; 11 Jac Spetgens Someren; 12 Gerrit Hoefnagels Asten; 13 Piet Kessels Lieshout; 14 H.Crins Roggel; 15 M.Sengers Budel.
 
Dieteren  24 juli
1 Gerrit Ugen Deurne; 2 Jo Vrancken Linne; 3 Theo van der Leeuw Berkelaar Echt; 4 Fred Janssen Weert; 5 Jac Beurskens Haelen; 6 Jac Boumans Echt; 7 A.Gijsberts Aarle Rixtel; 8 Martin Verrijth Sevenum; 9 Jan Somers Veldhoven; 10 Gerrit Hoefnagels Asten; 11 Piet Kessels Lieshout; 12 W.Richaerts Wessem; 13 Wiel Laugs Koningsbosch; 14 m.Sengers Budel; 15 Harrie Marx Dieteren.
 
Echt  27 juli
Klassementsrace
1 Martin Verrijth Sevenum; 2 Jos van de Borgh Sittard; 3 Theo van der Leeuw Berkelaar Echt; 4 M.Sengers Budel; 5 Wiel Laugs Koningsbosch.
Afvallingsrace
1 J. van de Borgh Sittard; 2 Theo van der Leeuw Berkelaar Echt; 3 Jac Beurskens Haelen; 4 Wiel Laugs Koningsbosch; 5 Martin Verrijth Sevenum.
 
Stevensweert  31 juli
1 Jo Vrancken Linne; 2 Fred Janssen Weert; 3 Jac Beurskens Haelen; 4 Jos van de Borgh Sittard; 5 A.Gijsberts Aarle Rixtel; 6 Ton Schuman Weert; 7 Jan Somers Veldhoven; 8 Martin Verrijth Sevenum; 9 Wiel Laugs Koningsbosch; 10 Jac Spetgens Someren; 11 Theo Slabbers Linne; 12 Piet Kessels Lieshout; 13 H.Derickx Wessem; 14 A. van Beurden Diessen; 15 Huub Janssen Sevenum.

                                    Jo Vrancken  15 overwinningen !!!!!!!

 
Hegelsom  7 augustus
Groep A
1 Jos van Gansewinkel Maarheeze; 2 Huub Janssen Sevenum; 3 M.Sengers Budel; 4 Jac Beurskens Haelen; 5 Jo Vrancken Linne; 6 Martin Verrijth Sevenum; 7 Fred Janssen Weert; 8 Wiel Laugs Koningsbosch; 9 Jan Willemsen Reuver; 10 Jac Boumans Echt; 11 Jac Spetgens Someren.
 
Groep B
1 Toon van Bussel Deurne; 2 Ton Schuman Weert; 3 Piet Aben Heythuysen; 4 P.Roefs Oirschot; 5 Ad Montforts Susteren; 6 Harrie Derichs Wessem; 7 W.Dijkmans Someren; 8 A. van Nunen Oirschot; 9 Jan slaats Liessel; 10 H.Heutmakers Geleen; 11 N.N.; 12 G.Richards  Wessem; 13 Ger Beurskens Haelen; 14 Paul van den  Heuvel Asenray.
 
Sevenum  14 augustus
Groep A
1 Jo Vrancken Linne; 2 Jac Beurskens Haelen; 3 Fred Janssen Weert; 4 Martin Verrijth Sevenum; 5 Theo van der Leeuw Berkelaar Echt; 6 Huub Janssen Sevenum; 7 Jac Boumans Echt; 8 Jan Willemsen Reuver; 9 Harrie Marx Dieteren; 10 Wiel Laugs Koningsbosch; 11 Gerrit Hoefnagels Asten; 12 M.Huismans Deurne; 13 Jac Spetgens Someren; 14 Jos van Gansewinkel Maarheeze; 15 M.Sengers Budel.
Groep B
1 Martin van Hoogstraaten St.Anthonis; 2 H.Derickx Wessem; 3 Ger Beurskens Haelen; 4 A. van Nunen Oirschot; 5 J.Verheijen Venlo; 6 W.Richaerts Wessem; 7 Wim Janssen Weert; 8 Toon van Bussel Deurne; 9 Piet Aben Heythuysen; 10 Willy Brouwers Deurne.

                                          Martin van Hoogstraten

 
Ysselsteyn  21 augustus
Groep A
1 Fred Janssen Weert; 2 Jac Beurskens Haelen; 3 Martin Verrijth Sevenum; 4 M.Sengers Budel; 5 Jos van Gansewinkel Maarheeze; 6 Jan Somers Veldhoven.
 
Groep B
1 Toon van Bussel Deurne; 2 Ger Beurskens Haelen; 3 Martin van Hoogstraaten St.Anthonis; 4 Ton Schuman Weert; 5 Ad Montforts Susteren; 6 A.Gijsberts Aarle Rixtel.
 
Meijel  28 augustus
Groep A
1 Fred Janssen Weert; 2 Martin Verrijth Sevenum; 3 Jac Spetgens Someren; 4 P. van Beurden Diessen; 5 Jan Somers Veldhoven; 6 Jac Beurskens Haelen;  7 Jos van Gansewinkel Maarheeze; 8 M.Sengers Budel; 9 Jo Vrancken Linne; 10 Wiel Laugs Koningsbosch; 11 Huub Janssen Sevenum; 12 M.Huismans Deurne; 13 Theo van der Leeuw Berkelaar Echt; 14 Piet Kessels Lieshout; 15 Gerrit Hoefnagels Asten.
 
Groep B
1 Ton Schuman Weert; 2 Wim Janssen Weert; 3 A.Gijsberts Aarle Rixtel; 4 Piet Aben Heythuysen; 5 Martin van Hoogstraaten St.Anthonis; 6 J.Verheijen Venlo; 7 A.van Nunen Oirschot; 8 Toon van Bussel Deurne; 9 W.Richaerts  Wessem; 10 Ger Beurskens Haelen; 11 P.Roefs Oirschot; 12 H.Horstermans Roermond; 13 Willy Brouwers Deurne; 14 J. van Bussel Asten; 15 Martin Slaats Liessel.
 
Weert  Fatima  4 september
1 Martin Verrijth Sevenum; 2 Jac Beurskens Haelen; 3 Theo van der Leeuw Berkelaar Echt; 4 M.Huismans Deurne; 5 H.Crins Roggel; 6 Martin van Hoogstraaten St.Anthonis; 7 M.Sengers Budel; 8 Ton Schuman Weert; 9 Jos van Gansewinkel Maarheeze; 10 A.Gijsberts Aarle Rixtel.

                                    Martin Verrijth 

Roermond  11 september
1 Ton Schuman Weert; 2 Fred Janssen Weert; 3 Martin Verrijth Sevenum; 4 Jos van Gansewinkel Maarheeze; 5 Jan Somers Veldhoven; 6 Martin van Hoogstraaten St.Anthonis; 7 Theo van der Leeuw Berkelaar Echt; 8 Jac Beurskens Haelen; 9 H.Crins Roggel; 10 NN.; 11 NN.; 12 NN.; 13 M.Sengers Budel; 14 Wiel Laugs Koningsbosch; 15 Jan Willemsen Reuver.
 
 
Heythuysen  18 september  Provinciale Kampioenschappen 
Limburg
1 Jac Beurskens Haelen; 2 Fred Janssen Weert; 3 Martin Verrijth Sevenum; 4 Jo Vrancken Linne; 5 Jan Willemsen Reuver; 6 Ad Montforts Susteren; 7 Theo van der Leeuw Berkelaar Echt; 8 Ton Schuman Weert; 9 Harrie Marx Dieteren; 10 H.Crins Roggel; 11 Piet Aben Heythuysen; 12 Huub Janssen Sevenum; 13 W.Richaerts Wessem; 14 Wim Janssen Weert; 15 H.Horstermans Roermond.

                                 De Limburgse titel is voor Jac Beurskens

 
Deurne  18 september Provinciale Kampioenschappen
Brabant
1 Jan Somers Veldhoven; 2 M.Huismans Deurne; 3 Gerrit Hoefnagels Asten; 4 A.Gijsberts Aarle Rixtel; 5 Piet Kessels Lieshout; 6 M.Sengers Budel; 7 Martin van Hoogstraaten St.Anthonis; 8 Gerrit Ugen Deurne; 9 Jac Spetgens Someren.

                             Jan Somers is kampioen van Brabant

Roggel  2 oktober
1 Jo Vrancken Linne; 2 Jan Willemsen Reuver; 3 Theo van der Leeuw Berkelaar Echt; 4 Fred Janssen Weert; 5 Jan Somers Veldhoven; 6 Jac Beurskens Haelen; 7 Martin Verrijth Sevenum; 8 Jo Geelen Montfort; 9 M.Huismans Deurne; 10 Jos van Gansewinkel Maarheeze; 11 Piet Kessels Lieshout; 12 Wiel Laugs Koningsbosch; 13 A.Gijsberts Aarle Rixtel; 14 J.Verheijen Venlo; 15 W.Richaerts Wessem.
 
Haelen  9 oktober
1 Jo Vrancken Linne; 2 Martin Verrijth Sevenum; 3 Jac Beurskens Haelen ;4 Ton Schuman weert; 5 Fred Janssen Weert; 6 Theo van der Leeuw Berkelaar Echt; 7 Jo Geelen Montfort; 8 M.Sengers Budel; 9 A.Gijsberts Aarle Rixtel; 10 J.Verheijen Venlo; 11 Jan Willemsen Reuver; 12 Theo Derickx Wessem; 13 M.Huismans Deurne; 14 Huub Janssen Sevenum; 15 Wiel Laugs Koningsbosch.
 
Neerkant  16 oktober
1 Jan Willemsen Reuver; 2 Jo Vrancken Linne; 3 Martin Verrijth Sevenum; 4 Jac Beurskens Haelen; 5 M.Sengers Budel; 6 Jan Somers Veldhoven;  7 Martin van Hoogstraaten  St.Anthonis; 8 Ger Beurskens Haelen; 9  Ton Schuman Weert; 10 Wim Janssen Weert; 11 Wiel Laugs Koningsbosch; 12 Harrie Marx Dieteren; 13 Huub Janssen Sevenum; 14 Fred Janssen Weert; 15 M.Huismans Deurne. 

 Martin Verrijth links en Jan Willemsen maken deel uit van de VIVO ploeg die deelneemt aan de Omloop          der Peel. Frans Sassen doet de valhelm van Verrijth vast, achteraan rechts staat Paul Gielen